Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11751) boost válasza mstills (#11750) üzenetére


boost
addikt

Igen, a support-ra. Az szokott segíteni.

(#11752) Madwe válasza semetka (#11744) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem, ha primary a uk accod akkor mehet a multi mert megosztja!

Sev!er utánad pár hszel: csinálj nyugodtan uj accot, a játékokat mindegyik ACC használhatja, ha van az egyiken ps+ akkor azt allisd be h primary legyen (lehet egy gépen több primary is btw) s akkor tudsz multizni mindegyik accal! Az aktuális ACC nevet írja ki online a rendszer!

A psn karbantartasokkal nincs mit tenni, minden online szolgaltatasnal benne van... Viszont a ps+ dolog eléggé bugosan hangzik, ha nem javul írj nekik!

[ Szerkesztve ]

(#11753) tunkiih


tunkiih
őstag

sziasztok. amennyiben külföldröl kapok ( usa ) ps4 konzolt, blokk nélkül tulajdonképpen nincs garancia a gépre, vagy mint xbox 360 -nál adatok alapján megy ez?

(#11754) DonDennis


DonDennis
senior tag

Ez elég LOL pedig ezt a gyereket csomót láttam ide is írni.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#11755) miller79


miller79
tag

Senkinek nem megy a PSN?

(#11756) ImpersonatoR válasza miller79 (#11755) üzenetére

Nem megy. Kivancsi leszek mi lesz a karpotlas vagy a magyarazat ra.

(#11757) zzola válasza tunkiih (#11753) üzenetére


zzola
félisten

Biztosan van, csak Európában nem tudod érvényesíteni...

(#11758) Sev!er válasza Madwe (#11752) üzenetére


Sev!er
aktív tag

Köszi! Tehát ha csinálok 4 új acc-ot (régieket eltávolítom) akkor mindegyiket állítsam be primary-nek? És akkor ha valamelyiken a 4 közül befizetem a ps+t akkor majd lehet multizni a másik 3 primary-vel is? Vagy elég lenne egy primary acc és a maradék 3 nem primary? (Ezt a primary nem primary dolgot ugye be lehet állítani a ps4 beállításaiban?) köszi!

[ Szerkesztve ]

(#11759) Zjunior válasza miller79 (#11755) üzenetére


Zjunior
veterán

Xd

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#11760) Zoli1117Bak válasza miller79 (#11755) üzenetére


Zoli1117Bak
tag

Nekem megy,most voltam fönt hátha lessz valami karácsonyi ajándek,nincs :)A Sony nagy vonalau mint mindig!

psn:babax1117

(#11761) daneel92


daneel92
tag

sziasztok! ide kell írni, hogy psn acc daneel92 és vegyetek fel? mert ha ide, akkor vegyetek fel! :)

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#11762) zzola


zzola
félisten

Tettem egy próbát, pendrive-ról szerettem volna újraflashelni a legutóbbi FW-t. Nem sikerült, pendrive-ról nem lehetséges nálam. Ellenben a netről simán lekapja a FW-t és újra is flasheli. Utána quick format volt, most mintha érezhetően gördülékenyebb lenne a menü...

(#11763) Zoli1117Bak válasza zzola (#11762) üzenetére


Zoli1117Bak
tag

Killzone multi vélemény kellene,teamdeat-ban ha valaki tolja vele.Nagyon rikan multizok ha valaki akar egy céltáblát az nyugottan fel vehet :)

ZOLAR:akkor ez lehet megoldja a feketeképernyő problémadat majd számloj be róla.

[ Szerkesztve ]

psn:babax1117

(#11764) tunkiih válasza zzola (#11757) üzenetére


tunkiih
őstag

értem. lényegesen olcsobban tudnám de igy elgondolkodtató. amugy is késöbb vennék addig kijönnek a hibák remélhetőleg..

(#11765) KingKress79


KingKress79
aktív tag

Sajnálva olvasom, hogy a Sony még mindig nem ura a PSN-nek. PS3 idejében is elég instabil volt. Én PS4-et csak multi miatt akarok venni, vagyis a gép mögött legyen egy megbízható, stabil rendszer. A konkurenciánál mintha egy kicsit jobb lenne a jelenlegi helyett. Csak ennyi a véleményem a Sony-ról.

PS4: KingKress

(#11766) a.sebi válasza KingKress79 (#11765) üzenetére


a.sebi
őstag

Vegyél egy xboxot:)

(#11767) dunc válasza KingKress79 (#11765) üzenetére


dunc
nagyúr

Igazad van a LIVE 100x stabilabb!

(#11768) KingKress79 válasza a.sebi (#11766) üzenetére


KingKress79
aktív tag

Nálam még a next-gen vásárlás nem holnap lesz. Olyan május körül akarok venni. De nagyon bizonytalan vagyok. A PS4 jobban meggyőzött mint a Xbox ONE.

dunc: Engem is ez zavar, hogy az MS-nek miért sikerül az ami a Sony-nak nem. Most egy Xbox360-om van. Nem azt mondom, hogy atombiztos rendszer a Live, de ennyi gond nem is volt vele mint a PSN-nel.

PS4: KingKress

(#11769) tunkiih válasza KingKress79 (#11768) üzenetére


tunkiih
őstag

hasonloan vagyok, én lehet késöbb vennék ősszel több játék fog érdekelni (project cars, ujabb fifa pl.), a mostaniak nem nagyon vonzanak ha meg lesz addig valami megvenném használtan.. a 360 volt nálam az abszolut győztes, most pedig a kezdetek ota a ps4 itt. remélem addig naggyábol gatyába rázzák. :D

(#11770) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Srácok rendeltem egy tévét még 22-én. Hétfőn kaptam egy üzenetet, a szállítási adatokról ilyenekről meg ezt írták:

A küldemény kézbesítésére megbízásunk alapján várhatóan 2013.12.30-ig kerül sor

Szóval a csomag megérkezhet előbb is jól sejtem? :R

(#11771) Gergosz2 válasza Bencus88 (#11770) üzenetére


Gergosz2
veterán

nem , mert a következő munkanap az 30.-a.
Nekem is akkor jön egy csomagom, amit szintén 22.-én rendeltem.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#11772) Bencus88 válasza Gergosz2 (#11771) üzenetére


Bencus88
nagyúr

:O
nagy kár.

(#11773) flexxx


flexxx
tag

Na tegnap este en is PS4 tulajdonos lettem! Made in China, FOX van az aljara irva, a PSN-nel rengeteg gond volt tegnap, de meg ma is szarakodott. Szerintetek normalis, hogy a Killzone tegnap megallt 3x is olyan 5-10 mp-re? Knack-kel semmi gond nem volt, szoval nem hiszem hogy a geppel lenne gond. Ma mar a Killzone is tokeletesen ment, de kicsit kezdek ketelkedni a PS4 megbizhatosagaban. Na mondjuk majd ugyis kiderul.

PSN ID: fleXTCG

Aki szeretne, vegyen fel!

(#11774) ImpersonatoR válasza flexxx (#11773) üzenetére

Maxra volt updateelve kz is meg a rendszer is mielott nekialltal? Nalam meg soha nem akadt be foleg nem 4-5 mpre.

(#11775) flexxx válasza ImpersonatoR (#11774) üzenetére


flexxx
tag

A rendszer updatelve volt, a KZ nem hiszem. Neha egy egy pillanatra beakad a menu is, de az nagyon ritka. Lehet az csak a netem miatt, de a KZ nem tudom miert. A Knack viszont tokeletesen megy.

(#11776) haddent válasza KingKress79 (#11768) üzenetére


haddent
addikt

Miert sikerul MS nek a Sony nak nem? MS nek van ugy 20-30 ev tapasztalata oprendszerek, halozatok minden teren :DDD A Sony nak meg jobban sikerult a hardver most. Ez van, mindketto nagyon is jo, valassz nem fogod megbanni egyiket sem.

[ Szerkesztve ]

(#11777) oriic válasza dunc (#11767) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Stabilabb, bár néha ott is vannak problémák.

Live-Die-Respawn

(#11778) dunc


dunc
nagyúr

Jeszus, de durva KZ ending! :Y

(#11779) DonDennis


DonDennis
senior tag

Sziasztok valakinek FIFA14 be volt ez a problémája? Havernak most előjött csak ő nem PH-s szóval én kérdezem meg helyette.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#11780) dunc


dunc
nagyúr

Hát végignyomtam a KZ-t soha nem szerettem a KZ világát! Ez a rész se tetszett, szép egy kis ízelítő mi várható a next gen. mókába! :C (tehát grafikailag ez a színt évekig jöhet,mondjuk egy sci-fi-t nem nehéz megvalósítani,mert valótlan fények,effektek olyan csilli-villli,mint az elején a növényzet stb nagyon gyatra volt,viszont a fény-árnyék a világűrbe az rendben volt ! )
Tehát várok valami jó játékot! Watch dogs,cars club jöhet,persze az álmom egy next gen. GT :B csak sajnos a GT korong még várat magára :(

[ Szerkesztve ]

(#11781) dunc


dunc
nagyúr

Jé rossz a psn :D, milyen meglepő :DDD

An error has occurred

[ Szerkesztve ]

(#11782) haddent válasza dunc (#11781) üzenetére


haddent
addikt

Úgy látom te nem játszottál steamen steames, valve-s játékokkal. Nincs nap, hogy ne lenne szar valami...
PS4 -es PSN pedig 1 hónapos rendszer, ünnepi túlterheltség, illetve 2-3 hét alatt nem észleltem túl sok hibát, max. 2-3x volt offline 1-2 órát.
Belefér... csak múljon el a jövőben!

mstills aha nem :DDD Mondjuk Source -ban még nem volt match-making. Kicsit több mint 1 éve jelent meg a CS:GO. Na azóta pár hetente peccs, szinte minden nap szar valami, a rendszer több mint 1 év alatt még mindig bugos. Ez csak egy játékon belül. De rengetegszer az egész steam elszáll, barátlista minden, offlien az egész szemét szenny. Nem ide tartozik, de komolyan ezek akarnak betörni a piacra a kis aranyos dobozkáikkal amikbe beleraktak kb. 600W -nyi fogyasztót hűtés meg nulla? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11783) mstills válasza dunc (#11781) üzenetére


mstills
tag

megint elment a plus.. :W

haddent: én 5 évig css-ztem nagyon aktívan, mielőtt eladtam a pc-m és sosem voltak ilyen szintű kimaradások.

[ Szerkesztve ]

(#11784) dunc válasza haddent (#11782) üzenetére


dunc
nagyúr

Igen! Minden kezedet nehéz! (amúgy gondolkodok egy ps3 beszerzésén,mert ott van jó pár cím amit kijátszanék,és a gt 6 háááát :) )

(#11785) Madwe válasza mstills (#11783) üzenetére


Madwe
nagyúr

En is csztem, s bőven voltak karbantartások, manapság is vannak heti 1-2 órát... Meg wow, bármely masik mmo eseteben is vannak... Heti pár óra belefér, aki azt nem bírja ki, azzal gond van... Indulásnál, unnepeknel meg nyilván tulterheltek a rendszerek, nem mellesleg folyamatos ddos támadásnak vannak most kitéve...

(#11786) haddent válasza Madwe (#11785) üzenetére


haddent
addikt

:K Bizony, azért ne elvakultan csak az érme egyik oldalát vizsgálgassuk már..

dunc én is ezen gondolkoztam mióta eldöntöttem, hogy lesz PS4 (~Július), de mostmár megvan ez, csak nem fogok egy előző generációs 7 éves dögöt venni :F Annyit nem ér meg az az 1-2-3 najó 4-5-6 :DDD cím.. :O

(#11787) mstills válasza Madwe (#11785) üzenetére


mstills
tag

Utóbbi 2 évben be sem léptem, de azelőtt biztos, hogy nem voltak heti szinten órás karbantartások. 2013-ban egy havidíjas, milliók által használt rendszernél heti 1 óra sem fér bele. ne vicceljünk már. az megint más lenne, ha csak a store nem működne, de így, hogy órákig áll az egész, nagyon gáz.. és nem arról van szó, hogy nem lehet kibírni, mert aki nem bírja ki, azzal tényleg baj van, hanem egyszerűen 2013-ban egy ekkora méretű rendszernél ez nem normális.

[ Szerkesztve ]

(#11788) zzola válasza mstills (#11787) üzenetére


zzola
félisten

Nekem reggel már jó volt a store , US.

(#11789) mstills válasza zzola (#11788) üzenetére


mstills
tag

Nekem hajnal 2 körül már jó volt, amíg le nem feküdtem semmi probléma nem volt.

(#11790) mlinus


mlinus
őstag

kaptam egy ps4et, már 1 órája próbálok bejelentkezni psn-re,de please wait-en kívűl nem jut semmire :D

mostohaöcsémnél ps3on próbáltunk store-ra bemenni reggel de akkor se ment.. elég vicces :U

(#11791) haddent válasza mlinus (#11790) üzenetére


haddent
addikt

Biztos nem azért, mert még kb. másik 500.000 ember is ezt próbálja ;]

(#11792) mlinus válasza haddent (#11791) üzenetére


mlinus
őstag

Nyilván ezért, de ez engem nem nyugtat. Xbox live megy, Steam megy, Apple store megy, Google play megy. De a PSN nem.

(#11793) Madwe válasza mstills (#11787) üzenetére


Madwe
nagyúr

Pedig voltak s vannak is, igaz itthoni idő szerint jo órában ( hajnali 2 utan) psn meg USAnak kedvez... Karbantartás meg szükséges, nem lehet mit tenni... Mindegy, menjen csak a rinya...

(#11794) kovsol válasza mstills (#11787) üzenetére


kovsol
titán

WoW ban minden szerdán leállás van.

May the Force be with you!

(#11795) mstills válasza Madwe (#11793) üzenetére


mstills
tag

A végén elhiteted velem, hogy egy havidíjas rendszernél 2013-ban teljesen normálisak az órákig, napokig tartó kimaradások, karbantartások.
Windows live, app store, google market megy. facebook, ebay, amazon, spotify, google, tumblr, twitter, yahoo, youtube megy. mindegyiknek nagyobb forgalma van, mint a PSN-nek, ezek közül sok ingyenesen használható.
Lehet te lenyeled, hogy fizetsz valamiért ami hol működik, hol nem, de mi nem. 2013 van. net, telefon, áram, víz, gáz sem megy el túlterheltségre hivatkozva. ha pedig igen, van hivatalos közlemény, figyelmeztetés előtte, vagy akár kárpótlás utólag.

[ Szerkesztve ]

(#11796) Madwe válasza mstills (#11795) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért tegyünk mar különbséget egy online játékokhoz kapcsolódó szolgáltatás es egy mezei weboldal között... S bizony 2013ban teljesen normális, hogy azoknál karbantartás van. Wownak havidíja annyi mint kb 1 év psn+ s 10 millióan használják, megis van rendszeres karbantartás... Egy Applenel ami csak egy FTP server kb, vagy egy facebooknal más a helyzet...

[ Szerkesztve ]

(#11797) krx21 válasza dunc (#11780) üzenetére


krx21
nagyúr

Na, csak sikerült végigjátszani... ;]

"sci-fi-t nem nehéz megvalósítani,mert valótlan fények,effektek olyan csilli-villli,mint az elején a növényzet stb nagyon gyatra volt,viszont"

Valótlan fények? A meg milyen? Miért baj, hogy van egy játék, ahol végre nem olyan a növényzet mint a FC3-ban vagy a AC4-ben... Az ne legyen már a grafikára kritika, hogy sci-fi játék...

Én az mondom, hogy ha az első másfél évben ennél nem jön ki rosszabb grafikájú játék, már elégedettek lehetünk... Tény hogy jelen pillanatban a legszebb grafikájú konzolos játék, de remélem nem sokáig...
Én akkor csettintettem volna, ha a single is 60fps-ben fut... :K

(#11798) mstills válasza Madwe (#11796) üzenetére


mstills
tag

Gondolom karbantartás, ami előre be van jelentve. itt a különbség. nem hol megy, hol nem, a Sony pedig kussol.
Ja, a facebook is csak egy mezei weboldal, amit több százmillióan látógatnak másodpercenként és terabájtok repkednek naponta. ne vicceljünk már

(#11799) dunc válasza krx21 (#11797) üzenetére


dunc
nagyúr

Jah, de csak becsületből nyomtam végig! Az egész hangulat nem fogott meg! Elismerem a játék érősegeit, de nekem nem ez a best! :))

"Valótlan fények? A meg milyen? " Olyan effektek,fények amik nem léteznek ezért csak szépre kell megcsinálni,mert nem hasonlítható össze semmi ismert dologgal. :))

[ Szerkesztve ]

(#11800) Madwe válasza mstills (#11798) üzenetére


Madwe
nagyúr

Pedig az is egy mezei weboldal, es csak adatforgalmat generál, azt sokat, de karbantartást nem igényel... Sony be jelenthetne mikor hogy lesz, az igaz, sőt ez a része teljesen jogos, de elkerülni nem lehet...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.