Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#176701) seniman válasza _drk (#176700) üzenetére


seniman
addikt

Kihívás végig futni egy maratoni távot vagy egy ironman challenge-t,ez szimplán önsanyargatás.A Lords of Fallentől Moby mentett még meg a múltkor,amikor mondta hogy Ds utánérzés.a Darksiders-től meg most Te. :D

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#176702) bandi0000 válasza seniman (#176701) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Rendben, köszönjük az észrevételedet a saját és még a másik 1 millió elmebeteg, idegbeteg, önsanyargató ember nevében is akiknek ezt szeretik, ha neked nem tetszik, vagy szimplán bénának tartod magad, és netán tovább megyek, mindig a könnyebb utat választod az a te dolgod, azzal, hogy itt fikázod a játékot csak kinevetteted magad azok szemében akik végig vitték, és úgy, hogy nincs releváns tapasztalatod még ennek fejében eltántorítod azokat, akiknek épp tetszik

Xbox One: bandymnc

(#176703) danielgalaxy válasza Halley (#176611) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

The Last Guardian-nal nem fogsz mellé lőni.

(#176704) ProEvoFan válasza .LnB (#176675) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem veszem kötözködésnek. ;) Mindent tudok játszani kontrollerrel, kivéve az fpst.Tényleg nem kamuzok.PCn jól ment a lövészet, multiban lehet azért nincs hozzá türelmem.Kivéve Titanfall 2.Holnap megint megveszem storeban, mert hiányzik.Kíváncsi vagyok mennyit estem vissza.

[ Szerkesztve ]

(#176705) Carlos Padre válasza bandi0000 (#176702) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ha rákeresel a ballbusting-ra azt is szeretik legalább 1 millióan. :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#176706) b. válasza ProEvoFan (#176704) üzenetére


b.
félisten

Én egyetértek veled és megértelek.
Ezért tolom PC-n a BO4. részét.Sokáig filóztam, tartsanak csalónak de játszhassak 1 év után is a játékkal ( PS4 ) vagy 1 év után kevesebb játékos halott DLC,de a frankó egér irányítás . Az útóbbi mellett döntöttem, nyugodtabb a lelkiismeretem.
Egyébként az összes Hori elég gagyi , ha mégis veszel ilyesmit semmi másban nem gondolkodj, csak XIM -ben. HOri mintha jégen használnád kb olyan érzés, megváltás utána a kontroller.
BO3 ban kipróbáltam, majd gyorsan feladtam hirdetésben hadd menjen.Aztán utána már a fenti eszmefuttatás révén nem vettem másik ilyen eszközt.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#176707) Bétaville válasza Mike (#176689) üzenetére


Bétaville
senior tag

Pl.
Battlefield 4
Watch Dogs
Uncharted 2-3
Ez csak az én véleményem.

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#176708) Nigér válasza erahurka (#176695) üzenetére


Nigér
őstag

Köszi szépen, azt már megcsináltam múltkor, csak ebben a hidegben lusta vagyok elmenni újságoshoz. :B
Úgyhogy vagy ez lesz holnap, vagy mindjárt megsasolom Tegla80 linkjét, mindkettőtöknek köszönet!

(#176709) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a Wipeout nagyon nehéz (nekem). Vagyis a 2048-as része. Vért izzadok egy-egy futam megnyerése, ja bocs dehogy megnyerése, csak teljesítéséhez. Ilyen 5. helyekről van szó. :D Viszont a másik kettő rész meg tök könnyű és lassabb is a gameplay.

Közbe nyomom az Unravel-t is. Kész csoda ez a kis játék. És nagyon ötletesek a fejtörők. Megérte az árát.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#176710) b. válasza .LnB (#176709) üzenetére


b.
félisten

Első vagy második részt csinálod Unravel ből?

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#176711) .LnB válasza b. (#176710) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az elsőt. Csak azt vettem meg most, kíváncsi voltam, hogy bejön e. És a második inkább co-op. Én meg egyedül vagyok. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#176712) Nigér válasza Tegla80 (#176691) üzenetére


Nigér
őstag

Még1x köszi a linket, mik a tapasztalatok, fizetés után mennyivel küldik a kódokat?
(Behúztam egy 1 éves tagságot+ 50 fontos feltöltőkárelt)

(#176713) S e t h válasza seniman (#176701) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mindenkinek úgy kellene gondolkodnia mint neked.
Az legyen jó, amit te annak tartasz, és rossz ami neked sem jön be.
Milyen szép lenne a világ.
Ja nem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#176714) Nigér válasza Nigér (#176712) üzenetére


Nigér
őstag

Hát ez jó gyors volt, meg is jöttek a kódok. :R

Srry az offért

(#176715) seniman válasza .LnB (#176711) üzenetére


seniman
addikt

Nem csak coop-ban lehet,egyedül nyomtam a két yarni-val.

(#176713) S e t h

Én nem vagyok ilyen elvakult szektás,de ha valamit egy rakás sz*rnak tartok,nehogy már ne mondhassam ki. .LnB-nek se jött be a HZD,ekézte is rendesen.Egy hozzászólást nem fűztem hozzá,pedig a kedvenc játékom.Nem jön be neki,ez van.

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#176716) RangerFox válasza .LnB (#176709) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Szerintem elég gyenge játék lett az Unravel. Talán rossz szó ez rá, inkább csak üres meg kevés, meg butácska. Az alapötlete, hogy a fonállal meg a hosszával kell ügyeskedni tényleg klassz, csak hamar kifullad. A játék szép, meg Yarny aranyos karakter, csak ezen kívül semmi nincs benne. Nekem csalódásként maradt meg ez az indie cím, úgy mint pl a Little Nigtmares is. :(

(#176717) balinthun


balinthun
tag

Most fejeztem be Pókembert. Úgy álltam neki hogy közömbös a szuperhős téma, főleg úgy, hogy számomra nagyrészt is ismeretlen karakterek voltak.

Így is az idei év legjobbja, grafika elképesztő, gameplay nagyon folyékony,tartalom dögivel. egyedül a sztori kicsit gyengécske,de Yuri és Spiderman párbeszédei nagyon ülnek,nem izzadságszagúak.

Minden PS4 tulajnak must have.

(#176718) luigi106


luigi106
tag

Tudja valaki, hogy a Drive Club VR-ben az irányítás mehet kormányról is?

(#176719) wierra válasza .LnB (#176711) üzenetére


wierra
senior tag

Ma én is tologattam rajta. Jó kis game. Vannak benne azért nem túl triviális fejtörők is.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#176720) b. válasza .LnB (#176711) üzenetére


b.
félisten

ah nem egyedül is baromi jó.Mindkét része nagyon ott van .

RangerFox: Butácska? Hát nem meggyőzni akarlak a véleményed ellenkezőjéről,de ezzel nagyon nem tudok egyetérteni. Pont, hogy kell hozzá egy kis ész is nagyon sok platformjátékkal szemben.
Ráadásul szavak nélkül is nagyon sok érzelmet tud kiváltani, sokszor volt megható és mély érzelmeket kiváltó. Ehhez manapság már nem kevés bátorság és intelligencia kell mindkét fél( az adó- és fogadó ) részéről.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#176721) seniman válasza luigi106 (#176718) üzenetére


seniman
addikt

Persze.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#176722) JohnDoe_Hun válasza seniman (#176715) üzenetére


JohnDoe_Hun
tag

Egyet kell értenem veled. Szórakozni, kikapcsolni (agyban) vettem a ps-t nem azért h falhoz csapdossam a ds-t mert nincs (normális)mentés! egy játékban. Ez nem kihívás ez szopatás, olyanok találták ki olyanoknak akik nem találnak (szerintük elég) kihívást a való életben. Nekik ajánlom h felelősségteljes munkát végezzenek ahol mondjuk embereket kell irányítani, felügyelni, folyamatos munkával ellátni és mindenzt úgy hogy a döntéseidnek kőkemény súlya és következménye van. Nem egy szobában ücsörögni naphosszat és minél nagyobb szopatást kitalálni magadnak vagy másoknak. Amikor a melóból hazaérek le szeretném rázni, el szeretném felejteni egy kicsit az egésznapos kemény melót. Mondom ezt úgy hogy ps1-el kezdtem a konzolos pályafutásomat még középsulisként '97-ben. Szoptam én eleget az igazi Tomb Raiderrel. Akiknek a való világ túl lassan csorog azok répáznak ilyen "kihívásokra". Na most lehet szétszedni! Bírom a kritikát. :DD

(#176723) bandi0000 válasza JohnDoe_Hun (#176722) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Ez aztán az értelmes hozzászólás..

Ebben a kontextusba, neked az a jó ha a szüleid minden megadnak, ne kelljen semmilyen erőfeszítést tenni az életbe, segélyen élni, és bármilyen problémát másra hárítani? Gratulálok, egy játékról ilyen következtetéseket levonni... :W

Xbox One: bandymnc

(#176724) saelin válasza marilllyo (#176651) üzenetére


saelin
veterán

Azt még ki sem próbáltam... :U

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#176725) wierra


wierra
senior tag

BTW, tegnap jött össze az első platina, íme:

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#176726) JohnDoe_Hun válasza bandi0000 (#176723) üzenetére


JohnDoe_Hun
tag

Látom megfogtad a lényeget...
Játék... Tudod ez a szó mit jelent?

(#176727) Atomgeszi válasza RangerFox (#176716) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Első része nekem sem tetszett, de a második elég jó. Főleg, ha van kivel közösen tolni.

Typoman is jó amúgy, csak kissé nagyobb angoltudás kell hozzá. A Toby Secret Mine viszont tényleg sok helyen agyatlan szopatás, és értelmetlen pálya újrakezdések, ha meghalsz. Pedig annak is voltak jó részei.

Abszolút favorit nekem a Limbo és az Inside.. Nagyon várom már a 3. részt.

(#176728) .LnB válasza seniman (#176715) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mosolyogtam is a kommentjeidet olvasva, hogy mi ketten eléggé hasonlítunk ebben. Én is olyan vagyok, hogy ha van egy véleményem akkor csak az a jó. Így gondolom a HZD-vel kapcsolatban is. Ugyan akkor sokszor nyitották már fel a szememet egy két témában, hogy nincs igazam. És sokszor kaptam a fejemhez, hogy csak fekete vagy fehér létezik nálam. Jogosan.

A témához kapcsolódóan annyit tudok mondani, hogy engem nem igazán idegesít fel játék. Mármint komolyan. Morgolódok néha én is, de nem jellemző. Itt van nekem a Nioh, és a Bloodborne. Még egyiknek sem álltam neki, de kíváncsi vagyok. Nem tudom, hogy mekkora türelmem, kitartásom lesz hozzájuk, de esélyt kapnak mindenképp.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#176729) Deck válasza b. (#176706) üzenetére


Deck
titán

Pc-s multi aztán ám a csalók melegágya.. :D

PS5

(#176730) bandi0000 válasza JohnDoe_Hun (#176726) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Akkor olvasd vissza mit írtál, konkrétan azt írtad, hogy akiknek ez a műfaj tetszik, azoknak mit kellene csinálni az életbe, kihívások, felelősség stb

Kár is vitázni erről, aki nem tudja milyen kinyírni egy BB szörnyet, és utána milyen érzelmeket kap, az nem fogja sose megérteni ezt

Xbox One: bandymnc

(#176731) Deck válasza bandi0000 (#176730) üzenetére


Deck
titán

Ne foglalkozz velük. Sokkal élvezetesebbek a játékok ha tanítanak és kihívást jelentenek nem pedig csak a nyomd az x-et nyomd az o-t nehézségű "játékok" ..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#176732) vodrosjozsi válasza balinthun (#176717) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Valami eszméletlen pedig csak 30%nál tartok. Fura egy játék, nagy kedvenc lett. Nekem 3 évvel ezelőttig volt ps2-m, azon volt a spiderman 2, na az katasztrófa volt :D féltem h ilyen lesz ez is de basszus rohadt jó lett! Első ps4-em, első játék rá, hááát.. ja.
Más:
Van valamilyen tippetek, hogy milyen játékokat vegyek ps4-re?
Régen need for speed-en éltem, meg prince of persia-n, és szívesen megvenném az új nfs részeket. Szóval a kérdés fennáll, milyen játékokat vegyek ha a fentiekkel van tapasztalatom?
Battlefront 2 már tervben van ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#176733) Atomgeszi válasza .LnB (#176728) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Szerintem kár vitatkozni azon, hogy kinek mi jön be és az miért jön be neki.

Tőlem pl. távol áll a Fifa meg NBA mégse mondom, hogy szar, csak, hogy nem az én stílusom. Haverok is PS-en mindig UFC2-vel játszanak, én a falra mászok tőle. De ugyanennek a havernak pl. az Inside nem jön be.

(#176734) bandi0000 válasza Deck (#176731) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Engem nem érdekel, hogy kinek mi tetszik, mindenkinek meg van amit szeret, de több poszton keresztül fikázni, úgy hogy ki se próbálták, csak annyit tudnak róla hogy nehéz, akkor az szar játék

Xbox One: bandymnc

(#176735) TXT válasza Krissz1983 (#176616) üzenetére


TXT
őstag

Beleneztem yt-on, na ez eleg sulyos lett bammeg! :Y :Y
Na ezzel a f0satas megvan, az tuti. Es vmi emeszthetobb, de szep grafikaju es jo sztoriju, jatszhato tartalom is akad, amit olyan is tud majd jatszani, aki nem szereti a felos dolgokat? Nem csak en hasznalnam, ha mar vennek ilyet.

(#176736) seniman válasza bandi0000 (#176730) üzenetére


seniman
addikt

Háromszor adtam esélyt a BB-nek,utána is olvastam itt a javaslatoknak,aztán az össz érzelem amit kiváltott,az volt hogy jobban szeretem a gépemet annál,hogy egy ilyen minősíthetetlen szemét miatt zúzzam le.

A Yakuza dettó ugyanez.A kiwami nálam kivérzett az első fél órás "verekedésnél"mikor a hüvelykujjam görcsbe állt,a 6 demóját vagy egy órát használtam,ebből minimum 45 perc átvezető videó volt. :D Imádom a japán kultúrát jakuzástól,szamurájostól,szushistól,de ezt nem vette be a gyomrom.

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#176737) .LnB válasza Atomgeszi (#176733) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Vitatkozni lehet, hogy felesleges. De a véleményünket leírni szerintem abszolút nem, még ha azok szélsőségesek is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#176738) b. válasza Deck (#176729) üzenetére


b.
félisten

Az új COD most nem az. Nem igazán találkozok csalókkal, pedig már 6. prestige vagyok szóval pár száz órát beletettem.
Battlenet rendszerén keresztül megy most PC-n ez a rész és többen panaszkodtak a topikban a konzolos csalókra( most nem ugrik be minek hívják ott amikor ilyen glitcheket tudnak használni vagy XIM és társai miatt) pluszban, mint PC-n bármilyen aim vagy wh miatt.Nagyon betalált az egész most PC-n is.Steam kezd ilyen téren elmaradni.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#176739) .LnB válasza b. (#176738) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért nem panaszkodnak a PC-sek a BO4 topikban, mert csak te játszol vele PC-n! ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#176740) ProEvoFan válasza wierra (#176725) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Gratulálok!Nem kis meló lehetett. :C

(#176741) b. válasza .LnB (#176739) üzenetére


b.
félisten

f@ck it, hangosan felröhögtem :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#176742) WaterWave válasza .LnB (#176739) üzenetére


WaterWave
veterán

Sanszos:D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#176743) paolinho


paolinho
őstag

Sziasztok!
Tegnap beruháztam életem első PS4-ébe, ami tulajdonképpen az első konzolom is. Igyekeztem itt minden lényegesnek utána nézni, amire főleg az PlayStation 4 útmutatók, leírások, nem csak kezdőknek adott kellő iránymutatást. Figyelemmel arra, hogy idáig PC játékokat toltam egérrel és klaviatúrával, most én is küszködöm a kontroller adta nehézségekkel. De ezzel nincsen gond, tudomásul veszem, hogy ez egy más vonal, erre megint időt kell szentelni, hogy megfelelően kezelhető legyen. (Jelenleg egy kicsit hasonlóan vagyok ezzel, mint huntenseN fórumtárs :) )
A kérdésem az lenne, hogy szerintetek van értelme egy ilyen hozzám hasonló kezdő "pancsernek" beruházni Playstation Plus-ba? Kapok innen valami olyasmit ami hasznos lehet a számomra? Vagy inkább egyelőre csak tanulgassam kezelgetni ezt a platformot az eddig beszerzett lemezekkel egyjátékos módban?
Előre is köszi a választ!

[ Szerkesztve ]

(#176744) #80123904 válasza paolinho (#176743) üzenetére


#80123904
törölt tag

Havi ingyen játékok. Extra akciók a játékokra. Felhőbe történő játékmentés.
Kb ennyit.

(#176745) .LnB válasza paolinho (#176743) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kezdésnek az ingyen játékok miatt érdemes. Havonta kettő. És felhőbe ment ha van. De az annyira nem fontos szerintem. Ugye a mulit játékokhoz kell majd ha esetleg akarsz multizni.
A kontrollerhez meg ez a helyes hozzáállás így kell ezt. Nem lesz vele gondod nyugi, megszokod.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#176746) paolinho válasza #80123904 (#176744) üzenetére


paolinho
őstag

Köszi szépen a tippeket, a segítséget és a támogatást mindenkinek! :R
Azt hiszem, egyelőre nekiállok megtanulni a kontrollert az eddig beszerzett játékokkal, azt mehet a mélyebre ásás: :)

[ Szerkesztve ]

(#176747) bandi0000 válasza paolinho (#176746) üzenetére


bandi0000
nagyúr

időszakosan jók, volt már BloodBorne, Knack, Until Down, Destiny 2 stb szal néha egész jók

Xbox One: bandymnc

(#176748) #80123904 válasza paolinho (#176746) üzenetére


#80123904
törölt tag

Eddig ezeket adták lista lista 2

[ Szerkesztve ]

(#176749) ProEvoFan válasza paolinho (#176746) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Eddigi ps+ játékok évekre lebontva.
megelőztek.
Karácsonyig várjál, mert akkor 100% hogy lesz ps+ akció.Most ugye 18k/év, akkor lesz sokkal olcsóbb is.

[ Szerkesztve ]

(#176750) WaterWave válasza paolinho (#176743) üzenetére


WaterWave
veterán

Multi miatt megéri... főleg fps játékoknál, totál más, és beszippant :DD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.