Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#206501) tboy93


tboy93
nagyúr

Tegnap feltűnt, hogy az egyik kontrollerem vacakol, a bal joyyal ha elore akarok menni pl HZD-ben, akkor olyan mintha nem lenne folyamatos az input es meg-meg akad a karakter, mintha futas es seta kozott valtogatna. Roppant idegesítő, először azt hittem en benazom, de a masik kontrollerrel nem csinal ilyet. Tekintve, hogy mindket kontroller 3 honapos, ujonnan vasarolt es soha nem voltak leejtve, ez elég kiábrándító. Gari nyilvan van, de félek hogy felesleges köröket fogok futni, elkudom, kitakaritjak, ugyan olyan szar, visszakuldom ... :(

[ Szerkesztve ]

(#206502) Mike válasza tboy93 (#206501) üzenetére


Mike
veterán

itt a lehetőség hogy vegyél egy alpine greent

mindkettő rossz?

[ Szerkesztve ]

(#206503) tboy93 válasza Mike (#206502) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szuper, dobjak ki egy 3 honapos 18 ezres kontrollert :C

Nem, csak az egyik joy bal analogja. Azt nem tudom meg hogy a ps-hez kapott vagy a kulon rendelt, mindketto fekete, vissza kell keresnem szeriaszam alapjan melyik-melyik.

[ Szerkesztve ]

(#206504) Mike válasza tboy93 (#206503) üzenetére


Mike
veterán

írtad, hogy úgyse csinálják meg
hol vetted?

az tippem hogy csak piszkos
de vannak itt tapasztaltabbak mint én

[ Szerkesztve ]

(#206505) _drk válasza tboy93 (#206503) üzenetére


_drk
őstag

Ha van másik, akkor annyira nem vészes. Van időd gariztatni, arra is jár az 1 év szerintem.
Én addig küldözgetném amíg jó nem lesz.

(#206506) TXT


TXT
őstag

Sracok, csajszik! Hasznal valaki a PS4 Pro-hoz a gyarin kivul mas kontrollert, esetleg Nacon Revolution Unlimited-et? Ha igen, mik a tapasztalatok vele/veluk akar a gyarihoz kepest?
Elore is koszi a tapasztalatokat! :R

(#206507) CartmanLand0


CartmanLand0
senior tag

Sziasztok !

Ha jól értesültem PS4 Slimből van régebbi és ujabb változat ... miből tudnám meg, hogy az én konzolom melyik ? :) Előre is köszönöm a segítséget :R

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#206508) TXT


TXT
őstag

Csinalt mar valaki ennyire komplett upgrade-et (folyekony fem, venti csere, szellozos oldallap, ssd csere) PS4 Pro-n? :U Ha igen, megeri? Mik a tapasztalatok sracok?

[ Szerkesztve ]

(#206509) Kendek válasza TXT (#206508) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A folyékony fémnek és az SSD-re váltásnak van némi értelme (ezeket többen is megcsináltuk itt), a venticserének vagy a szellőzőnyílások átalakításának kevésbé (ez akár káros is lehet).

<-ƘƘ->

(#206510) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Hát sajnos egyszerűen képtelen vagyok a heavy rainnel játszani. A nem akció részt unom az akciót meg várom hogy vége legyen mert félek hogy elbaxom.

Detroit is ilyen mert akkor lehet le se töltöm. Irigykedve olvasom hogy emberek legnagyobb játék élménye hát nekem nem

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#206511) erahurka válasza Woodslave (#206510) üzenetére


erahurka
félisten

LOL

(#206512) Xaels válasza TXT (#206508) üzenetére


Xaels
félisten

Az újrapasztázás már önmagában elég. A porszűrők csak feleslegesen rontják a légáramlást, ha már szétszedi az ember akkor pillanatok alatt ki lehet porszívózni, de haver gépe 2 évesen is alig volt belül poros.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#206513) Deck


Deck
titán

.LnB barátomnak üzenem, hogy remek az új Marvel Spider-Man film :P Biztos elkerültük egymást nem láttam őt vagy másik időpontos vetítésre ment.. ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#206514) stickles


stickles
tag

Sziasztok

Decemberben vásároltam egy ps4 pro gépcsomagot és a benne lévő joy meghibásodott . A jobb oldali analóg karral lehet a baj , mert folyamat fel megy a kamera nézet . Nem folyt bele semmi , nem lett leejtve . Egyszer csak elkezdte .

Mediamarkt-ból való , oda vigyem vissza vagy egyből a Hireltech-et keressem meg ? Cserélik egy újra vagy javítják ?

Köszönöm a segítséget! :R

(#206515) leroyclub


leroyclub
senior tag

Egy technikai kérdés. Ha egy játékot letörlök, akkor megmarad a törlés előtti folyamatom? Arra gondolok, hogy most pl. kiátszottam a COD MW-t és kaptam uj módot stb. Viszont letöröltem mert kellett a hely hogy mást leszedje. Ha újra letöltöm egyszer majd akkor ugyanúgy meglesz minden mentés folyamat stb? Aktív PSN előfizetésem van.

(#206516) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Hol kell azt beállítani, hogy 4k-s tv-re tuti felsklázza a ps4 a nagyobb felbontásban támogatott játékokat?

(#206517) Callisto válasza leroyclub (#206515) üzenetére


Callisto
őstag

Megmarad. Ha pedig van PS+ akkor szinkronizálja a felhőbe is. Persze ha törölted manuálisan magát a játékmentést, akkor elveszik.

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#206518) Gebriel válasza Deck (#206513) üzenetére


Gebriel
veterán

Igénylitek úgy látom a...., aztán meg ha megy az osztás akkor jön a sírás.

(#206519) sp8787 válasza Kendek (#206509) üzenetére


sp8787
addikt

Az SSD-re valtasnak drasztikus elonyei vannak bizonyos jatekokban, amit ebben a par napban megtapasztaltam.

Persze ertelemszeruen mindenkinek merlegenie kell ,hogy ez megeri e neki.

(#206520) Xaels válasza Callisto (#206517) üzenetére


Xaels
félisten

Az elsődleges gépen.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#206521) Deck válasza Gebriel (#206518) üzenetére


Deck
titán

Nem neked írtam. Ha meg más mást szeret akkor megy az osztás? Kemények vagytok na.. :D

Tegnap hogy eltűnt mikor egész napra kirobbant egy nagy vitát. Aztán semmi, bocs srácok igazatok van túltoltam.. Semmi.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#206522) Gebriel válasza Deck (#206521) üzenetére


Gebriel
veterán

Oké és legyen igazad is... akkor neked ma újra kell kezdeni?

(#206523) tboy93 válasza tboy93 (#206503) üzenetére


tboy93
nagyúr

Sracok, kis segítség kéne. Van ugye ket kontrollerem, mindketto fekete. Az egyiket a gephez kaptam, a masikat kulon vettem egy masik cegtol. A PS4 szamlaja es a kulon vasarolt kontroller számlája is megvan, viszont egyik számlán sincs szeriaszam. Hogy lehetne kitalalni, hogy a rossz kontrollert melyik ceghez kell visszakuldenem? :F

(#206524) Kendek válasza HaZsolt (#206516) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Alapvetően a kép felskálázása az mindenképpen megtörténik, de ha a legnagyobb számolt felbontást szeretnéd, akkor Beállítások -> Hang és képernyő -> Videokimeneti beállítások -> Felbontás, itt legyen 2160p (ha automatikusan nem ez lenne a beállított). A többit a játékokon belül lehet állítani, ha elérhető, akkor általában választhatsz resolution (magasabb felbontás) és performance (jobb futási sebesség) mód között.

(#206519) sp8787: Igen, ezért van némi értelme az SSD-re váltásnak. Változó, hogy hol mennyit jelent, más kérdés, hogy ár/érték arányban megéri-e (árban drágább, a bekötés és az optimalizáció miatt pedig nem hoz annyit). :)

(#206523) tboy93: Hireltech?

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#206525) Gebriel válasza tboy93 (#206523) üzenetére


Gebriel
veterán

Írtad, hogy mint két kontroller 3 hónapos.(géphez adott +1)egy helyen vetted őket?

Meg ha központi szervizbe küldöd(már ha van olyan a PS-nek) akkor igazából mindegy a számla ha a gari papír meg van.

[ Szerkesztve ]

(#206526) tboy93 válasza Gebriel (#206525) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem egy helyen vettem őket, a masodik kontrollert par hettel a gep utan vasaroltam.

(#206527) Gebriel válasza tboy93 (#206526) üzenetére


Gebriel
veterán

Kontroller hátulján a vonalkódok megegyeznek? Ha igen teljesen mindegy hova viszed.

(#206528) Felgolos


Felgolos
csendes tag

Sziasztok!

Lesz egy LG 55uk6500 tv-m. Kinek mi a tapasztalata a tv-vel kapcsolatban? Mennyire alkalmas játékra? Aktív HDR milyen és az input lag milyen magas? Vagy azt hogyan tudom le tesztelni? nacon asymmetric controller tapasztalatokat kérem még? köszönöm a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#206529) tboy93 válasza Gebriel (#206527) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem egyeznek meg sajnos, de az mindegyiknel egyedi kéne legyen, nem?

(#206531) tboy93 válasza Felgolos (#206528) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szia, nekem nincs jo tapasztalatom azzal a TV-vel. En SK8500-at vettem, ezen felindulva neztunk az ocsemnek is LG-t, 6500-at, 6700-at, es hasonlokat, de nincs jo kepe az LG-nek ebben az arkategoriaban. Vegul Samsung lett, azonos arban. A belepo Samunak sokkal jobb kepe volt mint az LG-nek.

[ Szerkesztve ]

(#206532) marilllyo válasza Woodslave (#206510) üzenetére


marilllyo
veterán

Az első négy órát kell "átszenvedni". Utána nem ereszt.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#206534) Carlos Padre válasza Mike (#206495) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Felszabadult a psfanboy nick ha gondolod :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#206535) Sordoran


Sordoran
addikt

Sziasztok!

Gondolkodtam hogy nekiállnék a PS4 Pro-n egy újrapasztázást megcsinálni, de kicsit elakadtam a tervezés alatt. TORX csavarhúzót keresek, és tudom, keressek ebay vagy ali-ról, de nem akarok hetekig várni vele. Szóval alábbi csavarhúzó megfelelő lenne? Ami problémás nekem, hogy T8 és T9-et is írnak, most melyik a jó? Illetve ez a furatos felel meg a security-nek?

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#206536) hyperspace válasza Sordoran (#206535) üzenetére


hyperspace
őstag

Ez kell, amit linkeltél.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#206537) Sordoran válasza hyperspace (#206536) üzenetére


Sordoran
addikt

Köszönöm!

Remélem sikerül gond nélkül a művelet, eddig csak PC procit pasztáztam egyszer. 1 éves alig múlt a gép, viszont múlthéten F1 2019 alatt a gold fejesemnek elment többször hangja, és mikor megakartam igazítani a sticket a gép hátuljában nagyon forró volt. Szóval ráfér szerintem egy kis takarítás.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#206538) EczkE válasza Carlos Padre (#206534) üzenetére


EczkE
addikt

Torolte magat?

Asszem mindenféleképpen!

(#206540) Xaels válasza Sordoran (#206537) üzenetére


Xaels
félisten

Egy egyszerű használt fogkefe szuperul leszedi a régi pasztát, a tápcsatival óvatosan bánj. Minden más adja magát csak a tetejét letépni olyan természetellenes érzés első alkalommal. A csavarokkal meg finoman, ne izomból tekerd be őket.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#206541) seniman válasza Woodslave (#206510) üzenetére


seniman
addikt

Detroit,Beyond sokkal jobb,a Heavy Rain nekem se jött be. :N

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#206542) Gebriel válasza tboy93 (#206529) üzenetére


Gebriel
veterán

Kontroller dobozán, elvileg kell lenni cikkszámnak amivel betudják azonosítani a boltban. Majd szólnak ha nem náluk vetted.

(#206550) tboy93 válasza Gebriel (#206542) üzenetére


tboy93
nagyúr

Megkerestem a kontroller dobozát, az ég világon semmi nincs rajta, csak egy vonalkód.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.