Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11451) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Kár, hogy a kamera még nem tud semmi extrát, így tulajdonképpen még nem éri meg megvenni.

Mert látom, hogy asszonynak kedvére lenne. Sebaj, gondolom, év elején igyekeznek majd valami játékot passzítani hozzá. :)

(#11452) Madwe válasza krx21 (#11429) üzenetére


Madwe
nagyúr

Linear pcm ha Hdmin megy ki a hang: losess lesz s igy szebb! Ha optikain megy ott a linear csak stereot visz, ilyenkor bitstream a tuti!

(#11453) Peat76 válasza barack1997 (#11449) üzenetére


Peat76
őstag

Hogy hogy játszhatatlan, mi lesz vele ha update-et leszedi?
Én is most tervezem megvenni digitálisan és reméltem orvosolják azokat a hibákat amikre a játékosok panaszkodnak....de igy nem lesz jó :(

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#11454) DonDennis válasza BomiBoogie (#11451) üzenetére


DonDennis
senior tag

Nekem van kamera és amúgy playroomehoz csomó kis játék jön ki, meg igazából a hangvezérlés miatt már megéri, pontos és mindig jól működik és ha rászokik az ember akkor tényleg poén.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#11455) mattheus


mattheus
őstag

Sziasztok!

Ezen a héten váltam boldog ps4 tulajjá és emiatt nekem is szembesülnöm kellett azzal a ténnyel, hogy online játék csak PS Plus hozzáféréssel lehetséges.

Nagyjából már sikerült magamat kiművelnem a témában, ugyanakkor nem értem, hogy mi is az a PSN mellékfiók és főfiók és azt sem, hogy ezt hogyan, hol és miképpen állítom be. :F

Hogy még inkább árnyaljam a képet, nekem van egy UK PSN fiókom 2008 óta, amit a PS3-hoz használok.
Természetesen ebből adódóan az összes Achivement-em ott van vezetve , ugyanakkor a PS4 esetében még nem döntöttem, hogy a korábbi UK vagy esetleg HU fiókot használok-e, így fel sem mentem a PSN-re egyelőre. A legtöbb hsz alapján UK a befutó, ugyanakkor az problémásabb, mivel csak AMEX kártyával tudnám használni, ami nincs, ezért marad a külön kártyavásárlás..... stb. A magyar esetében meg mindent elölről kell kezdenem, mert semmit sem tudok átvinni.

A kérdéseim az alábbiak lennének:

1. Hol és hogyan tudom beállítani, hogy melyik a fő és mellékfiók?
2. PS3 esetében amikor létrehoztam az angol profilt (2008) én biztos, hogy nem állítottam be a fiók típusát. Ezt hol lehet megnézni?
3. Ha létrehozok egy magyar PSN fiókot a Plus-hoz, akkor hogyan tudom azt beállítani, hogy a PS3-on is használhassam a PSN Plus szolgáltatásokat (amin jelenleg UK account-al használok? Létre kell hoznom egy új felhasználót?
4. Abban az esetben, ha igazán nem nagyon tervezek vásárolni programokat, akkor abban az esetben is továbbra is a UK accountot ajánljátok ?

Köszönöm!

UI: Ha ezek valahol össze vannak szedve valahol, mint tudástár, akkor az azzal kapcsolatos linkeket is szívesen fogadom.

(#11456) zzola válasza mattheus (#11455) üzenetére


zzola
félisten

Kb. az összes kérdésedre megtalálnád a válasz, ha benéztél volna a PS3 topicba.
Fő és mellék fiók nem létezik. Egy fiókon belül pl. a gyerekednek tudsz létre hozni al fiókot (Sub Account), de ezzel szerintem nem is érdemes foglalkozni.

HU fiók a legdrágább, cserébe kényelmes, mert HUN bankkártyával is lehet fizetni.
UK a közép út, feltöltőt lehet hozzá vásárolni.
US fiók a legolcsóbb, ha nem lemezes verziókra vágysz, ugyanitt a DLC-k is olcsóbbak, mint a fenti két verziónál! Vagy rendelhetsz külföldről régió mentes lemezt, az elviekben minden régiós fiókhoz jó. Többen Kanadából szoktunk rendelni, kb. 14000 forintra jön ki egy PS4 játék.
Ha van UK fiókod, akkor nincsen teendőd, mint belépni és élvezni a bugos PS4 játékokat....

Több ember azt csinálja, hogy 2-3 fiókja van, más-más régiókban, egyikkel megveszi, másikkal használja...

[ Szerkesztve ]

(#11457) mattheus válasza zzola (#11456) üzenetére


mattheus
őstag

Szia!

Köszönöm szépen!
Még egy kérdés (elnézést, ha ez milliószor taglalva van a PS3 topicban), ha létrehozok most egy magyar profilt a PS4-en , amiben előfizetek a Plus szolgáltatásra, hogy játszhassak a "bug"-os játékokkal :) , majd ugyanazzal a PSN userrel belépek a PS3-on, letöltve az ingyenes játékokat (pl. Grid 2), játszhatok a későbbiekben a UK felhasználónevemmel azokkal a játékokkal a PS3-on ?

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#11458) zzola válasza mattheus (#11457) üzenetére


zzola
félisten

Eddig úgy volt, hogy megvetted és bármelyik accountoddal játszhattál vele. Most, hogy az online játék PSN Plus-hoz kötött, nem tudom mi a helyzet...

Amin van a Plus előfizetés, azzal a fiókkal biztosan tudsz.

[ Szerkesztve ]

(#11459) mattheus válasza zzola (#11458) üzenetére


mattheus
őstag

Értem. köszönöm.
Ahogy látom idehaza nem lehet most könnyen Playstation Plus (UK) előfizetői kártyát vásárolni, mert eddig nem láttam raktáron sehol. Ez így el fog tartani egy darabig. :U

Update: na úgy néz ki, hogy mégis van :)

[ Szerkesztve ]

(#11460) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Friend Requesteket vissza igazoltam srácok! ;)

(#11461) zzola válasza mattheus (#11459) üzenetére


zzola
félisten

Itt van minden...

(#11462) boost válasza zzola (#11456) üzenetére


boost
addikt

Zolar, miért írsz ilyet, hogy a HU fiók a legdrágább. A HU fiókban a legolcsóbb játékot venni digitálisan.

(#11463) dunc


dunc
nagyúr

Ki hányszor halt meg itt? :D

[ Szerkesztve ]

(#11464) Madwe válasza boost (#11462) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mi az hogy a legolcsóbb, tán hu storeban is volt akció amikor bf4et 8000 hufért meg tudtam volna venni, vagy az éves ps+-t 7ért? meg úgy általában 13k ott egy játék?

Euban UK most drága, HU olcsóbb, de közel sem a legolcsóbb ;]

(#11465) Madwe


Madwe
nagyúr

kamera mountot (amivel tv tetejére lehet rögzíteni) tudtok valahol itthon? Csak amazon.uk-n s hasonló külföldi oldalakon találok, de jobban örülnék ha itthon megrendelés nélkül meg tudnám venni valahol - btw azt hittem úgy volt hogy a csomag része lesz egy...

(#11466) zzola válasza boost (#11462) üzenetére


zzola
félisten

Csak egy népszerű játékot néztem meg, mert már nincsen erőm az okostojásokra, sorry!


18850 forint HU store-ban...
60 dollár US store-ban, kb. 220 forint egy dollár, 60x220= 13200 forint.
Erre most mit mondjak? :U

Akkor azt még meg sem említettem, hogy Amazonon vannak akciók, mikor fél áron adnak játékot, éves PSN Plus előfizetést pedig 30 dollárért.

Tényleg a HU store a legolcsóbb...

[ Szerkesztve ]

(#11467) Bencus88 válasza dunc (#11463) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Az a második pálya? Ahol repülgetni kell néha fegyver nélkül? Most azt kezdtem már pár dolgot megcsináltam.

(#11468) ImpersonatoR

gamecards.eu n is van osztrák/nemet/angol/usa is mindig

(#11469) dunc válasza Bencus88 (#11467) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem, ez már a sokadik, de no Spoiler !

(#11470) DonDennis válasza zzola (#11466) üzenetére


DonDennis
senior tag

De te mindig a US-t mondod miközben ő mindig a UK vs HUN ról beszél ...:D

ja meg milyen "élvezheted a bugos ps4 játékokat?" Nem tudom miről beszélsz, ha csak nem a BF4-n lovagolsz még mindig, nekem megvan a KZ Fifa14 és az NBA2k14 és nulla bug van bennük de biztos bugosak...

[ Szerkesztve ]

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#11471) Madwe válasza DonDennis (#11470) üzenetére


Madwe
nagyúr

És mindig kijelenti a végén hogy a HU a legolcsóbb psn... ezért mindig le kell írni hogy nem így van... :B

(#11472) zzola válasza DonDennis (#11470) üzenetére


zzola
félisten

Ehhez szólt hozzá, nem látnám leírva, hogy UK vs, HU... :W

Nekem is van KZ, COD és mindegyikben van hiba, különben nem tartana egyik sem az ötödik frissítés felett... :U

[ Szerkesztve ]

(#11473) DonDennis válasza Madwe (#11471) üzenetére


DonDennis
senior tag

:D ja csak már kb 80x volt meg ez a párbeszéd a fórumban :)

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#11474) DonDennis válasza dunc (#11463) üzenetére


DonDennis
senior tag

Kb :D 15-20

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#11475) Madwe válasza BomiBoogie (#11451) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ma 40 dollár az usa storeban a Lego Marvel ha még nem vetted meg, itt az idő :)

(#11473) DonDennis Tudom, nekem is feltűnt. Ennek ellenére mindig (mint most is) jön valaki aki nem követte, erről semmit nem tud, s érdeklődik mit vegyen, s nekik ne mondjuk már hogy a hu store a legolcsóbb, mert az netto hazugság... ugyanúgy ahogy az is hogy uk olcsóbb - eddig az volt, ps3 esetében még mindig az, de ps4re jelenleg drágább mint a hu...

[ Szerkesztve ]

(#11476) DonDennis válasza Madwe (#11475) üzenetére


DonDennis
senior tag

Amúgy lehet bele kéne ezt írni az összefoglalóba és akkor csak lenyitja az új tag elolvassa mi merre stb.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#11477) dunc válasza DonDennis (#11474) üzenetére


dunc
nagyúr

:C én is! :DDD

(#11478) Tatyla


Tatyla
őstag

Na ma először csinált olyat a PS4 hogy ilyen sűrű pizsama csíkos lett a kép és Hallottam hogy a háttérben a menü dolgozik de a kép csíkos.ki,kellett húznom és csak második újra indításnál tért magához,lehet a hdmi jel szarakodott,vagy nem tudom

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#11479) dunc válasza Tatyla (#11478) üzenetére


dunc
nagyúr

Reméljük nem hardveres hiba! :F :O

(#11480) Zjunior válasza Tatyla (#11478) üzenetére


Zjunior
veterán

Az a hdmi...
Erősítőre van kötve?

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#11481) Tatyla válasza Zjunior (#11480) üzenetére


Tatyla
őstag

Nem simán össze van kötve a PS4 egy 107-es LG tévével.

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#11482) BomiBoogie válasza Madwe (#11475) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszönöm, de maradok a magyar store-nál. :K

Egyébként, ha mondjuk kiviszem a gépet UK-be, attól még onnan tudok magyar accot használni, ugye?
Nem lenne jó, ha elvesznének az acsik stb., mert újra kéne kezdeni.

Ez egyelőre csak egy távlati lehetőség, de azért megkérdezem.

(#11483) zzola válasza BomiBoogie (#11482) üzenetére


zzola
félisten

Persze, hogy tudod.

(#11484) dunc


dunc
nagyúr

A KZ hetedik fejezetébe mit kell csinálni,amikor támadnak-támadnak és soha nem fogynak el? (ott ahol meg kell védeni a konténert)

(#11485) haddent válasza dunc (#11484) üzenetére


haddent
addikt

Meg kell védeni a konténert :DDD Mész vele, kíséred, lőssz. Ez kb. 5 percig amíg átértek a túloldalra.

(#11486) csako válasza dunc (#11484) üzenetére


csako
veterán

Előfordulhat, hogy akadályozza a menetet egy másik konténer, azt is le kell lőni.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#11487) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Az milyen már, hogy mi egy appot sem kapunk?

Épp gondoltam, hogy biztosan csak nem vettem észre idáig az appokat, erre tessék... :W

(#11488) dunc válasza haddent (#11485) üzenetére


dunc
nagyúr

Utána,nem ott! Kurv@ nehéz ez a játék! Kicsit már gyűlölöm! (2x tuti nem játszom végig! :)) )

(#11489) mattheus válasza BomiBoogie (#11487) üzenetére


mattheus
őstag

Ilyen szempontból sosem leszünk jó helyzetben.
PS3-on jó pár app le van töltve, de régió limit miatt esélytelen, hogy használd.
Persze, akinek van ideje, lehetősége, az IP cím trükközésekkel kikerülheti.....

(#11490) BomiBoogie válasza mattheus (#11489) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Akkor tényleg jól láttam...
Sebaj, azért a játékfelhozatal nem rossz. :)
Ez a Resogun nagyon jópofa, pedig sosem voltam jó a reflexjátékokban, de ez még elviselhető nehézségű.

[ Szerkesztve ]

(#11491) dunc


dunc
nagyúr

A bomber gunnerbe,mit kell csinálni? Mindig megölnek mindenki lő,semmi logioka nincs benne!

(#11492) mattheus


mattheus
őstag

Amúgy elnézve az elmúlt hozzászólásokat, szerintem simán kellene egy Playstation Plus kisokos mindenkinek, amiben le lenne írva, hogy hogyan lehet előfizetni, milyen előnyei, hátrányai vannak, kiegészítve, hogy megosztani a játékokat több gépen lehet-e stb.

Nekem még nem teljesen tiszta a téma, bár tisztul, ugyanakkor bosszantó, hogy miért kell árakban ekkora különbségeknek lenni, miért nem lehet regisztrálás után a dombornyomott kártyákat használni a külföldi accountok esetén (kivéve ha American Express káryád van) és ...... hagyjuk...... elég volt mára :(

(#11493) dunc


dunc
nagyúr

Ebbe a részbe van valami logika? Mert egy értelmetlen lövöldözésnek tűnik,és mindig meghalok!

[ Szerkesztve ]

(#11494) zenwalk


zenwalk
senior tag

Egyre gyakrabban fordul velem elő, hogy ha elindítok egy játkot akkor fekete képernyő jön elő. Hang van, csak kép nincs. Csak az újraindítás segít :(
Egyébként a sztereo hangfalaimat még mindig nem sikerült életre keltenem az optikai kábelen keresztül, aki esetleg tud nekem segíteni ne fogja vissza magát! :)

Valaki egy kis resogun?

dunc: ha jól emlékszem meg kell védeni a tudós nőt, aki ott van a konténerben alattad/mögötted :D

[ Szerkesztve ]

(#11495) dunc válasza zenwalk (#11494) üzenetére


dunc
nagyúr

Talán a képbeállításnál az opciók,de nekem régebben a HDMI kábel okozott ilyen problémát! (én jelenleg is egy jobb minőségű kábelt használok,mert a gyári gagyinak tűnik)

"ha jól emlékszem meg kell védeni a tudós nőt, aki ott van a konténerben alattad/mögötted"
Ezt tudom de kit kell lőni,mert mindenki osztja?

[ Szerkesztve ]

(#11496) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Hát úgy néz ki kifogtam egy hibás darabot a DS4-ből, erősen kontakthibás a kontroller fülhallgató bemenete, gyakorlatilag használhatatlan :(

Hova kell ilyenkor fordulni? A gépet az 576-ban vettem.

(#11497) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Most tartok a Chapter 4-nél :) Nagyon tetszik.

(#11498) csako válasza dunc (#11495) üzenetére


csako
veterán

Mindenkit, előbb-utóbb elfogynak, videó

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#11499) dunc válasza csako (#11498) üzenetére


dunc
nagyúr

Láttam a videót,easy-n játszhatatlan nehéz! Ez nem kikapcsolódás! Szar túlnehezített játék!

#11496) GeneraL_XTX ha 72 órán túl vagy akkor sajnos a legközelebbi sony szerviz!

[ Szerkesztve ]

(#11500) zzola válasza GeneraL_XTX (#11496) üzenetére


zzola
félisten

Ha eltelt 3 nap vásárlás óta, akkor Sony szerviz...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.