Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#177151) Deck válasza Rigormortiis (#177136) üzenetére


Deck
titán

Nincs vele semmi baj de számomra a világháborús téma nagyon unalmas már és a br mód se került még bele. Így a játék nekem ingyen se kéne.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#177152) Marcus88 válasza Xaels (#177150) üzenetére


Marcus88
tag

Meglátjuk mit hoz a jövő. :)

(#177153) pulffy


pulffy
őstag

Van valami oldal játékoknak ami a trófeák nehézsége szerint rangsorol?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#177154) seniman válasza pulffy (#177153) üzenetére


seniman
addikt

Annak mi értelme?Egy darab platinám sincs,de még arany se sok,a játékélményért játszok. :U

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#177155) Deck válasza seniman (#177154) üzenetére


Deck
titán

Mindenki más miatt játszik. Nincs ezzel semmi gond :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#177156) Mike válasza RudY (#177124) üzenetére


Mike
veterán

hát ha azt hiszed ettől sérült gyermeki lelkem, menyugtatlak: nem

tessék, egy smiley :D

[ Szerkesztve ]

(#177157) S@c@


S@c@
őstag

Egyebkent mindig elfelejtem melyik ventis a halkabb a delta (12 kivagas van a ventin) v a nidec(8 kivagas)?

(#177158) markknight


markknight
veterán

Másnál is vannak licensz problemek? Vettem pár gammát de nem akarnak indulni, lakat van rajtuk. Magyar store, semmi nincs mókolva, kártyárol levonta a pénzeket is.

[ Szerkesztve ]

(#177159) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Tölthetőek a december havi játékok.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#177160) EczkE válasza markknight (#177158) üzenetére


EczkE
addikt

Nalam is problemazik hetfo ota. Igaz az en profilom meg van osztva batyammal de egyikunk se butykolt a beallitasokkal.

Asszem mindenféleképpen!

(#177161) TXT


TXT
őstag

Melyek az Uncharted reszei, illetve ha sosem jatszottam meg vele, melyiket erdemes elore venni es melyikrol “csak” osszefoglalot elolvasni? Melyik lett felujitva kozuluk es milyen verziot erdemes beszerezni beloluk? Lattam tobb verzioban is, kulonallo reszkent, collection-ben stb... Amugy van beloluk is magyar nyelvvel, felirattal? :U
Valamint ugyanezek a kerdesek a God of War kapcsan is!

Leendo PS4 Pro tulajkent kerdezem. Gyujtom ossze a legjobb es kihagyhatatlan jatekokat, infokat roluk es amint meg lesz a gep, belecsapnek. Addig is olvasom es kovetem a topicot, neha erdeklodom mi-hogyan mukodik PS4 kapcsan stb... ;) (eddig kb csak PC tapasztalat van, abbol viszont sok evnyi)
Koszi elore is sracok! :R

[ Szerkesztve ]

(#177163) saelin válasza S@c@ (#177157) üzenetére


saelin
veterán

A delta hangosabb. A 12 kivágás miatt sokkal könnyebb a venti, ezért magasabb fordulaton pörög mint a másik.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#177164) Algotis


Algotis
addikt

Sziasztok!

Olyasvalakihez szólna következő (és egyben ebben a topicban az első) kérdésem elsősorban, aki gyakran játszik a Fifa 19-cel. Max. 2 hónapja van egy PS4 slimem, kimondottan arra lett véve, hogy haverokkal Fifázunk, (más játékom nincs is) ami eddig be is jött, csak nekem szúrja a szememet az, hogy gyakran akad meg a játék egy bizonyos helyzetben. Amikor egy jó passzal kiugratom egy játékosomat, és már csak a kapus van vele szembe, kb mintha 10 FPS-re váltana a játék kb. egy másodperc erejéig, ami általában kizökkent a ritmusból, másrészt roppantul idegesít. Ha ketten játszunk egymás ellen, ha egyedül squad battle, minden helyzetben az esetek 90%-ában előidézhető ebben a helyzetben a dolog.

Kérdés, ez másnál is ilyen-e, illetve valami adatvesztés nélküli reinstallt lehetne csinálni, hogy megoldódjon?
Természetesen más tippeket szívesen fogadnék, csak lehetőleg maradjanak meg az adatok :)

Köszi,
Algotis

Androidos Outlookból küldve

(#177165) SH4D0W2011 válasza TXT (#177161) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Drake's Fortune Remastered, Among Thieves Remastered, Drake's Deception Remastered a felújított részek, ezeket megveheted egyben a The Nathan Drake Collection-ben, illetve már eleve PS4-re jelent meg az A Thief's End és a The Lost Legacy. Az első három rész valaki szerint kicsit már elavultnak hathat irányítás és játékmenet szempontjából, de a játékélmény kárpótolhat cserébe. Én még egyikbe sem kezdtem bele, fogalmam sincs, mikor fogom befejezni a Vitás Golden Abyss epizódot. :DDD Magyar felirat tudtommal nincs.
Egyébként szerintem nem érdemes annyira nagyon bevásárolni előre, én is ezt csináltam, aztán van egy csomó játékom, amit még sosem indítottam el. Elég gyakran szoktak akciók lenni a Store-ban, ami nem sürgős, azzal érdemes lehet várni, szerintem elég, ha azt a néhányat megveszed előre, amikre nagyon-nagyon kíváncsi vagy. :)

[ Szerkesztve ]

(#177166) Nayrobi válasza markknight (#177158) üzenetére


Nayrobi
őstag

Dettó ez van nálam is, de tele van a reddit is ezzel a problémával, valamit elszúrt a sony, majd javítják.

(#177167) Kendek válasza markknight (#177158) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ilyen probléma csak a másodlagos konzolokon fordul elő. Akkor ha nincs internetkapcsolat, vagy ha a Sony oldalán van valami gebasz.

<-ƘƘ->

(#177168) marilllyo válasza pulffy (#177153) üzenetére


marilllyo
veterán

Super meat boy és a Wolfenstein 2 a legnehezebbek (ha jól tudom) :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#177169) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Shadow of the Colossus

Nehéz erről a játékról véleményt alkotnom. Mindig is nagyon szerettem volna végigjátszani, pc-sként mindig fájt a szívem miatta, hogy csak PS-re van. És most amikor végeztem vele, vegyes érzéseim vannak. De ugyanakkor tudom, hogy ezt nem mai szemmel kell nézni. Másrészről viszont ez egy Remastered rész volt, ami idén februárban jelent meg, ezért viszont mindent nem tudok megbocsájtani neki.

De a baj nem nagy, sőt. Igazából csak pici, de frusztráló dolgok vannak amik zavartak. És leginkább a ló, a ló irányítása. Ennyire hülye lóval én még nem találkoztam játékban. :D És így a RDR2 után ez nem esett jól. Persze az RDR2-ben is megstukkoltam a fákat rendesen. És itt még csak következménye sincs ha nekimegyek valaminek, lezuhanni sem lehet. De ez a paripa k**vára nem arra ment amerre én akartam. :D Aztán lehet ez az én hibám, mert a karakter állásától függően kell irányítani, nem a kamera szögétől viszonyítva. És ettől függetlenül is csinált néha érdekes dolgokat.
Szerencsére a harcoknál, a karakter irányításával sose volt semmi bajom.

A másik dolog pedig maga a gameplay. Nem tudom elképzelni, hogy mennyire üthetett ez a játék 2005-ben sajnos. De nem voltam elájulva tőle, hogy a map közepétől kellett mindig az adott helyre elnyargalni, leverni a Colossus-t aztán megint középről menni a következőhöz.

Viszont maguk a harcok szerintem nagyon jók, még ma is megállják a helyüket. Sőt. Ez a része a játéknak viszont akkoriban fényévekkel megelőzte a korát. És gondolom ezért lett ez ennyire ikonikus cím. Nameg ha belegondolok az első nyílt világú játékok egyike lehetett.

Abszolút nem volt csalódás. Jó játék, örülök, hogy végre én is átélhettem.

A sztori. Mondjuk, hogy értettem. Vagyis értettem mert azért nem bonyolult. Csak ahogy tegnap is írta valaki, Japán(os) a befejezés..Egyedül a kisbaba, az újjászületés(?) volt wtf nekem. És szerencsétlen csaj ott marad egyedül, élete végéig. Él, de nem biztos, hogy ez volt a főhős célja.

Remastered: Most néztem összehasonlító videókat az eredeti kiadással. Úristen, ez nem kicsit lett felújítva! :D

Összességében én nem ajánlom mindenkinek. Mert aki nem képes tisztelni az eredeti kiadást, annak ikonosságát, az nagyon negatív lehet a játékkal kapcsolatban. Azt pedig nem érdemli meg ez a cím. Aki tud vele úgy játszani, hogy tudja, ismeri ennek a játéknak a játéktörténelem betöltött szerepét, tudja tisztelni, azoknak ajánlom.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#177170) oriic válasza .LnB (#177169) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dude, napról napra meglepsz ugye tudod? :DDD MI a következő játék?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#177171) .LnB válasza oriic (#177170) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most mivel leptelek meg?

Most Unravel megy. Aztán pedig már tényleg a Bloodborne-nek kellene nekiállnom, mert már az első hónaptól kezdve megvan kb. De nem az lesz, hanem az Infamous Second Son és Infamous First Light. Ezek közben meg valamikor letolom a Counterspy-t (2-2,5 órás).

Leírom őszintén. Én mostanra rendesen félek ettől a Bloodborne, Nioh párostól. :D A baromi nagy arcom nem engedi meg, hogy csak úgy feladjam, és ne játsszam végig őket. Csalódnék magamban, ezért csak halogatom. És sajnos nem érzek magamban mostanában annyi erőt, hogy én is 125x próbálkozzak egy-egy bosson. Nem tudom mi lesz. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#177172) koncsik válasza oriic (#177170) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Fújd ki a levegőt, könyörgöm, nagyon piroooos már a sisak is :Y :DDD ;)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#177173) oriic válasza .LnB (#177171) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Most mivel leptelek meg?"

Ez nem támadás volt, hanem meglepődtem milyen hamar bedaráltad ezt is. :DDD

(#177172) koncsik

:P

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#177174) Deck


Deck
titán

Ez a Onrush nem hittem volna, hogy ennyire fun lesz :D Más is kipróbálta már?

PS5

(#177175) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Nálunk is licensz problémák vannak, ráadásul mikor nyomunk egy restore licenszt a végén errort dob, de olvasom sokaknál ez van.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#177176) Deck válasza Mrdevil (#177175) üzenetére


Deck
titán

Nálam nincs ilyen probléma. Itt is osztott acc megy :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#177177) .LnB válasza oriic (#177173) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem vettem támadásnak, csak nem értettem. :) 5h 33 min volt a SotC.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#177178) marilllyo válasza Mrdevil (#177175) üzenetére


marilllyo
veterán

Dettó! Tegnap kezdődött.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#177179) H.lacika válasza Deck (#177174) üzenetére


H.lacika
tag

Kipróbáltuk, tetszik a gyereknek is, lehet ketten tolni egyszerre, 1gépen?

(#177180) erahurka válasza oriic (#177173) üzenetére


erahurka
félisten

Beléptél a vörös hadseregbe? :DDD

(#177181) #95558144


#95558144
törölt tag

Ezt a buzi régiókódozást már elfelejthetné a Sony.

Megjelenéskor megvettem lemezesen a Detroitot és a GoW-ot, majd végigjátszás után eladtam. Pár hete az USA Storeban megvettem mindkettőt nagyon jó áron, és a Detroit indítása után jöttem rá, hogy ez baszik együttműködni az EU régiós mentéseimmel.

Így mind a kettőt letörlöm majd a francba, mert nincs kedvem a nulláról kezdeni ismét egyiket sem. :(

Mekkora faszság ez, de tényleg!? Ugyanaz a játék, ugyanaz a szoftver, és a mentés fájljai nem kompatibilisek egymással.

Szerintem jpgi úton kéne a Sonyt kényszeríteni erre, hogy ezt fejezze be.

(#177182) Carlos Padre válasza #95558144 (#177181) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Azért mert a kacsa nem tud úszni még nem a víz a hülye.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#177183) Dreimus válasza #95558144 (#177181) üzenetére


Dreimus
senior tag

Jogilag nem kényszeríthető mert a rendszerük alkalmas több régió mentéseinek kezelésére. A fejlesztők a ludasak hogy szarul csinálják meg.

(#177184) Bétaville válasza #95558144 (#177181) üzenetére


Bétaville
senior tag

Ez tényleg dühítő tud lenni. :(((

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#177185) bandi0000 válasza #95558144 (#177181) üzenetére


bandi0000
nagyúr

jogilag? :D

Vásárolj abba store-ba ahova tartozol, vagy együtt kell ezzel élni... végfelhasználói szerződésben amit elfogadsz ez valszeg le is van írva, hogy mindenki csak onnan vásároljon, ahova területileg tartozik, innentől kezdve, az ebből fakadó hibákért csakis a felhasználó felelős

Xbox One: bandymnc

(#177186) Rigormortiis válasza marilllyo (#177168) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Meg az Elder Scrolls Online. Nemcsak kib.szott sok idő, de embertelenül nehéz is (a pvps trófea miatt). Meghelenéskor szerverenként havi 1 embernek lehetett meg :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#177187) Rigormortiis válasza Dreimus (#177183) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Meg a felhasználók, akik nem oda regisztrálnak, ahol élnek. Egyik oldalon spórolnak valamennyit, másik oldalon meg...ez van :D

Ennél azért dühítőbb volt a Witcher 3, hogy miután lemezesen kijátszottam, a goty verzió nem volt kompatibilis a mentéssel. Pedig ott mindket verza magyar volt.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#177188) Mike válasza #95558144 (#177181) üzenetére


Mike
veterán

tedd meg a lépéseket

(#177189) kriszpontaz válasza #95558144 (#177181) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ezek közül egyik sem megoldás? Mármint a régió konvertálás.

(#177190) Frod válasza oriic (#177133) üzenetére


Frod
addikt

Menő lett az avatar :D

Do you see the white shadow?

(#177191) WhiteWalker válasza bandi0000 (#177185) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

" területileg" ?

Már ne is haragudj de ez elég butaság.
Tegyük fel , eddig itt éltem , majd elköltözok pl Amerikába , csinálok egy USA profilt , megveszem USA store-ba az adott játékot ismét (!!!!) és bukom a mentésimet mert " területileg" máshol vagyok? What? :U

Jah , viszont lehet különböző régió acconttal játszani más régióban vásárolt játékkal...
Viszont a mentes nem kompatibilis. Az egész így vicces ....

[ Szerkesztve ]

(#177192) Mike válasza WhiteWalker (#177191) üzenetére


Mike
veterán

nézd a másik oldalról, bárhová költözöl működik az accountod és megmaradnak a mentéseid.
az más kérdés ha az usaba költöznék, mennyire érdekelne hogy megmaradnak-e a mentéseim

(#177193) erahurka válasza WhiteWalker (#177191) üzenetére


erahurka
félisten

Miért vennéd meg újra a játékot, ha már megvan? :F

(#177192) Mike: Az meg a másik. Valszeg így törölgetném a könnyeim ha újra végig kéne játszanom a God of Wart, mert Amerikába költöztem és elvesztek a mentéseim. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#177194) Carlos Padre válasza WhiteWalker (#177191) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez mennyire tömegigény úgy mégis?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#177195) Deck válasza WhiteWalker (#177191) üzenetére


Deck
titán

Egyszerűbb lenne ha a Sony a fiókodon régiót váltana és akkor minden játékod és mentésed működne.

De erre sajnos nincs lehetőség. A Sony szerint nem költözhetsz más régióba.. ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#177196) WhiteWalker válasza erahurka (#177193) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Mert mondjuk lemezen vettem meg és eladtam. Az időt még mindig nem lehet megfizetni :U

Deck: +1 , Jah , de persze régiót sem lehet account belül váltani ...

[ Szerkesztve ]

(#177197) A`rpi válasza #95558144 (#177181) üzenetére


A`rpi
addikt

12 éve így van.

Az más kérés, nem a legideálisabb, de újdonságnak nem mondható. Ja hogy vásárlás előtt nem informálódtál?...

...Az más. :)

(#177198) Mrdevil válasza marilllyo (#177178) üzenetére


Mrdevil
addikt

Haverral azon filóztunk lehet a Sony kísérletezget valamivel, hogy kitrükközze az osztott akkozást. De csak nem....... :U

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#177199) Deck válasza Mrdevil (#177198) üzenetére


Deck
titán

Tuti nem.

PS5

(#177200) pr0bi válasza #95558144 (#177181) üzenetére


pr0bi
senior tag

Mi a fenét keresel az amerikai store-on? Ki kért meg rá, hogy onnan vásárolj a kamu profiloddal? Én a Sony helyében ennyit sem engednék, régiózár IP cím alapján, amit eddig vásároltál bukó aztán mehetsz reklamálni meg perelni.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.