Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#176401) Mike válasza Frod (#176395) üzenetére


Mike
veterán

Az evil ilyen nyomozós történetes cucc?

(#176402) mastadoc1


mastadoc1
tag

A Little Nightmare 2490 ft ha valakit érdekel, én bezsákoltam. Annyit biztos megér. :)

[ Szerkesztve ]

(#176403) Dr. Venkman válasza Mike (#176401) üzenetére


Dr. Venkman
tag

Akció horror, egy ide is író srác írt a sorozatról egy nagyon jó cikket: [link] ebben minden infót megtalálsz róla. Én is régóta szemezek vele, vártam, hogy esetleg lesz ps+-ban (ázsiai régióban már volt), de most megvettem én is. Mondjuk csak a RDR2 után fogok bele, abban egy hónap alatt jutottam 54%-ig, szóval még pár hétig ki fog tartani.

(#176404) .LnB válasza NyMRooD (#176391) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Itt

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#176405) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Leendő PS-esként érdeklödnék a zöld oldalról.

Ha akciós egy játék, akkor mindenkinek ugyanannyiba kerül, vagy PS+ (?) elöfizetéssel még nagyobb a kedvezmény? Mint xboxon, hogy a live goldos user sok mindenre nagyobb kedvezményt kap, mint akinek nincs.

(#176406) .LnB válasza NoOne1976 (#176405) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Változó, de általában igen, a Plus tulajoknak még olcsóbb.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#176407) Dvix


Dvix
senior tag

OMG! Máris Christmas deals?! :D Na de azt írja hogy "Round 1/3" az aszt jelenti, hogy ha 2/3, vagy 3/3 ajánlatok is lesznek akkor ezek az ajánlatok már nem fognak élni? :) Egyébként én a Bloodborne GOTY-t húzom majd be mert Istentelenül jó hangulata van és inkább emiatt is hagynám ki a Call of Chutullut :P :U
Egyébként a Decemberi PS Plus játékok csak szerintem kicsit" Gyengék?" :P

[ Szerkesztve ]

(#176408) Dr. Venkman válasza Dvix (#176407) üzenetére


Dr. Venkman
tag

Szerintem a SOMA jó lehet, régóta szemezek vele, most legalább nem kell megvenni. Az Onrush nem különösebben mozgat meg, a demóját próbáltam, viszont az Iconoclasts állítólag egy nagyon jó platformer, arra is érdemes lehet ránézni.

(#176409) Dvix válasza Dr. Venkman (#176408) üzenetére


Dvix
senior tag

Mondjuk igazad, van a SOMA-t én személy szerint szerettem. :U

(#176410) raziel01 válasza Dvix (#176409) üzenetére


raziel01
veterán

Soma jó volt. PC-n végigvittem.
Trófeák miatt PS4-en is kipróbálom.

(#176411) S e t h


S e t h
nagyúr

A Last of us remastered szokott 5999 forintnál olcsóbb lenni? Ez akciós vagy teljes ár?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#176412) Dvix válasza S e t h (#176411) üzenetére


Dvix
senior tag

Dobozosan olcsóbb szokott lenni 6k-nál, Store-ban is talán láttam már olcsóbban. Ez az átlagára inkább. :K

(#176413) Krissz1983 válasza saelin (#176393) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Köszönöm szépen neked és mindenkinek a válaszokat.
Mondjuk nem tudom szegényke mennyit tud majd játszani.
( AC Odyssey Spiderman Nioh god of war 4 )
Szerintem majd jövőre odaül 🤣

Give them nothing but take from them everything

(#176414) Mike válasza Dvix (#176407) üzenetére


Mike
veterán

azt jelenti, hogy hétvégenként mindig más címek akciósak. ha megnézed, ott van, hogy a mostani akció csak 4.-ig tart

(#176415) Dr. Venkman válasza S e t h (#176411) üzenetére


Dr. Venkman
tag

US storeban egy hete 6 dollár volt pl. Nálunk 3990-ért volt legolcsóbban a psprices adatai szerint.

(#176416) penge111 válasza S e t h (#176411) üzenetére


penge111
addikt

szia, neked is leírom Ezen a linken nézheted az akciókat+láthatod az adott játék mindenkori legolcsóbb árát+kérhetsz értesítés, ha egy általad kedvelt játék ára csökken :C

Egyébként Lost of Us 3990 volt a legolcsóbb áron az oldal szerint.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#176417) Dvix válasza Mike (#176414) üzenetére


Dvix
senior tag

Igen! Látom most már köszi! Csak egy sorral lejjebb kellet volna olvasni és egy játék bemutató videó alatt megnézni meddig is van az akció mielőtt hülyeséget kérdezek lol! :DDD :C

(#176418) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Sziasztok!

Van akinek érkezett már meg eMagos 60 000res ps4?
Minden rendben vele?

(#176419) GRaul válasza S e t h (#176411) üzenetére


GRaul
őstag

Ha jól emlékszem akkor US store-ból 5 dollár volt még hétvégén.

Nah úgy látom megelőztek :)

[ Szerkesztve ]

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#176420) Speeedfire válasza 8nemesis8 (#176418) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Emagon 60e volt a ps4? :Y

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#176421) S e t h válasza penge111 (#176416) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszi!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#176422) 8nemesis8 válasza Speeedfire (#176420) üzenetére


8nemesis8
veterán

Black Friday alkalmával :)

(#176423) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

BF V Standard 13,490-ért vihető akciósan Dec 3-ig. [link]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#176424) kriszpontaz válasza bandi0000 (#176378) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nem a single tartalom miatt írtam, hanem ami multiban benne kellett volna hogy legyen aztán sehol semmi. Csak a kifogás megy. Ha ennyire nincs kész egy játék, üljenek rajta egy évig még és kész. A BF3-BF4ben több tartalom volt már DLC-k nélkül is mint az V-ben és az 1-ben. Ez a baj. Van közöm a BF-hez csak PC-n. De a BF1-el ha összesen játszottam 20 órát sokat mondok. Inkább visszamegyek a 4-re vagy a 3ra. Nekem pl. 13500-at sem ér meg jelenleg az V. Az utolsó BF a 4 volt amit előrendeltem.

[ Szerkesztve ]

(#176425) vg válasza kriszpontaz (#176424) üzenetére


vg
addikt

A legtöbb ember aki a BF3 vagy BF4 után elül a BF1 vagy BF5-el játszani csak bámul ki a fejéből, hogy mi a franc ez? Olyan szinten lenyomták a járműveket, hogy szinte Call of Duty lett az egész, szinte mindenhol csak és kizárólag a gyalogsági harc van.

(#176426) bandi0000 válasza vg (#176425) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nekem meg herótom volt BF4 ben, hogy helikopterrel folyamatosan leszedtek, BF1 ben repülővel ütöttek el, BF4 ben a pálya egy sarkára beállva, lövöldöztek tankból, és mikor rá akartam menni, akkor kiment a pályáról, ahova én nem tudok menni

Olyan nincs ami mindenkinek jó lenne az biztos

Xbox One: bandymnc

(#176427) oriic válasza bandi0000 (#176426) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már BF3 idejében is voltan inf. only (azaz járművek nélküli) szerverek, ilyenkor oda kell átmenni, ha nem akar az ember a köcsög tank kemperek ellen folyamatosan meghalni. (BF4-ben én is imádam amikor spawnt támadta két tank nonstop :O )

Live-Die-Respawn

(#176428) Deck


Deck
titán

Ma még fél áron (3k) megvehető storeba a Bud Spencer & Terence Hill - Slaps And Beans. Fanoknak kötelező! ;)

PS5

(#176429) vg válasza oriic (#176427) üzenetére


vg
addikt

Hát ja, voltak. Ma már szinte csak kozmetikázás a járművek, mert hasztalanok és játszhatatlanok. Az a pörgő csavarkulcsos javításos megoldás a legjobb... :(

(#176430) bandi0000 válasza oriic (#176427) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nekem nincs gondom a járművekkel, csak ha nem ésszerűen használják, járművek hozzá tartoznak a csatához, de mi értelme a tanknak vagy a repülőnek, ha csak a K/D re megy...

Bf1 be meg pláne rossz volt, mert ott eszköz se nagyon volt, hogy hatástalanítani lehessen ezeket, akkor már inkább vegyék vissza az erejüket

Xbox One: bandymnc

(#176431) oriic válasza vg (#176429) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt akarták a népek, meg a Világháborús körítést. ;]

Live-Die-Respawn

(#176432) TXT


TXT
őstag

Leendo konzoloskent kerdeznem, hogy mi a kulonbseg a PS4 Dualshock 4 V1 es V2 kozt? Illetve korabban irtak itt, hogy a 3-as joy sokkal finomabban kezelheto pl celzasnal es az illeto sokkal jobban szereti (es az Xbox joyt is). Akkor most melyik a legjobb es legkenyelmesebb valasztas? Mar ha van ilyen altalanossagban, csak a beszerzes kapcsan erdeklodom es “okosodom” :DDD :R
Egyebkent nem “gemberedik” el a joy hasznalatatol a kezetek, kenyelmes tobb ora jatek alatt is? :U

[ Szerkesztve ]

(#176433) Deck


Deck
titán

Megjöttek a One Pieces gripseim. Nagyon faszák :D Persze ha ismeri valaki őket egyáltalán innen ;]

Tegnap meg megjöttek a matricák a ledes részére :P Jó sok olcsón ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#176434) Carlos Padre válasza Deck (#176433) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mutta.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#176435) Deck válasza Carlos Padre (#176434) üzenetére


Deck
titán

Melyiket?

PS5

(#176436) saelin válasza Deck (#176435) üzenetére


saelin
veterán

Tedd ki mindened! ;]

:DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#176437) Deck válasza saelin (#176436) üzenetére


Deck
titán

Csak meg ne ijedj ;]

(mindjárt csinálok képet)

PS5

(#176438) Speeedfire válasza 8nemesis8 (#176422) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Pedig körbe néztem, de 80e alatt sehol nem találtam.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#176439) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Nah konzolgame.hu tapasztalatok: vasárnap este rendeltem tőlük Gow + Detroit become human játékot. Kedden érdeklődtem mi a helyzet, azt mondták a játékok megvannak, semmi gond, csak csúszás van, mert rengeteg volt a rendelés. De szerdán, legkésőbb csütörtökön megkapom. Csütörtök semmi, írtam neki. Most hívnak, hogy hát elnézést, de a BF miatt akkora volt az igény, hogy elfogyott a játék amiket majdnem "ingyen" adtak (gondolom az ő szempontjukból). Aha. Szerintem meg senki nem tartott pisztolyt a fejükhöz, hogy adják annyiért a játékaikat, mint a nagy áruházak, jelezzék még vasárnap este is, hogy készleten van (miközben azt sem tudták hányan rendeltek) ígérjék meg meg még hét közepén is, hogy minden oké majd hívjanak fel pénteken, hogy még sincs.

Komolyan elgondolkodtam még vasárnap este, hogy berendelem több helyről, mert elfogott egy rossz érzés, hogy túl noname helyről rendeltem, de végül hagytam. Most hajthatom használtan a játékot ahelyett, hogy megrendeltem volna máshonnan.

Felajánlottak helyette spidermant 12 vagy 13k-ért...

(#176440) Deck válasza saelin (#176436) üzenetére


Deck
titán

KÉP

Párat már odaadtam pár haveromnak.

Matricák hátulra: [link]

Gripsek: [link]

(meg jött más is, dobok pm-et ;] :P )

PS5

(#176441) Mike válasza saelin (#176436) üzenetére


Mike
veterán

pfuj már :)

(#176442) Mike válasza Deck (#176428) üzenetére


Mike
veterán

iszonyat grafikával

(#176443) BoneDragon válasza Deck (#176440) üzenetére


BoneDragon
veterán

Azok a matricák elég jófélék, én is behúzok majd egy ilyet. :K

(#176444) Deck válasza Mike (#176442) üzenetére


Deck
titán

Nem a grafika a lényeg ennél a játéknál.. A hangulat.

PS5

(#176445) #87082240


#87082240
törölt tag

#176432 TXT

A DS4 v1 vs v2 különbséget azt hiszem már tegnap leírtam valakinek, lapozz vissza, megtalálod. Kényelem szempontjából meg embere válogatja, nekem PS4 kontrollerrel se volt semmi bajom, 3 évig használtam. FPSre az One kontrollere NEKEM jobban bejön. (puha aszimmetrikus analóg, homorú kialakíttással).

[ Szerkesztve ]

(#176446) Dyde


Dyde
aktív tag

Sziasztok! Két kérdésem lenne, egyik az az hogy a Titanfall 2-ből a standard vagy az ultimate editiont éri meg megvenni ( 1500 vs 2100 )? Illetve a fontosabb az az hogy tegnap óta olyat csinál a TV-m hogy játszok valami játékkal PS4-en, és egyszer csak elsötétül minden és mintha kikapcsoln a tv kb 3 mp-ig, aztán visszajön minden. Azért gondolom hogy nem a PS hal meg, mert a játékban a hang megy tovább rendesen, illetve mikor visszajön a kép látszik is hogy a dolgok mentek tovább.

(#176447) Carlos Padre válasza Dyde (#176446) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Jó minőségű, max 1.5m hdmi kábel.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#176448) Mike válasza Deck (#176444) üzenetére


Mike
veterán

nem tudom. engem taszít a c64-es szintű grafika

(#176449) .LnB válasza Deck (#176440) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

szerk: Ja semmi, ott a link. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#176450) Revolit válasza Dyde (#176446) üzenetére


Revolit
senior tag

Most vettem meg en is, a simat vegul. Csak multiban ad dolgokat, ha jol ertem. Minden titan unlocked meg kapsz in-game penzt vagy mit. Attol fugg neked kell-e ez.

Mas: Javulni fog az, hogy irdatlan bena vagyok FPS/TPS-ekben kontrollerrel? :D Kimondottan frusztralo, nem is nagyon birok veluk jatszani. Azert egerrel hatarozottan jobban megy, meg CS-ben sem kell szegyenkeznem :P

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.