Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11951) ImpersonatoR

Kipörgettem a Killzone -t. Sokan mondtak hogy nehéz meg nem olyan jó de szerintem minden téren rendben volt. A grafika kellemes csalódás tényleg nextgen akárki akármit mond. Fps drop ok is csak néha vannak az sem zavaró. Tehát egész emberesen meg van írva hiába vagyunk a generáció elején.

(#11952) zzola válasza boost (#11950) üzenetére


zzola
félisten

Ez nem trollkodás haver, szerintem kicsit bajban vagy a fogalmakkal. A példánál maradva, amit mondasz, az az, hogy mondjuk kimarad egy járat. Én órákról beszéltem...

(#11953) idegen lény válasza zenwalk (#11873) üzenetére


idegen lény
őstag

Ott van az oldalukon a boltkereső.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#11954) idegen lény válasza Peat;) (#11875) üzenetére


idegen lény
őstag

Mindegy. Aktívnál valamivel nagyobb lesz a függőleges felbontás, viszont sokkal fárasztóbb, mint a passzív.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#11955) DanielK válasza zzola (#11952) üzenetére


DanielK
addikt

Ok, értjük, zavar, de most már elég jó. Unom, hogy minden második hsz a te siránkozásod. Add el és vegyél xboxot. Köszi! :U

(#11956) Madwe válasza idegen lény (#11954) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szerintem támogatja mindkettőt, de közel sem mindegy! Ha pl csak aktívat támogatna natívan, és mondjuk half-sbsben adja a jelet, akkor vízszintesen s függőlegesen is felezné a felbontást! BTW én passzív párti vagyok :)

(#11957) zzola válasza DanielK (#11955) üzenetére


zzola
félisten

Mindegy...

[ Szerkesztve ]

(#11958) dunc válasza zzola (#11957) üzenetére


dunc
nagyúr

Szerintem igazad van, én se akarok jófej, és megértő lenni. (balek) Ha fizetek működjön!

(#11959) DanielK válasza dunc (#11958) üzenetére


DanielK
addikt

Én ezt megértem, de azzal nem lesz jobb, hogy óránként ideírjátok, hogy nem megy. Írjatok a sonynak, mi nem tudunk vele mit csinálni. :U

(#11960) Ps Vita válasza DanielK (#11959) üzenetére


Ps Vita
őstag

+1:U

(#11961) boost válasza zzola (#11952) üzenetére


boost
addikt

Nálunk vidéken óránként,kétóránként járnak a buszok. Ha kimarad egy járat, az több órás késést jelent.

Nem vagyok a haverod, (nem is nagyon leszünk már, úgy érzem :D )de mégis úgy gondolom, hogy ez trollkodás, keresed a kákán a csomót. A villanyszolgáltatós példámat nem említetted, mikor nyáron volt egy kis vihar a környéken, elszakadt egy vezeték, és több napig nem volt áram. Pedig megcsinálhatná a szolgáltató úgy, hogy nem egy irányból jön áram, de az túl drága lenne. Ugyanígy nem olyan régen volt, hogy egy munkagép elvágott egy köteg optikai kábelt, és fél Magyarország internet nélkül maradt, mert nem volt tartalék hálózat, azon a fél köteg optikai kábelen lógott fél Dunántúl. Pedig elvileg az internetben az a jó, hogy "elpusztíthatatlan". A Diablo 3, vagy a SimCity startot ne is említsük. :D Szóval ezeken túl kell lendülni, csak arra akartam célozni, és kár ezen lovagolni.

Egyébként is, Afrikában meg éheznek! :D

Ki mivel játszott az ünnepek alatt?

[ Szerkesztve ]

(#11962) Zoli1117Bak


Zoli1117Bak
tag

Én is passziv pártivagyok,de azt inkabb az xbox nál láttam,lehet ps4 nel cumi lessz a Half Sbs miatt?

[ Szerkesztve ]

psn:babax1117

(#11963) Madwe válasza boost (#11961) üzenetére


Madwe
nagyúr

A Kálvin tér közeli lakásomban anno, ahol csak a Nord Telekom nevű csoda adhatta a netet, ami papíron 3mbps volt, a gyakorlatban 50kbps-es, egy tetőfelújítás során a "szakik" elvágtak egy kábelt: 2 HÓNAPIG nem volt net a házban senkinek, jó sokan laktunk ott :) Egy hónap volt mire elfogadták hogy nincs net s még 1 hónap míg megcsinálták, természetesen addig a számlákat küldték rendesen, s nulla kárpótlás volt (mivel nem ők tehettek róla hogy nem volt net, de attól még olyanért kértek pénzt amit nem tudtunk igénybe venni...) Szóval van ennél pofátlanabb magatartás is, szerintem ezt magyarhonban nem nagyon kell magyarázni :)

A nagy mmo launchok, ea launchokról meg ne is beszéljünk...

(#11962) Zoli1117Bak PS4en nekem támogatottnak tűnik a passzív, szerintem tud ez is .ou-ban jelet küldeni, de ezt csak így szemre mondom, nem olvastam utána!

[ Szerkesztve ]

(#11964) Zoli1117Bak válasza Madwe (#11963) üzenetére


Zoli1117Bak
tag

Ja,bár mondjuk a Trine 2 rendben van igen szép passzívan is.

psn:babax1117

(#11965) jalicsbal


jalicsbal
tag

Ha van valakinek PS4 és PS3 is, akkor akár egyszerre be lehet psn-en jelentkezve mindkét géppel?
Akár úgy is hogy más ip, más háztartásból megy fel a 2 gép?

(#11966) Ps Vita válasza jalicsbal (#11965) üzenetére


Ps Vita
őstag

:K

(#11967) miller79 válasza jalicsbal (#11965) üzenetére


miller79
tag

A PS4, ha ugyanazzal a profillal be akarsz jelentkezni azonnal kidob... Mondjuk ez PS4 - PS4-el tesztelve.

(#11968) miller79 válasza miller79 (#11967) üzenetére


miller79
tag

Viszont ha PS Vitaval jelentkezel be ugyanazzal a profillal azt engedi, de itt mas a helyzet a remote play miatt!

(#11969) DonDennis


DonDennis
senior tag

Azért ez elég gáz az EA-nek. 1., 2., 3., haveromnak is van ez a hibája, és felhívta az EA-t és még képesek voltak neki azt mondani nem tudnak a hibáról ...

[ Szerkesztve ]

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#11970) dunc


dunc
nagyúr

most valaki cod multi?

hunjupiter vagyok :))
írjatok!

(#11971) nagymartin95


nagymartin95
csendes tag

Budaörsi Auchanba láttam BF4-et 16-ér ha érdekel valakit :) Meg asszem a ghosts is annyi volt. :D

(#11972) Sev!er


Sev!er
aktív tag

Sziasztok! Tudnátok abban segíteni, hogy mitől lehet az hogy lefagy az AC4em? Mindig máskor csinálja, de ma már lefagyott vagy háromszor. Előre is köszi!

(#11973) haddent válasza Sev!er (#11972) üzenetére


haddent
addikt

Szerencsére ilyenről még nem hallottam és főleg nem tapasztaltam jó pár óra AC4 után sem. Próbáld ki ezeket hátha: AC4 reinstall, PS4 restore, AC4 lemez tisztogatás átnézés, PS4 HDD fizikailag rendben van-e. Hirtelen ennyi a tipp.

(#11974) raven84 válasza Sev!er (#11972) üzenetére


raven84
aktív tag

Én sem tok sajnos megoldást, 2x 6 óra ac4 után. Még csak akadás sem volt.

(#11975) Gebriel válasza DanielK (#11959) üzenetére


Gebriel
veterán

De! Méghozzá annyit, hogy így nyomon követhető, hogy milyen hibái vannak a PS4-nek, és mint várható volt, vannak kezdeti nehézségek.
Bolond aki erre nem gondolt.
Persze nem kell túl dramatizálni.

(#11976) DanielK válasza Gebriel (#11975) üzenetére


DanielK
addikt

Nem a PS4-nek vannak nehézségei, hanem a plusnak és az online rendszernek. Inkább annak legyen nehézségei, mint mondjuk magának a PS4-nek és minden második kuka. De ide hiába írják be, hogy a plus nem megy, mi nem tudunk vele mit kezdeni. Amúgy meg szerintem az ünnepek miatt van ez most. :K

(#11977) Tegla80 válasza DanielK (#11976) üzenetére


Tegla80
addikt

Es azt tegyuk meg hozza,h ez csak ps4 re igaz,mert ps3 mon ,gond nelkul megy minden. :K
(A ps4,sztem store es psn szinten is kulon van a ps3 tol,mert 1szerre maskepp nem is lehetne fent az 1acc ugye. Tuti 2 halozat sztem. )

Sony® & PlayStation®

(#11978) Def26 válasza DanielK (#11976) üzenetére


Def26
félisten

Még nem látsz a kék mézes-cukros felhőtől. Majd ha online játék "függő" leszel és nem csak a single játék éltet akkor átéled mekkora szívás amikor nem tudsz játszani. :) Szerintem nincs azzal semmi baj, ha valaki leírja a negatív élményét is, én személy szerint mindig rácsodálkozok arra, ha valaki ezeket a fórumon ellenzi, mintha palástolni akarna valamit.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11979) miller79


miller79
tag

Talán fontos lehet a PS4-es játékmegosztással kapcsolatos tapasztalatom, ezt most megpróbálom leírni érthetően... Elnézést, ha már volt. Tesómmal osztottunk meg egy-két dolgot egymással. Az NFS Rivals - t letöltötte az USA profiljával, megadta a jelszavát meg mindent én is letöltöttem, reggelre le is jött. Az érdekesség akkor kezdődött, amikor a saját profiljaimból próbáltam indítani, a cím mellett ott volt a kis lakat és nem engedte mondván, hogy semmi közöm a játékhoz (nyilván nem ez a szövegezés :D ) . Utána beléptem a tesóm profiljába, a lakat ott volt, de simán engedte indítani és utána a lakat is eltűnt. Neki ez az USA profilja is elsődlegesre volt állítva és ezért nem engedte csak az Ő gépén, hogy az összes profilja alól indíthassa a játékot. Viszont így, ha én játszani akartam, akkor az Ő profiljával kellett belépnem, ennek az a hátulütője, hogy amint Ő belépett engem ki is dobott :o . Végül az lett a megoldás, hogy Ő levette a profilt másodlagosra, én elsődlegesre, így Ő tud játszani a saját profiljába (de csak abban az egy profilban), én meg bármelyikből. :C Véleményem szerint ez azért eltér a korábban leírtaktól, mert egy profil csak egy gépen lehet elsődleges és a letöltött tartalom sem játszható bármely profilból, ha a letöltő profil nem elsődleges. Na ennyi, remélem érthető volt és hasznát veszitek :R

(#11980) DanielK válasza Def26 (#11978) üzenetére


DanielK
addikt

Tévedsz, nem az a baj, hogy leírja, hanem az, hogy óránként írja le. Elég napi egyszer, mert unom, hogy mikor visszajövök a fórumra, akkor az x hozzászólás fele az, hogy nem megy a plus.
Igen mert a rendszer túl van terhelve. Ennyi. Majd lesz jobb. Még az elején vagyunk.
És megértem, hogy ha valaki online fanatikus, akkor azt zavarja. Szerencsére nekem az életben vannak fontosabb dolgok, így engem a multi nem hoz lázba. Örülök, ha munka mellett és család mellett a szinglit ki tudom pörgetni. :P

[ Szerkesztve ]

(#11981) dunc válasza DanielK (#11980) üzenetére


dunc
nagyúr

"Igen mert a rendszer túl van terhelve. Ennyi. Majd lesz jobb. Még az elején vagyunk."

Ok ez igaz, de akkor az elején nem kérjenek pénzt, majd ha használható rendszer lesz akkor legyen fizetős! :))

"(jó mondjuk zolar -ban gyorsan felmegy a pumpa, dunc -ról nem is beszélve. :D)"

Nem most nem idegesít a plusz kihagyása, az zavar, hogy egyesek azt gondolják rendben van így, és le akarják nyomni a torkunkon..... :U

"Mert ez a mai világban pont így működik ugye?! " így kéne ! :K persze tudom ez nem lesz így! Csak irónia volt.

[ Szerkesztve ]

(#11982) Def26 válasza DanielK (#11980) üzenetére


Def26
félisten

Értelek, de ha így nézed akkor a topik több mint fele hülyeség. :) Ne legyél ennyire szigorú ők is csak élvezni akarják a gépet. :R
(jó mondjuk zolar -ban gyorsan felmegy a pumpa, dunc -ról nem is beszélve. :D)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11983) miller79 válasza dunc (#11981) üzenetére


miller79
tag

Mert ez a mai világban pont így működik ugye?! :F

(#11984) miller79


miller79
tag

Abban viszont megköszönném a segítséget, hogy hogyan lehet a PS Vitaval nem közvetlen WIFI használatával, hanem interneten keresztül a remote play funkciót aktiválni, használni... :W

(#11985) zzola válasza dunc (#11981) üzenetére


zzola
félisten

Igaz, néha túlzásokba esem egy kicsit, ezt el is fogadom a topiclakóktól...

Más.
Ahogy a PS network szarakodik, úgy a BF4 is egy botrány napok óta. Gondoltam megpróbálom felhívni a terméktámogatást (HUN) vonalat, beszélnék egy játék tanácsadóval. Az EA levette a kapcsolati lehetőségek közül, facebook-on már nincs kint a telefonos elérhetőségük...

(#11986) Def26 válasza zzola (#11985) üzenetére


Def26
félisten

Nem hergelés akarlak de Xbox one -on már 1 hete szuper a bf4. Nincs gond, tehát valszeg nem az ea -nál van a bibi.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11987) zzola válasza Def26 (#11986) üzenetére


zzola
félisten

A "lost connection"-t látom elég sűrűn manapság...

[ Szerkesztve ]

(#11988) haddent válasza DanielK (#11980) üzenetére


haddent
addikt

Na igen, annak tényleg nincs túl sok haszna, hogy a PSN -t szídják kórusban ritmusra 4 napja :DDD
Úgy, hogy mindig be lehetett jutni, csak kicsit erőltetni kellett, mert agyontúlnagyon le volt terhelve. Természetesen értem, hogy nem így kéne mennie és nem normális és nem jó..
De ha valaki "játékfüggő" és játszani szeretne ennyire, akkor nem hasznosabb próbálkozni bejutni (és sikerül is egy pár perc után), mint itt flémelni (nem egyenlő azzal, hogy leírja a negatív véleményét)? :F

Def26 akkor kinél? Mégis mitől van folyamatos lag, kapcsolatmegszakadás stb.. (jó, tény, hogy javult, tegnap egész tűrhető volt) A legtöbb szerver egy rakás _ _ _ _. Amikor sikerül kifogni egy jót, akkor minden rendben van. Akkor ez kinek a hibája? :U
Az XO -n persze, hogy rendben van. Az MS pár millcsit odavágott az EA -hoz (aki persze pénz láttán kaszát-kapát eldobva csúszott mászott a lábánál) az exkluzivitás miatt (DLC -ék). Nyilván akkor az exkluzivitást élvező platformot kell rendbehozniuk. Na meg a MS már fizetett vissza pénzt a BF4 Premiumos hisztizőknek, jogosan.
Szóval ha ott (is) ez menne ilyen vagy még rosszabb szinten, abból sokkal nagyobb botrány lenne szerintem.

Illetve a PS4 hardvernek nyilván semmi köze nincs a szerver-side lagokhoz meg a kidobáláshoz, tehát ha nem az EA és nem a konzol akkor marad a PSN. De annak is mi köze lenne hozzá? :F Mindegy, ha igazad van az hamar kiderül, lecseng az ünnep, lenyugszik a nép, elmegy dolgozni / suliba aztán akkor meg is javul, ha tényleg csak ez a baj..

[ Szerkesztve ]

(#11989) Def26 válasza haddent (#11988) üzenetére


Def26
félisten

De annak mi értelme van, hogy az egyik rendszeren jó a másikon meg nem? Szerintem nem hülye az ea, hogy direkt csak ms gépeken oldja meg a gondot. Vagy ennyire tökös lenne, hogy ezt "felvállalva" dolgozik? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11990) zzola válasza Def26 (#11989) üzenetére


zzola
félisten

Látod van elég pénz, amiért az EA odaadta exluzivitás címén a BF4 Second Assault DLC-t a MS-nak. Simán kinézem belőlük, hogy a MS-nak megcsinálták faszán...

(#11991) dunc válasza zzola (#11985) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem
én írtam neked ! :)) idéztem csak!!! Én melletted állok, bennem
van testo :D

(#11992) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Tegnap sikerült beizzítani végre a gépet és mivel én online függő vagyok, egyből BF4 multiba ugrottunk a srácokkal.
Azokkal a hibákkal, amikről egyesek írnak oldalakt fórumokon, egyáltalán nem tapasztaltam (diginet de szerintem nincs semmihez köze).
A menüben, multiban simán tudok szaladgálni, a játék a lenyomott 5 óra alatt egyszer nem fagyott ki, nem dobott ki, nem repkedtek az ellenfelek, semmi hiba nem volt, inkább a fülesemmel való szarakodással ment el az idő. Egyszerűen hihetetlen, hogy a party chat prioritásának átállítása normál módra, változtatja meg drasztikusan, a fejhallgató hangerőt (ez mondjuk vicc!).
A gép hibátlan bár tény, hogy tényleg hangosabb, mint az XO (sokkal) bár ne feledjük el, hogy itt a táp a gépben van és jóval kisebb, mint az XO. A party chat minőségében van még hova fejlődniük.

Akit érdekel a Logitech F540 füles, aminek nincs optikai bemenete, simán működik a géppel. :Y

Végszó: nem bántam meg, hogy beszereztem egy nextgen "PC"-t 130K-ért! Kösz Sony! :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#11993) dunc válasza F.B.I. (#11992) üzenetére


dunc
nagyúr

Én is ledöbbenek, hogy milyen komoly hardvert adnak 130k ért, hihetetlen, hogy ezt a hardvert ekkorára összepréselték, és nem sűl meg! Szerintem nem hangos a gép, kb 3 méterre van.

(#11994) zzola válasza F.B.I. (#11992) üzenetére


zzola
félisten

Esténként nálam min. 5 órát megy, terhelve van rendesen, azért időközönként nem kicsi FPS drop is előfordul...pedig nincsen bezárva a készülék, az asztal tetején csücsül fektetve...

(#11995) daneel92


daneel92
tag

KZ multiban tud valaki segíteni? nem igazán látom át a rendszert, hogy hol tudok fegyvert választani, meg van-e szintfejlődés,stb. mert eddig csak egy béna puskám van :D

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#11996) haddent válasza Def26 (#11989) üzenetére


haddent
addikt

Én nem azt állítom, hogy ennyire tökös, hogy tisztán odaadta magát játékpénzért az MS -nek DLC -vel ÉS hibajavítással együtt, csak azt, hogy ha már utcalánykodott, akkor muszáj neki az MS platformját tökéletesíteni, aztán majd utánna elkezdhet tetvészkedni a Sony -val is. Tehát csak a sorrend borult fel, nem egyenértékű az EA szemében a 2 cég. :(((
Mindegy ennyi baj legyen, a Killzone -nal eddig soha 1 pillanatnyi probléma sem volt multiban sem, ezért én ki merem állítani, hogy a hardverrel, oprendszerrel nincs semmi gond. A PSN -nek nem tudom mi köze lehetne a BF4 multihoz, de ez nem zárható ki..

Zolar én is tapasztaltam FPS droppot, de nemes egyszerűséggel a tehetetlen szenny programozói munkával teszem egyenlővé. BF4 -ről beszélek, gondolom világos, egyik pályán egy tök sima jelenet leesik az fps, másik pillanatban sokkal intenzívebb, nagyobb robbanás, több ember, egyszerűen kötelező jeleggel nagyobb számítás és semmi gond... :W
Persze nyilván van vége a hardvernek, de meg lehetne oldani, ha nem egy félkész szutykot adtak volna ki. Az optimalizáció csodákra képes, főleg fix. hardvernél. :U

[ Szerkesztve ]

(#11997) dunc válasza haddent (#11996) üzenetére


dunc
nagyúr

A droppolásba csak az a gond, hogy a gyenge Ghostba is van! Már x360 nál is tapasztaltam! (singlebe és multiba is)

(#11998) haddent válasza dunc (#11997) üzenetére


haddent
addikt

A Ghost -nál szerintem teljesen egyértelmű a programozói munka (annak teljes hiánya) :U Ott még csak erőlködni sem kell, hogy mire fogjuk rá :C

Egyébként most Killzone -oztam egy pár percet, és végre egy játék ami azt a benyomást kelti, hogy foglalkoznak vele! Eleinte is FullHD volt és szépen futott, de érezhetően javultak a frameratek az elmúlt néhány hét alatt. :K (rég nem játszottam vele, és feltűnt egyből)

szerk.: elhiszem, hogy az egész multi "érzés" magával ragad (a CoD 1 - 2 jól megalapozta ezt anno..), de ettől még technikailag "no komment"

[ Szerkesztve ]

(#11999) dunc válasza haddent (#11998) üzenetére


dunc
nagyúr

Bár nem tetszik a KZ, de valóban stabilabb lett a multi, pár napig nem probáltam, és feltűnt stabilabb az egész! A cod a hibái ellenére nagyon jó multis játék! Amikor van félórám lenyomok pár tdm et!

(#12000) zzola válasza dunc (#11999) üzenetére


zzola
félisten

Nekem a KZ és a COD multi is egy csalódás!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.