Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#207601) .LnB válasza Domaximus (#207600) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

July 20, 5:15 – 6:15 pm

Szóval helyi idő szerint Július 21. / 02:15-kor.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#207602) bAtt001 válasza Zoleee83 (#207592) üzenetére


bAtt001
addikt

Majd a Knight-ban ami egy tank szimulátor meglátod ;] Egyébként nagyon jó játékok, csak a tankozás baaah :(

(#207603) Domaximus válasza .LnB (#207601) üzenetére


Domaximus
tag

Na bakker, akkor lehet inkább vissza nézem :D főleg ha lesz egyáltalán gameplay és nem csak duma..
Köszi!

(#207604) D3LL


D3LL
csendes tag

Sziasztok! Biztos unjátok már az ilyen jellegű kérdéseket, de valaki segítsen meg. Olvastam több összefoglalót és elemzést, de még mindig nem jutottam dűlőre. Xbox One S-ről váltanék, de nem tudom, hogy a Slim-et vagy a Pro-t vegyem meg. :W

TV: 32", FHD, HDR LG TV (igen, a Pro nem lenne kihajtva 4K-ra, de...)

Játékok, amikkel szeretnék majd játszani a lehető legjobb minőségben, bármi akadozás nélkül: RDR2, Days Gone, Last of Us Rem., Mortal Kombat 11, Injustice 2, Wolfenstein: Yb, Naruto SUNS 4 + Shinobi Striker és a jövő évi komolyabbak közül: Death Stranding, Cyberpunk 2077, WD: Legion, Last of Us 2.

Alapvetően szerintem ezekhez elég lenne a Slim. Viszont a jövő évi (ha minden igaz) új VR headsetre is be akarok nevezni (már a mostanit is akartam, de egyedül a Beat Saber érdekelne, emiatt meg inkább megvárom a kövi gent), ehhez meg a Pro-t ajánlották.

Mit tanácsoltok, érdemes beruházni a Pro-ra vagy elég a Slim? Napi max. 3 óra játék lenne, több nem férne bele, tehát semmi hardcore nyúzást nem kapna a gép. Köszi a türelmet! :D

[ Szerkesztve ]

(#207605) erahurka válasza D3LL (#207604) üzenetére


erahurka
félisten

Lesz új VR headset? Mármint amiről fentebb volt szó azt tuti nem fogja kihajtani még a Pro sem. 120 FPS és 2560 x 1440, ez tuti a PS5-höz készül.

Ha nem vág földhöz a Pro akkor azt vedd, jobban futnak vele a játékok.

(#207606) Mr Bond 007 válasza D3LL (#207604) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Attól hogy nem 4k-ra használod még jó lehet a pro az extra élsimítás és a sajnálatos optimalizálási bakik miatt.

(#207607) Deck válasza D3LL (#207604) üzenetére


Deck
titán

A felsorolt játékok miatt is már érdemes a pro-t venni.

PS5

(#207608) ldave válasza D3LL (#207604) üzenetére


ldave
félisten

"játszani a lehető legjobb minőségben" - nem is kérdés akkor a Pro.

A Slime draws near! Command?

(#207609) Mr Bond 007 válasza erahurka (#207605) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Lesz, de csak jóval a ps5 rajtja után. (legalábbis ezt hallani)

(#207610) Steve1207 válasza D3LL (#207604) üzenetére


Steve1207
veterán

+1 a Pro-ra, már csak a textúra minőség miatt is. Kicsi plusz, de sokat dob, főleg, ha 2-3 évre minimum tervezel még vele és nem váltanál egyből PS5-re.
VR-ban én pl nem látok akkora potenciált, szerintem majd az új generáció fog nagyobbat ütni e téren.

.

(#207611) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Egy utolsó próbálkozás.
Warhammer Martyr
Coop társakat keresek.Akinek megvan, bártan vegyen fel barátlistára.
PSN nevem: ProEvoFan_hun

[ Szerkesztve ]

(#207612) S e t h válasza D3LL (#207604) üzenetére


S e t h
nagyúr

Days Gone slimmel elég kompromisszumos, sokan panaszkodtak.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#207613) RangerFox válasza S e t h (#207612) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igazából rengeteg játék kompromisszumos Slimen, de persze egyik játék sem játszhatatlan rajta.

(#207614) Dawide@axele válasza ProEvoFan (#207611) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Ha haza értem ,[Jelenleg Erdélyben vagyok) vasárnap fölveszlek!Én még csak most kezdtem a játékot!

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#207615) Xaels


Xaels
félisten

Új 19 percnyi Remnant: From The Ashes játékmenet.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#207616) ProEvoFan válasza Dawide@axele (#207614) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nagyszerű!
Nagyon rákattantam.Már van egy lvl80as "nehéz páncélosom" és egy kezdő Psykerem.
Ajánlom megvenni a Maelstrom of Carnage dlct.1100as erőtől elérhető.Szarja a relic itemeket.Szerintem alap a játékhoz.

(#207617) opr válasza D3LL (#207604) üzenetére


opr
veterán

Az uj VR szemuveg 99%, hogy nem fog mukodni a ps4-el, tok mindegy, hogy fat, slim vagy pro (de ha megis, akkor se lesz tul jo eredmenye, mert mas lesz a felbontasa, es a ps4 (pro) meg a mostani fullHD-val is nehezen birkozik meg).
A mostani fog mukodni a ps5-el.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#207618) Droughert válasza ProEvoFan (#207616) üzenetére


Droughert
tag

Optimalizáltak már rajta? Én az első nagyobb akcióban vettem meg, vigig is játszottam, tetszett, de az endgame-től a gyér optimalizálatlanság vette el a kedvem, durván leesett az fps nagyobb tömegek esetén.

(#207619) ProEvoFan válasza Droughert (#207618) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Akadnak gondok technikailag, de a hangulat elviszi a hátán. Szólóban nem akadozik, de multiban vannak laggok.Meg random fagyások, meg ps kék képernyő. :) ... ettől függetlenül nálam top hack n slash.

(#207620) rumkola válasza S e t h (#207612) üzenetére


rumkola
veterán

érdekes :)
ez mit jelent? slimen 28-30fps, pro-n pedig fix 30?
:)))))

(#207621) hombre[EU] válasza rumkola (#207620) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Pron csak droppol 20frame alá, Slimen megáll 1 frame 2mp-re :D

Life, Uh, Finds A Way

(#207622) porse válasza hombre[EU] (#207621) üzenetére


porse
senior tag

Nekem az 1.25 játék frissítéssel megáll másodpercekre pro-n is. Csak motoron. Előtte nem csinálta.

[ Szerkesztve ]

... szerintem.

(#207623) rumkola válasza hombre[EU] (#207621) üzenetére


rumkola
veterán

az vinyó miatt lesz :)

(#207624) gyuromoj válasza gyuromoj (#205539) üzenetére


gyuromoj
veterán

54 óra 10 perc után esett a platina.
Mellékküldetések még maradtak, majd azokat pótolom. Cirka 100 küldetést csináltam.(fő és mellék egyben) Később ha olcsóbb lesz akkor a Season Pass is jöhet.
Sztori simán jó volt, főleg a vége fele. Igaz nem lepett meg túlságosan a csavar, viszont jó volt látni Ceasar merényletét és hogy miként alakultak meg az asszasszinok.
Grafika néhol :Y , néha csak azért másztam fel magaslatokra, hogy nézelődjek a tájban. :D
Viszont a sok "?" feloldás a végére kicsit monotonná vált. Harci elefántok ötletesek voltak.
Különböző régiók pedig tök jól elkülönültek egymástól.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#207625) hombre[EU] válasza porse (#207622) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Igen, én leszedtem róla mindent (patch) pedig a Survival mode-t vártam :D

Life, Uh, Finds A Way

(#207627) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

🍿

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#207631) RangerFox válasza avengers (#207630) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A 9 és 3/4. vágány falán biztosan átmegy :DDD

(#207632) seniman válasza Wesder (#207629) üzenetére


seniman
addikt

Vagy nem esett le neki a poén,vagy valami tradicionális japán papírfalú házikóban él. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#207633) Wesder válasza seniman (#207632) üzenetére


Wesder
félisten

Japàn konzol japàn otthon. Mi ezzel a baj?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#207634) seniman válasza Wesder (#207633) üzenetére


seniman
addikt

Biztos Okinawán békefenntartó. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#207635) Mike válasza avengers (#207626) üzenetére


Mike
veterán

Hany wifi jel van a környéken? Mennyire erős s jel? Próbáltál csatornát váltani? Androidra van egy wifi analyzer, nézd meg azzal

(#207636) Wesder válasza Mike (#207635) üzenetére


Wesder
félisten

Ha a TV-n kezd el csatornàt vàltani, majd csak magadat hibàztathatod.;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#207637) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Lement a heavy rain hát továbbra se életem játéka. Azért megnéztem néhány alternatív endinget is de nem vittem túlzásba.

Aztán már mindegy alapon folytattam az edith finch játékot. Basszus csak néztem néha nagyon különleges és mély "játék". Amennyire nem fogott meg anno most teljesen.. :Y

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#207638) S e t h válasza porse (#207622) üzenetére


S e t h
nagyúr

Crater lakeben sokszor állóra lassul nálam is pron, ilyet utoljára az Assassin creed Odysseyben tapasztaltam. A legutolsó patch nagyjából annyira gáz, mintha most jött volna ki a játék. A fiúk ráfeküdtek a kihívásokra, de azt látom, hogy azt meg relatíve nagy érdektelenség övezi, miközben a játék egyre optimalizálatlanabb hatást kelt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#207639) SityiSXT válasza avengers (#207626) üzenetére


SityiSXT
őstag

Ezt a Switch topikban írtam, de érvényes ide is a nagyja (átszerkesztettem PS4 kompatibilisre):
- A szokásos wifis jótanácsok itt is állnak, azaz ha lehet, minél kevesebb fal legyen a router és az eszköz között, illetve minél jobb rálátása legyen a két eszköznek egymásra.
- Emellett nem baj, ha nem megy torrent vagy más, nagy sávszélesség-zabáló program/szolgáltatás a belső hálózaton.
- Ha a router támogatja, használd az 5 GHz-es sávot (a 2,4 GHz-es sajnos mára a sűrűbben lakott helyeken túlzsúfolt lett). Cserébe a hatótáv csökkenhet. A csatorna szélességét is érdemes lehet megnövelni (2,4 GHz-en 40Hz-re, 5 GHz-en pedig 80 Hz-re), főleg akkor, ha sok eszközünk lóg a wifin (sok = 4-5-nél több).
- Ezen kívül érdemes az Internet szolgáltató DNS kiszolgálója helyett a Cloudflare-ét vagy a Google-ét használni, ezt ha a routeren állítjuk be, az egész hálózatunk képes belőle profitálni - az IP címek pedig: 1.1.1.1 és 1.0.0.1 (Cloudflare) vagy 8.8.8.8 és 8.8.4.4 (Google).
- Ha nem akarunk küzdeni a port forwardinggal és a DMZ-vel, akkor egyszerűen kapcsoljuk be a routeren a UPnP szolgáltatást. Igaz, ez kevésbé biztonságos, hiszen így bármi portot fog tudni nyitni a belső hálózatról, de kényelmesebb és egyszerűbb, mint kézzel küzdeni (magánvélemény: aki nem járkál erkölcstelen és/vagy illegális területen, annak nem sok félnivalója van így se).
A fentiek hatását a PS4 hálózati beállítási részénél tudod tesztelni ellenőrizve, mennyit és hogy sikerült javítani.
Saját megfigyelés: én még nem tudtam PS4-gyel kimaxolni a sávszélességem. Nagyjából 50mbps-nél van a plafon letöltésnél, fel meg nem nagyon láttam 10mbps felett.

(#207640) Carlos Padre válasza S e t h (#207638) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Kezdem úgy érezni, hogy szerecsés voltam amiért még idejében végeztem vele még a nagyobb patchek előtt :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#207641) Scholes9 válasza erahurka (#207605) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nemrég írta valaki, hogy nem lesz egy darabig új VR fejes. A mostani lesz PS5-tel használható.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#207642) vonSux válasza Woodslave (#207637) üzenetére


vonSux
őstag

Azon filózok, hogy tetszik-e neked a Heavy Rain... ;]

(#207643) _drk válasza vonSux (#207642) üzenetére


_drk
őstag

Ez már a csak azért is tipikus esete. Dark Souls szint, csak nem a nehézségben ,hanem az akarásban!
Én szerintem felrakom és összehozom a legrosszabb befejezést.
Detroitban rá mentem, hogy jól kéne csinálni, rendesen rá is stresszeltem, de 1-2 válasz úgyse az mint amire gondolsz. A Rendőr droidnak rossz vége is lett. Fel is idegesített a végére a játék.

(#207644) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#207645) .LnB válasza oriic (#207644) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem akarom fikázni okvetlenül a "szent grált". De ne azt reklámozzák már, hogy két bfsz szerencsétlenkedik (vagy 4, ha már 2v2). Szóval így reklámkampány ügyileg, ez gáz sztem. Vagy azt akarják beadni most nekünk, hogy ők újra feltalálták a 2v2-t? :F

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#207646) oriic válasza .LnB (#207645) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

2v2 ezer éve nincs COD-okban (Sőt talán még nem is volt, legalábbis én csak a 3v3-as Team Tacticalra emlékszem), ez a videó meg inkább azért került ki, mert sokan nehezményezték, hogy a nagyszájú streamerek üvöltöztek a múltkori bemutatóban, plusz a stream is csak 900p volt.

A rendes multiplayer bemutató augusztus 1. napján lesz.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#207647) Woodslave válasza vonSux (#207642) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nehéz eldönteni ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#207648) .LnB válasza oriic (#207646) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"2v2 ezer éve nincs COD-okban" [link]

Mondom én, hogy feltalálják a 2v2-t. Na.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#207649) oriic válasza .LnB (#207648) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szornyu dolgok ezek. ;]

Live-Die-Respawn

(#207650) #10186752 válasza Woodslave (#207583) üzenetére


#10186752
törölt tag

Nem a játékkal van a hiba.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.