Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#177701) castiels válasza 30z.Samu (#177700) üzenetére


castiels
addikt

Kìváncsi vagyok a többiek véleményére. :)

(#177702) Mike válasza #10186752 (#177685) üzenetére


Mike
veterán

ilyen bárhol előfordul
több ezer sort kell lefordítani

ha nem szempont, minek írsz magyar fórumra, magyarul

[ Szerkesztve ]

(#177703) 30z.Samu válasza castiels (#177701) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én írtam, a két gépet majdhogynem nap mint nap hallom, de nyilván neked is és nekem is más az inger küszöb. :) Hangosabb, mint a Slim, de nem olyan gáz szerintem. Ha fülessel játszol, nem is hallod.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#177704) nincsnév007 válasza castiels (#177701) üzenetére


nincsnév007
őstag

nekem slimem van, tényleg nagyon csöndes kis gép:)

(#177705) A`rpi válasza castiels (#177701) üzenetére


A`rpi
addikt

Nó offenzív, írtál ide, megnéztél a youtoube-on egy vagy több videót, a FAT az nagyon hangosnak bizonyult, a Slim kevésbé.

Most mi itt téged jól meggyőzünk hogy vegyél nyugodtan Slimet, mer' halk. Aztán, mi lesz akkor ha ez neked mégis hangos? :DDD

(#177706) 30z.Samu válasza A`rpi (#177705) üzenetére


30z.Samu
félisten

Vesz egy Pro-t. ;]

Sic Parvis Magna

(#177707) saelin


saelin
veterán

Az obsidian új játéka. - YouTube

Oh. My. God. :Y

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#177708) castiels válasza A`rpi (#177705) üzenetére


castiels
addikt

Nyilvánvalóan nem lesz hangtalan..:) Csak a 2 közti összehasonlításról volt szó..[ Állìtólag a 3 közül a Slim a leghalkabb.

[ Szerkesztve ]

(#177709) hramon94


hramon94
tag

Tudja valaki esetleg hogy az Alzás GOW magyar feliratos?

(#177710) bandi0000 válasza castiels (#177708) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Ne rugózz a hangján, mert mindenki unja ez, ami nekem nem hangos másnak hangos...egyéni preferencia, sőt 2 egyforma ps sincs verzión belül, hangos az összes, én úgy oldom meg, hogy játszok rajta nem pedig hallgatom a ventiket, arra ott van a gépben vagy 5 ....

Xbox One: bandymnc

(#177711) ziarimotachi


ziarimotachi
tag

Sziasztok! A kollégám eladná a PlayStation 4 FAT CUH-1116A típusú gépét (PRO-t vett). Ez a gép még az első kiadások közül való (2014?).A kérdésem a következő lenne meg merjem venni? 50E Ft adná 3 játékkal. Beszéltem itt Kecskeméten egy konzolos üzlet előadójával ő azt mondta nem venné meg nem is számít be ezeket a régi típusokat mert sok velük a gond. Véleményetekre lennék kíváncsi és a tapasztalatokra
vagy esetleg használ még valaki ilyen típusú gépet? Nem akartam ilyenre költeni de az ár elég csalogató korrekt. De most meg elbizonytalanodtam.

(#177712) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Unravel

Ez egy csoda! Ezt a jelzőt még sose használtam egy játékra, de ez a játék egy mestermű. Tökéletes. Gyönyörű, ötletes, hangulatos, megható. Már rég végig akartam játszani, PC-n le is warezoltam egyszer, de sose indítottam el. Most viszont a nagy AAA címek közé tökéletesnek tűnt. És több volt mint tökéletes választás. Eddig a Limbo, és az Inside volt a kedvenc indie játékom. De ez messze túlmutat rajtuk, sőt túlmutat sok AAA játékon is.

Mindenkinek különösen ajánlom aki eddig kihagyta. Minden pénzt megér!

Kíváncsi leszek, hogy a második résznek is sikerül e megütnie ezt a szintet. Majd valamikor, később azt is megveszem. Az EA meg összeteheti a két kezét, hogy ezt ők adhatták ki.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#177713) 30z.Samu válasza .LnB (#177712) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az a játék tényleg masterpiece! Azt hiszem nyáron játszottam végig, de nagyon tetszett, a Two-t is terveztem beszerezni, de még nem jutottam el odáig. A demo alapján az se rossz, bár az első után kicsit fura. :)

(#177711) ziarimotachi: Ha eddig nem volt különösebb baja, szerintem most már nem is nagyon lesz. Persze ami elromolhat az el is romlik idővel, de szerintem annyiért jó deal lehet.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#177714) pulffy válasza saelin (#177707) üzenetére


pulffy
őstag

Most akkor mondjam azt hogy így kellene kinézni a Fallout 76nak, vagy mondjam azt hogy meg van értve hogy miért kúrták el... Ja mert hogy nem is ök fejlesztettek, ok :B

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#177715) seniman válasza bulikavagyok (#177526) üzenetére


seniman
addikt

Ha ez annyira fríííí,akkor miért akar pre-paidet levonni a walletről?

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#177716) A`rpi válasza ziarimotachi (#177711) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok! A kollégám eladná a PlayStation 4 FAT CUH-1116A típusú gépét (PRO-t vett). Ez a gép még az első kiadások közül való (2014?).A kérdésem a következő lenne meg merjem venni? 50E Ft adná 3 játékkal. Beszéltem itt Kecskeméten egy konzolos üzlet előadójával ő azt mondta nem venné meg nem is számít be ezeket a régi típusokat mert sok velük a gond. Véleményetekre lennék kíváncsi és a tapasztalatokra
vagy esetleg használ még valaki ilyen típusú gépet? Nem akartam ilyenre költeni de az ár elég csalogató korrekt. De most meg elbizonytalanodtam."

Ha azt szeretnéd hogy hosszú évekig még szolgáljon, a hűtését kell átnézni:

Hűtés takarítás, beleértve a hőközlő közeg cseréjét is (hűtőpaszta), javallott, semmi gond nem lehet velük, ha amúgy jól működik.

Esetleg az érintő gomb vacakolhat, de azt is egyszerűen lehet orvosolni, ha gond lenne vele.

Az ár szerintem korrekt, de ha biztosra akarsz menni szétnézel a használt piacon, illetve rákérdezel a konzol beárazós topikban.

[ Szerkesztve ]

(#177717) ldave válasza .LnB (#177712) üzenetére


ldave
félisten

Hm, én 30 percet ha bírtam vele játszani :( Nekem nagyon nem jött be.

A Slime draws near! Command?

(#177718) Ateszpapa válasza .LnB (#177712) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Lehet egyszerre ketten is játszani 2 joyyal?

30z.Samu:

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#177719) 30z.Samu válasza Ateszpapa (#177718) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az egyel szerintem nem, de a 2-vel igen.

Sic Parvis Magna

(#177720) hramon94 válasza Ateszpapa (#177718) üzenetére


hramon94
tag

A legújabb Unravel Two-ben igen, párommal végig vittük jó kis játék :)

(#177721) GRaul


GRaul
őstag

Aki US store-t használ, megnézni, hogy ea bundle elérhető Neki is?
Én most vettem meg és 4 játékot kaptam G2A feltöltővel 19eft-ért.
Fifa 19, NHL 19, NFL 19, NBA 19

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#177722) Jigoku válasza .LnB (#177657) üzenetére


Jigoku
tag

Én most jutottam el addig, hogy végre elindítsam a letöltést. Istenem, csak lenne már holnap!!! :O :))

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#177723) .LnB válasza ldave (#177717) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem értelek. Mármint tudom, hogy nem japán game, meg nem Destiny.. ;] De annyira jó! Olyan ötletes feladatok is vannak.. És a hangulata. Elképesztő.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#177724) vonSux válasza pulffy (#177714) üzenetére


vonSux
őstag

Mond azt, hogy így kellene kinéznie az új Borderlandsnek :D

(#177725) .LnB válasza Jigoku (#177722) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyáltalán nem vagyok rá hype-olódva az Anthem-re. Eddig nem tűnik nekem érdekesnek. Csak szépnek. Kíváncsi vagyok, hogy meglepnek e?! Egyébként én valószínűleg holnap nyugiban tudok majd játszani, és dumálni is fogok tudni, szóval ha van kedvetel ldave-vel, akkor nyomhatnánk akár együtt is. Feltéve ha majd lehet együtt játszani.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#177726) consono válasza vonSux (#177724) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem ez ugrott be: Borderlands szép grafikával :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#177727) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Kik jogosultak ilyen Anthem kódra?

(#177728) #80123904 válasza Bencus88 (#177727) üzenetére


#80123904
törölt tag

Akik regisztráltak a bétára és kiválasztották őket.

(#177729) TXT


TXT
őstag

A God of Warbol az uj reszbe valo belekezdes elott erdemes lenyomni a korabbi reszeket, vagy inkabb csak elolvasni az elozmenyt roluk? Sosem jatszottam veluk eddig, PS is most lesz meg, ezert is kerdezem.
Illetve ha igen, van a korabbi reszekbol is magyar feliratos, vagy az csak az ujbol van?

(#177730) .LnB válasza #80123904 (#177728) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

alpha

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#177731) Bencus88


Bencus88
nagyúr

hmmm nem emlékszem, hogy regisztráltam volna :F

namind1 köszi azért, akinek esetleg nincs rá szüksége itt vagyok :B

(#177732) SH4D0W2011 válasza TXT (#177729) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Csak az új rész magyar feliratos, illetve PS4-re csak a III Remastered van ezen kívül. Tökéletes belépő az idei epizód is, meg maximum megnézed ezt az összefoglaló videót. :)

(#177733) _drk válasza ziarimotachi (#177711) üzenetére


_drk
őstag

Én is így vettem Fat gépet augusztusban. Hangosnak hangos, majd most a karácsonyi szünetben akarom szétszedni, takarítás, hűtőpaszta minden.
Igazából ha ismerőstől van, akkor gondolom próba garit úgy is ad rá. Ha egy hónap múlva neked beszarik, akkor legalább valami kis részlet vissza fizetés vagy ilyesmi. Legalábbis mi nem állapodtunk meg de ha ez történt volna, valószínű nem kértem volna vissza a teljes árát de valahogy megoldottuk volna.
Egyébként még a Slim-et is viszik mint a cukrot, tehát teljesítményben ugyan ott vagy.
Szerintem a régi gépeket így érdemes megvenni már csak, aki nem akar kockáztatni.
Nálunk konkrétan, mikor haver lehozta ő is érdekes figyelte, hogy egyáltalán bekapcsol-e mert egy fél éve nem is ment.

(#177734) pulyka jocó válasza ziarimotachi (#177711) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Vegyed nyugodtan, ennyiért jó.
Ahogy Árpi is írta, a hutest kell átnézni.
Nekem is ugyan ez van, néha a lemezt kiadta magától, de nekem megoldódott. Ha ezt veszed, és előjönne ez a hiba, írj egy privátot nekem, segítek

[ Szerkesztve ]

(#177735) Frod válasza ziarimotachi (#177711) üzenetére


Frod
addikt

Ugyanilyet fogok most továbbadni haveromnak, igaz én jó arc vagyok, mert 40e-ért adom neki :DDD
Semmi baja, én picit több, mint 1 éve nyüstölöm, igen néha hangos, de átadás előtt egy takarítás+paszta kombóra majd beadom valahová, és akkor még ennyi gondja sem lesz.

Do you see the white shadow?

(#177736) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Továbbra is fasza a Onrush, csak a ranked meccsek szerverei bitang szarok.Nagyon sokszor olyan meccsbe dob be, aminek pont vége vagy csak egyszerűen lefagy a játék.
Nálatok is ez van?

(#177737) gyuromoj válasza GRaul (#177721) üzenetére


gyuromoj
veterán

~100$

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#177738) S@c@


S@c@
őstag

Valaki akinek alzas god of warja van irja meg pls h magyar feliratis-e. Koszonom :R

(#177739) WaterWave


WaterWave
veterán

Battlefield 5-ben valahogy ki lehet kapcsolni az R3-re a kés elővételét? Ha igen hogyan?
Mert mikor lövök mindig lenyomom, és nagyon zavaró, lehet még a COD-ról maradt vissza...
Nekem az is jó, ha kiszedem a kés-t és arra a gombra nem ad be semmit.

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#177740) TXT válasza SH4D0W2011 (#177732) üzenetére


TXT
őstag

Koszonom. Erdemes ezt a III. remastered kiadast belole lenyomni azert, vagy inkabb csak a legujabbat? :U

Illetve meg egy kerdes. Ezekbol a jatekokbol letezik magyar kiadas? Es ha igen, azt hol lathatom, hol van feltuntetve? :U Tobb helyen hirdetnek hasznaltban, illetve vannak most is akciok beloluk, de nem talalok infot a nyelv es szoveg kapcsan...

Red Dead Redemption 2
Detroit: Become Human
Spider-Man
Horizon Zero Dawn
Uncharted legujabb reszei es a The Nathan Drake Collection
The Last of Us legutobbi es korabbi reszei

A Horizon Zero Dawnbol a sima vagy a Complete Edition eri meg jobban?

[ Szerkesztve ]

(#177741) RangerFox válasza S@c@ (#177738) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Először is meg tudod kérdezni tőlük, hogy milyen, ők biztosabbat tudnak mondani, mint mi itt. Amúgy az asszem.

TXT: Detroit meg a Spider-Man az magyar feliratos.

[ Szerkesztve ]

(#177742) 3L1T3 válasza TXT (#177740) üzenetére


3L1T3
addikt

Teljesen mas jatek stilust kepvise az uj God of War! Ugy van kialakitva a jatek hogy aki eloszor jatszik es nem ismeri Kratos tortenetet neki a jatek mint a gyermeknek adagolja. Aki ismeri megvazt varja hogy mikor meseli el vegre Kratos hogy ki o! En azt monsom hagyd az elozo reszeket a francba! Nem fogod elvezni es elveszi a kedved az ujtol!

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#177743) sirarcheer


sirarcheer
senior tag

Alzaban lement 68e psvr csomag, Astro bot most már nincs benne. ONLINEFIZETEK kuponnal ingyenes a kiszállítás.

[ Szerkesztve ]

PSN: sirarcheer

(#177744) TXT válasza RangerFox (#177741) üzenetére


TXT
őstag

Marmint alapbol az, barmelyiket es barhonnan is veszem, igy erted? :U

A tobbibol nincs magyar feliratos verzio egyaltalan?

(#177742) 3L1T3 koszi!

[ Szerkesztve ]

(#177745) wierra válasza TXT (#177729) üzenetére


wierra
senior tag

A GoW3 Remastered a kor zsánerének megfelelően teljesen más játékélményt nyújt. Abból a szempontból érdemes végigtolni, hogy meglásd milyen volt Kratos fénykorában (istenek gyilkosa).
A régebbi részekre jellemző monumentális boss harcok a GoW 4-ből teljesen hiányoznak. A harcrendszer is sokkal kifinomultabb lett, ahogy a storyline is.

Nekem mind a kétféle játékélmény bejött nagyon és szerintem érdemes végigtolni a Remastered-et is. :K

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#177746) EasyLife válasza S@c@ (#177738) üzenetére


EasyLife
aktív tag

Nekem alzás a God of war és magyar nyelvű, és a pókember is!

(#177747) 3L1T3 válasza wierra (#177745) üzenetére


3L1T3
addikt

Szerintem ahoz kepest hogy perspektivat valtott. GoW (4) ugyan ugy megtudtak tartani az epikussagot es igen is van olyan boss fight ami nem hogy hozza de jobb is mint az elozokben. Azert GoW3 boss fightok a mai szemmel nekem mar nem annyira epic. Foleg a mechanikai resze!

Az egyetlen jatek a GoW (4) ami arra volt kepes amire kb semmi. Stilust tudott valtani ugy hogy jobb lett mint volt. Olyan magasra takta a lecet nalam 24 ev jatek utan amire nem sok jatek volt kepes! Ez egy csoda nem holninipri hulldek mint a legtobb mai jtek! Minden perce egy orok emlek!

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#177748) marilllyo


marilllyo
veterán

Fc5 kampány full letolható coop?

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#177749) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Ps4 Pro + Spider-Man 116k

Ugyanitt előrendelhető a psvr megapack, valamelyik nap azt hiszem kereste valaki.

[ Szerkesztve ]

(#177750) wierra válasza 3L1T3 (#177747) üzenetére


wierra
senior tag

Nagyrészt egyetértünk.
Mindazonáltal Kratos göröghonban hegyomlásnyi titánokat tett jégre, gyakorlatilag a komplett görög mitológiát kiirtotta. Ehhez képest Skandináviában a valkűrök is komoly fejtörést tudtak neki okozni, holott a "régi" Kratosnak ez kb. csak KFC csirkeszárny lett volna.

Nálam ez hatalmas kontraszt és emiatt szerintem érdemes képben lenni, hogy mire is volt valójában képes a fiatal és bohó Háború Istene. ;)

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.