Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#177051) Deck


Deck
titán

Onrush-nak örülök. Gyerekek imádni fogják, meg jó lesz ökörködni vele.. :D

PS5

(#177052) .LnB válasza Frod (#177050) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Még nem játszottam vele! Csak jelentkeztem.
Szóval még nincs tapasztalatom, csak az eddig látott videók, infók alapján ez a véleményem.

Bár ha megengeded. Márciusban jön majd a The Division 2. Haverokkal akkor már inkább azt. Az első rész nagyon jó volt ismerősökkel. Igaz ez a második eddig nem sokban fog különbözni az elsőtől. Én ha haverokkal terveznék akkor inkább Div2. Anthem jelenleg szerintem nagy lutri.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#177053) dvd24 válasza _drk (#177049) üzenetére


dvd24
senior tag

Szerintem olyan lesz mint a Division csak sci-fi környezetben. Azzal is jól el lehetett lenni egyedül is, de co-opban még jobb volt. Én kiváncsi vagyok rá, bár sanszosabb, h a Division 2 mellett ragadok majd le.

(#177054) Frod válasza .LnB (#177052) üzenetére


Frod
addikt

Ja igen, azt nem tettem hozzá, hogy a Div2 is természetesen szintén rajta van a listánkon, de az is majd csak egy erős leárazás után.

Eddig Div1 és Wildlands amin túl vagyunk, most a Destiny-t kezdtük el, mert ugye ingyen járt nemrég. De így csapatosan általában csak vasárnap délután toljuk, úgyhogy egy-egy cím simán/sajnos kitart 3-5 hónapig.

Do you see the white shadow?

(#177055) Carlos Padre válasza .LnB (#177045) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ha megveszed szólj és megveszem újra én is ;)
Elkezdtem anno, de iszonyat idővámpír játék, pláne egyedül, kezdőként.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#177056) penge111 válasza Carlos Padre (#177055) üzenetére


penge111
addikt

Carlos, jó lett az új avatarod :Y

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#177057) .LnB válasza penge111 (#177056) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez free arckép azt tudod ugye? :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#177058) Mike válasza .LnB (#177047) üzenetére


Mike
veterán

kingdom hearts jön januárban
csak azon tipródom pre order legyen vagy sem

(#177059) .LnB válasza Mike (#177058) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

8 éves szint. :D ;]

Fú basszus, ez mennyire ultimate genyó beszólás volt most tőlem. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#177060) Mike válasza .LnB (#177059) üzenetére


Mike
veterán

nem baj, úgyis annyi vagyok Moby szerint :)

dehogy volt genyó :), meg nem szégyellem hogy szeretem a meséket, a KH-val meg mindig akartam játszani, hát most megtehetem

[ Szerkesztve ]

(#177061) penge111 válasza Mike (#177058) üzenetére


penge111
addikt

Én nem tudom, imádom a jrpg-ket, de nekem a KH-t nem veszi be a gyomron, kb már vagy 4*, 5* feszültem neki a korábbi részeknek, de ez a Disneys körítés... :U

@LnB: eskü azt hittem csináltatta.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#177062) marilllyo


marilllyo
veterán

Igazából én már -már fel vagyok háborodva ezen...
Eddig a kiadók max jó rendesen megfejték a játékosokat, majd később átb*szták őket. Most már kb.olyan érzésem van mintha belesz*rnának az egészbe.
Kérdem én melyik piaci elemző szerint volt ez így jó ötlet... Nem rajongok a Battle Royale-ért de baszki ez ma a trend. Az EA nem csinál mást csak morzsolja le a fanbase-t már évek óta. Eddig bátran lehetett példálozni, hogy miért jobb a BF mint a COD és csak röhögtünk a COD futószalagon gyártott copy-paste sz*rjain. Most sem szeretem a COD-ot de inkább kussban sunnyogok. És nem azért mert rossz a BF , hanem mert a kiadó kb sz*rik rá... Majd kész lesz ha kb ps+ ba adják ingyen mert alig játszik vele valaki.
És most ide írhatom a Crew 2 -t is. Holnap jön hozzá a PvP mód. Holnap!!! Atya ég... Szánalmas. Fél évvel a megjelenés után. Mondanom sem kell ez is közel fél áron volt alig egy hónapra rá... A kutya nem játszik már vele.
Most ez jó?!

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#177063) Dvix válasza penge111 (#177061) üzenetére


Dvix
senior tag

én a Battle Chasers-be öltem 60 órát legutóbb, és nagyon élveztem! :) kipróbáltad már!? Európai szemnek "könnyebb" a stílusa, nem japános :U De a stílus ugyanúgy jrpg

[ Szerkesztve ]

(#177064) penge111 válasza Dvix (#177063) üzenetére


penge111
addikt

Tényleg jó? Anno nézegettem róla képeket, trailereket. Nekem olyan telefonos játéknak tűnt, mármint telefonokra van sok ilyen. Jó a sztorija?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#177065) Carlos Padre válasza marilllyo (#177062) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez a velejárója a "mint szolgáltatás" trendnek. Folyamatosan kell jönnie bele az új kontentnek, különben bukik a koncepció. Lehetne ezt jól is csinálni, csak még nem alakult ki a kultúrája. Az Epic például nagyon jól csinálja a Fortnite-al és az Ubisoft is kezdi érteni a dolgot. Az EA meg csak kiad egy félkész játékot, amibe később pakolja bele azt, ami megjelenéskor is elvárható lett volna, majd az egésznek bekamuzza, mint "gaming as service". Teljesen biztos vagyok benne hogy nem a Dice sara a Battlefield és a Battlefront fiaskó.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#177066) penge111 válasza Dvix (#177063) üzenetére


penge111
addikt

A Disgaea sorozatot ismered? Ps4-re van az V. és most jött ki a I. rész felújított változata, nagyon jó kis taktikai jrpg, rengeteg lehetőséggel, olyan párbeszédekkel, hogy fetrengsz a röhögéstől. Ja, max szint lvl 9999, pár száz órát el lehet locsolni benne... Korábbi részekhez volt szerencsém, várok egy leárazást az V. résszel kapcsolatban.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#177067) Dvix válasza penge111 (#177064) üzenetére


Dvix
senior tag

A sztori a képregénybe leírtakat követi és úgy is vannak a cutsene-ek illusztrálva, az ability-k is. Sajnos a képregény sorozat idő előtt befjeződött. Nekem bejött. Grinde-olni nyilván kell, de minimálisat. PS4-Pron 60 fps ha jól tudom, de az animációk szemet gyönyörködtetőek, a Dungeonba vannak active ability minden hero-nak és a karakterek hihetőek, este pihenéskor beszélnek egymással. A hang alámondás csillagos 5 ös, rejtett boss fight-ok, szemre szép helyszínek és kidolgozott mini boss-ok. egyszóval nekem megérte. :) :C ÉS az év egyik legjobb játékának tartom amit játszottam ebben az évben!

(#177066) penge111 Nem ismerem de utána nézek! :) Köszi a tippet! :K

[ Szerkesztve ]

(#177068) penge111 válasza Dvix (#177067) üzenetére


penge111
addikt

Battle Chasers most nézegetem jobban a képeket a játékról van valami köze a játéknak a Darksidershez, nagyon sok ismerős képi elem köszön vissza nekem, vagy csak beképzelem :))

Ui: Ok meggyőztél, felrakom a bakancslistámra :R

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#177069) Dvix válasza penge111 (#177068) üzenetére


Dvix
senior tag

Néhány kreatív alkotó beugrott hozzájuk a Darksiders sorozatból igen! Nagyon is jól látod! :C Ezért is tetszett nekem mert olyan szép és letisztultak az animációk, én a Darksiders 2 ből nagyon hiányoltam h "egy helyre legyen zsúfolva" a szép grafikával megjelenített tehetség. Itt meg csak beleköszön az arcodba egyből :)

[ Szerkesztve ]

(#177070) marilllyo válasza Carlos Padre (#177065) üzenetére


marilllyo
veterán

Az EA meg csak kiad egy félkész játékot, amibe később pakolja bele azt, ami megjelenéskor is elvárható lett volna, majd az egésznek bekamuzza, mint "gaming as service". Teljesen biztos vagyok benne hogy nem a Dice sara a Battlefield és a Battlefront fiaskó.
Ezt adom.
Egyébként ha elfelejtethetnénk a Battlefront 1-et és ezt kaptuk volna, amit ma ad a Battlefront 2, akkor egy szava nem lenne senkinek.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#177071) cyberkind válasza marilllyo (#177070) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem meg hótgyenge minden újkori SW dolog, csak próbálj ki egy 90-es évek vége felé kiadott SW játékot, és pár méteren több SW feelinget tartalmaz mint bármi ami új, nemhogy játék (jelen esetemben a Shadows of the Empire volt ez a cím).

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#177072) Deck válasza cyberkind (#177071) üzenetére


Deck
titán

Az. A régi SW játékok oda vissza verik az összes mait :)

PS5

(#177073) oriic válasza .LnB (#177059) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Alig várom hogy 3-4 év múlva az új résznél day-1 vedd majd te is. ;] (Ez is olyan lesz, mint az, hogy sose leszel újra konzolos!!!444négy )

Live-Die-Respawn

(#177074) Rage47 válasza cyberkind (#177071) üzenetére


Rage47
veterán

Nosztalgia sztem. Ránéztem a Shadowsra újra és hát nem indítanám most el... :D Régen persze imádtam.

(#177075) Gery9112 válasza cyberkind (#177071) üzenetére


Gery9112
őstag

Jó az tegyük hozzá, hogy az EA inkompetenciájának a csúcsa, hogy a kezükben van a világ egyik (ha nem a legértékesebb!) címe, amiben BÁRMILYEN sztorit el lehetne adni és erre 5 év alatt kiszenvedtek 2 multiplayer játékot. :)

Sőt még nagyon törniük se kellett volna magukat, az SW név a lusták aranybányája (lehetne). Első pár évben remasterelik a régi kedvenc címeket: Jedi Outcast, X-Wing rogue squadron, Empire at War, KOTOR 3 stb. stb. stb. majd jöhetnek a folytatásaik, nagyon új dolgot nem is kellett volna csinálniuk.

cyberkind: Arra gondolsz, amit ilyen félinterjúként Vince Zampellával csináltak és így nézett ki:

Will there be lightsabers?
Ohh yeah

Is it gonna be dark?
Yes very dark

Will there be jedi?
Yes Jedi

(Kb. Brazzers film intro is lehetett volna, ha nem mutatták volna őket)

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#177076) cyberkind válasza Rage47 (#177074) üzenetére


cyberkind
félisten

Neked lehet, hogy nosztalgia, de én nem játszottam ezzel a játékkal csak 20 éve és akkor utáltam mint a bűnt, most meg csak unalomból belenéztem és meglepődtem, hogy milyen magasan is volt ezt a stílus egykor.

(#177075) Gery9112
Majd talán az új ami készül, de én azzal is szkeptikus vagyok már.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#177077) .LnB válasza oriic (#177073) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Amilyen ütemben haladok manapság, a saját magam meghazudtolásában, nem lesz az 3-4 év. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#177078) oriic válasza .LnB (#177077) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És én mint jó haver ott leszek az első sorban. :DDD

Live-Die-Respawn

(#177079) .LnB válasza oriic (#177078) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lehet, hogy jobban járnék ha most januárban megvenném. Le lenne róla a gond. Áron is lehet örülne neki, te meg tuti. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#177080) WhiteWalker válasza vg (#177035) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Aha és azt valaki meg is veszi? :D

Annyira azért nem nagy deal 20% kedvezmény az újságból :DDD + teljes áron a PS+ ... :U

Jah és ahogy előttem írták , ez az újság még létezik írott formában ? ;]

(#177081) Carlos Padre válasza marilllyo (#177070) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát én imádtam a Battlefront 1-et, 600 óra biztos benne van, csak a DLC rendszer agyon vágta az egészet, de a 2 elég meh. Mi az a squad rendszer már? Akkor láttam először hasznát az EA Access-nek, mert a 10 órás trial pont arra volt jó, hogy ne vegyem meg, pedig nagyon rá voltam állva. Másodjára meg most, ahogy kidobott, hogy lejárt a trial kapcsoltam is ki a boxot és pittyent is ps, pár perc múlva már jött is le a Battlefield V.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#177082) Mike válasza penge111 (#177066) üzenetére


Mike
veterán

azt én is

(#177083) Carlos Padre válasza penge111 (#177066) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én most nézegetem épp Vitára, szerintem arra a formátumra tökéletes. Nagy tévén valahogy nem jön be.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#177084) vg válasza WhiteWalker (#177080) üzenetére


vg
addikt

Miért ne vennék? Nem a mai gyerekek (úgy 12 évesek) a célközönségük, mondjuk a konzolosok se igazán.

(#177085) Mike válasza vg (#177084) üzenetére


Mike
veterán

ki vesz ma már offline újságot?

[ Szerkesztve ]

(#177086) vg válasza Mike (#177085) üzenetére


vg
addikt

Talán aki szeret olvasni szarás közben újságot?

(#177087) ZS3NI válasza vg (#177086) üzenetére


ZS3NI
őstag

:DDD

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#177088) Mike válasza vg (#177086) üzenetére


Mike
veterán

arra ott a tablet

(#177099) RudY válasza Mike (#177088) üzenetére


RudY
addikt

Azzal viszont nem tudod kitörölni, ha éppen elfogyott papír... persze próbálkozni lehet. :DDD ;]

(#177100) cyberkind válasza RudY (#177099) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezért kell új iPad Pro-t venni, könnyedén kettéhajtod és meg is van oldva ez a gond (is). ;]

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.