Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#176501) seniman válasza Speeedfire (#176500) üzenetére


seniman
addikt

Ezek PC-k nagy hűtőkkel,nagy hőátadó felülettel,nagy légterű házakkal,nem egy összenyomorított PS,kicentizett bordával.Nálam a gryzzlis fat PS3 idle 5-10 fokot vert az mx-es slimre már idle is.A fat ventije 33%-on volt,a slimé 40.Target temp mindegyiken 66 fok volt.Ennyi,itt borul a PC-s beidegződés,ez más világ.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#176502) Edem05 válasza bigrob (#176491) üzenetére


Edem05
őstag

Elég rövidke, de nem rossz. Én akciósan vettem meg a first light-tal együtt.

(#176503) Xaels válasza seniman (#176501) üzenetére


Xaels
félisten

Pártfogás nélkül, ezeket te mivel mérted?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#176504) seniman válasza Xaels (#176503) üzenetére


seniman
addikt

Virágbolti szoftver volt rajtuk. :B

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#176505) james001 válasza bigrob (#176491) üzenetére


james001
veterán

Egyik legjobb játék a világon. :) (Szvsz,nézd csak meg az arcképemet :D )

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#176506) bigrob válasza james001 (#176505) üzenetére


bigrob
őstag

Hehe :DDD
Holnap megyek egy pár használt játékért és ezen gondolkoztam még.. :D
2.5 rugóért akkor elhozom. :)

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#176508) Droughert válasza Xaels (#176498) üzenetére


Droughert
tag

Nekem ilyen van, gari lejárta előtt bevállaltam, nem rossz, nekem jobban bejön mint az alap gyári, főleg a homorú kényelmes. Arra készülj fel, hogy ha nem teszel rá gripet, akkor a stick végén lévő borítás élettartama nem lesz hosszú.

(#176509) BaLee válasza Woodslave (#176507) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Fog az menni. Anno én Borderlands-on ismerkedtem Xbox360-on a kontrolleres fps műfajjal. Az első bossfightnál 2x akartam feladni, de erőt vettem magamon és kín-szenvedve megoldottam. Onnantól egyre jobb lett, utána már simán ment ez a műfaj kontrollerrel COD-oztam, még a Crysis 2-t is kontrollerrel toltam végig. Persze érzi az ember, hogy bill + egér kombóval jobb lenne, de el kell jutni odáig, hogy ez ne érdekeljen. Utána már nem megy az élmény rovására.

(#176510) xcsaba1975 válasza IntelKiller7 (#176423) üzenetére


xcsaba1975
tag

Hmmm. Kár volt előrendelnem, 20k-ért.

(#176511) erahurka válasza BaLee (#176509) üzenetére


erahurka
félisten

Pár FPS-t én is lenyomtam már kontrollerrel (nem olyan sokat mondjuk), de még mindig halál bénának érzem magam. Sztori módokat mondjuk végig tudom tolni, de ha jön valami mozgolódósabb repkedő ellenfél az még úgy is ki tud idegelni ha minimálisat sebez.

Wolfi 2-ben is voltak ilyen kis genyó drónok, hát sokszor több tár is elment rájuk mire valahogy le tudtam szedni őket...

[ Szerkesztve ]

(#176512) Woodslave válasza BaLee (#176509) üzenetére


Woodslave
nagyúr

remélem mert egyelőre hasonló érzés mint amikor laptopon tapipaddal próbálkoztam ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#176513) Deck válasza Woodslave (#176512) üzenetére


Deck
titán

Alap érzékenység minden játékban szar. Amint belejössz azt feljebb kell vinni. Meg sok gyakorlás ;)

PS5

(#176514) RangerFox válasza Woodslave (#176507) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem feltétlen veled van a baj, a Wolfenstein játékok nehezek.

(#176515) Xaels válasza Droughert (#176508) üzenetére


Xaels
félisten

Ettől nem tartok annyira, nem jellemző, hogy elkopjanak a dolgok a kezem alatt. Neked nem szorultak az analógok kicsit? Dpadot is cserélted?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#176516) seniman válasza RangerFox (#176514) üzenetére


seniman
addikt

Ráadásul a Wolfi2-ben ingadozó is a nehézség,volt hogy egy drón többször levadászott,a bosst meg simán kifektettem.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#176517) Droughert válasza Xaels (#176515) üzenetére


Droughert
tag

Csak az analógokat cseréltem, azokkal nem volt gond, nem szorultak. Első szériás pro, megjelenéskor előrendelésben vettem, azóta is azt a controllert használom amit kaptam hozzá, nincs vele semmi gond. Az én kezeim között nem kopott az analóg stick borítása sem, de a lányaim is játszanak vele, ők meg valahogy kinyírták az első garnitúra borítását, ezért a másodikra vettem gripet, így most már annak az élettartamával sincs gond.

(#176518) Carlos Padre válasza Xaels (#176498) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mutattam korábban többször is.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#176519) Frod


Frod
addikt

Lehet hülye kérdés, meg igazából csak egy kis apróság az egész, de arra van valami beállítás, hogyha megveszek valamit a Store-ból akkor legyen olyan kedves, és kivegye a wishlist-ből? :D
Nem tudom, nekem annyira amatőr ez, hogy utána még nekem kell újra kikeresni és kiszedni.... De simán lehet én vagyok a figyelmetlen, és van egy gomb erre csak én nem találom.

Do you see the white shadow?

(#176520) adalbert1 válasza Neoteric (#176481) üzenetére


adalbert1
veterán

Gondolom az akciózások hátterében azért csak az állhat, hogy nem fogy úgy, ahogy kellene, ahogy rákerestem arra, hogy BF V sale, találtam egy olyan cikket is, hogy Amerikában valamelyik áruházláncban pár napig 30 dollárért adták.
BF1-et heti 1-2-szer még leülök játszani, ott szerintem még így, két évvel a megjelenés után is van elég játékos - kicsit attól tartok, hogy ha az V-be nem jön új tartalom, akkor hamarabb el fogják felejteni az emberek - viszont én már akkor jónak érzem egy multis játék ár/érték arányát, ha mondjuk olyan 100-200 órát eltöltök vele, tehát az is lehet, hogy hamarabb unok rá, mint mielőtt pár hónap-év múlva jelentősen esne a játékosszám.
Mindenesetre szerintem beruházok majd rá, azt néztem, hogy 12.04-ig tart az akció, így szerintem alszok még rá egyet.

Illetve kezdem érezni az 500-as Slim korlátait, fent van az RDR2, BF1, pár másikjáték, és már azon kell agyalnom, hogy mit töröljek, hogy felférjen a BF V. Jövő héten szerintem veszek egy 1 vagy 2 TB-os HDD-t :).

(#176521) Xaels válasza Carlos Padre (#176518) üzenetére


Xaels
félisten

Emlékeztem, hogy valaki linkelte korábban csak azóta beesett párezer komment. Meg tapasztalatokra voltam kíváncsi.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#176522) KaitouP válasza oriic (#176483) üzenetére


KaitouP
veterán

Jó ötlet, bár fájni fog a szívem asszem minden egyes alkalommal amikor az ázsiai listát olvasom. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#176523) Mike válasza KaitouP (#176522) üzenetére


Mike
veterán

és hol vannak a jó kis hentai játékok

(#176524) Mike válasza Frod (#176519) üzenetére


Mike
veterán

nincs
kiszeded te

(#176526) Carlos Padre válasza Xaels (#176521) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Könnyű kicserélni, a mágneses karok jól tartanak, egyszerű cserélni a játékhoz megfelelő kombinációra. Én a d-padot nem cseréltem, az jó úgy ahogy van. Nekem jobban bejött mint a kupakok.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#176527) Carlos Padre válasza adalbert1 (#176520) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Karácsonykor lesz még jobb akció is.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#176528) Krissz1983


Krissz1983
aktív tag

Nem bírtam ki. 😁
Megint jött néhány játék.
Nioh complete, the Forest, Titanfall 2 deluxe, dying light, meg egy VR horror.
Kurva Sony megint ellopta a szabadidőm 😍😀

Give them nothing but take from them everything

(#176529) pulffy válasza Krissz1983 (#176528) üzenetére


pulffy
őstag

Inkább néz úgy hogy a kurva Sony megint csinált szabadidőt 😜

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#176530) Zsinder


Zsinder
aktív tag

Akit esetleg érdekel ócsó BOIIII

(#176531) ProEvoFan válasza Krissz1983 (#176528) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Titanfall 2 baromi jó.1500 forint kedd hajnalig.
A Wolfenstein New Order és a kiegén gondolkozok hogy mire vegyem.PCre vagy ps4re?A New Orderhez van magyaritás PCn, ami nekem fontos.Meglátom még.

(#176532) rx8pencz válasza rx8pencz (#176489) üzenetére


rx8pencz
tag

Erre valaki :F

PSN: istone94

(#176533) biceps


biceps
tag

Black Friday-kor az emagon volt pókember játék akcióban 11990-ért és volt 9990-ért is, de ott oda volt írva, hogy angol verzió.
Bevállaltam az olcsóbb angol verziósat, gondolván, hátha lesz magyar felirat a játékban. Tegnap megjött a játék és magyar borítósat küldtek. :C :C

PSN ID: BulldozerHUN

(#176534) marilllyo válasza ProEvoFan (#176531) üzenetére


marilllyo
veterán

Őszinte leszek szerintem PC-re vedd a wolfit. Input lag-osnak éreztem ps4-en.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#176535) Krissz1983 válasza ProEvoFan (#176531) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Titanfall 2-őt toltam xboxon tetszett ott is. Még én élveztem a multiját is nagyon.
Mondjuk én a drágábbik verziót vettem meg de az is csak 2100 Ft volt.

Give them nothing but take from them everything

(#176536) saelin válasza marilllyo (#176534) üzenetére


saelin
veterán

Érdekes hogy ezt említed. A Nintendo Switch változatnál is tapasztalják, de ott a 30 fps miatt még érezhetőbb. Valamit furán kezel a motor ezek szerint.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#176537) danielgalaxy válasza marilllyo (#176534) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Fura, hogy ezt írod, mert nálam a Wolfeinstein széria volt a legreszponszívabb, legsmoothabb FPS a PS4-en. Ráadásul, ha jól emlékszem 60fps-ben zakatolt.

(#176538) 30z.Samu válasza danielgalaxy (#176537) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, PS-en 60fps.
Ha már szóba jött a Switch, reszelgetik folyamatosan a portot, azért le a kalappal hogy ezt el tudták érni a kis gépen még ha csak 30 fps-essel is. Megvenni ugyan nem fogom rá, de le a kalappal a Panic Button előtt.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#176539) Xaels válasza Carlos Padre (#176526) üzenetére


Xaels
félisten

Abban biztos vagyok, hogy nem fog gondot okozni a szerelés. A dpad kicsit több munka és átalakítás.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#176540) Darksiders84


Darksiders84
aktív tag

Sziasztok nem játszottam még online multit és most a Red Dead 2-vel próbálgatom. Az érdekelne nem lehet esetleg beállítani hogy csak magyar játékosokkal rakjon össze a szerver regisztráció alapján vagy valahogy nem kivitelezhető ez sehogy más játékban sem teljesen vegyes?

(#176541) saelin válasza Darksiders84 (#176540) üzenetére


saelin
veterán

Ha a játék támogat ilyen funkciót, akkor biztos át lehet állítani, de nem jellemző. Maximum kiválaszthatod hogy EU, USA vagy ázsiai szerveren akarsz játszani.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#176542) Darksiders84 válasza saelin (#176541) üzenetére


Darksiders84
aktív tag

Ez nem túl jó hír így sajnálatos számomra akkor kb 100-ból 1 lesz talán magyar.

[ Szerkesztve ]

(#176543) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Érdemes már előre elkészíteni egy accountot, mielőtt még beüzemelném a gépet? Mert gondolom akkor már csak be kell jelentkezni vele. Vagy ez PS4-en hogy működik?

(#176544) erahurka válasza Darksiders84 (#176542) üzenetére


erahurka
félisten

Privát szobát biztos lehet csinálni a barátaiddal.

(#176545) BigBlue69 válasza NoOne1976 (#176543) üzenetére


BigBlue69
őstag

Én 1 dologért ajánlom.. Pc-n könnyebb lesz be pötyögni mindent. :D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#176546) sutyesz96 válasza Zsinder (#176530) üzenetére


sutyesz96
őstag

[:)]

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#176547) Kendek válasza NoOne1976 (#176543) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Sokan így csináltuk, igen, sőt, én a magam részéről amit lehet a böngészőből intézek mert kényelmesebb. Itt csak kattints a Create Account-ra. Érdemes rögtön aktiválni a kétlépcsős azonosítást is, aztán ha megjött a konzol, akkor már csak be kell jelentkezni.

<-ƘƘ->

(#176548) F-ECT$ válasza danielgalaxy (#176537) üzenetére


F-ECT$
titán

Ezeket az fps értékeket lehet mérni / kiíratni, vagy csak a gyártó adja meg az adott játékhoz?

Dive ever, work never.

(#176549) saelin válasza NoOne1976 (#176543) üzenetére


saelin
veterán

Akár már most vehetsz digitális játékot vele, csinálhatsz wishlist-et stb.
A lényeg hogy valós adatokat adj meg (főleg születési évnek), mert később a support ezek alapján fog azonosítani.

Pro tipp: A telefonos appal csak okosan vásárolj! Nálam már többször volt vele probléma.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#176550) marilllyo válasza F-ECT$ (#176548) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát a Digitalfoundry teszt videóin elemzik azt is. Valami mérőeszközzel. FPS kijelzés nincs a játékokban. Alapvetően 30 vagy 60 fps lock-on vannak a játékok, melyet általában tudnak is tartani.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.