Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#177751) TXT válasza EasyLife (#177746) üzenetére


TXT
őstag

Es volt jelolve valamifelekeppen a dobozon a magyar nyelv rajtuk, vagy semmilyen modon, csak a jatekban lattad? Csak mert en is az Alzasat nezem jelenleg, mert qrva jo arban vannak szerintem most.

(#177745) wierra koszi, beszerzem ezt is akkor, legalabb lesz osszehasonlitasi alapom es tapasztalhatom majd, hogy is mukodott anno es ma a jatek. :K

[ Szerkesztve ]

(#177752) csab2


csab2
veterán

Sziasztok!
A PS4-emen van még 97 GB szabad hely. Mégis azt írja a letöltés, hogy a Battlefront 2-t azért nem tudja letölteni, mert nincs elég szabad hely a rendszertárhelyen.
Ez normális?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#177753) Xaels válasza wierra (#177750) üzenetére


Xaels
félisten

A méret nem minden... Gondolj arra, hogy Thor és Odin is simán lerendezték az óriásokat és a Valkűrök hasonló szinten vannak hozzájuk.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#177754) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Üdv. Nem követtem nagyon a God of Wart miután végig vittem tavasszal, de jött valami frissítés jól tudom hozzá? Talán new game opciós is? Az sokat dobna rajta, meg most igen jó áron is van a storeban :D Hiányzik a játék, gondoltam elég lesz egyszer végig vinni, de hát mégse :D

Xaels: köszi a gyors választ :) Lehet jó lesz akkor karácsonyi ajándéknak magamnak :D De itt már az a “baj”, hogy nincs ennyi időm játszani :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#177755) Xaels válasza Scholes9 (#177754) üzenetére


Xaels
félisten

Igen. Jött NG+.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#177756) A`rpi válasza csab2 (#177752) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok!
A PS4-emen van még 97 GB szabad hely. Mégis azt írja a letöltés, hogy a Battlefront 2-t azért nem tudja letölteni, mert nincs elég szabad hely a rendszertárhelyen.
Ez normális?"

Mondhatni :(, szabadíts még fel helyet.

(#177757) adalbert1 válasza Nayrobi (#177749) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerintem mindjárt megyek és leírom egy papírra legalább százszor, hogy nem cserélem le a BF-kor vett slimemet erre a Pro-ra :) Ennél jobb ajánlat talán csak a 125k-s RDR2 bundle volt az ajándék Spider-man játékkal eddig.

szerk.: amúgy ha a media markt-nál online vettem a slimet, és csak számlát kaptam online, akkor azt elfogadják garanciális ügyintézésnél, vagy kellene velük garanciapapírt is kitöltetnem, mielőtt továbbadnám (nagyon csábít ez a pro most)?

[ Szerkesztve ]

(#177758) wierra válasza Xaels (#177753) üzenetére


wierra
senior tag

A görög istenek meg a titánokat (fingatták meg és verték bilincsbe őket). Kratos meg az isteneket, élükön Zeusszal.
Baldurral is csak akkor tud elbánni, miután visszaszerzet valamennyit régi erejéből és tudásából. :P ;)

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#177759) Bencus88 válasza Scholes9 (#177754) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ugyan ezt érzem, hiányzik a játék😥

(#177760) TXT


TXT
őstag

Meg egy kerdes sracok. PS4 Pro-bol erdemes a 7016b-t venni, ha jo aron van es garis meg? Van barmi negativuma/hatranya az ujabb modellekhez viszonyitva? :U

(#177761) Xaels válasza wierra (#177758) üzenetére


Xaels
félisten

Nem. Baldurt azért tudja lenyomni, mert a fagyöngy nyíldarab megtörte a varázslatot ami miatt halhatatlan volt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#177762) seniman válasza TXT (#177760) üzenetére


seniman
addikt

Hangosabb lehet,de egy normális paszta megoldja.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#177763) A`rpi válasza TXT (#177760) üzenetére


A`rpi
addikt

"Meg egy kerdes sracok. PS4 Pro-bol erdemes a 7016b-t venni, ha jo aron van es garis meg? Van barmi negativuma/hatranya az ujabb modellekhez viszonyitva? :U"

Nincs, ha garanciális, és mindent rendben találsz jó lesz az! :K

(#177764) F-ECT$ válasza sirarcheer (#177743) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem a 73e-es ajánlatban sem volt benne. Nagyon tolják ezt a vr-t, nekem is ki kellene próbálnom már valahol...

Dive ever, work never.

(#177765) TXT válasza A`rpi (#177763) üzenetére


TXT
őstag

Koszi! :R Mindenkepp letesztelem elotte, hogy mennyire hangos.

(#177762) seniman: Koszi, de mivel garis meg a kerdeses gep, igy nem tudom szetszedni es pasztazni ha hangos lenne, gondolom ezzel ugrana is a gari, mert biztos van olyan resze, emin meglatszodna a szereles es/vagy serulne valamilyen zaroszallag vagy matrica. Hm? :U

(#177764) F-ECT$ En is kiprobalnam valahol, bar mar tobbszor kerdeztem, de ezeddig meg nem kaptam hozza infot, hogy hol lenne ra lehetoseg Bp-en... Valami otlet, tanacs, tipp sracok? :R

[ Szerkesztve ]

(#177766) Xaels válasza TXT (#177765) üzenetére


Xaels
félisten

Haver nézegeti a bérlési lehetőségeket. Pár napra egy 20-as körül van.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#177767) castiels válasza TXT (#177760) üzenetére


castiels
addikt

Slimből is figyelni kell a tìpust vagy ott mindegy?

(#177768) Droughert válasza TXT (#177765) üzenetére


Droughert
tag

Sokszor az is elég, ha megszabadítod a porttól. Idővel sok összegyűlhet a hűtőbordákon, ezt garivesztés nélkül meg tudod csinálni, a fedél levehető szerelés nélkül, csak le kell pattintani, utána szépen hozzáférsz.

(#177769) TXT válasza Droughert (#177768) üzenetére


TXT
őstag

Koszi. :R
A pasztazas is megoldhato garivesztes nelkul? Nagy mokolas egyebkent? :U

[ Szerkesztve ]

(#177770) A`rpi válasza TXT (#177769) üzenetére


A`rpi
addikt

"Koszi. :R
A pasztazas is megoldhato garivesztes nelkul? Nagy mokolas egyebkent? :U"

Garancia vesztéssel lehet megoldani.

(#177771) seniman válasza TXT (#177769) üzenetére


seniman
addikt

Aki ügyesen le tudja szedni a zárócimkéket hőlégfúvóval,az meg tudja csinálni.De gondolom ha 7016-os a gép,túl sok már nincs vissza a gariból.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#177772) marilllyo válasza A`rpi (#177770) üzenetére


marilllyo
veterán

Mármint nem megoldható. :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#177773) marilllyo


marilllyo
veterán

Beszéltek valami Alien játékról...
Mi van ezzel? Valaki világosítson fel pls.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#177774) A`rpi válasza marilllyo (#177772) üzenetére


A`rpi
addikt

Köszi a tolmácsolást. ;]

(#177775) sirarcheer válasza TXT (#177765) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Itt tudsz kölcsönözni www.holoszoba.hu
FECTS: De benne volt, nagy piros betűkkel ki volt írva, plusz telefonon is megerősítették.

PSN: sirarcheer

(#177776) gyuromoj válasza marilllyo (#177773) üzenetére


gyuromoj
veterán

Alien Blackout címen pletykálták, de nem volt róla semmi a TGA-n.
Talán majd az E3-on.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#177777) marilllyo válasza A`rpi (#177774) üzenetére


marilllyo
veterán

Én csak a "titkárod" vagyok. :DDD

Gyuromoj: köszi! Hát ha ez egy Isolation folytatás lenne... Nem is tudom. Ha azt mondanák, hogy sexBox exkluzív, akkor MOST vennék egy boxot is.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#177778) EasyLife válasza TXT (#177751) üzenetére


EasyLife
aktív tag

Nem volt jelölve, annyi hogy magyar felirat is van rajta hátul gyárilag, tehát nem csak egy matrica.

(#177779) SH4D0W2011 válasza TXT (#177740) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Horizon-ból érdemesebb a Complete-et venni. :K

(#177780) pulffy válasza marilllyo (#177777) üzenetére


pulffy
őstag

Box exluzív? Olyan van? :U ... ;]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#177781) TXT


TXT
őstag

Koszi sracok a valaszokat! :R

Nezegetem az Alzas PS4 jatekok komoly learazasait, biztosan most lenne jo beruhazni rajuk, hisz a legolcsobbnak tunnek eddig lemezes verziokat tekintve. Legalabbis a GoW, Spider-Man, NioH, Detroit, The Last of Us Remastered, Uncharted: A Nathan Drake Collection es talan a Uncharted: The Lost Legacy jatekokat tekintve. Ti hogy latjatok? :U

(#177782) A`rpi válasza TXT (#177781) üzenetére


A`rpi
addikt

Ami 3000 forint környékén van arra érdemes lecsapni, ennél olcsóbban lemezes játékhoz újonnan nem jutsz.

Ha kivégezted ezeket utána majd beszerzed ami épp érdekel.

Uncharted, és a The Last of Us önmagában rengeteg játékórát jelent...

(#177783) Mike válasza Xaels (#177766) üzenetére


Mike
veterán

az komoly
hozzám napi 10esért jöhettek és az árban benne van egy pizza is :)

(#177784) GRaul válasza gyuromoj (#177737) üzenetére


GRaul
őstag

Köszi, azt nem tudod véletlenül mikor kezdődik a második karácsonyi leárazás us storeba?

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#177785) A`rpi válasza F-ECT$ (#177764) üzenetére


A`rpi
addikt

"Szerintem a 73e-es ajánlatban sem volt benne. Nagyon tolják ezt a vr-t, nekem is ki kellene próbálnom már valahol..."

MediaMarkt WestEnd, ki van állítva, ha nem működik keress egy eladót, Szolnokon szintén szokott üzemelni, MediaMarkt ez is.

(#177786) bAtt001 válasza TXT (#177781) üzenetére


bAtt001
addikt

Uncharted Collection-t konkrétan drágábban adtam el használtan 2 hete mint most újonan adják, ennél olcsóbb nem lesz csak ha odaadják ps+-ban havi játéknak majd, Last of Us is simán megér ennyit!

(#177787) TXT válasza bAtt001 (#177786) üzenetére


TXT
őstag

Koszi. A Detroit, Spider-Man es a GoW is ilyen, azokat is megeri behuzni ennyiert, vagy voltak (es remelhetoleg lehetnek a Karacsony kozeledtevel) ezek kedvezobbek is? :U Nem tudom, van-e ilyesmi osszeallitas a jatekokrol valamilyen formaban, listaban, akarmi...

(#177788) TXT válasza TXT (#177787) üzenetére


TXT
őstag

A Detroit Become Human minden verziojaban benne van a magyar nyelv? Konkretan az Alza-s erdekelne. csak mert ezt irtak rola anno es nem tudom, vonatkozhat e barmelyik megjelent verziora, Alza meg csak annyit ir az oldalan, hogy EN, de gondolom, mas nyelv is van a jatekban, jatekokban es nem csak egy. Vagy? :U
Persze, ha megeri ezt az arat a jatek.

[ Szerkesztve ]

(#177789) Wesder válasza marilllyo (#177748) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, csak az első 15-20p solo. Csak a Hostnak menti az àllàsàt, de amit havernàl összeszedsz az megmarad nàlad.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#177790) RangerFox válasza adalbert1 (#177757) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Elég a számla.

(#177791) koncsik válasza TXT (#177788) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Az enyém HUN feliratos, magyar menűs.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#177792) TXT válasza koncsik (#177791) üzenetére


TXT
őstag

Koszi. :R
Es vajon a mostani is az lehet? :U Olvastam azt a hsz-t, amire ezt a valaszt irtad a sracnak, mert neki nem volt magyar, legalabbis az info szerint, amit az Alzatol telon kapott... Mondjuk kerdes, hogy a diszpecserek mit tudnak es a valosagban a jatek mit tartalmaz, mert lehet, ez ket kulon dolog. :DDD

(#177793) gyuromoj válasza GRaul (#177784) üzenetére


gyuromoj
veterán

Sajnos nem tudom, de nagyon várom már. :D
Hiába csúsztam le a jó áras feltöltőről...

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#177794) marilllyo válasza Wesder (#177789) üzenetére


marilllyo
veterán

Köszi! Nem bírtam ki és behúztam a goldot 15-ér. Ennyit megér szerintem.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#177795) koncsik válasza TXT (#177792) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ha a tokon vagy magyar felirat, akkor a lemezen is, szerintem. Az oldalon a vásárlásaimnál nem a magyar borítós van, hanem az “Only on Playstation” - a tokomon ugyenez van csehül, szlovákul és magyarul. Mint itt.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#177796) pulffy


pulffy
őstag

PlayStation

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#177797) H.lacika


H.lacika
tag

Sziasztok
Samsung tv a régi ps4 bekapcsolta a tv is, most a pro nem, mit kell beállítani,hogy ps4 bekapcsal tv is induljon?
köszi

(#177798) Málnabeach


Málnabeach
csendes tag

Nekem lenne egy olyan gondom, hogy a 1080p-s tv-m a képet összeszűkíti és minden oldalt egy 2-3 centis fekete csík van, tehát nem a képernyő egészet tölti be a kép. A ps menüjében már beállítottam a dolgokat, amit lehet, de nem oldódott meg. Mit kéne tenni, hogy ne legyen ott?

(#177799) #10186752 válasza gyuromoj (#177793) üzenetére


#10186752
törölt tag

Tegnap este már 70 EUR volt a 100 dodós feltötltő. Szépen megugrott az ára 12 eurót egy nap alatt.

(#177800) #10186752 válasza TXT (#177781) üzenetére


#10186752
törölt tag

Hát, nem tudom. Ezek mindegyikét megveszed olcsóbban, használtan. Detroit 7 ezer a hardveraprón, például. Ha csak annyira kell, hogy végigjátszd, és utána eladod őket, akkor érdemes használtan megvenni, olcsóbban.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.