Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#206201) Dreimus válasza fausto (#206196) üzenetére


Dreimus
senior tag

Egy ideje megszüntették a 2/14 napos trialokat, sajnos már csak 1 havi a legkisebb opció.

(#206202) Wesder válasza Dreimus (#206201) üzenetére


Wesder
félisten

Tegnap aktivàltam a 14 napos trial-t, azzal "vettem meg" a Detroit DDE-t.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#206203) hombre[EU] válasza fausto (#206198) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ott a hiba. You will need a credit/debit card or PayPal registered to your account to purchase this subscription

Life, Uh, Finds A Way

(#206204) Infernohun


Infernohun
tag

Van itt olyan aki nyomja a Day Z című survival játékot ?
Mert most 25% kedvezmény van rá,és nem tudom mennyire érdemes ezt a konzol verziót beszerezni. :)

(#206205) Zolibacsi88 válasza sp8787 (#206177) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Szabad kérdezni milyen SSD ment bele?

(#206206) Dreimus válasza Wesder (#206202) üzenetére


Dreimus
senior tag

Szerencsés vagy nekem van egy fiók amin nem volt még ps plus de se 2 napos, se 14 napos nincs a lehetőségek között, legalábbis a régi helyén nincs :)

(#206207) sp8787 válasza Zolibacsi88 (#206205) üzenetére


sp8787
addikt

(#206208) belan


belan
addikt

Ma meg vettem a DMC5 kiváncsi vagyok milyen ,demo nem nagyon jött be .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#206209) Deck válasza belan (#206208) üzenetére


Deck
titán

Szuper :D

PS5

(#206210) Zolibacsi88 válasza sp8787 (#206207) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Haaaj nagyon viszket az ujjam a gombon egy ilyen projekt miatt. Nekem elég volna egy 500-as és héten jött a levél hogy PCX-nél ssd akció van...basszus.

(#206211) Imilenni válasza belan (#206208) üzenetére


Imilenni
addikt

Ha a demó nem jött be, a teljes játék miért jönne? :))

Press "F" to pay respects.

(#206212) belan válasza Deck (#206209) üzenetére


belan
addikt

Szipi szuper 😂 te végig nyomtad ? És ha igen milyen volt ? Imilenni 5 percet nyomtam csak a demot .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#206213) BoneDragon válasza belan (#206212) üzenetére


BoneDragon
veterán

5 percet nyomtad es eldontotted hogy nem jo, erre megvetted a teljest. En mar nem ertek semmit.

(#206214) ldave válasza BoneDragon (#206213) üzenetére


ldave
félisten

Igazi fogyasztó, ne zavard meg :)

A Slime draws near! Command?

(#206215) Imilenni válasza belan (#206212) üzenetére


Imilenni
addikt

A demo általában a játék első 1 óráját mutatja be :)
Az alapján eltudod dönteni hogy tetszik-e vagy sem.

De sajna nagyon kevés játék kap demót.. :(((

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#206216) belan válasza BoneDragon (#206213) üzenetére


belan
addikt

Hátha teljes játék be fog jönni kevés volt az a 5 perc 😂 . Imilenni nem tudtam 1 órás a demo .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#206217) Deck válasza belan (#206216) üzenetére


Deck
titán

Kb 15 perces a demo.

PS5

(#206218) belan válasza Deck (#206217) üzenetére


belan
addikt

Ja ok felreolvastam ,játék első 1 óráját mutatja be , 15 perc se nagyon elég amúgy .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#206219) Xaels válasza Imilenni (#206211) üzenetére


Xaels
félisten

A Demo relatív nehéz volt, többekkel beszéltem akik amiatt nem vették meg. Na meg az a kicsi is meg volt vágva.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#206220) S e t h válasza BoneDragon (#206213) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ez olyan amikor a haver rendel a vendéglőben vmit, én megkóstolom, olyan mint a xar és én is azt rendelem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#206221) .LnB


.LnB
titán

Relatíve én is sokat nézegettem a DMC5-öt. Demo nem jött be. És lehet tévedek, de én úgy gondolom, hogy ha valakit nem ránt be ez a püffölöm a gombokat minél jobb kombókért feeling, akkor nagyjából nincs ami megfogja ebben a játékban. Vagyis de, a nagyon vagány stílusú átvezetők. Csak azok között mindig ott a gameplay.. Teremről-teremre kell haladni, leütni a pack-eket, néha egy boss, és ennyi.
A játéktér se emeli a hangulatot, statikus és élettelen. Főleg azok a démoni katakombák(?) kb minden játékban ugyan így néz ki.

Ez tipikusan az a játék amiből qrva jó trailereket lehet összevágni. Azok alapján én is kívánom mint a franc, de egy végigjátszást nézve már unalmasnak tűnik az egész nekem.

Persze mindig van az az akció amiért már megéri.. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#206222) Woodslave válasza .LnB (#206221) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Demo nekem se jött be ezért megvettem. Ja faxt dehogy ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#206223) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Akinek van bankkártya adva a fiókjához érdemes egy Biztonsági kérdés + Válasz-t beállítania. Van valami gikszer a rendszerben:

Report: Major PlayStation Security Exploit Lets Hackers Use Customer Credit Card Info Without Needing the Security Code

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#206224) Xaels válasza .LnB (#206221) üzenetére


Xaels
félisten

Van történet is, 3 irányítható karakter. A kombók meg azért nem mind buttonsmasher kategória. A DMCV egy vegytiszta HnS ami el van helyenként rendesen szálva, nekem felüdülés volt a sok openworld gyűjts nyúlszart is játék után.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#206225) Wesder válasza l.skywalker (#206223) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom PayPal nem jàtszik ebben az esetben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#206226) Kendek válasza Wesder (#206225) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az valószínűleg nem érintett. Hirtelen megijedtem, de már régóta PayPal-t használok, és a kétlépcsős azonosítást is egyből aktiváltam.

<-ƘƘ->

(#206227) fausto válasza l.skywalker (#206223) üzenetére


fausto
addikt

A webkártya sem rossz az ilyenek miatt, mindig csak annyi pénzt rakok rá, amennyit el akarok költeni.

(#206228) .LnB válasza Xaels (#206224) üzenetére


.LnB
titán

Én meg inkább gyűjtök nyúlszart, mint hogy bemegyek egy szobába, területre, és addig nem haladhatok tovább amíg le nem verem azt a 12 lespawnoló démont amit a fejlesztők oda szántak. Addig láthatatlan, vagy látható falak, tereptárgyak állják utamat. Elég illúzióromboló, és olcsó megoldás. És megtöri szerintem a ritmust.

H'n'S a Nier: Automata is, még sincs benne ilyen mechanika..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#206229) l.skywalker válasza fausto (#206227) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én az ilyenekre Revolut-ot vagy Curve-ot használok.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#206230) pr0bi válasza .LnB (#206221) üzenetére


pr0bi
senior tag

Szerintem a generáció egyik leghangulatosabb nagybetűs oldszkúl videójátéka lett a DMC5, amit írál bocs de baromság. Nem a te világod, ne erőltesd, ha olcsóbb lesz akkor se fog tetszeni.

(#206231) ProEvoFan válasza l.skywalker (#206223) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Biztonsági kérdés + Válasz + kétlépcsős azonosítás meg a többi biztonsági intézkedés ha van = alap, aki storeban bankkártyával fizet.

(#206232) Rigormortiis válasza .LnB (#206228) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A Nier egy open world hns-rpg. Ez pedig egy vegytiszta hns, ahol csak a skill számít.

Aki eddig sem csípte a sorozatot, ezt is engedje el, de szerencse, hogy a Capcom gondol a ps 1-2-n nevelkedett gamer rétegre is, és nem ül fel az összes létező divathullámra.

Btw...akinek eddig kimaradt a Dragons Dogma, tenyleg vegye már meg akcióban :)

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#206233) Mike válasza sp8787 (#206207) üzenetére


Mike
veterán

Drágulás volt? az 1 teras mintha 30 körül lett volna 1-2 hónapja

(#206234) tboy93 válasza Mike (#206233) üzenetére


tboy93
nagyúr

nekem is úgy rémlett

(#206235) RudY válasza Mike (#206233) üzenetére


RudY
addikt

A QVO most is annyi, az EVO nem igazán volt 40 alatt.

[ Szerkesztve ]

(#206236) sp8787 válasza Mike (#206233) üzenetére


sp8787
addikt

Nem a QVO-ra gondolsz?

Edit:
Megeloztek de a kerdes ugyanaz.

(#206237) .LnB válasza pr0bi (#206230) üzenetére


.LnB
titán

baromság, mert...

-szerinted generációja egyik legjobbja?
-nem az én világom?
-mert pr0bi azt mondja?
-mert nem tudod elviselni a negatív kritikát egy játékról ami neked tetszett?

Melyik lenne a megfelelő befejezés? Nem igazán tudom, mert nem igazán fejtetted ki, vagy magyaráztad meg az állításodat.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#206238) Carlos Padre válasza .LnB (#206237) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Éreztem, hogy ez be fog találni :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#206239) Xaels válasza .LnB (#206228) üzenetére


Xaels
félisten

Látom nem értetted mire céloztam a nyúlbogyóval. Ott volt az RDR2, SM, DG amik után már kellett valami egyszerűbb, filmszerű darálás.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#206240) Def26 válasza .LnB (#206237) üzenetére


Def26
félisten

Ma szabin vagyok. Azon gondolkodom, hogy a f*szba van ennyi időtök minden hétköznap, hogy ezerrel nyomjátok a ph -t. :D Itt mindenki munkanélküli? :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#206241) .LnB válasza Carlos Padre (#206238) üzenetére


.LnB
titán

Én úgy gondolom magamról, hogy tűröm a kritikát. De lehet nincs is ez így. Mert ha azt látom, hogy valaki azt írja, hogy baromság amit írok. Akkor felvetül bennem az a kurva egyszerű kérdés, hogy miért?! Szerintem én két kommentben (remélem) szépen leírtam a véleményem. Nyilvánvaló, hogy nem fog mindenki egyetérteni vele, nem is hittérítésnek szántam. De valahogy civilizáltan meg lehet ezt beszélni szerintem. Levezethettem volna azt is, hogy egy ilyen komment mint az övé szerintem miért baromság, de az gyerekes lenne.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#206242) .LnB válasza Xaels (#206239) üzenetére


.LnB
titán

Jó értem, akció fókuszú játék jól esett. Ahol csak menni kell azt nyomni a gombot. :D Emlékeztet engem ez a DMC5 a FFXV-re. A harcrendszer ott is ilyen, de az open world, és nincs benne ez a "room" mechanika, ami bekorlátoz. Ezért fura nekem a DMC5. Ettől függetlenül megértem, hogy ez stílusjegy. De mostanra lehetett volna szakítani ezzel.

(#206240) Def26 Én nem vagyok munkanélküli. (se iskolás :) )

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#206243) tboy93


tboy93
nagyúr

No, tegnap belelapátoltam pár órát a HZD-be és azt kell hogy mondjam, eléggé tetszik. Nagyon szép a világ basszus, ilyen open world játszóteret ritkán lát az ember és annyira fluid, röccenésmentes az egész hogy WOW. A HDR meg még rátesz egy lapáttal, valós 10bites panelon hajad leteszed kategória. Viszont vagy én vagyok béna vagy nem tudom, de normálon játszom és már így az első 5-7 órában is megszenvedtem pár "boss-al", elég nehéz a játék, főleg a futás közben íjászat a robotok gyengepontjára :U

(#206244) l.skywalker válasza Def26 (#206240) üzenetére


l.skywalker
félisten

Munka függő. Én automatizálással foglalkozok. Ha jól végzem a munkám, minden automatikus :DDD

(#206245) Gombinyó: ez meg így van ;)

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#206245) Gombinyó válasza Def26 (#206240) üzenetére


Gombinyó
őstag

Jah, én otthon már be se lépek. Csak a munkahelyen nyomom a ph-t, a szabadidő az másra való. :D

(#206246) belan válasza Def26 (#206240) üzenetére


belan
addikt

Igen szociális segélyen vagyunk 😂.

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#206247) Peace válasza tboy93 (#206243) üzenetére


Peace
nagyúr

Lehet én is előveszem ezeket a játékokat majd, ha falon van az új TV. Kíváncsi vagyok, hogy mit ad ez a HDR, amitől mindenki odáig van meg vissza. ;)

(#206248) pr0bi válasza .LnB (#206237) üzenetére


pr0bi
senior tag

Ez a bekezdés megfelelő lenne. A többinek meg nincs értelme mert úgyis megmagyarázod.

"Én meg inkább gyűjtök nyúlszart, mint hogy bemegyek egy szobába, területre, és addig nem haladhatok tovább amíg le nem verem azt a 12 lespawnoló démont amit a fejlesztők oda szántak. Addig láthatatlan, vagy látható falak, tereptárgyak állják utamat. Elég illúzióromboló, és olcsó megoldás."

(#206249) .LnB válasza pr0bi (#206248) üzenetére


.LnB
titán

Nem igaz amit írtam? Mármint nem a vélemény része, hogy nyúlszargyűjtő fetisizmusom van. Hanem amit a játékmenetről írtam. Nincs így?

(#206244) l.skywalker Ez jó. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#206250) RangerFox válasza Def26 (#206240) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ha gép előtt végzed a munkát, nem nehéz fél szemmel a fórumot követni unalmasabb pillanatokban.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.