Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#207251) saelin válasza Deck (#207250) üzenetére


saelin
veterán

A war még jobb. Kb ugyan az mint az első, csak kibővítve.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#207252) folken


folken
újonc

EA access-hez kell majd ps+ vagy az teljesen különálló?

(#207253) Wesder válasza folken (#207252) üzenetére


Wesder
félisten

Ha akarsz multuzni, akkor kell.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#207254) opr


opr
veterán

Sracok, tudna valaki ajanlani valami jo FPS-t ps4-re, ami nem vilaghaborus, nem az overwatch, van neki aktiv jatekosbazisa, es lehetoleg nem ugy epul fel, hogy ha fizetsz/jatszol eleget, akkor tulelsz harom seggbe feldugott atombombat, de mindenkit leolsz egy felig elbaszott kislabujjonlovessel?
(Igen, kicsit tele van a tokom a sw battlefrontokkal :DDD )

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#207255) KaitouP válasza opr (#207254) üzenetére


KaitouP
veterán

Apex Legends. :K Free to play, igény szerint csak a Battle Pass - ért kell fizetned, de a Season 2 abszolút megéri a 3K forintot, abból meg kifarmolhatod a következő szezon árat.

Esetleg még CoD: Black Ops IIII, ha szereted a CoD játékokat.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#207256) Deck válasza opr (#207254) üzenetére


Deck
titán

COD: BO4

PS5

(#207257) opr válasza KaitouP (#207255) üzenetére


opr
veterán

CoD-oktol is fazok az a baj, Apex legends az nem ilyen szintlepkedos fegyverunlockolgatos valami?

Lenyegeben valami olyasmit keresek, mint mondjuk a quake. Nincs benne gyujtogetos disznool epitgetos baromsag meg semmi ilyen, mindenki egyenlo eselyekkel indul, vannak sima alap palyak, aztan mesz es olsz es kesz. Tudod, ilyen logikai jatek. Ha mozog, losz ra. Logikus. :D

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#207258) sting2 válasza opr (#207254) üzenetére


sting2
addikt

Destiny
és Destiny 2

Szívvel, lélekkel, készített (az első rész biztosan) FPS Nirvána!

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#207259) KaitouP válasza opr (#207257) üzenetére


KaitouP
veterán

Az Apex az egy Battle Royale, Overwatch - hoz hasonló hősökkel és azok képességeivel.
Nincsen semmilyen extra szintlépkedős dolog, lényege csak a BP - ben van, mert ott unlockolhatsz új kinézeteket, fegyverkülsőket, és egyéb dolgokat.
Szerintem érdemes már csak azért is tenned vele egy próbát, mert free to play, maximum törlöd, ha mégsem tetszik. :D
Nem Quake típusú, de mindenki egyenlő eséllyel indul, és nincs disznóól építgetés sem. Csak lövöldözés, skill, lootolás, taktika. ;)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#207260) opr válasza KaitouP (#207259) üzenetére


opr
veterán

Ok, koszi, teszunk vele egy probat. :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#207261) KaitouP válasza opr (#207260) üzenetére


KaitouP
veterán

Remélem tetszeni fog. :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#207263) LucentTwo


LucentTwo
tag

Egy olyan problémába futottunk az egyik gépnél, hogy se normál, se csökkentett módban nem ad képet és hangot. Próbáltuk már másik tv-n és másik hdmi kábellel is. A gép indul és tud is játékot indítani.

Ebben az esetben jó eséllyel a hdmi csatlakozó része mehetett tönkre?
Vagy esetleg más ötlet amit még megnézhetnénk?

(#207264) KaitouP válasza LucentTwo (#207263) üzenetére


KaitouP
veterán

Az audio kimeneti beállításokat ellenőriztétek a konzol beállításainál? Safe Mode - ban indítás esetleg?

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#207265) seniman válasza sutyesz96 (#207262) üzenetére


seniman
addikt

Miért mi lett vele?Félre ne értsd,nem hiányzik..........csak a kíváncsiság. :DDD Tudtommal nyári szünetet tart.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#207266) keIdor


keIdor
titán

Hosszabb Man of Medan videó: [link]

(de lehet csak nekem újdonság:D)

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#207267) Carlos Padre válasza Deck (#207256) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Lol, most írta, hogy tele a töke a sw battlefrontokkal erre te ezt ajánlod neki? Azt első dronokkal teli kör után kettéhajtja a pst :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#207268) Deck válasza Carlos Padre (#207267) üzenetére


Deck
titán

Sw battlefront egy mondatba se említhető a COD-al.. :D

PS5

(#207269) hombre[EU] válasza opr (#207254) üzenetére


hombre[EU]
veterán

DOOM? Nem halott (télen mindig talált matchet), de kell oda skill,hogy fel tudd venni a tempót

Life, Uh, Finds A Way

(#207270) ProEvoFan válasza Carlos Padre (#207231) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jön az EA aacces.Akkor most az lesz a problémája mindenkinek, hogy minek adják ps+ba ha van EA accessben is...

(#207271) KaitouP válasza hombre[EU] (#207269) üzenetére


KaitouP
veterán

Az lenne tényleg a legjobb opció, ha már "Quake like" játékot keres, de sajnos a Doom multija teljesen halott szerintem. Én áprilisban platináztam a játékot, és az egyik multiplayer trófeámhoz 3 embert volt képes összeszedni a lobbyba a matchmaking, velem együtt.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#207272) sutyesz96 válasza seniman (#207265) üzenetére


sutyesz96
őstag

Stílusa alapján vontam le a konzekvenciát.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#207273) opr


opr
veterán

Eskuszom az lesz a vege, hogy csinalok egyet en mostmar. :DDD

Valami egyszeru loszart, 8-10 fajta fegyver, par palya, a harom alap jatekmod (dm, tdm, ctf), aztan lehet egymast gyilkolni halomra. Ma mar annyira nem is fajdalmas egy ilyet csinalni, meg egy 2-3 emberes csapattal sem.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#207274) hombre[EU] válasza KaitouP (#207271) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Éjjel-hajnal között nekem bedobott embereket.Lehet már pangás van...mondjuk youtubeon találtam még idei multi videókat, kell keresni egy community-t ?

Life, Uh, Finds A Way

(#207275) hombre[EU] válasza opr (#207273) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Akkor lécci portoljad már át az UT2004-et UE4-ben ps4re :K

Life, Uh, Finds A Way

(#207276) opr válasza hombre[EU] (#207275) üzenetére


opr
veterán

Amugy ez nem is olyan rossz otlet, bar valahogy nem hiszem, hogy az epic dijazna a dolgot. :DDD
Plusz ha jol emlekszem az UE2004 az meg nem volt nyilt forraskodu. Pedig azt annyira imadtam, ha a lehetoseg adott lenne ra, kb azonnal ugranek.
A netcode reszt kiveve valszeg echte fajdalommentes lenne a port, valszeg tul se kene optizni, egy ue2004-et elvinne a konzol izombol is.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#207277) Deck válasza opr (#207273) üzenetére


Deck
titán

Pl a BO4-be tudsz csinálni saját szabályokat, elég részletesen sok mindent. Aztán összejöttök akik akarnak játszani aztán mehet a játék.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#207278) SityiSXT


SityiSXT
őstag

Paladins is jófajta lövölde, igaz, az inkább az Overwatchra hajaz (vagy az erre). Free2play, és csak kozmetikai cuccok vannak külön pénzért (amit kellő türelemmel sokszor ki lehet farmolni sima játékkal is).

(#207279) hombre[EU] válasza SityiSXT (#207278) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A Lawbreakers volt ilyen pörgōsebb ugri-bugri quake like, de tavaly leálltak vele. Rétegtermék lett,fōleg konzolon. Itt csak a nagy mainstream fps-ek maradnak életben mivel "bármit" játszhatsz (minden amit kiadnak elfut a gépeden) és mindig jön valami új,kevesebben ragadnak le. Amit a Siege csinált az kisebb csoda :)

Life, Uh, Finds A Way

(#207280) MAGUS7


MAGUS7
tag

Sziasztok! eléggé beszippantott a Witcher világa,a Wild Hunt-al kezdve,aztán a Gwent,Thronebreaker,nem gondoltam volna hogy egy ennyire egyszerűnek tűnő játéknak ilyen jó története legyen,mint a Thronebreaker-nek,tudnátok ajánlani hasonló játékokat ?

iPhone4>Lumia 920>Lumia 930>Note7>S7Edge>HTC U11

(#207281) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Witcher 3-ban a "The eye of nehaleni"-t hogy kell használatba venni? Ez a cucc elvileg a titkos ajtók kinyitására jó.
Már 2. titkos ajtóhoz jutok és kicsit idegesít, hogy nem tudom "equip"-elni (berakni a "pocket"-be).
Már régen megszereztem amúgy is használtam is aktuális fő küldetésnél..

Resistencia eterna

(#207282) penge111 válasza MAGUS7 (#207280) üzenetére


penge111
addikt

Nehéz dió, mert a Witcher 3 nagyon magasra tette a lécet. Olvasatom szerint a Divinity Original Sin 2 amit a története miatt egy lapon emlegetnek vele, megerősíteni nem tudom, nekem meg van lemezesen, csak még ezt az inyencséget későbbre tartogatom. De csak nem tévednek a kritikusok 90-95% közötti értékelése van. Viszont ez egy körökre osztott harcrendszerrel rendelkező rpg, mint anno a Baldurs Gate volt. [link] íme. Az első részéhez volt szerencsém, nekem az is nagyon tetszett, az eleje picit annak vontatott volt. Szerintem még esetleg a Dragon Age Inquisitionra is rápróbálkozhatsz, fillérekért van digitálisan, és lemezesen is. Pillars of Eternity, Dragons Dogma esetleg még ezek.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#207283) bagyulajuve válasza bagyulajuve (#207281) üzenetére


bagyulajuve
addikt

tárgytalan, csak nem jelent meg az "interact"

Resistencia eterna

(#207284) opr válasza MAGUS7 (#207280) üzenetére


opr
veterán

Esetleg God of War, Horizon Zero Dawn?

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#207285) hombre[EU] válasza MAGUS7 (#207280) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Cyberpunk 2077 :D
Nehéz,mert a Witcher 3 a teteje onnan már csak lejjebb van (elolvashatod a 8 könyvet). Nálam a MassEffect trilógia, ElderScrollsok,Gothic,Divinity,Fallout,DragonAge az újabb rpg-k közül ami jó volt.

Life, Uh, Finds A Way

(#207286) F_Peter válasza opr (#207284) üzenetére


F_Peter
őstag

God of war - elnézést ha valakit sért 🙂 - a Witcher bokájáig nem ér szvsz, csak ezt jól palástolja. Amúgy tetszik a GoW és szórakoztató, de egy nagyon zárt rendszer és nagyon lineáris a Witcherhez képest. Persze, más műfaj én tudom, le ne írja valaki.

[ Szerkesztve ]

(#207287) Gebriel


Gebriel
veterán

Siped man játékhoz fog még jönni DLC vagy már ez a végleges db szám? :R

(#207288) 30z.Samu válasza Gebriel (#207287) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én úgy tudom, hogy már nem lesz több.

Sic Parvis Magna

(#207289) Deck válasza F_Peter (#207286) üzenetére


Deck
titán

Hát persze :D

PS5

(#207290) Mike válasza F_Peter (#207286) üzenetére


Mike
veterán

Csőjáték :)

(#207291) Mike válasza MAGUS7 (#207280) üzenetére


Mike
veterán

Skyrim

(#207292) hombre[EU] válasza F_Peter (#207286) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Persze, más műfaj én tudom, le ne írja valaki.
Pedig muszáj leírnom :)) összehasonlítottad a GranTurismot a FarmingSimulatorral. Open world akció rpg és egy hack n slash(igen,még mindig az csak megreformálta a zsánert)
motion capture,voice acting,animációk,harcrendszer,bug(mentesség), grafika stb ezekben pl a Witcher a bokájáig sem ér a GoW-nak

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#207293) MAGUS7


MAGUS7
tag

Köszi mindenkinek,God of War megvolt,Horizon még várat magára,Skyrim/Fallout széria is bejött,egyedül a gameplay gagyi,ami Witchernek sem az erőssége,amúgy Fallout/Skyrim-hoz nem készült magyar feliratos mod ? Dragon Age,Divinity,Pillars,Dogma,Gothic,ezek kimaradtak,teszek velük egy próbát.

iPhone4>Lumia 920>Lumia 930>Note7>S7Edge>HTC U11

(#207294) penge111 válasza MAGUS7 (#207293) üzenetére


penge111
addikt

Gothic az nincs sajna psre.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#207295) F_Peter válasza hombre[EU] (#207292) üzenetére


F_Peter
őstag

Gratulálok hogy leírtad.
Akkor olvasd el azt hogy miért írtam. Arra volt a válaszom, hogy a GoW-öt ajánlották mint hasonló játék mint a Witcher. Erre leírtam hogy tök más műfaj, mire te leírod nekem hogy tök más műfaj... ✌️

(#207296) hombre[EU] válasza F_Peter (#207295) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Én pedig erre reagáltam: God of war - elnézést ha valakit sért 🙂 - a Witcher bokájáig nem ér szvsz, csak ezt jól palástolja. Ebbōl nekem nem az jött le,hogy: a GoW nem openworld arpg...
Félreértettem

Life, Uh, Finds A Way

(#207297) belan válasza Deck (#207289) üzenetére


belan
addikt

Hat ez jó 😂😂

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#207298) Nayrobi


Nayrobi
őstag

(#207299) F_Peter válasza hombre[EU] (#207296) üzenetére


F_Peter
őstag

Máskor akkor azt idézd be amire reagálsz és ne egy másik mondatot, és akkor még a beszélgető partnered is arra fog válaszolni amire gondolsz.

Jól palástolja = próbálja egy open world hatását kelteni.

De vannak egyébként különböző műfajoknak is olyan pontjai, amit ha akarunk nyugodtan össze lehet hasonlítani, pl. Mesterséges intelligencia, változatosság, néhány játék mechanikai dolog, skill rendszer felépítése, featek, hangulat teremtés, színészek, stb.

(#207300) gyuromoj válasza hombre[EU] (#207285) üzenetére


gyuromoj
veterán

RPG kerülőként, a W3 volt ami olyat adott élményben, mint előtte egyik játék sem. (számomra)
2 DLC tavaly lett meg, de azok előtt is le a kalappal. (3 év különbség volt köztük)
CP'77 pedig elő van rendelve, ennyit megérdemelnek. :R

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.