Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#176801) Crucio válasza Cobra652 (#176798) üzenetére


Crucio
aktív tag

Generációnként a legerősebb (csupán) GPU:
- Xbox: 20 gflops
- Xbox 360: 240 GFLOPS
- PS4: 1,84 TFLOPS
+ a fél generációváltás: Xbox One X: 6 TFLOPS
(forrás)
Először volt egy 12-szeres teljesítmény növekedés a generáció legerősebb tagjához viszonyítva, aztán meg egy durván 7,5-szeres. Ha most csak a hatszorosára nő a teljesítmény, akkor kicsit erősebb lesz a 1080Ti-nél, de még a félgeneráció váltásban is összejött a több, mint háromszoros teljesítménynövekedés, ha ez csak kétszeres lesz, akkor szintén erősebb lesz nála, ráadásul ilyesmi kártyájuk van is: a Vega 64 nyers számítási teljesítményben egy szintben, játékban egy kategóriával alatta van.
Azt nem tudom, hogy a PS5 hardver-tervek hol tartanak, az általam olvasott pletykák szerint olyan fejlesztői PC-k vannak, amikre "nagyjából hasonlítani fog". Ha a jelen generációt vesszük alapul, akkor a megjelenés előtti legerősebb kártya, a GTX580 szintjét hozta a HD7850/7870.

(#176802) A`rpi válasza STC Speed (#176796) üzenetére


A`rpi
addikt

"Audio kérdés jöhet? ;]

Van egy PC hangszóróm, 2x jack dugo (piros-zöld)
Ezt szeretném használni a:
1. PC -mmel 2x jack anya(piros zöld)
2. PS4 el 2x jack anya(piros, zöld)"

Hangfal pontos típusát írd le, vagy készíts a bemeneti csatlakozókról egy képet.

[ Szerkesztve ]

(#176803) Petreszku válasza .LnB (#176795) üzenetére


Petreszku
senior tag

Régebben játszottam vele, nem könnyű és jó játék. A vége még várat magára, de szerintem hamarosan sorra fog kerülni megint.

(#176804) bakter24


bakter24
őstag

Sziasztok, a Playstation Store-ban lehet szűrni valahogy a Move Controllert támogató játékokat? Vagy van valahol lista ezekről? A Wiki-s listát láttam, de nem túl hatékony egyesével rákeresni, melyik milyen játék, melyik milyen stílus, stb.

:R

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#176805) crue válasza Cobra652 (#176798) üzenetére


crue
őstag

Látom még az utóbbi évek exkluzív játékai után sem kopott ki az az ostoba pc-s mantra, hogy a ps4 egyenlő egy olcsó irodai számítógéppel.

(#176806) wierra válasza marilllyo (#176769) üzenetére


wierra
senior tag

:R

Nem tudom hogy jött össze ennyi gyémánt. De 99,9%-ban biztos vagyok, hogy nem challenge-ből.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#176807) sirarcheer


sirarcheer
senior tag

Sziasztok!

BF V-nél sikerült valakinek a közös játék egy PS party-n keresztül?
Tegnap próbáltam, és mire sokadjára sikerült és nem dobott hibát, akkor kifagyott.
Ez BF1-ben már jól megy(van esély hogy javítják), vagy ott is ilyen?

Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

PSN: sirarcheer

(#176808) F-ECT$


F-ECT$
titán

PC-n egy fél aktuálisan csúcs vga-t sem kapsz annyiért, amennyibe egy aktuális csúcs konzol kerül, tetjébe ez utóbbi 6-8 évig lazán képes futtatni a megjelenő top játékokat (persze nem ultra high beállítással), míg az előbbi kb 1 évig csúcs, aztán jön az újabb megvehető csoda.

Dive ever, work never.

(#176809) Krissz1983 válasza Cobra652 (#176798) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Hát tudod felőlem pöröghet benne intel pentium mmx is ha olyan játékokat kapunk mint az unchartered a Nioh hzd meg e többiek. Az se érdekel ha 1gb memória van benne és a játékok nem szaggatnak. Le se szarom nekem a játék a fontos nem a vas ami benne van 🤣
Ezért a besorolás az hogy játék konzol nem pedig paksi atomerőmű

[ Szerkesztve ]

Give them nothing but take from them everything

(#176810) szasanyi válasza F-ECT$ (#176808) üzenetére


szasanyi
félisten

A konzol egy célhardver (minden előnyével és hátrányával együtt) míg egy Gamer PC sokkal több és persze sokkal drágább, kvázi 1:1 nem összehasonlítható . Ennél fogva szvsz ezzel - itt meg különösen - foglalkozni nem érdemes. :N

(#176813) vg válasza Cobra652 (#176811) üzenetére


vg
addikt

Mivel a jövőben is el kell adni a tv-ket, ezért már jövőre a 8K lesz a menő, meg az új generációs HDR is jön, szóval hiába lesz PS5, az már 8K-ra lesz sztárolva, természetesen a csodálatos 30fps, és low körüli beállításokkal.

(#176816) nemorino válasza vg (#176813) üzenetére


nemorino
tag

Nem biztos, hogy ezzel hosszabb távon fenntartható lesz az értékesítés. A fényképezőgépeknél is csak egy szintig lehetett a megnövelt felbontással új vásárlásokat generálni, ma már más gimmickekkel operálnak. Szerintem a tv is ilyen lesz, csak még nem látom, hogy mi lesz a 8K után. Esetleg szemüveg nélküli 3D, vagy a hologram, a japánok 8 éve már beígérték 2022-re (bár már akkor sem tűnt reálisnak, nem is nyertek).

[ Szerkesztve ]

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#176822) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Jó kis game ez a Titanfall2. Igazából teljesen COD szerű kis titános extrával. Pörgős, de nem annyira hardcore. Ideális 1-2 meccses feszültséglevezetésnek. :)

(#176823) .LnB válasza BaLee (#176822) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lehet azt azért hardcore-ba tolni, az egyik legjobb movement abban a játékban van: [link].

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#176824) paolinho válasza ProEvoFan (#176749) üzenetére


paolinho
őstag

18k?
De, akkor hogy lehet Hardveraprón 12800-ért 365 napos PS Plus kódot vásárolni?
Vagy ebben nem frankó valami?

(#176825) ProEvoFan válasza paolinho (#176824) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Hivatalosan boltokban, storeban alapáron ennyi.
Vannak akciók, mikor jó áron adják.
Aprón mi a helyzet, mi miért olcsóbb, azt nem tudom.

(#176826) erahurka válasza .LnB (#176821) üzenetére


erahurka
félisten

Nem vagyok én frusztrált, max amikor valaki beírja hogy unalmas a téma. :DDD Másnak meg az ő témája unalmas. Azért van a fórum, hogy kibeszélhessük a konzollal kapcsolatos dolgokat. Ha nem érdekel épp amiről szó van, visszajövök később, ennyi.

De van nextgen konzol tippelős topik (nem biztos hogy pont ez a neve), szóval tényleg kezd kicsit átcsapni offba a téma.

(#176827) paolinho válasza ProEvoFan (#176825) üzenetére


paolinho
őstag

Oksa, köszi! Nincs üldözési mániám, elég régi hirdető tele pozitív értékeléssel a srác, csak kíváncsiskodtam, hogy mitől lehet ilyen eltérés az árak között.

(#176829) H.lacika válasza paolinho (#176824) üzenetére


H.lacika
tag

black fridaykor 13500 volt akciósan, storeban 14500, lehet onnan maradt neki

(#176833) paolinho válasza H.lacika (#176829) üzenetére


paolinho
őstag

Igen, ez is lehetséges. Köszi

(#176837) vg válasza .LnB (#176834) üzenetére


vg
addikt

Tudnál mutatni olyan pc verziót, ami sz@rabb/csúnyább/lassabb mint a konzolos verziója, annak ellenére, hogy a mostani két konzol gép is pc alapú?

(#176838) RudY válasza vg (#176837) üzenetére


RudY
addikt

RDR2 :DDD ;] :P

(#176839) consono válasza vg (#176837) üzenetére


consono
nagyúr

Nem jó a kérdésfelvetés... Olyant kellene, ami a PS4-el egy korú PC-n szebb meg jobb, nem?

"In God we trust. All others must bring data"

(#176840) predakon


predakon
őstag

Angliában már rendelhető a PSVR megapakk 5 játékkal, elég jó dealnek tűnik baszki... persze nem szállítanak hozzánk 2kg felett

Explore multi-dimensional planets in ASTRO BOT Rescue Mission™
Defy gravity in WipEout™ Omega Collection
Lay waste to a demon army in DOOM® VFR
Enjoy a range of games and experiences in PlayStation® VR Worlds
Quest through the fantasy realm of Skyrim® VR

[link]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#176843) erahurka válasza predakon (#176840) üzenetére


erahurka
félisten

Lesz Magyarországon is.

(#176850) ProEvoFan válasza BaLee (#176822) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Újra megvettem storeban 1500 forintért.Egy éve nem játszottam vele, meg béna vagyok kontrollerrel ha fps játékról van szó.Kivétel a Titanfall 2.Aim assist kikapcsolva.Első multis meccsem.[kép]
Na de a BF1 továbbra is irányíthatatlan számomra.Meg a BO3 is.Ki érti ezt?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.