Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#176151) ProEvoFan válasza NyMRooD (#176148) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

" 2020 vége (karácsony környéke) - 2021 eleje (március végéig)"
Szerintem is ekkor jöhet a boltokba.Bár én még nem siettetném...de bízok a sonyban, tudják mit csinálnak.

(#176152) pulffy


pulffy
őstag

Na még nincsenek meg a dec. ps+ gamek? :B

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#176153) Carlos Padre válasza NyMRooD (#176148) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A Microsoft már bejelentette a 2020-at, mint a következő generáció megjelenését, azért nem 2021-ben jön a PS5 sem.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#176154) Carlos Padre válasza pulffy (#176152) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Majd szerdán, azt mondták ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#176155) Frod válasza pulffy (#176152) üzenetére


Frod
addikt

Elvileg SOMA én Onrush, de még nem mondom tutira.

Do you see the white shadow?

(#176156) oriic válasza Frod (#176155) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Oroszoknál tűnt fel ez állítólag, én ennek annyira nem hinnék egyelőre. :D

Live-Die-Respawn

(#176157) Nayrobi


Nayrobi
őstag

December PS+

SOMA (PS4)
Onrush (PS4)
Steredenn (PS3)
Steins;Gate (PS3)
Iconoclasts (PS Vita + PS4)
Papers, Please (PS Vita)

(#176158) SH4D0W2011 válasza Nayrobi (#176157) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Na, ez nem is rossz. :)

(#176159) Frod válasza oriic (#176156) üzenetére


Frod
addikt

Ezért is írtam, hogy nem mondom tutira.... aztán mégicsak. :)

Do you see the white shadow?

(#176160) ProEvoFan válasza oriic (#176156) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

...és bejött. :DDD :C :R
Ez most jól jött ki:)

Onrush.Ez is hamar érdektelenségbe süllyedt...CMnek ez nagyon félre ment.A demo rém unalmas játékot takart.Most kicsit jobban belemerülök majd.

[ Szerkesztve ]

(#176161) Carlos Padre válasza Nayrobi (#176157) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Papers, please <3

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#176162) Wesder válasza Nayrobi (#176157) üzenetére


Wesder
félisten

Ebből egyedül a SOMA ami ér valamit.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#176163) Xaels


Xaels
félisten

Darksiders 3-at valaki kipróbálta már?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#176164) szabi__memo válasza NyMRooD (#176148) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Állítólag jövőre egy br olvasó nélkülivel is oda akarnak csapni $200 alatt. Kérdés abban milyen proci lesz

(#176165) seniman válasza Wesder (#176162) üzenetére


seniman
addikt

Az se túlzottan,megint egy elmebeteg horror játék. :(((

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#176166) Nayrobi válasza Nayrobi (#176157) üzenetére


Nayrobi
őstag

A Somát úgy 2 éve megvettem, még nem jutottam el oda hogy elindítsam, viszont az Onrusht bezsákoltam legutóbb, ki is platináztam, annyira nem volt gáz, mint amilyennek tűnt a béták alapján. Ezt a Steredennt tuti kipróbálom, a Papers, Pleaseről pedig csak jókat hallottam, szóval azt is meglessük. Nem rossz hónap ez.

Amit sajnálok, hogy már megint nem kaptunk a vrhoz semmit.

[ Szerkesztve ]

(#176167) KaitouP válasza Wesder (#176162) üzenetére


KaitouP
veterán

Na ja, bár nekem a SOMA megvan már régóta, nem is bántam meg hogy megvettem. :)) Nembaj, CoD most úgy is elviszi a játékra szánt idő nagy részét. :D

(#176165) seniman

Az az elmebeteg horror játék egy elgondolkodtató történettel rendelkezik, aminek köszönhetően az utóbbi idők legjobb sci-fi horrorja lett. Aki fostos, az nyilván hagyja ki, aki meg bírja a parát, az jópár megijedésen kívül egy rendkívül jó történettel lesz gazdagabb.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#176168) seniman válasza Nayrobi (#176166) üzenetére


seniman
addikt

Az Onrush-ban én is több lehetőséget látok,ha más nem jó lesz a gyereknek bohóckodni.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#176169) marilllyo


marilllyo
veterán

Soma nagyon jó sztorival bír. Angol kell hozzá. Kicsit az Alien Isolation-ra hasonlít, de annál valamivel karcsúbb. De ha valakit egy jó sci-fi történet érdekel, akkor ne hagyja ki. Én élveztem....

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#176170) Mike


Mike
veterán

a Late Shift megér 1500 forintot? ahogy nézem ez már tényleg interaktív film.

(#176171) erahurka válasza Nayrobi (#176157) üzenetére


erahurka
félisten

Nem egy őrülten jó csomag de nekem bejön. A Somát tuti végigjátszom majd, ezt az Onrush őrültséget meg tuti kipróbálom. :))

(#176172) pulffy


pulffy
őstag

Nemá , nincsen Black Flag... ;] :DDD

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#176173) oriic válasza Nayrobi (#176157) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Neeee, már az oroszok sem a régiek. :DDD

A SOMA amúgy egy zseniálisan fantasztikus játék, ha valakinek eddig kimaradt volna, pótolja.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#176174) KardosAttila válasza Nayrobi (#176157) üzenetére


KardosAttila
aktív tag

Onrushal pár óráig el lehet lenni, de nekem kicsit olyan mobiljáték szerű.

(#176175) TXT


TXT
őstag

PS4 Pro vasarlason gondolkodom, korabban sosem volt konzolom, PC-rol valtanek, vagy melle vennem, mert vannak olyan game-k, amik nagy valoszinuseggel sosem jelennek meg PC-re es erdekelnek (pl God of War, Detroit, Red Dead Redemption 2, Spider-man, Uncharted...)
Van barmi tanacsotok, amit tartsak szem elott vasarlasnal es/vagy a gep melle mindenkepp ajanlotok, akar kiegeszitonek, akar mukodes vagy karbantartas, javitasa vagy mas miatt? :U
Epp most olvastam, hogy uj verzio jelent meg a gepbol nemreg.
Elore is koszi a segito valaszokat! :R

[ Szerkesztve ]

(#176176) Bogyi007 válasza Doki16 (#176110) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nekem is az van, áprilisban szereztem be akkor már 3 hónappal volt túl már akkor a gariidőn, Gow alatt azért volt hangja de a DTS elnyomta a hangját a házimozin. :))
Szűk 3 hete kapott a gép Thermal Grizzly Kryonaut pasztát s azóta alig van hangja. Jelenleg a Shadow of the Tomb Raidert tolom vele 4K 30fps alatt és egész csendes a gép mellette így...

Nekem 90000 forintra jött ki az ára, neked mennyiből jönne ki az ára?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#176177) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Nem bírtam magammal, és BF alkalmából beszereztem egy Aim kontrollert, Farpoint-tal. Az a helyzet, hogy baromi jó, a Move-val ellentétben olyan könnyen lehet vele mozogni mint a DS4-gyel, viszont konkrétan egy puska van az ember kezében. Tényleg nagyon sokat dob az élményen! Persze egyetlen hátránya van, hogy viszonylag kevés játék támogatja. Viszont a jobbak már meg vannak, úgyhogy azért van mivel csapatnom. :)

<-ƘƘ->

(#176178) Neoteric válasza TXT (#176175) üzenetére


Neoteric
addikt

A legköltséghatékonyabb verzió szerintem az, ha használtan keresel egy 7116b-t jó áron. Ha csak új jöhet szóba, én valszeg a 7216b-t venném, vagy valami jó dealben akár a 7116b-t is.

PSN: ne0teric_sAN

(#176179) Kendek válasza Mike (#176170) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én még a múltkori akcióban megvettem, és szerintem ennyit azért megér. Nem rossz, többször is érdemes nekikezdeni, főleg, mert eléggé rövid, vagyis egyszeri nekifutásra könnyen a végére lehet érni. Meg is lehet halni benne, bár amúgy én elsőre már tök pozitív befejezésre jutottam. Viszont igen, ez konkrétan egy elágazásokkal tarkított, élőszereplős interaktív film.

<-ƘƘ->

(#176180) james001 válasza Xaels (#176163) üzenetére


james001
veterán

Én fizukor tuti veszem majd,olyan Mikulás napi ajándéknak magamtól magamnak :D

Amúgy plus-os lista bejövős,bár a Somával már játszottam PC-n,de nem vittem végig majd most lesz rá lehetőségem. Onrush meg kicsit azért szomorú hogy már bekerült,miért nem inkább egy új Motorstorm-ot csináltak,annak nagyobb sikere lett volna...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#176181) Xaels válasza james001 (#176180) üzenetére


Xaels
félisten

Ma jött valami kis bérkieg és szemezek vele én is, de félek a technikai gondoktól ezért kellene rendes játékos tapasztalat. Pláne mert itthon vagyok még pár nap a gyerekekkel betegben.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#176182) mastadoc1 válasza Kendek (#176177) üzenetére


mastadoc1
tag

A farpoint nagyon jó, a végére eléggé megy az adok-kapok! Jó sztori, szép grafika. Sajnáltam hogy a végére értem.

(#176183) TXT válasza Neoteric (#176178) üzenetére


TXT
őstag

Ertem, koszonom. Mi a kulonbseg kozottuk es mi az elonyuk/hatranyuk, vagy mi lehet esetleg a hibaforrasuk, ha hasznaltan vennem? Illetve hol van feltuntetve a tipusszamuk? :U

(#176184) Lacko66


Lacko66
tag

Partyval kapcsolatos kérdésem lenne.
GT Sport magyar szervezésű versenyeken veszek részt és szeretnék bekapcsolódni a beszélgetésbe. Viszont a géphez kapott fülhallgató abszolút kizárt mert képtelen vagyok bármit is elviselni a fülemben. Működhet-e úgy a dolog, hogy a kontrollerbe egy asztali mikrofont csatlakoztatok és a hangot a tévén vagy a konzolra kötött hangrendszeren halljam ?

Diablo 3 Battletag: Misilaci#1165 | PSN ID: OBH_MihalyLaci |

(#176185) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Weben keresztül nem tudom a ps fiókomhoz rendelni a youtube, twitch fiókokat? Illetve mitől lehet az, hogy kábelen is nagyon lassú a letöltés? PC-n 14-15MB/s, konzolon pedig kb 1MB/s.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#176186) Mike


Mike
veterán

a ps4 működik bluetooth-os telefonos headsettel? arra kell, hogy tudjak másokkal karattyolni rdr2 online. ha nem, milyen olcsó megoldás van ami nem totálisan szar?

(#176187) Mike válasza Kendek (#176179) üzenetére


Mike
veterán

köszi!

(#176188) #87082240 válasza Mike (#176186) üzenetére


#87082240
törölt tag

Bluetooth fülesek nem működnek PS-sel. Sokan használnak agybadugós telefonos headsetet. Olcsó. Játék sincs ingyen.

(#176189) hitchins válasza Mike (#176186) üzenetére


hitchins
őstag

Ps keves bt headsettel kompatibilis sajnos meg sony headset sem biztos hogy megy vele. Viszont lehet kapni bt dongle-t aliexpressen ha jol olvastam azzal mukodik a legtobb bt fules.
2-3 ezer forint.
Probalni meg nem probaltam de hatha van itt aki meg tudja erositeni.

(#176190) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#176191) WaterWave válasza oriic (#176190) üzenetére


WaterWave
veterán

Lehet baromság ahogy gondolom, de én a 8k-nak nem látom jövőjét, kb olyan szintre rakom mint a 3d tv-ket...
Pont azért mert 65 col alatt nem is fog készülni 8k-s tv.
Nah most nekem az 55 is sok, és sok háztartásban vagy helyileg nem lehet, vagy egyszerűen nincs igény az ekkora tv-re, innentől meg csak egy rétegnek eladható.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#176192) Neoteric válasza TXT (#176183) üzenetére


Neoteric
addikt

Kicsit áttervezték a hűtést, illetve más a tápkábele is. Gyakorlatban annyi a difi, hogy egy hangyaf@sznyit halkabb, de cserébe melegebb is. 7116b sem hangos a többség véleménye alapján (enyém se pl), szóval ha jóval olcsóbban hozzá jutsz, akkor lesz@rnám, venném az olcsóbbat. Típushibáról nem tudok, ilyen tekintetben nincs különbség. Illetve hát a 7216b még új, nincs hosszútávú tapasztalat. Típusszámot a doboz bal alsó sarkában látod, nem kell hozzá megbontani.

PSN: ne0teric_sAN

(#176193) szabi__memo válasza WaterWave (#176191) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Még a 3Dnek is több értelme van

(#176194) WaterWave válasza szabi__memo (#176193) üzenetére


WaterWave
veterán

3d-nek meg pont az a hátránya, hogy egyszerűen az emberek nem szeretik szemüvegben nézni a filmet...
Azt is tölteni, ha kimegy az elem cserélni, engem pl idegesít a szemüveg viszketek, minden bajom van tőle...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#176195) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Lemezes játékot csak lemezzel lehet futtatni? Anélkül nem?

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#176196) seniman válasza Speeedfire (#176195) üzenetére


seniman
addikt

Azért lemezes.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#176197) szabi__memo válasza WaterWave (#176194) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Persze. De ott kapsz érte valamit. Itt meg nem látsz majd semmi különbséget

(#176198) WaterWave válasza szabi__memo (#176197) üzenetére


WaterWave
veterán

Látni látsz, de csak 65 colon vagy felette... Nem véletlenül nem fognak csinálni 55 colos 8k tv-t mert nem jön ki a különbség.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#176199) Speeedfire válasza seniman (#176196) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Akkor mire van a hdd? Csak online játékoknak?

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#176200) Wesder válasza Speeedfire (#176199) üzenetére


Wesder
félisten

A digitàlisan vàsàrolt jàtékoknak + mentések + rögzítések.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.