Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11651) mstills válasza zzola (#11650) üzenetére


mstills
tag

Hát pedig most pl. nem sokat segítene. (ahogy a legtöbb esetben szintén nem) inkább bele kéne rakni az összefoglalóba ezt is..
amennyi energiát fektettél a napokban a fejed téglába való verésébe már megcsinálhattad volna :P

[ Szerkesztve ]

(#11652) barcabome válasza zzola (#11650) üzenetére


barcabome
aktív tag

Ez az első Playtation-öm, eddig xboxos voltam, bocs, hogy nem tudok mindent születésemtől fogva...

On: Mától aktív leszek PS4-en, szóval aki szeretne vegyen fel PSN-re: bomeHUN :)

[ Szerkesztve ]

(#11653) barack1997


barack1997
senior tag

Többet NFS-t sem veszek ha megint sün-versenyző katyvasz lesz.. Csak azért vettem mert 2000 év mire lesz erre a gépre valami autós játék.. Mi az, hogy nincs japán autó a játékba, mi az hogy adott 8 szín a felnire meg a kocsira és kész a tuning.. :( :O :W

(#11654) Madwe válasza barcabome (#11647) üzenetére


Madwe
nagyúr

Amazonon tudsz venni játék kódot us psn-hez meg waletbe feltöltőpénzt is : azzal meg tudsz psn-en psn+-t venni, miért ne tudnál?

(#11655) gegg


gegg
tag

Valaki volt már szervizeseknél PS4-el? Ha a kontrolleren ragad 1 gomb vinni kell az egész gépet?

(#11656) zzola válasza mstills (#11651) üzenetére


zzola
félisten

Pár hete csináltam egy US profilt, érdekes módon szinte minden információt megtaláltam a kereső segítségével...de hát nem vagyunk egyformák.
Csak megjegyezném, hogy a PS3 topicban ezek mind le vannak írva... :W

"A PlayStarion Store (PS Store) a gép online boltja, a PlayStation felhasználók számára. A Store-ból lehetőség van demók, videók, zenék, játékok és DLC-k letöltésére, melyek tartalomtól függően lehetnek ingyenes vagy fizetős változatok is. 2012-től a magyar accounttal rendelkező felhasználók is használhatják a Store-t. A Store-on fizetni bankkártyával vagy előre vásárolt fix összegű PSN feltöltő kártyával (melyet a Store-on keresztül is lehet már vásárolni PayPal-al) lehet. Fontos, hogy a PSN feltöltő kártya csak a saját régiójában lévő accountra használható fel (és PayPal-lal is csak a saját régiónkban vásárolhatunk). Tehát egy itthon vásárolt magyar PSN kártyával nem tudjuk felölteni az UK accountunkat (és az itthoni bankszámlához kötött PayPal accountunkkal sem vásárolhatunk online UK feltöltőkártyát.)
Rendszeresen felmerülő kérdés, hogy melyik Store-ra regisztráljunk? Miután 2012-ben elindult a honosított változat, így a logikus válasz a magyar Store regisztráció lenne, azonban a magyar Store egyértelmű hátránya, hogy az online vásárolt tartalmak ára rendszerint jóval drágább a többi ország kínálatához képest, nem ritkán 1-1 játék esetében akár több ezer forinttal is, ráadásul nem ritkák a kompatibilitási gondok (tehát a dobozosan megvásárolt játékhoz a Store-on keresztül vett tartalmak nem használhatóak). Előnye egyértelműen az egyszerűbb vásárlás (használhatunk magyar bankkártyát illetve az itthoni boltokban vásárolhatunk PSN feltöltő kártyát) és talán egyszer majd a magyar nyelvű kezelőfelület. Ezzel szemben a különböző külföldi regisztrációk (UK, USA) esetében olcsóbban juthatunk hozzá a különböző termékekhez, azonban a regisztrációs folyamat során kisebb trükkökhöz kell folyamodnunk, és a vásárlás menete is bonyolultabb. Bankkártya esetében csak az adott országhoz tartozó kártyát fogadja el a rendszer, a PSN feltöltő kártya beszerzését pedig vagy külföldi forrásból kell intéznünk, vagy keresnünk kell egyéb lehetőségeket.
Fontos megjegyezni, hogy a PSN regisztráció jelenleg nem migrálható, a PSN ID nem változatható. Tehát amennyiben a magyar Store-ra regisztráltunk, nincs lehetőség későbbi váltásra. Tehát az összes erre az accountra gyűjtött trófea, megvásárolt és beregisztrált tartalom ide kötött. Régióváltásra egy módon van lehetőség, amennyiben új accountot készítünk ebben az esetben azonban a korábban említett tartalmak (PSN ID is) azon az accounton maradnak. Ettől függetlenül nem ritka, hogy egy-egy felhasználó – a különböző Store-ok különböző előnyeit kiélvezve – több régiós accounttal rendelkezik.
"

A többit had ne kelljen már kimásolnom...

[ Szerkesztve ]

(#11657) barcabome válasza Madwe (#11654) üzenetére


barcabome
aktív tag

Akkor US accal tudom úgy, hogy nem adok meg bankkártyát, hanem mindent amazonról veszek és csak a kódokat aktiválom a store-ban? Ahhoz nem kér kártyaszámot?

Kártyaszám nélkül enged kódokat aktiválni? psn+ és játék letöltő kódokat?

(#11658) zzola válasza barcabome (#11657) üzenetére


zzola
félisten

Ahogy Xbox-nál sem, itt sem kell kód megadásánál kártya adatokat megadni. Amazonon megveszed a kódot, weben és/vagy konzolon pedig aktiválod.

(#11659) dunc válasza barcabome (#11657) üzenetére


dunc
nagyúr

Kártya nélkül nincs 14 nap.

(#11660) Madwe válasza barcabome (#11657) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem kell kártyaszám, s valóban nem lesz 14 nap trialod kártya nélkül, de annál sokkalta több pénzt tudsz megspórolni...

(#11661) barcabome válasza Madwe (#11660) üzenetére


barcabome
aktív tag

Most a magyar acc-al aktiváltam a trialt, KZ multit tolom egy pár napig, januárban pedig akkor áttérek az usa acc-ra és amazonról veszem rá a cuccokat.

Köszi a segítséget mindenkinek! :R

(#11662) czappa


czappa
aktív tag

Most jutottam el odaig, hogy kiprobalnam a multit, de hol van a kod amit regisztralnom kene? Sem a PS4 dobozaban nem talalok ilyet, sem a kulon vasarolt jateteknal.
Es amugy hol kell megadni a kodot?

(#11663) Def26 válasza czappa (#11662) üzenetére


Def26
félisten

Milyen kódot?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11664) barcabome válasza czappa (#11662) üzenetére


barcabome
aktív tag

Magyar store-nél a psn+-nál van 14 napos free subscribe, nem kell kódot beírni

(#11665) czappa


czappa
aktív tag

Azt hittem valami kod kell.
US accountom van, ok, hogy elvileg nem fog menni a bankkartya miatt, de azert megprobalnam...

(#11666) barcabome


barcabome
aktív tag

Nem tudom, hogyan lehetséges, de magyar acc-on aktiváltam a 14 nap trialt, átváltottam us acc-ra, engedélyeztem, hogy us legyen az elsődleges acc, és mégis enged us accról KZ multizni.

:K

(#11667) Def26 válasza barcabome (#11666) üzenetére


Def26
félisten

Ha egy profilon van élő előfizetés, akkor az összes többin is elérhető a ps+.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11668) barcabome válasza Def26 (#11667) üzenetére


barcabome
aktív tag

Akkor ok, valahol azt olvastam mindhez külön kell előfizetés. Akkor az lehet még régebbi írás volt.

(#11669) zzola


zzola
félisten

Ezt a hibát sikerült már valakinek kiküszöbölnie? Több társamat nem hallom party közben!

(#11670) Def26 válasza zzola (#11669) üzenetére


Def26
félisten

Nyisd meg a szükséges portokat. Ez nem bug. :)

TCP: 80, 443, 1935, 3478, 3479, 3480
UDP: 3478, 3479

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11671) zzola válasza Def26 (#11670) üzenetére


zzola
félisten

Engedjem rá a konzolra az egész netet? A 80-as porttal kb. halálra ítélem, bármelyik hacker hozzáférhet.

(#11672) Def26 válasza zzola (#11671) üzenetére


Def26
félisten

Ez nem pc. Itt akkor van gáz, ha feltörik a psn -t. Jah, hogy ez sony -nál már volt... ;] hát akkor hagyd zárva, és szívsz party chat miatt. ;]

Amúgy komolyan, ne parázz nyisd meg.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11673) mrhyper


mrhyper
csendes tag

Ps3-ra a The Last of Us most féláron van store-ban..remélem, lesz valami féláras ps4re is még ünnepek alatt, :)

(#11674) vg válasza zzola (#11671) üzenetére


vg
addikt

"bármelyik hacker hozzáférhet"

Gondolom ez vicc volt. Kizárt, hogy ezt valaki komolyan mondja...

(#11675) Madwe válasza zzola (#11671) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem, csak http portot nyitsz, azért ps4el http-n keresztül nem hiszem hogy sok mindent lehet kezdeni... mellesleg 80-ast gondolom nem muszáj megnyitni a chathez, próbáld ki nélküle ha parázol... 80ason amúgy is elérnek, így annyi változna hogy a ps4-et is eltudnák...

[ Szerkesztve ]

(#11676) zzola válasza vg (#11674) üzenetére


zzola
félisten

Szerintem meg az volt vicc, hogy ezt ide beírtad...

(#11675) Madwe
80-as porton is fel tudnak törni, ha akarnak.

[ Szerkesztve ]

(#11677) vg válasza zzola (#11676) üzenetére


vg
addikt

Igen, fel tudják törni gonosz hackerek a ps4-ed ha kinyitod rá az összes portot. Elskalpolják róla a játékaidat is. Gondold ezt át még párszor.

(#11678) zzola válasza vg (#11677) üzenetére


zzola
félisten

Ha egy kicsit is konyítanál hozzá, tudnád, hogy minden egyes nyitott port, egy újabb veszélyforrás.

[ Szerkesztve ]

(#11679) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Srácok játék rendelés előtt állok 3 játék merülhet fel, ebből 1 fix. Abban kérném a segítségeteket, hogy melyik legyen a másik. Szóval az egyik a BF4 ez mellé szeretnék egy nem fps mászkálós játékot. A Knack-et egyelőre kizártam találtam egy helyet ahol 14-ért lehet venni, de még ez is sok ezért a játékért. Szóval a kettő játék a legos és az AC 4. Imádom a legos játékokat pc-n sokat játszottam velük, viszont a gyönyörű magával ragadó táj az AC-ben a kalandok nagyon vonzanak. Egy a baj a korábbi részekkel nem játszottam. Ez mennyiben hátrány? :R

(#11680) Def26 válasza Bencus88 (#11679) üzenetére


Def26
félisten

jatekaim.hu. Itt érdemes körbenézni. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11681) Mrdevil válasza gegg (#11655) üzenetére


Mrdevil
addikt

Én most oldottam meg magamnak ezt a híres L1/R1 gomragadós DS4 bugot. Van video róla youtube-on, simán finoman ki lehet pattintani a gombot, majd egy pici finom csepp wd40 a jó helyre, majd ügyesen vissza pattintani, itt figyelni kell. Jobb mint a gyári, teljesen egyszerű dolog. Csak figyelni kell, ésszel.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11682) barcabome válasza Bencus88 (#11679) üzenetére


barcabome
aktív tag

Én a lego super heroes-t és az AC4-et is x360-on toltam, de az AC4 még ott is magával ragadott. Korábban csak az AC3-al játszottam, végig sem vittem, de az AC4-et miután végigvittem is toltam még a mellékküldetéseket.

Én mindenképpen az AC-t venném meg a helyedben, főleg, hogy PS4-en még szebb a játék! :)

(#11683) zenwalk válasza Bencus88 (#11679) üzenetére


zenwalk
senior tag

Egyébként a legosnak van demoja, letöltheted és kipróbálhatod.

(#11684) Madwe válasza zenwalk (#11683) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nomeg 40 usd (kb 8500 huf) us psn-en a lego!

(#11685) Bencus88 válasza barcabome (#11682) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Köszönöm azt hiszem meggyőztél :) néztem róla sok videót es egyre jobban tetszik.

Zenwalk: igen mar sikerült kipróbálni. Azt hiszem ezzel meg várok.

Köszi mindenkinek!

(#11686) barcabome válasza Bencus88 (#11685) üzenetére


barcabome
aktív tag

Gazdag lennék megvenném még így is az AC4-et PS4-re, hogy már xboxon végigtoltam. :DD

(#11687) gegg válasza Mrdevil (#11681) üzenetére


gegg
tag

Egy linket dobnál? :R

(#11688) Bencus88 válasza barcabome (#11686) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Na az szuper akkor ez lesz :) És a felirat is magyar ha jól tudom nem?

(#11689) Madwe válasza gegg (#11687) üzenetére


Madwe
nagyúr

Itt egy amihez szét se kell kapni, gondolom erre gondolt

[ Szerkesztve ]

(#11690) boost válasza zzola (#11678) üzenetére


boost
addikt

Ha még nem lenne nyitva a 80as portod, akkor netezni se tudnál a konzolon. http a 80as porton közlekedik. [link]

(#11691) Mrdevil válasza Madwe (#11689) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nem pont ez az, de gyakorlatilag ez a lényeg, ilyesmire gondoltam igen. Most linkelni nem tudok.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11692) Madwe válasza boost (#11690) üzenetére


Madwe
nagyúr

Netezni attól még tud, hiszen a 80as http request a serverhez fut be (ha nincs forwardolva sehova se) de attól még hogy nincs webservere netezni tud az ember :)

[ Szerkesztve ]

(#11693) mattheus válasza barcabome (#11666) üzenetére


mattheus
őstag

Hol lehet ezt beállítani, hogy melyik az elsődleges illetve másodlagos ?
Ezt lehet többször ide - oda csinálni ?

Nekem van magyar és angol profilom is, de egyelőre a PS4-en még nem jelentkeztem be eddig egyszer sem PSN-re, mert félek, hogy akkor már csak nagyon nehezen tudom csak megváltoztatni.....

(#11694) boost válasza Madwe (#11692) üzenetére


boost
addikt

Igen, de nem kizárt, hogy kifelé is tiltva van a 80as port. :) Akkor viszont igazam van. (Jó, tényleg benéztem :) )

Pl, hogy elkerülje, hogy botnetek dolgozzanak a gépén, és töltsenek fel adatokat.

[ Szerkesztve ]

(#11695) Madwe válasza mattheus (#11693) üzenetére


Madwe
nagyúr

Jelentkezz be nyugodtan, olyankor lesz egy pont, ahol megkérdezi, hogy akarod e primarynak tenni az adott accot? erre lehet nemet mondani, s késöbb beaktiválni! Azt viszont nem tudom egyszerre lehet e több acc-nak ugyanaz a ps4-e a primary gépe...

(#11696) Zjunior


Zjunior
veterán

Vkinek van zavvi discountja?

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#11697) mattheus válasza Madwe (#11695) üzenetére


mattheus
őstag

Köszönöm!
Félek, hogy nem lehet két account-nak ugyanaz a PS4 a primary gépe.

(#11698) JarrekStar válasza mattheus (#11697) üzenetére


JarrekStar
tag

Nekem 5 account van primaryra állítva, szóval nem lesz gond :DD

Szerk. : najó, lehet hogy csak 4 :D

[ Szerkesztve ]

(#11699) mattheus válasza JarrekStar (#11698) üzenetére


mattheus
őstag

Mármint 5 accounthoz van ugyanaz a gép beregisztrálva?

(#11700) czappa válasza czappa (#11638) üzenetére


czappa
aktív tag

A patch megoldotta.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.