Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#206851) F_Peter válasza Deck (#206847) üzenetére


F_Peter
őstag

A zöld oldalon is ma pont a controllerek jöttek szóba. ☺️
Én is leginkább a box elitet használnám, de már a simával is kiegyeznék. Azzal gond nélkül tolok akár 6-8órát, DS-el egy óra kb. ami gond mentes. Nem nekem találták ki.

[ Szerkesztve ]

(#206852) Deck válasza F_Peter (#206851) üzenetére


Deck
titán

Már a simának is örülnék, én is :D

PS5

(#206853) belan válasza Halley (#206846) üzenetére


belan
addikt

Knack1,2 aranyos és egy jó játék . Deck anno 2 hétig használtam a elitet joyt jó kényelmes nagyon .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#206854) seniman


seniman
addikt

Wesder most röhög a markába. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#206855) TXT válasza Carlos Padre (#206839) üzenetére


TXT
őstag

Probaltad esetleg a tobbi Nacon-t is, vagy csak ezt? Ott az ujabb is ebbol, meg az Unlimited verzio. Nem tudom, van e erzekelheto kilonbseg kozottuk az aron kivul. Persze nyilvan van, csak felhasznalas szempontjabol kerdezem, hogy megerheti e a felarat kenyelem es hasznalhatosag szempontjabol? :U Vagy mar tultoltak azokat?
Esetleg Scuf-fal van tapasztalat? Akar ehhez a Naconhoz kepest is.

En is valami mas megoldast keresek, mert annyira elgemberedik, elfarad a kezem a gyari kontrollertol ugy egy ora utan, hogy keeeesz :F Csak sehol nem talalok olyan helyet, ahol ezek kaphatoak lennenek itthon es mondjuk elotte mondjuk le is lehetne tesztelni. Vagy csak nekem “tul nagyok” az igenyeim? :P

[ Szerkesztve ]

(#206856) RangerFox válasza belan (#206853) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A Knack nem egy jó játék. Rossz pályadizájn és játékmenetbeli megoldások jellemzik. Gyerek kezébe meg főleg nem adnám, frusztrálóan nehéz tud lenni.

(#206857) Wesder válasza seniman (#206854) üzenetére


Wesder
félisten

Miért?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#206858) seniman válasza Wesder (#206857) üzenetére


seniman
addikt

Hogy mindenki vágya tárgya egy Xbox kontroller. :))

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#206859) SityiSXT válasza Deck (#206852) üzenetére


SityiSXT
őstag

Mondom, 8bitdo adapter. Bármilyen wireless gamepad bármilyen rendszeren. Én Switchen használok vele DS4-et. Kínából idő ugyan, mire ideér, de mindössze 10-12 dollár így.

(#206860) RangerFox válasza SityiSXT (#206859) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Switch meg PC az a bármilyen rendszer, én így tudom.

(#206861) Deck válasza SityiSXT (#206859) üzenetére


Deck
titán

Tehát veszek egy ilyet és egy xbox one elite controller-t és tuti, hogy jó lesz? Semmi + input lag vagy késés, akadás stb.
Mert, ha jó minden már rendelem is :D

PS5

(#206862) Deck válasza SityiSXT (#206859) üzenetére


Deck
titán

Tech Specs:
System Compatibility:
Switch, Windows, macOS
Android TV box, Raspberry Pi, Retrofreak

PS5

(#206863) Wesder válasza seniman (#206858) üzenetére


Wesder
félisten

Felőlem mindenki azon jàtszik, és azzal amivel akar.

Deck.
Az Elite-t szeretem, mert jò neh3z ha akku vagy elem van benne, ràadàsul egyszerre 2 profil tàrolhatò benne.
Jò lenne a 2.0 is a BT miatt, de az màr beépített akkus. Az 1.0 még a Fat Xbox idejében jött ki. Ahoz képest jòl tartja az àràt.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#206864) seniman válasza Wesder (#206863) üzenetére


seniman
addikt

Mihez adták a 2.0-át?

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#206865) Wesder válasza seniman (#206864) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem nincs. Tetszik az is, csak annyi a bajom hogy beépített akkus. Ha nem lenne az 1.0 nàlam, most lehet 2.0-sat vennék.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#206866) Carlos Padre válasza TXT (#206855) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A v2 annyiban különbözik, hogy a bal kar is programozható már, és USB3 csatlakozót kapott, de a dizájn ugyanaz. Az új unlimited kapott egy komolyabb változást, ott a ravaszok is jobbak, újak a karok és a kontroller alakja is sokat változott. Illetve vezeték nélküli módban is játszhatsz vele.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#206867) F_Peter válasza Wesder (#206865) üzenetére


F_Peter
őstag

Yepp. Nekem is egyedül a beépített aksi vele a gondom, de azért várjuk meg a tapasztalatokat.

(#206868) TXT válasza SityiSXT (#206859) üzenetére


TXT
őstag

PS rendszer nincs a Spec kozt, igy ez akkor felejtos? Vagy mukodik csak nem publikus? :U

(#206866) Carlos Padre: Ertem. Es ezeknek van valojaban ertelme/kenyelme hasznalat kozben? Unlimited azert jocskan felaras! :Y Raadasul ha jol tudom, az Windows-os rendszeren kehet igazan testre szabni, mert hogy annyira aprolekosan be lehet allitani mindent es azt ott lehet csak. Na ez igy eleg macerasnak hangzik... Vagy? :U

[ Szerkesztve ]

(#206869) saelin válasza pulffy (#206837) üzenetére


saelin
veterán

Ennyiért nehogy új kontit vegyél. Szerezz hozzá utángyártott aksit és tedd bele, nem bonyolult.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#206870) Steve1207 válasza Deck (#206862) üzenetére


Steve1207
veterán

Pont PS4-et nem támogat. Most körbefutottam a netet, csájna oldalakat, hozzászólásokat, de senki nem írja, hogy ps4-en bármilyen kontrollerrel használna ilyet, ahogy a spec-ben se található.
Én pl nagyon bírom a 8BitDo dolgait, de nem láttam eddig, hogy PS4-hez csináltak volna valamit, minden máshoz van.

Szerk: max dobj egy levelet a supportnak, hogy azt az adaptert szeretnéd PS-en használni, működik-e vagy várható-e a jövőben.

[ Szerkesztve ]

.

(#206871) Deck válasza Steve1207 (#206870) üzenetére


Deck
titán

Thx az infót :R

Akkor marad a chronusmax plus.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#206872) Carlos Padre válasza TXT (#206868) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Windowsos a programja, amivel testreszabod, 4 konfigot tudsz elmenteni a kontrollerre. Utána már nincs szükséged rá, én csak firmware frissítés miatt dugom rá a gépre néha-néha.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#206873) TXT válasza Carlos Padre (#206866) üzenetére


TXT
őstag

Koszonom a valaszt!
Es erzed ezek kozul valaminek a hianyat a te kontrollereden akar az usb3, a programozhato bal kar, vezetek nelkuliseg, a jobb ravaszok-karok, vagy a mas dizajnnak (talan meg jobb fogas?), vagy esetleg masnak? :U
Megeri a masik ketto a felarat szerinted?

Mas kerdes!
Hasznalt PS4 Pro vetelenel mire erdemes figyelni a gep, a kabelek es a kontroller kapcsan? Az osszefoglaloban keves az info errol es tobb link sem mulodik. Illetve hogy ellenorizheto, hogy nem bannolt e a gep? Tok amator vagyok a dologban, ezert kerdezem!
:R

[ Szerkesztve ]

(#206874) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Új akció a magyar storeon.
Semmi extra, csak a szokásos...
Talán a A Plague Tale: Innocence.Sokan írtatok hogy jó játék.

[ Szerkesztve ]

(#206875) Xaels válasza ProEvoFan (#206874) üzenetére


Xaels
félisten

Én találtam rajta 1-2 számomra érdekes címet ami az áráért már szóba jöhetne, de már kiköltekeztem magam.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#206876) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Akit esetleg érint:

Tölthető a Kill la Kill - IF demója - [link]

Live-Die-Respawn

(#206877) #10186752


#10186752
törölt tag

Dragon Quest XI - elkezdtem.

Egész őszintén, a fantasztikus látványvilága fogott meg ebben a játékban, semmit sem tudtam-tudok a sorozatról, de úgy éreztem, hogy ez kell nekem.

Meg is érkezett tegnap, el is kezdtem, beletettem az első két órát, az első tapasztalatok vegyesek. A világa fantasztikus. Annyira szép az a játék, és olyan bájos, ami nekem nagyon bejön. Mintha egy mesefilmet néznék, csak ennek most aktív részese lehetek.

Ami legelőször akasztott ki, az a játék zenéje. Valami elképesztő fülsértő, leginkább a régi hangkártyákból kisajtolt midi hangokra hasonlító förmedvény, egy óra játék után kénytelen voltam 0-ra levenni a zenét, különben konzolostul basztam volna ki a játékot.

Ami nem tetszik benne, az a harcrendszer. Mindig is utáltam a körökre osztott bohóckodást, a Persona 5-öt is ezért hagytam abba 40 óra után, mert a harc benne egyáltalán nem érdekelt, minden más viszont fantasztikus volt abban! Itt ráadásul azzal van megspékelve, hogy nagy szemű lufik meg gumimacik ellen (is) kell harcolni - nem lett a kedvencem. Még nem találtam meg azt az opciót benne, mint a Persona 5-ben, hogy magától nyomja le a harcokat a beavatkozásom nélkül, remélem van ilyen funkciója. Nagyon remélem.

A főhős némasága kiborító. Egyszerűen nem is értem, hogy a francba lehet úgy egy játékot megcsinálni, hogy a főhős egy árva mukkot nem szól?! A félszinkron miatt ugye sokat kell olvasni, ami azért fárasztja az agyat rendesen.

Számomra ez egy teljesen új világ és játékélmény, kíváncsi vagyok, meddig visz vele a lendület, valaki itt írta, hogy 100+ óra van a játékban.

Most azt érzem, hogy szívesen kapcsolom be és folytatom a játékot munka után, kíváncsi vagyok, meddig tart majd ki ez a lendület.

(#206878) Moby válasza #10186752 (#206877) üzenetére


Moby
addikt

Az is egy olyan játék volt, amit valami nagy leárazásban megvettem lemezesen valami nagyon alacsony áron(talán emagon, nem emlékszem), kipróbáltam. Másnap eladtam.
A játék fantasztikus, a midi zenék borzalmasak. Elviselhetetlen.
Szerencsére pc-n berakhatók alá az "eredeti" nagyzenekari művek.
Úgy azért más.
Mondhatni ezt is megmenti egy, az önigazolás-kényszeres switcherek által lesajnált platform :)

/persze 300 órában az orchestral aláfestés is rohadt unalmassá válik, de mégsem 3 perc után kaparja az ember a falat.

[ Szerkesztve ]

(#206879) RangerFox válasza ProEvoFan (#206874) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A Kiwami 2-t szerintem megveszem. a Plague Tale is jó lenne, de már így is túl sok single player játékot halmoztam fel magamnak, aztán 24-én meg jön az EA Access...

(#206880) .LnB válasza #10186752 (#206877) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Számomra ez egy teljesen új világ és játékélmény"

Ha 40 órát tettél a P5-be, akkor hogy lenne neked a JRPG teljesen új világ?! :)
A zene szerintem is szörnyű. Én is lenémítottam, sőt a család is ki volt tőle már, mikor meghallották. Ami neked még nem fog tetszeni mint souls player, hogy marha könnyű a játék. :) Igazi kihívás csak az endgame-ben van.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#206881) SityiSXT


SityiSXT
őstag

Az 8bitdot benéztem, bocsánat. (Valaki említette, hogy a Switch mindennel megy - nem, nem egy, ezért is vettem ilyen adaptert. Aztán kaptam egy PS4-et, és azon is ki akartam próbálni, csak nem jutottam el odáig még)

(#206882) .LnB válasza ProEvoFan (#206874) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Plague Tale: Innocence - Accolades Trailer

Ha nem lenne elég, hogy "mi" mondjuk, hogy jó.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#206883) tboy93 válasza ProEvoFan (#206874) üzenetére


tboy93
nagyúr

Van egy-két jónak tűnő deal.

Rayman Legends 3.090 Ft
Don't Starve Together 1.844 Ft

Ezek mennyire érik meg? Rayman milyen 4-es coopban?

(#206884) sp8787 válasza .LnB (#206880) üzenetére


sp8787
addikt

Mondjuk nem jutottam el az endgame-ig mert ruhedetesen unalmas lett egy ido utan az egesz jatek.

De az "kihivas" ,hogy ki van e farmolva/maxolva minden vagy eppen ugy dont az rng ,hogy na most megnyered ezt a harcot?
Ebben a jatekban sztem az egvilagon semmi kihivas nincs legfeljebb az ,hogy hajlando vagy e beletenni egy halom idot es turni a dogunalmat.

(#206885) Rage47 válasza tboy93 (#206883) üzenetére


Rage47
veterán

raymant 3-as local coopban toltam anno, voltak részek ahol könnyesre röhögtük magunkat a bénázások miatt is :D nekem jó élmény
dont starve-ot nem ismerem

(#206886) penge111 válasza #10186752 (#206877) üzenetére


penge111
addikt

Mondjuk én már az ősrégi konzolokon is főleg jrpg-t játszottam, lehet ez az oka, hogy engem egyáltalán nem idegesített a játék zenéje. Annyi zavart, hogy nem annyira változatos. Maga a játék zseniális, én platináztam. Ahogy irod ez egy bájos kis meseszerűjáték, még a szörnyek is aranyosak, az embernek még sajnálja őket kinyírni. Ez minidig is jellemző volt a DQ részeire. A története pedig szuper lesz, bár az elején picit leül majd, de utána végig jó lesz. Ha lesz erőd végigvinni, ha legördül a stáblista, majd folytasd a játékot, mert tovább folytatódik a kaland...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#206888) Mike válasza #10186752 (#206877) üzenetére


Mike
veterán

Ez valóban midi prüttyögés. A csúnya az, hogy a midi szólhatna másképp is, anno pl a Roland kártyák nagyon jól szóltak vagy a gravis ultrasound

[ Szerkesztve ]

(#206889) #10186752 válasza Mike (#206888) üzenetére


#10186752
törölt tag

Ami azért fura, mert a tokioi szomfonikus zenekar tolta a zenét állítólag.

(#206890) #10186752 válasza .LnB (#206880) üzenetére


#10186752
törölt tag

Én nem a kihívás miatt játszom. Ha kihívás kell, megmászom a Mount Everestet, vagy elmegyek ultra triatlonosnak. Na, az kihívás. Milyen hülyeség, hogy játék kihívás legyen?! Tököm se akar kihívást játékban.

Szórakozni akarok, és kész. Nem kihívást.

(#206891) ldave válasza #10186752 (#206890) üzenetére


ldave
félisten

Nem szereted a körökre osztott harcrendszert, akkor mégis mi visz rá, hogy megvegyél egy 100+ órás játékot, ahol körökre osztott harcrendszer van? :) Csak úgy kíváncsiságból.

A Slime draws near! Command?

(#206892) fahrii válasza #10186752 (#206877) üzenetére


fahrii
őstag

"Mindig is utáltam a körökre osztott bohóckodást, a Persona 5-öt is ezért hagytam abba 40 óra után, mert a harc benne egyáltalán nem érdekelt."

Eddig olvastam :O :W

(#206893) F_Peter válasza #10186752 (#206890) üzenetére


F_Peter
őstag

"Milyen hülyeség, hogy játék kihívás legyen?!"

Ez gyakorlatilag az egyik alap pillére volt a játékoknak. Megértem hogy valakinek ez nem kell, de hülyeségnek nevezni túlzás.

Ha eltérünk a videojátékoktól, akkor is ugyanez van.
Ha elmegyek mondjuk teniszezni, akkor is olyannal lesz igazán szórakoztató, aki jelent valamennyi kihívást, izgalmat, stb. Játszhatnék egy 8 éves kisgyerekkel és nyernék, de ettől még nem fogok jól szórakozni.

A kompetitív játékok is a kihívásra alapoznak, ahogy sok más multi is, és elég sok rajongójuk van. De már a Tetris is a kihívásra alapozta a szórakoztató mivoltját.

[ Szerkesztve ]

(#206894) Deck válasza F_Peter (#206893) üzenetére


Deck
titán

+1

PS5

(#206895) dinostaRR


dinostaRR
tag

nem tudja valaki, van aktív magyar klán warframeben?

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#206896) Mike válasza F_Peter (#206893) üzenetére


Mike
veterán

De igen, tudnál jól szórakozni, és nem is biztos hogy nyernél. Akinek van tesója, gyereke tudja ezt. Nem a nyerés a lényeg.

(#206897) Woodslave válasza #10186752 (#206890) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mondjuk ezt én se értem soha amikor ezt mondod, mert nem először jön fel a téma. Pláne te aki souls játékokkal játszol akkor ezzel azt mondod hogy ezek nem jelentenek kihívást? :D

esetleg megint hiányzik a kihívás pontos mindenki által elfogadott definíciója mint alap a társalgáshoz. :K :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#206899) F_Peter válasza Mike (#206896) üzenetére


F_Peter
őstag

Persze tudnék, de az megint más dolog hogy a társaság/közösség szociálisan szórakoztat. Lehetne ezt boncolgatni, szétbontani, de szerintem aki akarja az érti hogy miről van szó.

(#206900) .LnB válasza Woodslave (#206897) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ő annyira kemény, hogy semmi kihívás nincs semmiben számára, reflexből mássza a Mount Everest-tet. El Capitan meg bekötött szemmel, kötél nélkül.
Csak aztán mikor jönnek az AC-ben a farkasok... Ott kezdődnek a bajok.. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.