Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#176651) marilllyo


marilllyo
veterán

Egyébként a Bulletstorm sem rossz tanító...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#176652) Carlos Padre válasza RangerFox (#176642) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A t-huntot ajánlottam, nem a rankedet egyből. Az aim assist meg nem segít ha többet akarsz mint koca puttyogtatás néha néha, csak gátol a fejlődésben.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#176653) javorszky


javorszky
tag

Sziasztok!Most végeztem a Detroit: Become human-nal.
Én több mint 30 éves pc múlttal rendelkezem mai napig van pc.3 hónapja vettem egy konzolt és úgyérzem megérte! 47 éves vagyok.Ez a játék olyan élményt nyújtott amilyet még soha semmi eddigi életemben!!!!Most úgy érzem soha nem fogom eladni a konzolt,esetleg majd lecserélni.
Sok játékot kipróbáltam,de ez mindet veri.Na ez csak az én magán véleményem.

Legyél becsületes és korrekt !!!!!!

(#176654) ProEvoFan válasza Bad Pritt (#176649) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az a vicc, hogy az kivan kapcsolva:)

(#176650) oriic
Igazad van.Nem vettem meg.A "még" azért a "frusztráció" miatt maradt meg.
Tényleg k@rvára idegesítő mikor látod mennyire béna vagy.Főleg abban a tudatban, hogy PCn mindig az átlag felett voltál.
....és higgyétek el, vannak emberek (mint én) akinek az fps irányítás kontrollerrel borzalom.Az ember szórakozni ül le, nem azért hogy felk@rja magát.Ok, gyakorlással minden megoldható, de ehhez nem kevés türelem kell.Pluszban ott van az időhiány is...ilyenkor teszem fel a kérdést.Kell ez nekem?

[ Szerkesztve ]

(#176655) javorszky válasza ProEvoFan (#176654) üzenetére


javorszky
tag

Én ugyan úgy vagyok mint te.Meg tehetném,hogy veszek billentyűt meg egeret hozzá,de még se teszem.Ez van hozzá ezzel fogok megtanulni játszani és kész.Nem sincs sok időm gyakorolni de egyszer csak belejövök!😁😁😁

Legyél becsületes és korrekt !!!!!!

(#176656) Bétaville válasza javorszky (#176655) üzenetére


Bétaville
senior tag

Egyébként lehet hozzá billentyűzetet, egeret venni? Ezt eddig nem tudtam. :U

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#176657) javorszky válasza Bétaville (#176656) üzenetére


javorszky
tag

Persze.Ez egy a sok közül.
[link]

Legyél becsületes és korrekt !!!!!!

(#176658) Bétaville válasza javorszky (#176657) üzenetére


Bétaville
senior tag

Köszi! :R
Ezt sem tudtam eddig. :U
Úgy látom ez egy leegyszerűsített billentyűzet,
csak azt rakták bele, ami feltétlenül kell egy játékhoz. :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#176659) Deck válasza Bétaville (#176658) üzenetére


Deck
titán

A xim4 és xim apex kivételével mind gagyi.

PS5

(#176660) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tyű, ez a Shadow of Colossus, nem a szájbarágós játékok mintapéldája. :D Nem igazán magyarázza el az elején, hogy mit is kellene itt csinálni. Megkapod a mapot, aztán nesze. :) Azóta megvan már, le is ment az első három colossus. Lesz egyébként ez nehezebb is? Nem tudok dönteni a cinema és a performance mód között. Cinema-ba nyomom, mert sokkal szebb, de a 60fps is kecsegtető.

Megvettem a Wipeout Omega Collection-t is. Naaagyon feelinges játék. Első Wipeout élményem egyébként. De nem könnyű. Nem nagyon tudok nyerni. :) Viszont tényleg nagyon tetszik, mert baromi hangulatos, és élvezetes.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#176661) Bétaville válasza Deck (#176659) üzenetére


Bétaville
senior tag

Engem mondjuk annyira nem érint, mert én controllerrel játszom, csak
meglepett, hogy lehet hozzá venni billentyűzetet, meg egeret. :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#176662) Deck válasza .LnB (#176660) üzenetére


Deck
titán

Wipeoton gondolkodom már régóta, hangulatos? Változatos?
Félek hamar megunnám. :) Legutoljára ami versenyes lekötött a SW Racer, NFS U2, Carbon, Most Wanted.. Ezek se tegnap voltak.. ;]

PS5

(#176663) erahurka válasza .LnB (#176660) üzenetére


erahurka
félisten

Lesznek nehezebbek, ne aggódj. Én kontrollert is törtem még a PS3-as verzióval :DDD

(#176664) Atomgeszi válasza ProEvoFan (#176654) üzenetére


Atomgeszi
veterán

"Az ember szórakozni ül le, nem azért hogy felk@rja magát."

Teljesen igazad van.

(#176665) Lacko66


Lacko66
tag

Be kell szereznem egy vezeték nélküli fejhallgatót rövid időn belül és a Sony Gold Wireless Headset-re esett a választásom. Fekete és fehér is van belőle. Megnéztem több bemutató videót de soványka angol tudásommal nem tudtam kihámozni, hogy a kettő között csak színben van eltérés vagy másban is ? Melyiket érdemesebb megvenni vagy van-e esetleg másfajta ajánlott vezeték nélküli headset ?

Diablo 3 Battletag: Misilaci#1165 | PSN ID: OBH_MihalyLaci |

(#176666) adalbert1 válasza Deck (#176662) üzenetére


adalbert1
veterán

Változatosnak annyira nem mondanám a Wipeout-ot, de szerintem a hangulat nagyon ott van, a grafika is szép, és elég jó sebességgel fut. Nekem ez volt az első Wipeout amivel játszottam (igaz, még Vitán a 2048-cal, majd még PS3-ra megvettem a kiegészítést, ami cross-buy volt a Vita változattal, illetve PS4-re is az Omega Collection-t, ahogy megjelent), és nagyon élvezem. Nézz meg róla pár videót, és ha tetszik, akkor szerintem nyugodtan vedd meg (most talán amúgy sem túl drága a store-ban, nem?).

szerk.: időközben 5x%-nál járok a Spiderman story-jában, szerintem az egyik legjobb játék, amivel mostanában játszottam, ha casual szemmel nézem - a lengedezést nagyon jól megcsinálták, a story sem rossz, Peter karaktere is sokkal jobb, mint a pókember filmekben volt, illetve a mindenféle gyűjögetős küldetések is sokkal változatosabbak mint mondjuk egy Far Cry-ban (persze egy idő után azért itt is unalmasak). Tetszik a checkpoint rendszere is, a boss fight-ok is több részre fel vannak osztva, így nem kell előről kezdeni az egészet, ha valamit nagyon benéz az ember, illetve nekem a harcrendszere is nagyon tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#176667) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Oh boi, a karácsonyi szett :D

All→M8

(#176668) #80123904 válasza .LnB (#176660) üzenetére


#80123904
törölt tag

Szerintem a nehézségi szint a játék lerosszabb része. High-on sincs benne semmi kihívás :( Pedig berakhattak volna olyat, hogy ha egyszer is leesel, akkor rögtön halál, de semmi.

Annyi a nehezítés, hogy többször kell megszurkálni a bosst és ennyi. Sima időhúzás.

A játék egyébként jó. Jó volt végigjátszani, csak e miatt maradt bennem egy kis keserűség.

[ Szerkesztve ]

(#176669) Kendek válasza .LnB (#176660) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Annyira nem vészes a WipEout, VR-ban pedig nagyon ütős. Az Omega kollekciót nem nyomattam még teljesen végig, de egy jó részét megnyertem. Egy kis gyakorlás kell hozzá, de ha benne van az ember akkor adja. :)

<-ƘƘ->

(#176670) ProEvoFan válasza #80123904 (#176668) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nekem minden rendben volt.Talán több dlct még elviselnék, esetleg több mellékküldetést vagy felfedezni/gyűjtögetni valót.Szóval bármit, csak tudjak még vele játszani :B
New Game+ van még vissza, de ezt meghagyom jövőre.

(#176671) oriic válasza callmeakos (#176667) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Utóbbival kezdj! Ha valami nem megy, tudod hol találsz. :D

Live-Die-Respawn

(#176672) Bétaville válasza Lacko66 (#176665) üzenetére


Bétaville
senior tag

Szerintem fekete és fehér közt, csak színbeli eltérés van.
Minőségben ugyan az a kettő.

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#176673) erahurka válasza #80123904 (#176668) üzenetére


erahurka
félisten

Akkor sokat változtattak rajta mert engem PS3-on még a mászkálás is sokszor felidegesített. A halál üres térképen kóvályogatam mint valami idióta, próbáltam követni a kard fényét, de sokszor rohadtul nem is arra kellett menni a következő kolosszushoz... Semmi funkciója az open world-nek, időhúzás az egész. Meg néha rájönni arra hogy kell kinyírni a kolosszust, hát az se volt egyszerű. Főleg azzal az agybaj nyilas célzással, meg hogy sokszor a kolosszus legkisebb mozgásától is összerogyott, elesett, stb. a főszereplő.

Nekem az egyik legrosszabb játékélményem PS3-on. A másik az Ico :DDD

(#176674) callmeakos válasza oriic (#176671) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Oké!
Question no.1: a Thanos looks like szettet akarom! Mennyire grindolós? :D

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#176675) .LnB válasza ProEvoFan (#176654) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem értelek Evo tényleg. És előre leszögezném, hogy nem kötözködni akarok.
Simán lehet kontrollerrel FPS-ezni. Én 2007-ben Xbox 360-on nyomtam végig a COD MW-t. Azóta nem játszottam kontrollerrel FPS-t. Aztán most, hogy átálltam PS-re, megvettem a BO4-et, hogy legyen valami FPS multi gamem is. Letoltam a RDR2-t, és nekiálltam a COD-nak. Nem agyaltam, hogy milyen lesz. Nem bosszankodtam ha lelőnek. Nem nézem egyszer sem, hogy vajon az ellenfél egérrel tolja e. Pár hét alatt most itt vagyok, esetenként nyerem a meccseket, és tök jól megy. Egyetlen pillanatra se húzott fel a játék. Főleg nem az irányítás miatt.
És te se vagy egy elveszett figura. Nem nulla tapasztalattal estél most bele a konzolosdiba, mint sok más casual player. Megy ez mint az ágybaszarás, nem kell idegeskedni rajta. :)

(#176662) Deck Sokat még nem nyomtam vele. Eddig változatos, a hangulat pedig pazar. Jó kis adrenalinbomba. Csak sokszor nem látom merre is tart a pálya. :D

(#176668) izd6583sawoe Akkor oké. Igazából a játék eddigi legnehezebb része az irányítás, és néhol a kamerakezelés. Borzasztó. Néztem mennyi Colossus van, van még bőven. Valamiért azt hittem csak 7db van. De szerencsére nem. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#176676) james001 válasza callmeakos (#176674) üzenetére


james001
veterán

Ha jól emlékszem azt majd csak elég későn kapod meg egy side quest-ben. Meg igazából csak az infinity gauntlet "erejét" kapod meg,semmi mást :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#176677) wierra válasza .LnB (#176660) üzenetére


wierra
senior tag

SoC-ban vadászol almára, gekkókra? Azzal még el lehet húzni a kalandot.
A WOC meg k*rva nehéz, én több ora alatt sem tudtam igazán ráérezni. Ment is a fiók aljára.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#176678) Nigér


Nigér
őstag

Sziasztok, tudtok mondani olyan oldalt ahol magyar Paypal acc-al tudnék venni UK feltöltőt?
Qurva jó akciók vannak, de az egyenlegem mindössze 0,03 Font.
Abból nem sok mindenre fussa... :))

(#176679) marilllyo válasza james001 (#176676) üzenetére


marilllyo
veterán

Ha jól tudom nerfelték már.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#176680) NoOne1976 válasza Nigér (#176678) üzenetére


NoOne1976
őstag

Mik azok a szuper akciók?

(#176681) Nigér válasza NoOne1976 (#176680) üzenetére


Nigér
őstag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#176682) Xaels válasza Bétaville (#176661) üzenetére


Xaels
félisten

A sztandard USB portokra dughatsz bármilyet. A játékok közül viszont kevés támogatja. Elvileg a Strange Brigade is most kapott natív támogatást, de nincs már itthon sem egér sem billentyűzet amit rá dughatnék a PS-re.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#176683) Bétaville válasza Nigér (#176678) üzenetére


Bétaville
senior tag

A "játékok 9 font alatt" tényleg vannak jó ajánlatok. :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#176684) Bétaville válasza Xaels (#176682) üzenetére


Bétaville
senior tag

Értelek.

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#176685) callmeakos válasza marilllyo (#176679) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Szóval akkor már nem a fél univezumot törli el hanem csak a környéket? :DDD

All→M8

(#176686) seniman válasza Atomgeszi (#176664) üzenetére


seniman
addikt

Ezt azoknak mondtam akik a soulsborne játékokról akartak meggyőzni,hogy nem nehéz az csak kitartás kell hozzá. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#176687) marilllyo válasza callmeakos (#176685) üzenetére


marilllyo
veterán

Igazából ahogy láttam hasztalan. A legjobb gear-ek az endgame környékén érthetőek el. Utána meg már annyira mindegy...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#176688) #80123904 válasza seniman (#176686) üzenetére


#80123904
törölt tag

Ugye az megvan, hogy mindenkinek más a szórakoztató?

(#176689) Mike válasza Bétaville (#176683) üzenetére


Mike
veterán

pl?

(#176690) Mike válasza erahurka (#176673) üzenetére


Mike
veterán

ejhaj, gondolkodni kellett
ejhaj, a nem csőben oda kellett találni
komoly problémák ezek. de van olyan ami szállítja neked ezt: pl a GoW, szép is, jó is, mindenki imádja
tudod olyan ez mint egy jó anime. ott se rágják a szádba ki a gonosz
ezzel együtt nem akartam belédkötni még mielőtt félre érted

[ Szerkesztve ]

(#176691) Tegla80 válasza Nigér (#176678) üzenetére


Tegla80
addikt

electronicfirst

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#176692) Istuu15


Istuu15
senior tag

Hello! a másik kontrollerem szeretném beüzemelni , elvégzem a szükséges lépéseket ,és amikor a vendégfiókba belelépnék akkor ez fogad.. Esetleg valaki tudna segíteni ?

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#176693) Deck válasza seniman (#176686) üzenetére


Deck
titán

Jól kell tudni játszani és nincs gond velük. Ezek nem a megyek előre nyomom az x-et és végig is vittem estére őket.

PS5

(#176694) seniman válasza #80123904 (#176688) üzenetére


seniman
addikt

Akinek az ismétlődő szopás,kínlódás,görcsölés belefér a szórakozás kategóriába,ott komoly gondok vannak.Mikor van egy-két órám meló után játszani,biztos nem ilyesmikkel akarok szenvedni.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#176695) erahurka válasza Nigér (#176678) üzenetére


erahurka
félisten

Újságosnál tudsz venni PaySafeCardot, azzal fel tudod tölteni a brit PSN wallet-et is. Annyi a hátránya, hogy valamennyi maradni fog a PaySafe cuccon, de több ilyen kódot is be lehet váltani egy feltöltéshez, szóval legközelebb a múltkori maradékát is fel lehet használni.

(#176696) #80123904 válasza seniman (#176694) üzenetére


#80123904
törölt tag

Elárulok neked egy titkot. Vannak emberek, akik ügyesebbek, mint pl te. Nekem sem ezekről szóltak a játékok. Viszont még ha erről is szól valakinek egy játék és őt ez szórakoztatja, akkor miért is vannak gondok vele?
Ki a frász vagy te, hogy megmondhasd bárkinek is, hogy minek kell szórakoztatnia és minek nem?

(#176699) hombre[EU] válasza .LnB (#176675) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az utolsó kolosszussal még mindig szoktam álmodni :D Én az eredetivel játszottam csak, elég volt egy életre. Mūvészi oldalról zseniális, technikai része viszont...nem kielégítō :)

Life, Uh, Finds A Way

(#176700) _drk válasza seniman (#176694) üzenetére


_drk
őstag

Biztos azért van 3 Darksouls, meg Bloodborn,Lords of the Fallen.
Most a Darksiders 3 is ilyesmi ahogy láttam gameplayeket.
Én se szeretem őket, mert tuti joy törés lenne belőle. Viszont rengetegen imádják, pont a kihívás miatt.
ÉS nem a multis csalós, vagy a 14 éves naphosszat ott ülő és könnyen megaláz téged féle nehézség, plusz az egyre retardáltabb csapattársak elviselésének nehézsége ami adja a pluszt.
Nem hiába teremtődött meg ez a műfaj!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.