Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#176951) headhunter86


headhunter86
senior tag

Lepörgött a Last Guardian stáblistája. Elég mérges lettem a játékra.
Alapjában véve tök kedves játék, erre el van baszva csomó hülyeség miatt az élmény.
Kezdeném a rossz tulajdonságaival, amit az extra hosszú fejlesztési idő alatt nem tudom, hogy nem javították, zavarta a készítőket.

Negatívumok:
- Borzasztó irányítás. Egyszerűen a falnak mentem ettől a suta, lassú és egyáltalán nem konzisztens irányítástól. Ha parancsot adtál Trico-nak akkor fél óráig mélázik, hogy mit is kéne csinálni, és nagyrészt fogalmad sincs merre fog megindulni, még ha jó irányba is néztél a parancs kiadásakor.
- Kamerakezelés. Na ez a másik rohadt idegesítő dolog. Nem egyszer bámultam a segglyukát, mert a kamera nem volt hajlandó az istenért se arra nézni amerre mondtam neki. A platformelemeknél nem egyszer estem le, mert a kamera lemaradt...
- PS4 Pro-n is néha kritikán aluli framerate.
- A sztorit (főleg a végét) nem tudtam hova tenni. Gondolom ez a japán dolog miatt lehet, és valahogy ez nekem nem feküdt. Maga a kiskölök és a sárkány kapcsolata jópofa, de a körítés az nekem egy nagy katyvasz.
- Értelmetlen gombnyomkodás mikor elkaptak azok a nemtudommik. Hogy ilyen kinek az ötlete, hogy verd a kontrollert amíg minden kínai jel el nem tűnik. Ugyanez loadingnál is. WHYYYYYY?

Pozitívumok:
- Szerintem nagyon hangulatos lett a grafikája. Tényleg óriásinak néz ki Trico, érzed, hogy eltörpülsz mellette. A kissrác animációja is jópofa, ahogy esik, kel. A törmelékeffektek és úgy összességében a fizika nagyon el lett találva.
- Maga a világ marha jó.
- Van egy két epicus pillanata a játéknak.

Igazából tök jó játék lenne, ha nem lenne ennyire idegesítő, mert kb. ez rá a jó szó. Még majdnem szeretni is tudtam.
Az első PS exkluzív játék amiben csalódnom kellett.

[ Szerkesztve ]

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#176952) wierra válasza .LnB (#176949) üzenetére


wierra
senior tag

Lesznek még jó csaták. A maradékból az egyik kevésbé monumentális. Az ending is japános.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#176953) Bétaville válasza troland26 (#176950) üzenetére


Bétaville
senior tag

Nem lesz baja a controllernek. :N

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#176954) Mike válasza headhunter86 (#176951) üzenetére


Mike
veterán

- nekem kontrollerszűzként nem volt bajom az irányítással
- Tricora várni kell, ennyi
- Trico egy griff
- engem nem zavart a nyomkodás
egyik játék ami miatt a ps4et megvettem, egyáltalán nem bántam meg

(#176955) gyerecske válasza headhunter86 (#176951) üzenetére


gyerecske
senior tag

Ha úgy tekintesz Trico-ra,mint egy "vadállat",aki nem ugrik egyből minden parancsra, mint egy kutyus, akkor egyből teljesen más szemszögből látod az irányítását. :K
Nekem a top 3 élményben van a PS exek között.

[ Szerkesztve ]

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#176956) Wesder válasza .LnB (#176949) üzenetére


Wesder
félisten

Spoiler: Walter White meghal! :O

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#176958) S@c@


S@c@
őstag

A ps4 pro verziokban azonos winyot tesznek? Vagy ott is van elteres mint a ventillatornal?

(#176959) Bétaville válasza S@c@ (#176958) üzenetére


Bétaville
senior tag

Szerintem azonos.

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#176960) Kendek válasza S@c@ (#176958) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Főleg HGST (itthon valszeg ilyet kapsz), de van Toshiba és újabban Seagate is bennük.

<-ƘƘ->

(#176961) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Karácsonyi akció 1/3nak vége van, de még nincs folytatása.Gondolom megint csütörtök/péntektől lesz a 2/3, ami megint négy napig tart.

[ Szerkesztve ]

(#176962) 30z.Samu válasza ProEvoFan (#176961) üzenetére


30z.Samu
félisten

Aztán lesz majd Karácsonykor, Újévkor. :)

Sic Parvis Magna

(#176963) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Sziasztok!
Ps now-t hogyan tudom a legolcsóbban megúszni?
Köszönöm

(#176964) d@vee


d@vee
őstag

Nem fizetsz elő.

Ja

(#176965) marilllyo


marilllyo
veterán

Holnap jön a Crew 2 -be a PvP mód és a második dlc.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#176966) marilllyo


marilllyo
veterán

Angry Joe - Battlefield V review

Nem néztem még meg a tesztet... de én már korábban megfogalmaztam magamban, hogy mi az oka annak, hogy a BF V gyakorlatilag másfél-két hét után kapott egy közel félárazást.

BF V -tel nincs sok gond...csak annyi, hogy
1: RDR 2-vel jött ki egy időben
2: A COD előbb jött ki
3: Battle Royale-t csak később rakják bele
4: Ami egyébként a COD-ban (állítólag) nagyon jól sikerült

Kb úgy jött be az új BF mintha felrakták volna a helyi coop polcára, hogy ja...egyébként itt van ez is...
Meg sem próbáltak "elcsábítani" minket.

Ettől függetlenül vélhetőleg nem hagyom ki, hisz eddig mind megvolt... De lesz ez még olcsóbb is.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#176967) bakter24


bakter24
őstag

Sziasztok, a Playstation Store-ban lehet szűrni valahogy a Move Controllert támogató játékokat? Vagy van valahol lista ezekről? A Wiki-s listát láttam, de nem túl hatékony egyesével rákeresni, melyik milyen játék, melyik milyen stílus, stb.

:R

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#176968) WhiteWalker válasza vodrosjozsi (#176941) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Online mókahoz PS plus kell.

Amúgy ajánlom az összefoglalót. :P

(#176969) saelin válasza troland26 (#176950) üzenetére


saelin
veterán

Azt hiszem mind a két félnek ismernie kell a gyorstöltést és csak akkor tölt úgy. Szóval ha a kontroller nem tud olyan (na ez pl lehetne egy Ps5 feature), akkor csak lassan fogja tölteni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#176970) Carlos Padre válasza marilllyo (#176966) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Egyet értek, ahogy szép emlékű hozzászólásomban írtam tegnap, nem bírtam megállni, hogy ne szálljak be én is, és nagyon jó játék lett az állandó kötelező sírás és gyűlölethullám ellenére. De ha valaki nem olyan gyenge jellem mint én, az karácsonyi akcióban még olcsóbban hozzá juthat majd szerintem.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#176971) penge111 válasza .LnB (#176949) üzenetére


penge111
addikt

Ha végzel a SoC-al nem akarsz csapatni egy kis Bloodborne-t, vagy Nioh-t. Kíváncsi vagyok milyen reakciót vált ki belőled bármelyik is :P

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#176972) tomek1


tomek1
csendes tag

Hátha valakit érdekel:

12.990 Ft a Starlink: Battle For Atlas Starter Pack majdnem minden nagyobb konzolboltnál (576 Kbyte, Konzolvilág, Platinumshop, Videójátékbolt, MediaMarkt).

[ Szerkesztve ]

(#176973) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Titanfall 2 trófeákban otthon van valaki?
A "nyomd le legnehezebb fokozaton a kampányt" trófeát úgy is meglehet csinálni, hogy nem előröl kezded a storyt, hanem egyenként kiválasztod a fejezeteket majd újra végigviszed?

(#176974) .LnB válasza penge111 (#176971) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De akarok. Viszont ez után Unravel. És lenne még más is. Úgy akarok nekiállni, hogy ne legyen más, mert akkor ha szívok is vele, lehet nem hagyom ott olyan könnyen, mondván, hogy úgy is van más játékom még. Persze olyan sose lesz, hogy nem lesz semmi más, szóval tényleg ideje lenne nekiállnom már valamelyiknek.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#176975) Gery9112 válasza marilllyo (#176966) üzenetére


Gery9112
őstag

Ennek örömére a mostani nagy frissítést, ami tartalmazza a német kampány elhalasztották. Káming Szún. :DDD

Az EA összekeverte az early access-t a live service kifejezéssel.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#176976) saelin válasza Gery9112 (#176975) üzenetére


saelin
veterán

Nem értem miért kellett ezt így kiadni... Mostmár lassan tényleg ott tartunk hogy EA/ACTI játékot nem veszünk vagy csak 80%-al az eredeti ár alatt. :U

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#176977) Gery9112 válasza saelin (#176976) üzenetére


Gery9112
őstag

Pontosan, én is így vagyok vele. És még csak nem is arról van szó, hogy ellenszenvesek lennének (pedig azok ;] ) de félkész játékért csak az ár felét vagyok hajlandó maximum! kifizetni.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#176978) 30z.Samu válasza Gery9112 (#176977) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akkor mit mondjunk a Fallout-ra? :D

Sic Parvis Magna

(#176979) Gery9112 válasza 30z.Samu (#176978) üzenetére


Gery9112
őstag

Bethesda :DDD + nejlontáskagate

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#176980) Crucio válasza marilllyo (#176966) üzenetére


Crucio
aktív tag

Nem trollkodós kérdés: mindenki úgy beszél a Battle Royal módról, mint valami újdonságról, de mi a különbség az akár régi CoD-okban is megtalálható deathmatch-hez (free-for-all) képest?

(#176981) 30z.Samu válasza Gery9112 (#176979) üzenetére


30z.Samu
félisten

Azon csak röhögni tudtam. :D

Sic Parvis Magna

(#176982) ZS3NI válasza Crucio (#176980) üzenetére


ZS3NI
őstag

Nem éledsz újra ha meghalsz. :)

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#176983) A`rpi válasza Crucio (#176980) üzenetére


A`rpi
addikt

És akárhol nem kempelhetsz, szerencse kérdés, minden játékosnak mozgásban kell lennie, szerintem zseniális játékmód.

(#176984) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Tudtok valami játékot amivel a párom megtanulhatná a kontroller irányitását? Sajnos nem nagyon akar menni neki a több gomb használata, főleg ha a jobb oldali analogot is használni kell. :R

(#176985) 30z.Samu válasza BoneDragon (#176984) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hát ne egy Doom-al kezdjen... :D Uncharted esetleg legkönnyebb fokozaton. Nem lövik le egy lövésből, tud gyakorolni. Már ha érdekli az ilyen típusú játék. Esetleg Rachet & Clank easy mode-ban, az mondjuk egy jó pofa játék szerintem.

Sic Parvis Magna

(#176986) Carlos Padre válasza BoneDragon (#176984) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Kb az összes gyerekeknek való cucc, kezdve a Lego játékokkal, vagy a Knack-al akár.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#176987) Carlos Padre válasza Gery9112 (#176975) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem is baj, legalább utolérem a komáimat akik mind 50-es szintűek már :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#176988) BoneDragon válasza 30z.Samu (#176985) üzenetére


BoneDragon
veterán

Spidermannel kezdte, de hát szerencsétlen mindennek nekimegy, nem tudja egyszerre irányitani a dolgokat.
:DDD

Carlos Padre: Knack 1-t is megvettem, csak abban sajnos nem kell használni a jobb analogot, arra kéne rászoktatni.

Ratchet és a Harry Potter collection úgyis tervben van, majd karácsonyra akkor ezek jók lesznek. Köszi. :R

(#176989) Frod válasza ProEvoFan (#176973) üzenetére


Frod
addikt

A guide-ok szerint igen, úgy is működik.

Do you see the white shadow?

(#176990) pr0bi válasza BoneDragon (#176984) üzenetére


pr0bi
senior tag

Detroit lesz a Ti játékotok.

(#176991) Carvus válasza danielgalaxy (#176909) üzenetére


Carvus
senior tag

Nekem speciel ennek ellenére megért 620 HUF-ot, aza pár skin, meg dupla XP token és credit. Ahogy olvasgattam az egyik skin(ami ráadásul tetszik is) elég drága a játékon belül. Hétvégén majd egy búzasörrel kevesebbet iszok az egységbe aztán lelkifurka sincs... :D (refundot viszont tényleg nem ér!)

De pl pár hete Pro Evolution Soccer 2019 Legend Edition-ért már én se adtam +2400 HUF-ot. :U

(#176992) Ateszpapa válasza 30z.Samu (#176985) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Pont tegnap este néztem meg a Rachet & Clank filmet.
Jópofa, kedvet kaptam játszani is vele.
:)

(#176993) 30z.Samu válasza pr0bi (#176990) üzenetére


30z.Samu
félisten

Még az is jó igen, sőt! :K

Sic Parvis Magna

(#176994) ldave válasza headhunter86 (#176951) üzenetére


ldave
félisten

Itt egy videóm, ez mindent elmond a Last Guardian irányításáról :) Amúgy imádom a játékot, nálam is simán top5 játék PS4-re.

+pont annak, ami megmondja, hogy melyik időpontnál anyáztam a legjobban :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#176995) 30z.Samu válasza ldave (#176994) üzenetére


30z.Samu
félisten

0:00-2:31 ;]

Gondolom 0:55-nél. :DD Ott meg is állt a karakter, gondolom félredobtad a controllert. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#176996) John_Deere


John_Deere
tag

Bocsi, ha már volt, de esetleg egy jó olcsó GS4 Pro-t valaki?? :DDD
Kiégek...

(#176998): Nem titkoltan onnan van, de rég találkoztam ekkora copy-val. :C

[ Szerkesztve ]

(#176997) Carvus válasza ldave (#176994) üzenetére


Carvus
senior tag

Szerintem 0:57-nél és lehet el is repült a kontoller....én 2:29-nél bele is állítottam volna a tévébe! ;] :DDD

szerk: lassú vagyok :( :(((

[ Szerkesztve ]

(#176998) BoneDragon válasza John_Deere (#176996) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ezt én is lefotóztam az előbb, facebook az arcomba nyomta... mondom mi a... :D

(#176999) ldave válasza 30z.Samu (#176995) üzenetére


ldave
félisten

+ Carvus: Ön nyert :)

A Slime draws near! Command?

(#177000) oriic válasza John_Deere (#176996) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szanalmasak esek a cuccok.

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.