Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11501) Gergosz2 válasza GeneraL_XTX (#11496) üzenetére


Gergosz2
veterán

DS4 lesz nekik raktáron szerintem úgyhogy minél előbb fus el hozzájuk.
Ezt arra alapozom , hogy az MM is kapni.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#11502) dunc


dunc
nagyúr

Megvan ,nem sima lövölde! Ha valaki odaér elmondom a trükköt! :DD

[ Szerkesztve ]

(#11503) Def26


Def26
félisten

Srácok tudtok most olyan boltot ahol van ps4. Valaki írta nemrég, hogy valamelyik mediamarkt -ban volt. Olyan hely kéne ahol tudok bankkártyával fizetni.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11504) boost


boost
addikt

Csak január elejéig tartson ki a gép, utána úgyis kezdo"dik a meló, mehet szükég esetén a szervízbe. :U

Def26: tegnap a soroksári MMbe volt.

[ Szerkesztve ]

(#11505) idegen lény


idegen lény
őstag

Látom már szépen jönnek elő az első szériahibák. ;] Ezek alapján már nem is tűnik olyan jó ötletnek használtat venni.

Nekem tetszik, hogy a KZ ilyen nehéz, kicsit féltem tőle, hogy megint csak a szokásos pléhsztéjsön egyszerűségű játékok lesznek.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#11506) Def26 válasza boost (#11504) üzenetére


Def26
félisten

Köszi. :R

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11507) GeneraL_XTX válasza zzola (#11500) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

el sajna:(

és az egész gépet vigyem mindenestül szerintetek? Vagy csak a kontrollert?

(#11508) Tomix24


Tomix24
addikt

Srácok, ha veszek 50 dolláros reedem kódot USA fiókhoz, akkor azon PS plus-t is vehetek? Mert Ice kolléga csak 1 évest írt megvételre, de nekem egyenlőre 3 hónap is bőven elég lenne..

(#11509) dunc válasza GeneraL_XTX (#11507) üzenetére


dunc
nagyúr

Ha tudják próbálni,akkor csak a padot! vagy ha lehetőséged van haverral tesztelni! Én vennék egy padot,ezt meg vinném sajna szervizbe,mert akarok majd még egy padot! Nem az a gagyi headset a hibás?

(#11510) Madwe válasza GeneraL_XTX (#11507) üzenetére


Madwe
nagyúr

Valószínű mindent kell vigyél, amit kaptál, ha bundlebe vetted akkor plusz kontroller, kamera, killzone is kelleni fog! a jogszabály szerint ha jól tudom minden egyes alkatrésszel együtt érvényes csak a garancia...

(#11508) Tomix24 Persze! a feltöltőkártya annyit tesz h beleteszi a walletedbe a pénzt, ugyanúgy mintha paypallal utalnál vagy bankkártyával (bár azzal direktbe is tudnál fizetni) onnantól kezdve meg arra költöd amire akarod, akár psn+ra is...

(#11511) dunc válasza Madwe (#11510) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem kell mindent bevinni! Ha a pad a rossz,nem kell a a gépet vinni, ha 72 óra csere van akkor kell mindent vinni!

(#11512) zzola válasza Tomix24 (#11508) üzenetére


zzola
félisten

Bármit vehetsz rajta/érte! De az évesen kívül mást nem éri meg venni, mert marha drága...

[ Szerkesztve ]

(#11513) Madwe válasza dunc (#11511) üzenetére


Madwe
nagyúr

Áh, ezt jó tudni :) Pedig engem már hitegettek ezzel, hogy márpedig kell a garihoz ez is az is, mondjuk ha nem így van nem értem mit érdekelte ez őket...

(#11514) idegen lény


idegen lény
őstag

Még hogy DS, ez a jövő kontrollere!: [link] Ez már tiszta jedi-erő!

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#11515) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Segítsetek már, hogy van ez a local coop? Két usert kell kreálni? Mert máskülönben mindig csak az egyik kontrollert érzékeli. :F

(#11516) Madwe válasza BomiBoogie (#11515) üzenetére


Madwe
nagyúr

Resogunnal? Ott csak online coop van! Trineba pl options gombot kell megnyomni a 2. játékosnak. Legot nem tudom...

(#11514) idegen lény ez se nem pontos, se nem kényelmes (hadonásszon a fene) uh játékra nem jó :) villogni igen, konyhába/go-prohoz/tv-hez/prezihez jó ez, nem játékra...

[ Szerkesztve ]

(#11517) zenwalk


zenwalk
senior tag

Van itt valaki aki játszik a warframemel?

(#11518) Bencus88 válasza zenwalk (#11517) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Épp töltés alatt van. Amúgy nem értem, mert nekem nagyon lassan tölt. Másnál is van ilyen hiba? Lehet nem kéne egyszerre 3 dolgot tölteni? :DDD :DDD

(#11519) BomiBoogie válasza Madwe (#11516) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nem, pl. LEGO Marvel Super Heroes.
Valószínűleg két account kell, és amikor csatlakoztatod a kontrollert, megkérdezi, hogy melyik játékoshoz tartozik.

(#11520) ImpersonatoR válasza Bencus88 (#11518) üzenetére

2 nel többet ha toltessz be tud lassulni mind1 milyen neted van. Nálam a fifa 14 + Contrast + KZ update jött vagy 2 órán keresztül.

(#11521) Bencus88 válasza ImpersonatoR (#11520) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Az jó, akkor ezért ilyen lassú. :R Már nem törlöm megvárom míg lejön.

(#11522) Tutu7030 válasza Bencus88 (#11521) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nyugi, ps3-on is lassú volt ma este a letöltés. egyszer-kétszer meg is állt teljesen.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#11523) idegen lény válasza Madwe (#11516) üzenetére


idegen lény
őstag

Pedig már dolgoznak egy Batman Beyond jelmezen is. Na jó, ez még tényleg a jövő. No de mindjárt itt a jövő (év).

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#11524) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Ha jól olvastam pár forumon tervben van a The Last of US PS4-re is. Annyira jó lenne, ha év elejére kiadnák. :U

(#11525) Madwe válasza Bencus88 (#11524) üzenetére


Madwe
nagyúr

Dehogy fogják, egyrészt uncharted 4en dolgoznak, másrészt elég kicsi még a ps4 bázis, töredéke menne el mint a ps3asnak, harmadrészt meg teljesen újra kéne írják kb nulláról mert a cell az x86 architektúrával köszönőviszonyban sincs, s tekintve h mindezt egy kisebb piacra tennék... Én meg azt hallottam jövőre jön a Forza és a Halo is ps-re :Y

(#11526) Peat;) válasza GeneraL_XTX (#11507) üzenetére


Peat;)
veterán

Ha neten rendelted akkor a 72 óra az ugye 8 nap.

(#11527) Bencus88 válasza Madwe (#11525) üzenetére


Bencus88
nagyúr

:O :O

Akkor a GTA-val is hasonló a szitu. De én bizakodó vagyok.

(#11528) czappa


czappa
aktív tag

helyzetjelentes:
Miutan a COD ot ketszer vegig vittem, elovettem a KZ-t - ujra normalon.
Es most mar nem tunik olyan neheznek, mint eloszor hittem.

KZ SPOILER
Csak azt sajnalom, hogy - eddig - meg nem talalkoztam olyan palyaval mint az elejen az erodos. Ott a szabadsag tetszett.

(#11529) krx21


krx21
nagyúr

Nagyon gondolkozok még mindig, hogy a KZ mellé megveszem az AC4-et...

Szerintetek?

Attól félek, hogy nem kötne le, vagy hogy hamar unalmas lesz... Mint általában az nyitott világú játékok...
Elég szép... Talán csak a KZ szebb illetve más...

ID: UVE_hun

[ Szerkesztve ]

(#11530) Madwe válasza Bencus88 (#11527) üzenetére


Madwe
nagyúr

GTA 5 elvileg készül pc-re, x86-ra szóval abból a szempontból jobb a helyzete. Nomeg Rockstar nem dolgozik gőzerővel a gta6on, uh maradt a kis bázis... De a gta 5 sanszosabb mint a tlou...

(#11531) Ps Vita válasza dunc (#11463) üzenetére


Ps Vita
őstag

1:U
Pedig hardon tolom...

[ Szerkesztve ]

(#11532) Bencus88 válasza Madwe (#11530) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Értem. Reméljük legalább az egyik hamarosan megérkezik.

Én KZ-t normalon kezdtem, boldogulok, de van hogy meghalok párszor.

AC4-be én is bele kukkantok. Mennyire baj, hogy nem játszottam az előző részekkel?

Watch Dogs is nagyon várós.

Knackről kicsit lebeszéltem magam. Valaki játszott már vele? Tapasztalatok?

[ Szerkesztve ]

(#11533) mstills


mstills
tag

Killzone kijátszása után adtam egy esélyt a Ghosts single részének, de sajnos egy kalap szar. Se történetben, se grafikában, se hangulatilag, se zenék terén közelében sincs a KZ-nak. marad a multi része

(#11534) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Na jól van, gyerekek, kipróbáltam, tetszik, de rá kell jönnöm, hogy nem lesz időm használni, megvárni az érkező címeket, ezért nem szeretnék egyelőre további pénzt fektetni a platformba. :(

(#11535) Jakesz válasza Bencus88 (#11532) üzenetére


Jakesz
őstag

A Knack 18k-ért az év vicce, de még 10k-ért is az lenne.

(#11536) zsotika77


zsotika77
csendes tag

Ez a KZ retek nehéz néhol...kezd a tököm teleszökkenni vele... :DD

(#11537) Bencus88 válasza Jakesz (#11535) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Akkor jól gondoltam. :R

BomiBoogie: Na mi ez a letörtség?

[ Szerkesztve ]

(#11538) Madwe válasza BomiBoogie (#11534) üzenetére


Madwe
nagyúr

További pénzt csak az érkező játékokra kell majd költeni, nem :D? vagy a tv/monitorra gondolsz?
A konzol maga bejött, csak az időhiány a gond?

Igazából nekem is alig jut rá időm, de úgy vagyok vele, h ha már ennyit dolgozok, ennyit áldozok egy szívemnek kedves szórakozásra, még akkor is ha alig tudom használni, mert akkor viszont szórakoztat :) társaságban pedig egyenesen tökéletes kellék...

(#11539) BomiBoogie válasza Madwe (#11538) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Igen, a konzol bejött, bár szomorú, hogy ennyire csak játékra lehet használni, semmi app, egyéb (egyelőre), de ezzel együtt is úgy látom, most nem éri meg befektetni ebbe, mert lehet, hogy rövid szórakozás, de arra meg drága mulatság.

Majd, ha lesz egyszer egy szép nagy tévém, meg egy rendes hely, és a pénz sem annyira kardinális, akkor lesz egy PS4-5-6-7, attól függ. :)

(#11540) trufa12 válasza BomiBoogie (#11539) üzenetére


trufa12
addikt

Még játék sincs. ;]
De jó lesz ez am nem kell aggódni.

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#11541) BomiBoogie válasza trufa12 (#11540) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nem aggódom, másnak biztos jó lesz. :K :)

(#11542) idegen lény válasza mstills (#11533) üzenetére


idegen lény
őstag

Ez érdekes vélemény, hiszen a COD magasabb értékelést kapott, mint a KZ. A Knack-et meg csak jó közepesre értékelik.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#11543) mstills válasza BomiBoogie (#11539) üzenetére


mstills
tag

Nem kötekedésképp, de egy játékkonzolnál miért negatívum, ha csak játékra lehet használni? illetve milyen appek hiányoznak róla? amit el tudok képzelni, és jelenleg még nincs, az a Youtube, de ezen kívül semmi más nem jut eszembe.

@idegen lény: Killzone a leghangulatosabb FPS, amivel valaha játszottam, egy korrekt, izgalmas történettel, jó zenékkel, next-gen grafikával és változatos részekkel. Ezzel szemben a Ghosts egy agyonscriptelt, hót unalmas, grafika szempontjából idejétmúlt valami, amin érződik, hogy egy több éves verzió toldozgatása.
A multi része persze változatlanul tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#11544) BomiBoogie válasza mstills (#11543) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nem is veszem kötekedésnek, ez érhető is, de nézd el, ez (volt) az első konzolom. :K

(#11545) bolka1982 válasza BomiBoogie (#11544) üzenetére


bolka1982
csendes tag

Nem tartom megfontolt döntésnek debütkor megvenni egy konzolt. Jó egy év után jönnek csak a komolyabb címek, ilyenkor derülnek ki a hardveres-szoftveres gondok. Teljesen jól ki lehetett volna bírni még egy évet a jó öreg PS3 assal, de sokan mégis 13-án rohantak a gépért. Valaki meg már a hardverapron hírdeti, mert rájött hogy most még nem megy sokra a PS 4-el.Egyszerűen nulla még a felhozatal.Egy év még kell neki hogy kibontakozzon szépen.

[ Szerkesztve ]

(#11546) mrhyper válasza bolka1982 (#11545) üzenetére


mrhyper
csendes tag

Köszönjük a ps4 fórumban ezt az értelmes hozzászólást, a viszontlátásra :)

(#11547) Gergosz2 válasza mrhyper (#11546) üzenetére


Gergosz2
veterán

Miért ,nincs igaza?

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#11548) bolka1982 válasza mrhyper (#11546) üzenetére


bolka1982
csendes tag

Az hogy te semmit nem fogtál fel az irományomból az világos, de a többiek biztosan értették :-)

(#11549) BomiBoogie válasza bolka1982 (#11545) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Igen, attól tartok, ebbe a hibába estem. :K :)

Hátha akad még valahol egy jó PS3! :D

(#11550) Zjunior válasza bolka1982 (#11545) üzenetére


Zjunior
veterán

Nulla vagy tee!:)
Next gen Boxra van 1 rakat jatek...
Nem elég 6 jatek fel evig max?:Y
Januarban jonnek az ujabbak...

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.