Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#206151) erahurka válasza hombre[EU] (#206149) üzenetére


erahurka
félisten

Monzával az a bajom hogy GT Sportban gyakorolgattam ott és az volt a benyomásom hogy nagy az aszfalt tapadása vagy nem tudom, de ott szépen mentem kipörgésgátló nélkül is, máshol meg egyből eldobtam kigyorsításkor. Spielberg tűnik a legjobbnak, köszi!

(#206152) dollarZ18 válasza Wesder (#206080) üzenetére


dollarZ18
tag

Itt pontosan nyomon tudod követni az elért trófeák számát havi leosztásban is:

https://psnprofiles.com/DollarZ93/stats

A csalás lehetősége így kizárva ;)

A 15 másodperces Slyde platinák szerintem se számítsanak. Arra is lenne egy tippem. Határozz meg egy 'rarity' százalékot: pl. csak a 40-50% alatti platinával rendelkező játékok legyenek érvényesek a versenyben.

Slyde: psnprof 98.45% [link]

Detroit: psnprof 19.15% [link]

Nagyon jónak tartom ezt a kezdeményezést :R

[ Szerkesztve ]

(#206153) hombre[EU] válasza erahurka (#206151) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Jó gyakorlást, ne hallgass a line assist-re,amint megtanultad a vonalvezetést kapcsold ki és találj magadnak referencia pontokat. Ahogy a mondás tartja Slow in,fast out ;) Egyszerre csak egy pálya...

Life, Uh, Finds A Way

(#206154) RangerFox válasza erahurka (#206144) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én is Melbournet ajánlom kezdésnek. A vonalvezetését könnyű megtanulni, élvezetes pálya. A Red Bull Ring is ilyen.

(#206155) xgbcx


xgbcx
tag

Nálam továbbra is ingyenes a PES 2019, el felejtették volna ki venni?

(#206156) tboy93 válasza xgbcx (#206155) üzenetére


tboy93
nagyúr

Max a Lite verzió az ingyenes, a teljes nem az.

(#206157) wierra válasza Woodslave (#206143) üzenetére


wierra
senior tag

From játékoknál is többféleképpen lehet a mellékküldiket megoldani... vagy kihagyni. :)

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#206158) Woodslave válasza wierra (#206157) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igen pont agyaltam is rajta, bosszant is ha véletlenül levágsz egy npc-t,vagynem vagy a megfelelő időben valahol akkor ott annyi azt persze nem lehet újrázni :C Csak ott mégse érzed annyira ezt mert túl nagy jelentősége nincs.

És tudom hogy ez a lényege, de most azon fogok agyalni mi lett volna ha sikerül időben megnyomni 3 qrva gombot és én nyerek a bunyóban :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#206159) Mr Bond 007


Mr Bond 007
őstag

Egyébként szerintem rájöttek hogy mivel a pes "kvázi fele" ingyenes, így gáz lenne ha egy fél játékot adnának a ps+ban. Már csak presztizsből is gond lenne.

[ Szerkesztve ]

(#206160) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Amúgy az F1 2019 hogy sikerült? Miben változott a tavalyihoz képest (az F2 behozatalát leszámítva)?

(#206161) Sordoran válasza Mr Bond 007 (#206159) üzenetére


Sordoran
addikt

Szerintem az lett volna a jó megoldás, ha a PES 2019-et IS benne hagyják. Esetleg akkor a Detroit helyett adtak volna mást. De ez csak az én véleményem, amiben közrejátszik nagyban az, hogy a Detroit már megvan, igaz csak lemezesen, és a PES-t kipróbáltam volna. Érthető, hogy sokak szemét szúrta, hogy egy féli ingyenes játékot adnak, de szerintem sokan viszont várták is, és nekik most ez csalódás, ha már megvan nekik a Detroit.
Főleg ha volt olyan, aki pont most vett PS+ előfizetést fordulónap előtt ezért a játékért is. Nem azt mondom, hogy ez rosszabb ajánlat, de így hirtelen lecserélni szerintem nem volt bölcs lépés.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#206162) Carlos Padre válasza Imilenni (#206127) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem hiszem, hogy utálják, csak ők tudják, hogy nem az amerikai kontinensen van :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#206163) Carlos Padre válasza oriic (#206129) üzenetére


Carlos Padre
veterán

:C
Mire elkezdtem volna a Vampyrt boxon lejárt a GPm. :R
Ez a Borderlands vajon melyik?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#206164) Mr Bond 007 válasza Sordoran (#206161) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Nem kizárt hogy a következő hónapra őt adják indie helyett a másik nagyobb név mellé.

[ Szerkesztve ]

(#206165) Deck válasza Carlos Padre (#206163) üzenetére


Deck
titán

Borderlands 2 & Pre-Sequel

PS5

(#206166) .LnB válasza Carlos Padre (#206163) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az ami múlt hónapban volt Plus-ban.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#206167) F_Peter válasza Carlos Padre (#206163) üzenetére


F_Peter
őstag

Egy új account segíthet.

(#206168) belan válasza rumkola (#206150) üzenetére


belan
addikt

Üdv a időmilliomosok klubjában 😂.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#206169) Steve1207 válasza Deck (#206133) üzenetére


Steve1207
veterán

Cali, Chile, Brazil 100%, lenyomtam egy tourt is és csak a verseny trófeák hiányoznak, az "ügyességiek" megvannak :D

.

(#206170) erahurka válasza RangerFox (#206160) üzenetére


erahurka
félisten

Én imádom, mondjuk PC-n nyomom. De ránézésre nem sokat változott az előző részhez képest (nekem a 2010 óta ez az első F1 játékom). A gumimelegedés szimulációja komolyabb lett, már külön számolja a futófelület és a karkasz hőmérsékletét pl., meg az AI is átigazolgat, de ez elég gagyin lett megoldva mert szezon közben simán ugrálnak a csapatok közt.

(#206171) Deck válasza ProEvoFan (#206142) üzenetére


Deck
titán

Durva eredményeid vannak.. :D
Bár csak pár kört futottam az első 2 pályán de a közeledbe se vagyok. Így az ismerősi körömbe 2. vagyok. Addig csináltam míg meg nem lett ez a helyezés is.. ;]

PS5

(#206172) tboy93


tboy93
nagyúr

Tegnap sikerült szereznem egy HZD Complete Ed-t 5k-ért, csak annyira volt időm este, hogy feltelepítsem és kipróbáljam, de elég nehéz szívvel hagytam ott a TV-t 11 körül :D

(#206173) Deck válasza Deck (#206171) üzenetére


Deck
titán

Mire ezt leírtam az egyikbe 4.helyen lettem, gyorsan mennem kellett egyet, hogy vissza jöjjön a 2.hely. Aztán már nyugodjon le mindenki.. ;]

PS5

(#206174) markknight válasza RangerFox (#206160) üzenetére


markknight
veterán

A grafika nem teljesen olyan mint a videókban, az irányítás viszont nagyon jó, a szimuláció része fejlődött valamennyit. Igazából a rankeden kívül nem sok dolgot lehet elmondani, az F2 egy jó pont, de az egész játék kb pont az amit vár tőle az ember.

[ Szerkesztve ]

(#206175) RangerFox válasza erahurka (#206170) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igen, én is ettől tartottam. Még a pódium animációk is ugyanazok, mint a 2017-ben. Talán szebbek lettek az autók, meg az eső, de nekem ez kevés.

(#206176) hombre[EU] válasza RangerFox (#206160) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A 18-hoz képest (új fícsörökön kívül) sokkal jobb lett a lightning és a gameplay olyan,mint az elōzō csal fluidabb, "ügyesebben" reagál, illetve a gumikopás szimulációban (visszajelzés) javult. Nagy változásokat ne várj tōle, de jobb lett

Life, Uh, Finds A Way

(#206177) sp8787 válasza sp8787 (#205819) üzenetére


sp8787
addikt

Azt kell mondjam ,hogy az SSD egy olyan jateknal mint a Division 2 igen komoly QoL improvement.

Amiket meg probaltam a Destiny 2 ahol szinten, a Bloodborne/Nioh parosnal is vmennyire de ott nem ilyen drasztikus.

(#206178) Wesder válasza dollarZ18 (#206152) üzenetére


Wesder
félisten

Nem rossz ötlet. Jelenleg egy jelentkezőm van. Az 50% gondolok nrlem nehéz, de nem is könnyű.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#206179) erahurka válasza RangerFox (#206175) üzenetére


erahurka
félisten

Nem érdemes minden évben megvenni. Még ha nem ilyen 20-22k-s árkategóriában menne akkor esetleg, de ennyiért semmiképp. PC-re se Steamen vettem hanem Instant Gamingen kb. 40% kedvezménnyel.

(#206180) RangerFox válasza erahurka (#206179) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Így értem, annyiért én is egyből venném. Most előveszem újra a 18-at, ha elkap a hangulat, akkor megveszem az újat, de nagy valószínűséggel várok a következőig inkább.

(#206181) Xaels válasza Deck (#206171) üzenetére


Xaels
félisten

Gondolom az eredményt már jobb, fejlesztett autóval csinálta. Meg ne nézd a globalt, mert kiestek a szemeim. Volt olyan map ahol 2,5perces eredménnyel nyertem az AI ellen, de globalban valami 45másodperces a legjobb eredmény.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#206182) erahurka válasza RangerFox (#206180) üzenetére


erahurka
félisten

Én viszont lehet megveszem majd ugyanígy PC-re a 2021-et is az új pályák miatt. De lehet csak 2021-ben a szabályváltozásokra veszek legközelebb F1 játékot. Addig szerintem ez is kitartana, legalább jó sok szezont lenyomnék benne. Majd meglátom.

(#206183) fausto válasza Sordoran (#206161) üzenetére


fausto
addikt

Biztosan nem önszántukból cserélték a játékot, valószínűleg valami gebasz lehetett a Konamival és így tudták megoldani

(#206184) Mr Bond 007 válasza fausto (#206183) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Mondjuk amilyen tetű cég a Konami, el is hiszem így látatlanban is...

(#206185) Carlos Padre válasza Deck (#206165) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Jaok , leesett, game of the yeart olvastam :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#206186) Carlos Padre válasza tboy93 (#206172) üzenetére


Carlos Padre
veterán


Az is valami? Én 3kor eszméltem, hogy most már ideje lenne aludni is egy kicsit. Ez a játék aljas :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#206187) ViktorHUN79


ViktorHUN79
aktív tag

Sziasztok! Az ugye nem szabálytalan ha egy családtagomnak is csinálok fiókot, a és a 2hét ingyenes ps+ al letöltöm a Detroit - ot gondolom 2 hét alatt végig lehet játszani?

(#206188) Carlos Padre válasza ViktorHUN79 (#206187) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem szabálytalan. De magyar fiókot csinálj neki.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#206189) Imilenni válasza ViktorHUN79 (#206187) üzenetére


Imilenni
addikt

Amíg nem kapnak el, semmi sem szabálytalan. ;]

Kissé aljas módszer, de nincs vele baj szerintem.

Press "F" to pay respects.

(#206190) markknight válasza fausto (#206183) üzenetére


markknight
veterán

Ez pontosan így lesz. És, hogy megmutassák nem lehet velük szórakozni, inkább beáldozták a Detroitot, nehogy a PC-sek megvegyék inkább PC-re :D

(#206191) tboy93 válasza Carlos Padre (#206186) üzenetére


tboy93
nagyúr

Épp az, hogy szívem szerint játszottam volna hajnalig, de nem bírok felkelni reggel ha nem fekszem le időben :W

(#206192) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Készül az új GranTurismo
“The first thing that’s going to be affected by more power is VR,” says Yamauchi :) Jóó

Life, Uh, Finds A Way

(#206193) erahurka válasza hombre[EU] (#206192) üzenetére


erahurka
félisten

Hogy fog ez a kis csapat 10 éven belül előállítani egy next gen Gran Turismót mikor még a Sportnak is vannak hibái két évvel a megjelenés után?

(#206194) saelin válasza Carlos Padre (#206186) üzenetére


saelin
veterán

Mocskosul addiktív. Neked megvan hozzá a Breaking Dead dlc? Így már tiszta Frankenstein simulator az egész.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#206195) hombre[EU] válasza erahurka (#206193) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Készek az assettek (Sport), pár új feature az enginebe (raytracing?), teljes minōségi vr support és a "storyt" már csak össze kell dobni :) a többirōl az új hw gondoskodik.
A klasszikus veszel egy ócska használtautót és pimpeled, a játék végén pedig már Ferrari bajnokság a 488 GTE EVO-val én mindenképpen visszahoznám
Szerk.: azért nem olyan pici a PD, 150-200 ember. A Sport pedig egy kompetitív online játék, 10 év után is lesz javítani való :)

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#206196) fausto


fausto
addikt

Amúgy van még PS+ trial lehetőség új fióknál? Akár 2 napos akár 14? Store-ba nem találtam, de lehet hogy csak én vagyok bamba :)

(#206197) hombre[EU] válasza fausto (#206196) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az új fióknál ugyanazt a kártyát adtad meg?

Life, Uh, Finds A Way

(#206198) fausto válasza hombre[EU] (#206197) üzenetére


fausto
addikt

Még meg adtam meg

(#206199) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Hát ez a heavy rain továbbra se fog meg. Annyira körülményes nekem az egész. Lehet ez lesz majd amit megnezek YouTuben :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#206200) Carlos Padre válasza saelin (#206194) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Muszáj volt megvenni :U :B :DDD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.