Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11551) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Megértem mindkettő fél részéről a "kritikát".

Van aki nagyon bele szerelmesedett és védi. Tény, hogy még nincs akkora felhozatal, és várni kell és havonta talán 1 új játékot meg tudsz majd rendelni. Engem a várakozás örömmel tölt fel, addig meg elbohóckodok amilyen játékom van :)

Másik részről pedig tényleg ki kell még forrnia ennek a dolognak. De hát türelmesek vagyunk megvárjuk.

BomiBoogie: Nagyon sajnálom, hogy így döntöttél, de megértem :) Remélem idővel majd még találkozunk pörgős játékokban ;)

Más: Valaki nem gondolkozott el, hogy össze üljünk valamelyik nap és játszogassunk? Mondjuk KZ, vagy ha kell BF, nem nevezném klánnak, egyelőre csak egy csapat, aki néhanapján összeül, egy játékra.

(#11552) DanielK válasza Bencus88 (#11551) üzenetére


DanielK
addikt

"Van aki nagyon bele szerelmesedett és védi. Tény, hogy még nincs akkora felhozatal, és várni kell és havonta talán 1 új játékot meg tudsz majd rendelni."

Legalább lesz időm kijátszani mind. Munka miatt a PS3-on a PS plus címek csak a vinyót töltötték meg, de nem tudtam kijátszani őket. Most ez egy picit megváltozik.

(#11553) Bencus88 válasza DanielK (#11552) üzenetére


Bencus88
nagyúr

:C

Én most töltöm az ingyeneseket, warframe ígéretesnek tűnik.

Leszedtem a fifa demot is, a 3-ik 4-ik meccsnél már végig én irányítottam és nyertem is. Kicsit vissza kellett rázódni a dolgokba :P

(#11554) krx21


krx21
nagyúr

Természetes, hogy 1 év múlva objektíven jobban megéri venni a PS4-et... De most sokkal érdekesebb, izgalmasabb, ilyen egyszerű az egész...
Szex az első randik valamelyikén és a házasság után nem ugyan az... ;]

(#11555) zenwalk


zenwalk
senior tag

A fifa és a lego marvel demokkal is lehet local multizni?

(#11557) STC Speed


STC Speed
őstag

Sziasztok!
Elnézést az offért :D

Múltkor szó volt az Amozon.com-os rendelésről.
Tehát tényleg ilyen egyszerű, hogy regisztrálok a bankártyámmal és lehet vásárolni?
Pl egy dobozos játékot mennyi idő alatt szállítanak ki,és ki hozza házhoz(posta?) ?

co.uk-ra érdemes regelni?

(#11558) dunc válasza bolka1982 (#11545) üzenetére


dunc
nagyúr

Van benne igazság abban amit, írsz. De azért nagy előny ha már van géped, és nem kell megvenni, szerintem ismerve a sonyt, egy év múlva max 15-20 k val lesz olcsóbb az alapgép, és elhiszem, hogy még nem az igazi, de 2014 márciuástól jönnek majd a komolyabb játékok, és szépen felfejlődik a PS4!

[ Szerkesztve ]

(#11559) zzola válasza STC Speed (#11557) üzenetére


zzola
félisten

Igen egyszerű, de Amazon nem szállít idehaza...mi digitális tartamakat szoktunk venni ott, pl. PSN kártya, játék letöltő köd...

[ Szerkesztve ]

(#11560) boost válasza bolka1982 (#11545) üzenetére


boost
addikt

èn nem teljesen értek veled egyet. Szerintem a felhozatal olyan, mint egy félig töltött pohár víz.
Van akinek félig tele, van akinek félig üres. Èn az elobbi kategóriába tartozok, so"t igazat megvalva, nekem ki is csorgott. BF4-el kezdtem (kb 4szer pörgettem ki a single kampányt, meg elég sokat multiztam/-ok), aztán megvettem az AC4-et, és a Fifa14-et, és most nem tudom, hogy ha játszani szeretnék, mihez nyúljak.

A Fifa is olyan mint a BF, hogy végtelenségig újrajátszható, ráadásul azzal, hogy az Ultimate Team-el bevitték az RPG elemeket a játékba, tényleg nagyon vonzó, játszatja magát. Ezek után az AC4-et m´r kicsit felesleges vásárlásnak is érzem. Nagyon szép a játék, nagyon izgalmas az elso 6-8 óra alapján, de ugyanilyen érdekes számomra 12 év után újra Fifa ja´tékkal játszani, a csapatomat fejlesztgetni, kedvenc játékosaimat a meccsek után kapott pénzbo"l megvásárolni, szerzo"déseket kezelni, és ezek után ezzel a csapattal barátok ellen meccselni.

Anno én is úgy gondoltam, hogy kevés lesz a játék, de rájöttem, hogy nem a játék kevés, hanem az ido". :)

(#11561) mrhyper


mrhyper
csendes tag

AC 4 Black Flag promo játékot tudnák venni 9 rongyért!
Kérdésem az lenne, hogy ez miben különbözik a dobozos, bolti 18 rongyos változattól? Ok, hogy nincs mellé kézikönyv, nincs mellé doboz, meg más a korong festése, de ennyi? Tartalomban semmi eltérés?

(#11562) Zjunior válasza mrhyper (#11561) üzenetére


Zjunior
veterán

Ugyanaz mint a bóti:)
Vegyed nyugsziba! :K ;)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#11563) zzola


zzola
félisten

Utána olvastam a "black screen" hibának, de külföldi fórumokban sem egyértelmű, hogy mi lehet a hiba. Elmondások szerint a PS4 nem ismeri fel automatán a kijelző beállításait, ezért nem jelenít meg képet, csak feketeséget, ilyenkor konzol restart kell. Főleg játék telepítés közben észlelhető a hiba, de képernyő váltásnál is előfordul.Egyesek hardver hibára gondolnak, mások pl. Samsung TV-k egyes modelljeire panaszkodnak, valakik szerint HDMI hardver hibája van azoknak a készülékeknek, melyek fekete képet adnak.
Sajnos az enyém is ilyen, ma is eljátszotta a fekete hibát, amikor kapcsoltam a monitort a PC és PS4 között..csak konzol restart után jelent meg újból a kép...
Remélem nem hardveres hibáról beszélhetünk és egy FW frissítés kiküszöböli ezt a hibát is!

[ Szerkesztve ]

(#11564) Bencus88 válasza boost (#11560) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én is gondolkozok, hogy megveszem a BF4-t. Gondolom mesés a single, ha ennyiszer végig vitted. Multival meg vannak hibák. KZ mellé elfér ez az fps, talán az egyik lgjobb döntés is nem? Persze ha a multi okésabb lesz.

(#11565) KingKress79


KingKress79
aktív tag

Várhatóan mikor lesz ps4-en Gran Turismo rész?

PS4: KingKress

(#11566) mrhyper válasza KingKress79 (#11565) üzenetére


mrhyper
csendes tag

A legjobb esetben is jövőre jön a 7. rész ps4-re, de ez egy elég optimista gondolat :)

(#11567) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Kont- Roller


:DDD

[ Szerkesztve ]

(#11568) Tatyla válasza mrhyper (#11566) üzenetére


Tatyla
őstag

kizárt,minimum 2-3 év

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#11569) KingKress79 válasza mrhyper (#11566) üzenetére


KingKress79
aktív tag

A GT6-ot nem adják ki?

PS4: KingKress

(#11570) Madwe válasza Tatyla (#11568) üzenetére


Madwe
nagyúr

GT6ot eleve úgy készítették hogy a ps4-et szem elött tartották, uh lehet itt még meglepetés!

(#11571) Jakesz válasza Madwe (#11570) üzenetére


Jakesz
őstag

Nem valószínű, maximum csak a Gaikai segítségével. Ezeket a játékokat direkt azért dobják ki közvetlenül a nyugdíjba vonulás előtt, hogy még mindig el lehessen adni a PS3-at.

(#11572) mrhyper válasza Tatyla (#11568) üzenetére


mrhyper
csendes tag

Infó innen..

(#11573) dunc válasza mrhyper (#11572) üzenetére


dunc
nagyúr

Egy next gen. GT nyami, nyami, itt nem sírhatnak a gép erőforrásai miatt! :))

(#11574) Zoli1117Bak válasza BomiBoogie (#11515) üzenetére


Zoli1117Bak
tag

A Trine 2-ben tudtok egyszerre ketten menni.A 2 kar használatának menete meg nyomod a ps gombot es ott a vendeg funkciot valasztod most így nem tudom hogy mi,de nem kell külön acc neki.Ha gép közelben leszek le írom részeletsen!

[ Szerkesztve ]

psn:babax1117

(#11575) STC Speed válasza zzola (#11559) üzenetére


STC Speed
őstag

Köszi a választ!
Akkor így gyors és olcsó a digitális vásárlás,ez szuper.

(#11576) Zoli1117Bak válasza Zoli1117Bak (#11574) üzenetére


Zoli1117Bak
tag

A Guest re kell menned,ha nem csinalsz külön accot a 2.karnak.
BomiBoogie

[ Szerkesztve ]

psn:babax1117

(#11577) Gergosz2 válasza Zjunior (#11550) üzenetére


Gergosz2
veterán

van benne, valami, pl egy coddal vagy bf-fel simán elvan az ember fél évig, feltéve ha tetszik a játék.
De pl én előbb vágnám le a kezem minthogy autós játékot vegyek.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#11578) DonDennis válasza mrhyper (#11572) üzenetére


DonDennis
senior tag

hát egy jó GT kéne ps4-re mert én elvagyok a FIFA14 és NBA2K14 el mert ezek végtelen játékok, mellette egy kis KZ de egy jó autós játék kéne azért

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#11579) Zoli1117Bak


Zoli1117Bak
tag

A DC univers online az ingyenes ?

psn:babax1117

(#11580) Tatyla válasza Zoli1117Bak (#11579) üzenetére


Tatyla
őstag

Ha US accal szeded le és így csak US szerverre mész de az legalább népes

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#11581) zenwalk válasza Tatyla (#11580) üzenetére


zenwalk
senior tag

A magyar storeban nem is találom. Csak addonokat dob ki hozzá meg a ps3 verziot

[ Szerkesztve ]

(#11582) Zoli1117Bak válasza zzola (#11563) üzenetére


Zoli1117Bak
tag

Hát ja reméljük a legjobbakat,mint fentebb említettem nálam 1x történt ez azóta nem produkálta,megcímeztem a hdmi kimenetet is játékgépre,kicsereltem a hdmi kábelt egy jobb minosegű aranyozott 1.4-re.Váltogatom a csatornak kozott fojamatosan tesztelem,de nem észlelem ezt a hibat.Próbáld meg egy jobb minősegű hdmi high speed kábellal.

psn:babax1117

(#11583) Madwe válasza Tatyla (#11580) üzenetére


Madwe
nagyúr

US accal szedett játék nem us serverekre megy, hanem ahol alacsonyabb a latency/ha választható akkor amit választasz... DCUO valszeg azért megy usa serverekre, mert csak ott adták ki :F

(#11584) zenwalk válasza Madwe (#11583) üzenetére


zenwalk
senior tag

Ha van egy us és egy magyar accom, akkor ha letöltöm us accon keresztül a dc universet, akkor azt a magyar accon is tudom használni? Mert most regisztráltam egy us accot is és az összes játék, amit a magyar accon töltöttem le, ugyan úgy fent van itt is az us accon :D
Remélem érthetően fejeztem ki magam.

(#11585) zzola válasza Zoli1117Bak (#11582) üzenetére


zzola
félisten

Jó minőségű kábelem van. A mesékben nem hiszek, olyan nincsen, hogy 1x jó a kábel, máskor meg nem. Itt nem a kábel a hunyó...

(#11586) boost válasza zenwalk (#11584) üzenetére


boost
addikt

igen.

Plusz egy kis infó, ha jól értem, ezáltal ha van pl magyar PS+od akkor az US PS+hoz is hozzáférsz.

[ Szerkesztve ]

(#11587) dunc válasza zzola (#11585) üzenetére


dunc
nagyúr

Nekem a kábel okozott hasonló hibát ps3 on, furcsa is volt! De a kábelcsere megoldotta a problémát! Amit adtak hdmi kábelt alapba menesztettem!

[ Szerkesztve ]

(#11588) Madwe válasza zzola (#11585) üzenetére


Madwe
nagyúr

Pedig lehet olyan fizikai hibája egy kábelnek, hogy hol jó hol nem, nekem pl most az egyik hdmi-dvi kábelem ilyen, le is cseréltem :) próbáld ki egy másikkal, hátha csak ennyi a baja!

(#11589) Herczi


Herczi
senior tag

Akinek meg van a BF 4, China Risingot letudtátok szedni? Beváltottam a kódot, de nem találom sehol.

(#11590) zzola válasza Herczi (#11589) üzenetére


zzola
félisten

Ha PS3-hoz való kódod van, az állítólag nem jó a PS4--hez, legalább is egyik barátomnak nem fogadta el...

(#11591) Herczi válasza zzola (#11590) üzenetére


Herczi
senior tag

Akkor az lehet itt a probléma, akkor nem is keresem :DDD

Közben meg is találtam [link]

[ Szerkesztve ]

(#11592) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Olyan kérdésem van, hogy a Library-ból nem lehet kitörölni amit letöltöteml? Letöröltem a legos demot, de libraryban ott van. Tudom azt már nem tudom elindítani újra le kéne szednem, csak így idővel rengeteg mappa lesz.

(#11593) mstills


mstills
tag

ennek a cod accountnak egyébként van valami értelme?

(#11594) ImpersonatoR

Arkad MM ben volt meg egy ps4 camera 18.000 ert asszem ha valakit erdekel. Illetve piros ds4 is de azt lattam mashol is.

(#11595) hulkobb


hulkobb
tag

Free to Play gamekhez mint pl a: War Thunders-hez is kell PS4 plus?

(#11596) Madwe válasza hulkobb (#11595) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nemnem, f2p multihoz nem kell psn+! illetve nem tudom általánosságban ez így lesz e, vagy nekik külön dealelni kell velük ez ügyben, de szerintem ez mindre igaz lesz - az más kérdés hogy én a f2p olyan messziről kerülném, amennyire csak lehet :K

(#11597) boost válasza Bencus88 (#11592) üzenetére


boost
addikt

A library a te purchase listed is egyben, ezért tudtommal onnan csak a sony supporttal tudod kitöröltetni.

(#11598) Bencus88 válasza boost (#11597) üzenetére


Bencus88
nagyúr

értem köszönöm akkor maradnak :)

(#11599) hulkobb válasza Madwe (#11596) üzenetére


hulkobb
tag

Csak a Killzone van meg jelenleg szoval amig benem ruhazok par jatekra addig kirprobalnak par free to playt :D War thunders nem tunik rosznak. Köszi

(#11600) Bencus88 válasza hulkobb (#11599) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Warframe-et is próbáld ki. A videók alapján jónak tűnik. Nekem nemrég jött le este majd meg kukkantom.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.