Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#177901) marilllyo válasza Srob (#177899) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem is! A ps4-ed elsődleges a két profil számára. Nem ugyanaz. :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#177902) Petreszku válasza Xaels (#177879) üzenetére


Petreszku
senior tag

Én is elolvastam az írást és megnéztem a videót, tetszett és a játék is tetszik. :) Igaz én egyedül játszottam végig normál fokozaton, de nehezebb fokozaton is neki fogok állni. A DLC-k vásárlásán gondolkozom, de még várok hát ha lesz valami kisebb akció az ünnepek alatt.
Tényleg jó és szórakoztató játék, ami sajnos kevés figyelmet kapott.

(#177903) Srob válasza marilllyo (#177901) üzenetére


Srob
tag

Oké értem! Már működik! :)

"curiosity killed the cat"

(#177904) pulyka jocó válasza marilllyo (#177895) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Kar, akkor maradok BF1-nél
Köszi :R

(#177905) Xaels válasza Petreszku (#177902) üzenetére


Xaels
félisten

Köszi. Jók a DLC-k. Bár új ellenséget nem ad hozzá de a meglévőket még jobban ránk eresztik, puzzle van benne új és a rejtett kamrákat is kicsit felturbózták. Én Halloweenkor húztam be akcióban. Boxon bedobták gamepassba is, biztos lesznek rá még komolyabb akciók itt is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#177906) toth_janika


toth_janika
őstag

Szevasztok,
Szeretném a Paypal fiókomat hozzáadni a payment methods-hoz, viszont mindig azt írja ki, hogy rossz e-mail/jelszó. Ezek pedig biztos, hogy jók, mert a weben be tudok velük jelentkezni. Be van kapcsolva a kétfaktoros hitelesítés. Ez okozhat gondot a PS-nél?

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#177907) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Valaki megvette a Mutant Year Zero játékot? Ha igen, szívesen olvasnék róla véleményeket. :B

(#177908) Neoteric


Neoteric
addikt

Használja valamelyikőtök iOS-en a 'PS App' és/vagy 'PS Messages' appot? Egy ideje nem tudom elindítani egyiket se, nem tudok bejelentkezni, hiába írom be az email-jelszó párost, mindig azt kapom vissza, hogy "The connection to the server timed out". És ami érdekes, hogy eközben ha kapok valami üzenetet pl, azt notificationön keresztül látom, de megnyitni már nem tudom.. Próbáltam telefon restartot, app törlést-újratelepítést, de ugyanúgy fenn áll a problem. Ötlet? :F

PSN: ne0teric_sAN

(#177909) sutyesz96 válasza Neoteric (#177908) üzenetére


sutyesz96
őstag

Nálam mükszik.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#177910) marilllyo válasza RangerFox (#177907) üzenetére


marilllyo
veterán

Az öcsém behúzta és mivel osztoszkodunk így nekem is megvan. Neki tetszik. Én még nem kezdtem el. Kutakodtam és sehol nem olvastam róla rosszat. Ign is 7.9-et adott rá. Vr-os Pisti is csípte. Úgyhogy tervben van.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#177911) Kendek válasza toth_janika (#177906) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nyisd meg itt a böngészőben, és úgy állítsd be. A PayPal jelszót PayPal-es felületen kell beírni, ha előtte még egyéb azonosítást is kér, akkor a SEN fiókod adatait kell megadnod.

<-ƘƘ->

(#177912) #80123904 válasza RangerFox (#177907) üzenetére


#80123904
törölt tag

Gamepass-ban játszottam végig hardon xboxon.
Nem tudom, hogy mennyi az ára, de így tökéletes 'vétel' volt.

Mindig imádtam a hasonló stílusú játékokat.
Sok sok sok órát játszottam az xcom első részével (a 2 nem tetszett annyira) és a MYZ jobban tetszett nekem.

Nagyon jót tett a stílusnak, hogy van real time menetelés és körökre osztott is. Sokkal jobban lehet taktikázni benne, mint az xcom-okban lehetett.

A story semmi extra, de bőven elégséges. A karakterek jópofák, viccesek és élnek (a lehetőségekhez képest). Ebben is felülmúlta nálam az xcom-os elvárásokat.

Aki játszott már ilyen játékkal, annak nem ajánlom sem az easy, sem a medium fokozatot, mert hardon sem igazán kihívás. Mármint ha taktikusan és előre gondolkodva csinálod a dolgokat. Mindig próbálsz kis létszámú csoportok ellen harcba vonulni. Amennyiben nem szedegeted le a külön mászkáló jancsikat, akkor gyorsan be lehet nézni a dolgot.
Na meg itt is számít, hogy milyen képességei vannak az ellenfélnek. Milyen sorrendben kell őket legyalulni. Blablabal, tehát csak a szokásos.

A fejlődési rendszert érdemes átnézni előre. Én sok pontot elb_sztam fölöslegesen. 3+1 féle csoportba lehet fejleszteni (passzív, kicsi és nagy mutáció + hp). Hiába van 2 nagy mutációd, csak az egyik lehet aktív (cserélgetni lehet). A sok pontba kerülő mutációk sem adnak igazán sokat a karakterünkhöz. Utólag visszanézve a számomra fontosakat pikk pakk meglehetett szerezni és utána mehettek volna a pontok a HP növelésre, csak nem néztem meg alaposan és olyanokat is kiváltottam, amiket nem is használtam, mert ugyanabból a típusból már volt számomra jobb.

Tehát összességében ajánlom mindenkinek, aki ismeri/szereti a stílust. Egy very hard fokozat jöhetett volna még a játékba (elsőnek az egy életünk van + hard fokozattal kezdtem és elég sokáig el is jutottam, de belefutottam olyan fickókba, akiknek nem tudtam a képességét és megdeglettem, mert nem őt kaptam le először -> hívott erősítésként 3 másik fazont és úgy túl sokan lettek már...így másodjára már csak a hard maradt).

(#177913) wolf13 válasza Neoteric (#177908) üzenetére


wolf13
őstag

Nálam is rendben minden.

(#177914) erahurka


erahurka
félisten

Lehet valahogy rendszer szinten némítani egy headset mikrofonját? Nincs némítás gomb a cuccon amit vettem. :F

(#177915) troland26 válasza #80123904 (#177912) üzenetére


troland26
őstag

LÁttam róla gameplayt , nagyon tetszett , mert anno sokat játszottam UFO játékokkal és azokat is szerettem . Viszon ami kimaradt és hiányzik az a bázis fejlesztés , az volt az egyik nagy kedvencem sajna , ha jól látom itt nincs ilyen .

(#177916) #80123904


#80123904
törölt tag

Haladok a Detroittal. Eddig pozitív csalódás a demo után. Akkor nagyon elvették a kedvem tőle, nem is vettem meg teljes áron. Most viszont 9 ezerért úgy gondoltam megérheti.

A demo-ban minden lehetséges módon lejátszottam a dolgot és a legkönnyebb sikert úgy értem el, ha lelőttem Danielt. Úgy gondoltam, hogy oké, akkor a teljes játékban is menjünk végig ezen az úton és boldogság. Most jutottam el oda, hogy megérkeztem Markus-al a hajóra és megláttam Daniel-t. Na banyek, tuti lesz még böjtje annak, hogy lelőttem a 'csába Connorral, pedig simán meggyőzhettem volna és akkor a rendőrök lövik szét.

Vannak érdekes technikai megoldások a játékban. Pl egy kinyitott könyvet a karakterünk nagy óvatossággal lép át. Ez remek. Másik jelentben egy 10 cm magas deszkát nem tud átlépni, pedig mindkét oldalán járható terület van. Szerencsére csak pár ilyen zavaró jelenség volt eddig. Az interaktálható tárgyak előtt való szambázás (hogy beadja az opciót) jobban zavar. Reméltem, hogy ez már nem lesz jelen, de sajnos csalódni kellett. Illetve a controlleres döntéseket kihagytam volna a dologból. A fel - le - jobbra - balra rántást elsőre érzékeli a játék, de amikor arra kér, hogy döntsem/fordítsam jobbra a controllert, akkor ott lehet szórakozni párat, mire tetszik neki. Remélem nem fog ilyet kérni sürgős helyzetekben.

(#177917) S e t h


S e t h
nagyúr

A ps-hez adott 2 hét ingyenes plus-t tegnap aktiváltam, le is kaptam pár játékot. Gondolon ezekkel csak addig tudok játszani, amíg él a plus.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#177918) Kendek válasza S e t h (#177917) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az ingyenes havi játékokkal csak akkor tudsz játszani mikor élő előfizetésed van. Viszont ha akciós játékokat vásároltál a segítségével, akkor azok nincsenek az előfizetéshez kötve.

<-ƘƘ->

(#177919) Xaels válasza S e t h (#177917) üzenetére


Xaels
félisten

Igen amíg él a plus addig tudsz velük játszani. Ha előfizetsz utána folytathatod őket.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#177920) seniman válasza #80123904 (#177898) üzenetére


seniman
addikt

:R

Akkor sokat nem kell várni a 890-ért. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#177921) Neoteric válasza wolf13 (#177913) üzenetére


Neoteric
addikt

& (#177909) sutyesz96: mi az iOS verziótok száma?

PSN: ne0teric_sAN

(#177922) toth_janika válasza Kendek (#177911) üzenetére


toth_janika
őstag

Köszönöm :) :R

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#177923) Shamat válasza Neoteric (#177921) üzenetére


Shamat
aktív tag

Nálam is hibátlanul működik, iOS 12.1.1 alatt. Tesómnak volt úgy, hogy régebben csak mobilnettel volt hajlandó működni a PS app, wifin meg sem nyekkent, azt a hibakódot dobta, mint neked. De azóta frissült az app és minden oké vele neki.

DEAD LIKE ME

(#177924) 30z.Samu válasza Neoteric (#177908) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nálam is működik, bár néha újra kell indítani.

Sic Parvis Magna

(#177925) saelin válasza STC Speed (#177811) üzenetére


saelin
veterán

Rest módban is?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#177926) saelin válasza dvd24 (#177893) üzenetére


saelin
veterán

Nem hiszem hogy letörölte, csak eltűnt a főképernyőről.
Settings/System/Limit Number of Content on Home Screen - Itt vedd ki a pipát.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#177927) gyuromoj válasza Neoteric (#177908) üzenetére


gyuromoj
veterán

Nálam mind a kettő működik rendesen, legfrissebb rendszerrel.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#177928) wolf13 válasza Neoteric (#177921) üzenetére


wolf13
őstag

i7 12.0

Nálam ami nem működik és régebben jó volt, az PS appba a storeból való letöltés elindítása. Bár ez webes felületen sem megy sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#177929) Major Lion válasza Neoteric (#177908) üzenetére


Major Lion
senior tag

Mindig is szar volt. Állandóan kiléptet, 5 percig tölt stb... szóval ne izgulj, egyszer majd sikerül elindítani.

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#177930) castiels


castiels
addikt

Fizetésnél store ban bankkártyát hogyan tudom hozzárendelni?

(#177931) Lacko66


Lacko66
tag

Pár napja beszereztem egy Gold Wireless Headset CUHYA-0080 fejhallgatót és szeretném normálisan beállítani. Feltelepítettem a konzolra (PS4 Pro) a Headset Companiont de akármilyen audio mode-oe állítok be, nem veszek észre változást a hangban. Néztem youtube videókat de nem világos ez nekem. A háttérben futnia kell a Companionnak vagy ha beállítok egy mode-ot akkor le lehet állítani ? A GT Sporthoz használnám leginkább de most tisztára Sokol rádió hangja van, semmi dinamika, kevés basszus. Érdemes egyáltalán a Companiont használni vagy az nélkül is be lehet lőni, hogy fasza hangja legyen ?

Diablo 3 Battletag: Misilaci#1165 | PSN ID: OBH_MihalyLaci |

(#177932) Neoteric válasza Major Lion (#177929) üzenetére


Neoteric
addikt

& (#177923) Shamat & (#177924) 30z.Samu & (#177927) gyuromoj & (#177928) wolf13: Köszi a válaszokat. Lehet akkor tényleg az iOS verzió a ludas, nem frissítettem még fel 10-ről 12-re, és külföldi fórumon írta valaki, hogy állítólag már nem támogatja Sony az iOS 10-et..

PSN: ne0teric_sAN

(#177933) hhenry


hhenry
őstag

Sziasztok! Valakinek/valakiknek nem lenne kedve egy online Fifa bajnoksághoz?

(#177934) 30z.Samu válasza hhenry (#177933) üzenetére


30z.Samu
félisten

Régen Fifalivehungary név alatt mentek bajnokságok. Először csak Xbox-on, de utána volt PS-en és PC-n is. Imádtam, szerettem összemérni mással a tudásom, pláne ebben, mert itt csak magyarok játszottak. Régen nagy Fifás voltam, ha lenne megint ilyen bajnokság, lehet vennék Fifát és játszanék. :)

Sic Parvis Magna

(#177935) luigi106


luigi106
tag

VR-el kapcsolatban kérdeznék. Tudom nemrég volt szó róla, olvastam is de nem lettem okosabb. Adva van egy Panasonic tv egy házimozi erősítő, és egy ps4 pro. Eddig ha bekapcsoltam a ps-t ps gombbal akkor bekapcsolt a tv szólt a Hm-erősítőnek az is bekapcsolt, és volt boldogság. Ha a tv ment és a forrásválasztóban kiválasztottak a hdmi1-es be menetet akkor bekapcsolt a ps. Most vettem egy VR-t és bekötöttem ahogy kell. Ps ment a processz unitba, onnan a hdmi1-es be menetre de nem igazán mennek a dolgok úgy ahogy kellene. Sőt ha processz unit nem kap áramot akkor a jel nem is megy át a tv-re. Ez így normális, vagy valami nem stimmel?

(#177936) Kendek válasza castiels (#177930) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mármint mire gondolsz pontosan? Még nem állítottál be fizetőeszközt, több is van és nem az alapértelmezettel szeretnél fizetni vásárlásnál, vagy van a wallet-eden összeg, de nem azt akarod költeni, hanem a bankkártyádat használnád? Amúgy itt tudod beállítani a bankkártyát, illetve ha szükséges akkor alapértelmezetté teheted.

<-ƘƘ->

(#177937) Kendek válasza luigi106 (#177935) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A HDMI CEC jele átmegy a VR Processor Unit-on (elvileg, de ha rákeresel, akkor van akinél nem oké), viszont nyilván folyamatos áramellátás szükséges hozzá, mert nem passzív eszköz. Simán csak közbe kell iktatnod, a konzolt kötöd erre a dobozra (HDMI+USB), onnan meg megy abba az eszközbe amibe előtte a PS.
Én egyébként pont, hogy leragasztottam a CEC érintkezőjét, mert a jele bezavart más eszköz vezérlésébe.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#177938) zohan echte válasza Lacko66 (#177931) üzenetére


zohan echte
tag

Üdv.

Térhangzást kapcsold ki mert gagyi.
Mód választó gombot 2esre mert az 1es az gyári szar.
Companionba gold wireless kiválaszt.
Csinálj magadnak hangprofilt (customizable), elmentve a 2es queuedre. A végen 2es profilt töltsd be. Ezt ha egyszer beállítod az úgy marad, nem kell minden bekapcsoláskor.
bass max
mid 1 csík
treble max

Na ha mindent jól csináltál akkor ettől max hangon leszakad a fejed. Durván jó így a basszus. :)

(#177939) luigi106 válasza Kendek (#177937) üzenetére


luigi106
tag

Melyiket kell le ragasztani?

(#177940) Toguro San


Toguro San
tag

Sziasztok!
Azt szeretném megérdeklődni tőletek, hogy PS4-en a PubG-hez szükség van PS Plus előfizetéshez ? Tehát a battle royale mód csak akkor játszható ha rendelkezem ps plus előfizetéssel ?
Azért érdeklődnék, mert előfizetésem nincsen, viszont a játék érdekelne...
Eddig a H1Z1-el és a Fortnite-al játszottam kizárólag és ott nem volt szükség előfizetésre, ps plus nélkül is lehetett játszani, csak annyi hogy barátokkal nem lehetett, mert ugye az már megint az előfizetés része lenne.
Cod-nál már nem lehet ps plus nélkül battle royale részt játszani.
Érdekelne hogy itt mi a feltétel.
Köszönöm.

(#177941) 30z.Samu válasza Toguro San (#177940) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az említett játékokhoz szerintem azért nem kell, mert free to play mindkettő, a PUBG viszont fizetős.

Sic Parvis Magna

(#177942) Toguro San válasza 30z.Samu (#177941) üzenetére


Toguro San
tag

Ez igaz! Erre nem gondoltam!
Köszönöm a válaszod!

(#177943) Kendek válasza luigi106 (#177939) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ezen a képen jól látszódik, hogy melyik érintkező az. Ha két aktív HDMI csati is a TV-re van kötve, akkor nem működik a CEC. Amelyiken ki van iktatva az érintkezője, annál tutira nem fog menni, viszont akkor a másik vezérelhetővé válik.
Maga a leragasztás nem túl egyszerű, de lehet venni hozzá adaptert.

<-ƘƘ->

(#177944) saelin


saelin
veterán

Jeez, Hollow Knight-ban 2 és fél órámba telt legyőzni az egyik bosst! :Y Ha úgy számolom hogy minden próbálkozás 2 percet vett igénybe, akkor 70-80 alkalommal ugrottam neki... Na ezért utalom a soulslike játékokat! :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#177945) mike1334


mike1334
veterán

Na kipróbáltam a Devil May Cry 5-öt, hát gyönyörűen néz ki, de a harcrendszer maradt a régi, nekem meg ez a nagyon hack n slash vonal annyira nem jön be.
Tudtok ajánlani játékokat jó harcrendszerrel? Olyasmit keresek, mint a Gow volt. Pörgős harc, van lehetőség blokkolni, kitérni, stb, tehát nem ez a nagyon darálós. (soulslike játékok nem jáccanak)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#177946) KaitouP válasza mike1334 (#177945) üzenetére


KaitouP
veterán

Mondanám hogy Metal Gear Rising: Revengeance, de az csak előző gen ill. PC.

Illetve Nier: Automata! :K Atom cucc.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#177947) mike1334 válasza KaitouP (#177946) üzenetére


mike1334
veterán

Nier tervben van egy ideje (oktüber óta csak a witcher 3, 100 órám van eddig benne :D ), az MGR:R-t még nem néztem, de megoldható, van xboxom is, azon BC-ben van :)
Köszi! :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#177948) Wesder válasza mike1334 (#177947) üzenetére


Wesder
félisten

Nier Automatàt én is tudom ajànlani.
Megérte a teljes àràt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#177949) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Az miert van ha letoltok egy demot akkor már nem tudok megvenni egy be ndlet ami ben benne van.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#177950) KaitouP válasza mike1334 (#177947) üzenetére


KaitouP
veterán

Akkor remek. :R Mindkettő zseniális program, műfajában szerintem kiemelkedőek. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.