Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#207801) .LnB válasza szallasi007 (#207800) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mutattam haveromnak a trailert, aki nem ismeri a Witchert. Nagyon tetszett neki. Szóval ez a hozzá hasonlóaknak is szól majd. Ahogy te is írtad.

ST3-at nézd meg jó lett.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#207802) S e t h válasza szallasi007 (#207800) üzenetére


S e t h
nagyúr

Volt már olyan film, sorozat, játék, könyv, ami mindenkinek bejött?
Eddig voltak az analízisek, hogy miért lesz xar Cavill.
Most jön, hogy kiknek nem fog bejönni a sorozat.

Én azért majd megnézem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#207803) szallasi007 válasza S e t h (#207802) üzenetére


szallasi007
őstag

Talán a Trónok harcra eléggé hajazott a könyvre. Bár a könyvet is 100 éve olvastam angolul. Mire megjelentek az első részek már a könyvre sem emlékeztem

(#207804) .LnB válasza S e t h (#207802) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Watchmen

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#207805) Xaels válasza .LnB (#207804) üzenetére


Xaels
félisten

Az egy nagyon megosztó mű. Szerintem az egyik legjobb képregény adaptáció de imdb-n nem áll túl jól, mármint relatív.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#207806) szallasi007 válasza Xaels (#207805) üzenetére


szallasi007
őstag

Idén jön belőle sorozat HBO csinálja.

(#207807) sz.mich


sz.mich
tag

Halihó!

Teljesen új vagyok konzolfronton. Tervezek venni egyet, jó eséllyel ps4-et, használtan, mert ha bejön oké, ha nem, akkor na bumm. És kaptam kölcsön egyet havertól, mert ugyan a gyereknek vették (Slim, 500gb-os), de a gyerek nem igazán játszik vele, inkább számítógépezik. Szóval megkaptam kölcsön, és az első játék, amit vettem hozzá, az a Horizon Zero Dawn. Azt szeretném kérdezni, hogy a lemezes verziót nem adja hozzá a profilomhoz? Mert, ha pl. letöltök egy demot, akkor mindig kapom a mailt, hogy köszönjük a vásárlást. Dafakk.
A másik is nagyon banális lesz, de... hogyan kell kikapcsolni? :D Megnyomom a főkapcsolót, de vagy világít, vagy villog, akkor meg nem lehet. Namármost egyik nap volt egy nagy vihar, mondom lekapcsolom a hosszabbítóját. Mikor másnap visszakapcsoltam szólt, hogy ilyet ne csináljak mert sérülhet a cucc. Bocsi a hülye kérdésekért. Ja és még egy: számít is bármit, hogy 4k tévén játszom?

Csak kp., az ár fix.

(#207808) Wesder válasza sz.mich (#207807) üzenetére


Wesder
félisten

Csak a digitàlis jàtékok kerülnek a profil alà. A demo is annak szàmít.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#207809) saelin válasza TXT (#207799) üzenetére


saelin
veterán

Ma utána néztem és úgy látom a pro még (tényleg) mindig csavaros... Lehet egy slim-ről volt szó anno itt a topicban. Remélem ez így is marad. Én szeretem hogy viszonylag könnyen szétszedhető egy gép.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#207810) Kendek válasza sz.mich (#207807) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Leállításkor válaszd a rendszer teljes kikapcsolását, pihenő üzemmódba helyezés helyett.

<-ƘƘ->

(#207811) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ránéztem a Man of Medan gameplayekre...jesszusom mi ez az amatōr facial animation, nem volt pénz rendes animátorokra? :D a Decima elhagyása is látszódik, de azok a pofák katasztrofálisak

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#207812) seniman válasza saelin (#207809) üzenetére


seniman
addikt

Pro volt az,amiről fényképet is rakott be a kolléga,a táp volt így bele rögzítve.A slimnek(2116)az első hőterelő lemeze van így rögzítve a venti felett,minden más csavaros.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#207813) Synthwave válasza Kendek (#207779) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

(#207779) Kendek, (#207782) hombre[EU]: Szóval a(z eddigi) konszenzus a vinyó felé mutat (amennyit reggel utánaolvasgattam, ott is talán ezt hozták fel leginkább, mint lehetséges fő kiváltó ok).

Szimplán csak kiveszem, rákötöm PC-re és ránézek HD Sentinellel?

Arra gondoltam, hogy kedden kicserélném egy 500 GB-os Crucial MX500-as SSD-vel a vinyót (addig meg minden este csinálnék egy mentést az FF XV save file-okról). Ez megoldaná a dolgot? Mármint, hogy ez nem melegedne-e ugyanúgy és nem produkálná ugyanezt? Vagy azért melegszik ennyire a mostani HDD, mert baja van (és ne adj Isten ezért volt csak ilyen rövid ideig az eredeti vásárló tulajdonában, az üzletben meg nem vették észre eladás előtt, mert idő kell neki, hogy előjöjjön)?

---------------------------------------------------------------------------------

(#207780) ProEvoFan, (#207774) erahurka: Akkor megnyugodtam, hogy nem egyedi, kirívó eset ez a forrófejűség. Thx.

---------------------------------------------------------------------------------

(#207786) RangerFox: Hú, akkor nem mondtam nagy hülyeséget. Legalább megvan a forrása annak a hangnak.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#207814) Kendek válasza Synthwave (#207813) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, simán kiveszed, rádugod PC-re és pl. HD Sentinellel megnézed. Ha látszólag semmi problémája sincs, akkor csak lehet, hogy túlmelegedett (a konzolban eléggé fel tud forrósodni és az nem tesz jót neki). SSD-vel már biztosan nem lesz semmi gond, annak magasabb a hőtűrése. Egy darabig nekem is SSD volt benne, aztán vettem az SSHD-hoz egy SATA hosszabbítót.

<-ƘƘ->

(#207815) Synthwave válasza Kendek (#207814) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Akkor majd lecsekkolom, de az SSD "biztonsága" már így is megfertőzött. Ahogy az 1 TB-os kiszerelés gondolata is, így hirtelen. :DDD (:((() ----> FF XV Royal Edition felpatchelve 102 (!) GB-ot eszik meg, aztán ahogy nézegettem, a többi gémem is ilyen 25, 35 meg 45 GB-okat akar minimum felpakolni a háttértárra. Azért vicc, hogy még így is kell utána a diszk az indításhoz, persze ennek nyilván megvan a maga prózai oka.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#207816) seniman válasza Synthwave (#207815) üzenetére


seniman
addikt

A régi vinyót még mindig ráakaszthatod egy külső USB3-as házban és helyed is lesz.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#207817) Wesder válasza hombre[EU] (#207811) üzenetére


Wesder
félisten

Nem értem mit vàrtàl. Kaptak egy adott összeget, abbòl kellett megoldaniuk 3 platformra a jàtékot.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#207818) seniman válasza Wesder (#207817) üzenetére


seniman
addikt

Nem olyan vészes az,kicsit esetlen a szereplők mozgása,az igaz.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#207819) Xaels


Xaels
félisten

Escapist Mag - Remnant: From the Ashes Is a Punishing Cooperative Shooter Where Every Piece of Loot Matters

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#207820) Synthwave válasza seniman (#207816) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Feltételezve, hogy Sentinel 100/100 lesz. Amúgy ha ilyen külső meghajtót rákötök, arra is ugyanúgy lehet telepíteni (illetve a már meglévő telepítéseket áthelyezni, hogy legközelebb már ne az SSD-ről induljanak)? Meg ugye ezen van rendszer, előtte gondolom formázni kell.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#207821) RangerFox válasza Synthwave (#207820) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igen, lehet külsőre telepíteni és áthelyezni is.

(#207822) Zolibacsi88 válasza Synthwave (#207820) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Szia!
Mikor rádugod a külső hdd-t a PS4-re, fel fog ugrani, hogy “használja-e külső adathordozóként?”, majd még ebben a momentumban a formázást is megoldja. Amint ez kész, alapértelmezettre állítja, hogy a további feltelepített játékok ide kerüljenek. A Settings/storage résznél ez megváltoztatható, majd ugyanit a gépre telepített játékok is mozgathatóak egyesével, vagy együtt.

(#207823) Synthwave válasza RangerFox (#207821) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Á, köszi.

Akkor viszont lehet, hogy egy Deák a zsebben marad és megelégszem az 500-as SSD-vel. Év végéig még úgyis akarok egy nagy vinyót venni az archívumnak, úgy meg az egyik leváltott HDD átveheti a PS4-es külső drive szerepét - addig meg elvagyok az 500 GB-tal. :D Csak egy minőségi, hűtött külső ház kell neki.

---------------------------------------------

(#207822) Zolibacsi88: Thx neked is.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#207825) oriic válasza oriic (#207824) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Úgy tűnik, hogy nem mindenki tud regisztrálni, elvileg meghívással lehet csak bejutni. (Szóval false alarm, sorry)

Live-Die-Respawn

(#207826) Tyler Durden válasza szallasi007 (#207803) üzenetére

Dehogy hajazott, legnagyobb hiba volt belőle sorozatot csinálni, legalábbis ugyanazon a néven.. Az első évad az követi a könyvet, utána egyre nagyobbra nyílt az olló, ill. a megvalósítás is egyre trébb lett. Nem tudsz egy olyan sokszálon futó cselekmény átadni egy sorozatban, ha meg lebutítod ill elferdíted, ahogy a sorozatban tették, úgy meg szar lesz/lett..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#207827) .LnB válasza oriic (#207825) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kaptam email-t. De minek? Sose játszottam az előző résszel.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#207828) S e t h válasza .LnB (#207827) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem regisztráltál és úgy kaptál emailt?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#207829) .LnB válasza S e t h (#207828) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen.

Olyan email, hogy ha szeretnék résztvenni a teszten, akkor válasszam ki az időpontokat amikor ráérek.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#207830) szallasi007 válasza Tyler Durden (#207826) üzenetére


szallasi007
őstag

Ahha, hát mondom én azelőtt olvastam hogy megjött hozzá a hype vonat.
Most a Scalzi könyvekkel vagyok így meg James S. A. Corey könyvek. Azt hiszem az utóbbiból már van sorozat ami állítólag elég jó.

(#207831) VTom


VTom
veterán

Ha még nem vót, és érdekel valakit, az Assassin’s Creedekre egész jó akció van most a store-ban, Origins pl. 5990Ft, én a Gold edition-t húztam be 10K-ért. Odyssey, Ezio collection, III, Black Flag is akciósak.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#207832) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hivatalos Death Stranding borítók : [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#207833) Deck válasza VTom (#207831) üzenetére


Deck
titán

Nem fogsz unatkozni :P

PS5

(#207834) VTom válasza Deck (#207833) üzenetére


VTom
veterán

PC-n már kitoltam, a New Game + felénél tartottam, de néha hiányzik. Nekem nagyon tetszett ez a rész.

Egyébként most sem unatkozom, 10 óránál járok a HZD-ban és még itt van a Last of us és a God of war. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#207835) Deck válasza VTom (#207834) üzenetére


Deck
titán

Nem vagy egyedül vele. Jó az irány az biztos :P

PS5

(#207836) hombre[EU] válasza .LnB (#207832) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Mr. Kojima also shared a short clip from the game featuring Heartman and shed some light on his role.

Nem talàltam sehol, errōl nincs linked? :)

Life, Uh, Finds A Way

(#207837) Wlac válasza VTom (#207831) üzenetére


Wlac
Ármester

Melyik store-on nézed, mert a UK-n nem látom hogy akciós lenne a Black Flag?

“The wha-"

(#207838) erahurka válasza Wlac (#207837) üzenetére


erahurka
félisten

Nehogy megvedd, PS Plus-ban úgyis ingyen lesz!

(#207839) Deck válasza erahurka (#207838) üzenetére


Deck
titán

Ja.. 2015 óta várja mindenki.. :D

PS5

(#207840) Bogyi007 válasza Wlac (#207837) üzenetére


Bogyi007
veterán

Odaadom a Boxon, azon Goldban lassan már az összes AC epizódot megkapták már...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#207841) Deck válasza Bogyi007 (#207840) üzenetére


Deck
titán

De ps-en nem..

PS5

(#207842) Wesder válasza Deck (#207841) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom elírta és magàt a gépet adnà oda. Esetleg Wlac-nak van boxa is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#207843) VTom válasza Wlac (#207837) üzenetére


VTom
veterán

Rosszul emlékeztem, a BF a PS hitsben van.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#207844) saelin válasza erahurka (#207838) üzenetére


saelin
veterán

Vagy ha nem, akkor majd bekerül a jövőben az ubi előfizetősös modelljébe.

Ezentúl EA és Ubi játékokat én nem veszek. :DDD

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#207845) erahurka válasza saelin (#207844) üzenetére


erahurka
félisten

Én Ubiból mér régóta csak a kovászosat veszem.

(#207846) Deck válasza saelin (#207844) üzenetére


Deck
titán

Nekem kb minden Ubisoft játék megvan így nem játszik nálam az előfizetés.. :P

PS5

(#207847) seniman válasza saelin (#207844) üzenetére


seniman
addikt

Egy kezemen meg tudom számolni hány játékuk tetszett eddig,azokat beszerzem,aszt' jóvan. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#207848) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Láttátok a leaked Avangers gameplay-t?

Nagyon gagyi lesz ez a game. 0 szabadság lesz benne. Fullra nem illik egy ilyen szuperhősös alaphoz ez a mechanika. Thor útját egy kútgyűrű állja el, és addig nem zúzhatja össze, amíg le nem győzi az ellenfeleket körülötte.. Nonszensz. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#207849) Deck válasza .LnB (#207848) üzenetére


Deck
titán

Persze, hogy ezt mondod hisz imádod a Marvelt és játszottál is már vele.. :D

PS5

(#207850) Wesder válasza .LnB (#207848) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor még szerencse hogy nem làttam.
Nem nézem meg, mert nem érdekel.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.