Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#176551) bandi0000 válasza F-ECT$ (#176548) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Ha elég gyors a szemed, akkor meg tudod számolni ;]

Xbox One: bandymnc

(#176552) Deck válasza F-ECT$ (#176548) üzenetére


Deck
titán

Egy játékon látni, hogy 30al vagy 60al fut.

PS5

(#176553) Frod válasza F-ECT$ (#176548) üzenetére


Frod
addikt

Próbálj ki egy bármilyen random fps-t, és utána mondjuk tedd be a 2016-os DOOM-ot. Egyből megérted :D

Do you see the white shadow?

(#176554) Atomgeszi válasza Frod (#176553) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nekem a 4K patch után kifejezetten tetszik a Doom. :)

Just Cause 4-re leszek kíváncsi. Videók alapján jó.. Aztán nehogy úgy fusson, mint a 3. Persze az se lesz első napos vétel. Majd a pár patch után.. :DDD

(#176555) saelin válasza Atomgeszi (#176554) üzenetére


saelin
veterán

Én direkt nem is nézek róla videókat. Többször is próbáltam a 3. részt, de olyan borzasztóan rosszul fut még pro-n is, hogy mindig elmegy tőle a kedvem.

Szvsz szarabbul fog futni, a 4 mint a 3... De ne legyen igazam!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#176556) saelin


saelin
veterán

Kicsit off topic, de egy ilyet a Ps5 vr-jával el tudnék képzelni. Youtube

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#176557) marilllyo válasza Frod (#176553) üzenetére


marilllyo
veterán

Fordítva drasztikusabb. Mondjuk egy Doom vagy Battlefront után egy Dying Light-ot. Volt szerencsém ehhez a felütéshez a napokban. Azt hittem megőrülök, annyira rossz volt a DL. Kell egy kis idő mire átszokik az ember.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#176558) marilllyo válasza saelin (#176556) üzenetére


marilllyo
veterán

Jah... egy Resident Evil 7-et így letolni. Felveszed és bizserget, amikor épp a tested csócsálja valami lúdvérc. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#176559) Atomgeszi válasza saelin (#176556) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Erről a Ready Player One film jutott eszembe. Gamereknek kötelező. :)

(#176560) Carlos Padre válasza Atomgeszi (#176554) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Vagy inkább ps+ban :DDD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#176561) WaterWave válasza saelin (#176556) üzenetére


WaterWave
veterán

Nőnek ezt a nyikorgását hallgatni, ehhez már ps6 kellene, hogy ezt valaki elviselje...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#176562) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

PS4 játékoknál hogy van ez a nyelv mizéria? Ha én veszek egy játékot min múlik, hogy van-e benne magyar nyelv? God of Wart vásároltam most, akitől vettem azt mondja, hogy gyárilag a dobozon van magyar nyelvű tájékoztató ebből gondolom, hogy biztos van benne magyar nyelv is. Van ebből olyan verzió ami nem tud magyarul?

(#176563) seniman válasza BaLee (#176562) üzenetére


seniman
addikt

Játékonként változik a lokalizációs zóna.Volt ahol az osztrák,német,angol üzletben vásárolt játékban is volt,volt ahol már a németben sem.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#176564) hitvanyalak válasza bigrob (#176491) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Nekem csalódás volt, pedig ígéretesnek indult. Valamelyik tesztben írták is, hogy a grafika modern, de a játékmenet előző generáció és ezzel egyet tudok érteni. Bánom azt 6k-t amit a store-ban adtam érte :D
Azok után meg, hogy játszottam a Horizonnal 1 órát, hozzá sem nyúltam. (mondjuk máshoz sem, az UC4-en kívül :D)

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#176565) TXT válasza ProEvoFan (#176531) üzenetére


TXT
őstag

En PC-n vittem vegig, parades es elegge elmebeteg lett! :DDD Ajanlott darab! :K

(#176566) TXT válasza Xaels (#176498) üzenetére


TXT
őstag

Ez nagyon rendben van, biztosan sokat dob(hat) a jatekelmenyen es hosszu tavon is biztosan kenyelmesebb. Meg ez a magneses varialhatosag is jo otlet. Neztem a tobbi atalakitasait is, azok is jol hangzanak, foleg, hogy igencsak ra van gyogyulva a konzolra es a joyra, ahogy erzekelem a videokbol, szoval biztosan hasznos kiegeszitok lehetnek. Mar csak a beszerzesuk kerdesesebb idehaza... (mondom ezt ugy, hogy most tervezem beszerezni a sajat elso konzolom PC melle. :D )

Egyebkent hogy van itt PS-en a jatekoknal, tobbszor, tobb gepen, tobb account alatt is felhasznalhato egy dobozos jatek? :U Csak mert azt latom, hogy az eredeti arhoz kepest kaphatoak kedvezobben is, meg cserelgetik, a hirdetesek szovege alapjan legalabbis tobben igy keresnek masik jatekot. Akkor itt mashogy van, mint PC-n, ahol egy jatekot a kapott serial alapjan hozzarendelve a sajat fiokhoz utan mar mas nem tudja hasznalni?
Illetve kell itt is valamifele accountot letrehozni, hogy dobozos, lemezes jatekokkal jatszani lehessen? Vagy ez csak az online vasarlasokhoz es online jatekok kapcsan kell?
Bocs ha mar tobbszor volt ilyen jellegu kerdes, de annyi a komment, hogy ennyit nem tudok atnyalazni hozza, no meg biztosan vannak turelmes es segitokesz forumozok is. :R

[ Szerkesztve ]

(#176567) Atomgeszi válasza TXT (#176566) üzenetére


Atomgeszi
veterán

A lemez szabadon adható vehető. :) Digitális meg ott marad "örökre".

Futtatáshoz szükséges a lemez a gépbe.

Mindenképp kell account, ahhoz rendeli a mentéseket. Pár perc regisztrálni.

[ Szerkesztve ]

(#176568) CsonkaImo válasza saelin (#176556) üzenetére


CsonkaImo
addikt

...the adult industry is also on the list. :C

Nekem elég új feature lenne, ha bármilyen Bluetooth fejest csatlakoztatnék az új géphez, hangszakadás nélkül. Ez a controllerbe dugdosós megoldás nagyon gagyi.

(#176569) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Mivel nemsoká GameAwards,ezért elkezdtem újra a God of War-t...ez az Atreus a legjobb NPC valaha :D Egy ülésre elértem Sindri-ig, csak boy-t fejlesztettem. Nekem csak az a dolgom,hogy az ellenséget felütöm, Ō pedig szétnyilazza. Fél év után is egyértelmūen nálam ez a GoTY

Life, Uh, Finds A Way

(#176571) 30z.Samu válasza hombre[EU] (#176569) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nálam is torony magasan GOTY. :C

Sic Parvis Magna

(#176572) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Már csorog is lefelé a BF5. De mennyire éreztem, hogy nem szabad megvenni teljes áron! :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#176573) Viper26


Viper26
nagyúr

VR beállításban járatos valaki?

Semmi kép nincs, headset-ben is HDMI -> x fogad...minden jól van bekötve.

Pixel 7 | FR955

(#176574) gyuromoj válasza Viper26 (#176573) üzenetére


gyuromoj
veterán

Én a mellé adott leírás alapján raktam össze, minden klappol azóta is.
Elég nagy füzetben volt lépésről-lépésre leírva.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#176575) Atomgeszi válasza hombre[EU] (#176569) üzenetére


Atomgeszi
veterán

GOW nálam is best most.. még úgyis,hogy fingom sincs mi volt az előtte levő részekben, de az uncharted-ből kiindulva elég csak egy történetet elolvasnom, a mechanikája miatt már úgysem lenne türelmem hozzá(ahogy az U1-2-3 is feladtam)

Ja GOW-ban a történetek is tanulságosak.

Tuti végig fogom még vinni.

[ Szerkesztve ]

(#176576) Mike válasza hombre[EU] (#176569) üzenetére


Mike
veterán

mit jelent hogy felütöd?

(#176577) TXT válasza Atomgeszi (#176567) üzenetére


TXT
őstag

Koszonom! :R
Arrol van esetleg lista, hogy melyik jatekokban van magyar nyelv es/vagy magyar felirat? Nekem fontos lenne, foleg azok kapcsan, amik PC-n sosem jelentek/nek meg, mint pl God of War, Uncharted, The last of us stb... Itt legalabb vannak jo sztoriju jatekok is a remek grafika mellett, ami PC-n feher hollo kategoria kb.

Szukseges, erdemes ez a PS Plus elofizetes?

Illetve ez a VR mennyire hasznalhato, milyen elmeny PS-en? :U

[ Szerkesztve ]

(#176578) Frod válasza Rigormortiis (#176572) üzenetére


Frod
addikt

Manapság ehhez nem kell kristálygömb :)
0-day vásárlás az csak akkor ha szétvisz a pénz vagy streamer vagy (de azoknak meg összedobják).
Minden más esetben vár pár hetet az ember és bumm, kedvezmény.
(mondanám, hogy kivétel Activision mert ők nem szoktak olcsósítani egyhamar, de idén még a BO4 is olcsóbb már)

Do you see the white shadow?

(#176579) Kendek válasza Viper26 (#176573) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én egyszer összeraktam, illetve egyszer szét is szedtem annyira, hogy leragasszam a CEC lábat a HDMI csatiban. Azóta is vígan megy, viszonylag sokat használom, ma is több órát toltam VR-ban.
A TV mit mutat? Ha bekapcsolod a VR-t, akkor 4K-ról Full HD-re vált vissza a felbontás. Ekkor biztos, hogy adja a jelet a headtset felé. Próbáltál más forrásból is jelet küldeni rá, hogy az megy-e?

(#176570) MoRT2195: Biztos van olyan akinek kell, de inkább rakd fel HA-ra. Itt a topikban tilos ilyesmit hirdetni.

(#176577) TXT: Ott az összefoglalóban a lista. A VR nagyszerű élmény, ha fogékony vagy az ilyesmi újdonságokra és nem sajnálod rá a lóvét, akkor szerintem érdemes beruházni.

<-ƘƘ->

(#176580) saelin válasza CsonkaImo (#176568) üzenetére


saelin
veterán

Ezért vettem én is egy wireless headset-et a pshez külön. Nekem is feszt szakadozott a hang... Pedig írt ülök a géptől 1,5 méterre.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#176581) hombre[EU] válasza Mike (#176576) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Erre gondoltam.

Life, Uh, Finds A Way

(#176582) bigrob válasza hitvanyalak (#176564) üzenetére


bigrob
őstag

Ma elhoztam 2.5-ért.
11-et fizettem ezekért:
Until dawn
Gow 3 remaster
Heavy rain + beyond
Infamous second son

Múlthéten 4-4-ért az Uncharted 4 és lost legacyt.

Géppel meg 9-ért a Horizon Completet újban, már 20 óránál tartok, nehézségi szintet vissza kellett venni a konzolszűziességem miatt de én nagyon élvezem... :DDD

Fifat és Spidermant eladtam 12-12-ért, így 101-be lett a Pro-m. Havertol meg majd kérem kölcsön a Spidermant, Detroitot és az új God of War-t. :DDD

Úgyhogy egy évig max egy tavalyi rommá akciózott NHL-t fogok venni. :DDD

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#176583) TXT válasza Kendek (#176579) üzenetére


TXT
őstag

Koszonom! :R
Igen, szeretem az ujitasokat es az ilyesmit. Anno es azota is nekem szemelyes nagy kedvenc a 3D, akar moziban, akar PC-n, bar lassan alig talalni ra ertelmes tartalmat. Moziban meg oke, de gepen inkabb korabbi jatekoknal csak, pedig oriasi elmeny szerintem a hagyomanyos megjeleniteshez kepest! Nekem legalabbis tuti bejon! :DDD
Amugy olvastam az osszefoglalot rola es a tapasztalatot is, amit ott linkkent benne van Zanik altal, tapasztalatom viszont nincs VR jatek kapcsan. Csak gondoltam, azota esetleg frissult ez a VR is, ahogy a PS4 Pro is es javitottak esetleg itt-ott rajta a kenyelmesseg teren vagy mas miatt, de akkor ezek szerint ilyen meg nem volt es egy verzioszammal rendelkezik csak? :U Hasznaltan erdemes ilyet venni es ha igen, mire erdemes odafigyelni, mi mehet tonre es/vagy hasznalodhat el, kophat akarmi? :U
Illetve melyik jatek az, amire azt mondod, hogy mindenkepp VR-ral kellene nyomni, ha teheti az ember?

[ Szerkesztve ]

(#176584) Kendek válasza TXT (#176583) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A VR szettnek két verziója van, mert az eredeti (ZVR1) után adtak ki egy feljavítottat is (ZVR2). Érdemesebb ez utóbbit venni, mert esszenciális dolgokban újított. Amúgy Pro-val javallott VR-t tolni, észrevehetően jobb a grafika vele mint a gyengébbik konzollal.
Én újonnan vettem a VR szettet, mondjuk van egy-két pontja ami fizikailag gyengébb. De gondolom ha rendesen le van pucolva (pl. a fülesről a fülzsír), épek a lencsék (van rajta egy réteg, annak nem szabad lejönnie) és egyben van a headset (pl. nem szakadt el benne a gumi), akkor oké használtan is.
Ami játékot lehet VR-ban is tolni, azt érdemes is, sokkal jobb élmény mint TV-n (pl. Resi 7, The Solus Project). De ezeken kívül vannak exkluzívak is, és ezekből is vannak nagyon jók (pl. The Persistence, ASTRO BOT Rescue Mission). Én beszereztem az Aim kontrollert is hozzá, igen zsír, pár játék van amit lehet tolni vele (pl. Farpoint, DOOM VFR).

<-ƘƘ->

(#176585) Rigormortiis válasza Frod (#176578) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Na jó, de a bf5 kb két hetet nem élt meg teljes áru játékként.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#176586) ProEvoFan válasza Atomgeszi (#176575) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

"GOW nálam is best most.. még úgyis,hogy fingom sincs mi volt az előtte levő részekben,"
GOW: Légy naprakész 7 perc alatt

(#176587) CsonkaImo válasza saelin (#176580) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Gondolom Te a Sony wireless headset-jét vetted, ami direkt a PS-hez van. Viszont nekem már van egy jó BT fejesem, amit jó lenne használni a Playstation-nel is. Sokkal jobban szól telefonnal párosítva, mint vezetékkel a controllerbe dugva.

(#176588) Viper26


Viper26
nagyúr

Közben jó lett, fel kellett cserélni a két HDMI kábelt a VR boxban...pont fordítva mint ahogy a leírásban van...
Mondjuk erősítőn megy át, az nem tudom számít e ebben az esetben.

Pixel 7 | FR955

(#176589) S e t h


S e t h
nagyúr

Csak annyit tudva róla, hogy a ps történelem ikonikus darabja, de a kettő között mi a különbség?Illetőleg mindegyik minőségi darab?

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#176590) hombre[EU] válasza CsonkaImo (#176587) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ha BT fejessel a tv-re kapcsolódsz akkor elméletileg mūködni kell ps-sel.

Life, Uh, Finds A Way

(#176591) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Nem tudjátok mik lesznek a decemberi ps+ játékok?

(#176592) ProEvoFan válasza PainKiller13 (#176591) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

(#176593) Rage47 válasza S e t h (#176589) üzenetére


Rage47
veterán

Mindegyik minőségi darab, hiába a Lost Legacy "csak" egy kiegészítő. Egyben is megállja a helyét. A 4 ajánlott előtte azért.

(#176594) hombre[EU] válasza S e t h (#176589) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Lost legacy jóval rövidebb. Nekem annak érzōdött.

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#176595) Rage47 válasza hombre[EU] (#176594) üzenetére


Rage47
veterán

Fele konkrétan, olyan 12 óra.

(#176596) hombre[EU] válasza Rage47 (#176595) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Lehet,nem számoltam csak arra emlékszem,hogy annyira rövid volt,hogy pár napot utána még multiztam is vele (amit nem szoktam). Meglepōen jó volt, mapok, pörgōs meccsek

Life, Uh, Finds A Way

(#176597) Mike válasza hombre[EU] (#176596) üzenetére


Mike
veterán

melyik a legjobb resident evil?

(#176598) saelin válasza CsonkaImo (#176587) üzenetére


saelin
veterán

Igen. Szerintem nem szól rosszul. Az agyad nem fogod eldobni tőle, de a célnak megfelel.

Vagy ahogy írták itt előttem ha a tv-ben van BT, akkor úgy is lehet trükközni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#176599) zojjektum válasza Mike (#176597) üzenetére


zojjektum
senior tag

Bár nem engem kérdeztél, nekem az első számú kedvenc a 2. rész, de szerettem a 4-ik részt is.

(#176600) seniman válasza Rigormortiis (#176585) üzenetére


seniman
addikt

Biztos nem ok nélkül. :B

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.