Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11701) sittes79


sittes79
addikt

Azért itt a nagy szakmázásban Boldog Ünnepeket Mindenkinek, egy karácsonyi BF4 még belefér :)

(#11702) JarrekStar válasza mattheus (#11699) üzenetére


JarrekStar
tag

Igen, 4 accountnak van primaryra állítva a PS4-em.

(#11703) Tomix24 válasza JarrekStar (#11702) üzenetére


Tomix24
addikt

Nálam meg él a 14 napos trial PSN+, de átlépve az Usa accontra nem él.. :(( Nem az volt írva hogy minden gépen lévő ilyenkor örökli a tulajdonságokat?

(#11704) barcabome válasza Tomix24 (#11703) üzenetére


barcabome
aktív tag

Nekem megy us profilon a psn+ pedig én is magyar accon aktiváltam a 14 napos trialt. :U

(#11705) boost


boost
addikt

Sziasztok!

Szeretetben, ajéndékokban, és trófeákban gazdag karácsonyi ünnepeket kívánok minden fórumtársamnak.

(#11706) Madwe válasza Tomix24 (#11703) üzenetére


Madwe
nagyúr

Csak az az acc osztja meg a psn+-t, ami primary (s mint kiderült egyszerre több primaryd is lehet!)

Kellemes ünnepeket mindenkinek! Kellemes az a lábvíz, Boldog Karácsonyt!

(#11707) idegen lény válasza haddent (#11616) üzenetére


idegen lény
őstag

Én úgy emlékszem, hogy az XO sem lesz visszafele komplett.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#11708) pelda10


pelda10
tag

Karàcsonyra nem szokot ajàndèkkal kedveskeni a Sony?

(#11709) zzola válasza Madwe (#11588) üzenetére


zzola
félisten

Sajnos ez a teória sem állta meg a helyét. Vettem egy újabb premium HDMI kábelt, de a mostani átváltásnál megint fekete képernyő fogadott! Hidd el, ennek semmi köze nincsen a kábelhez...
Külföldi fórumokon is többen panaszkodnak a black screen-re, akkor ezeknek az embereknek mind rossz a kábelük? Nem hinném...

[ Szerkesztve ]

(#11710) n000rbi válasza Tomix24 (#11703) üzenetére


n000rbi
senior tag

Terjesztik a hülyeséget és ez az eredménye... A plus accountoddal "vásárolt" tartalmak használhatók minden accounton, de attól, hogy pl. a magyaron előfizetsz, nem leszel us vagy uk accal is psplus tag.

(#11711) Mrdevil válasza zzola (#11709) üzenetére


Mrdevil
addikt

Pl azt próbáltad, hogy a Ps-en beállítod a tv típusát, már amit lehet, coll, felbontás, csak hogy ne automatán legyen.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11712) Jakesz válasza pelda10 (#11708) üzenetére


Jakesz
őstag

De, megkaptuk karácsonyra a PS4-et :D

(#11713) pelda10


pelda10
tag

Fifa 14- ben nem enged fel onlinra valaki tud ebben segíteni?

(#11714) idegen lény válasza barack1997 (#11653) üzenetére


idegen lény
őstag

A felni színétől jobb lesz a kocsi?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#11715) barcabome válasza n000rbi (#11710) üzenetére


barcabome
aktív tag

Mondjuk most én is le akartam tölteni a Contrast-ot us accal és nem sikerült. Akkor én csak azért tudok KZ multizni USA accal, mert magyar accon van psn+ és megosztotta a multi részét, viszont az usa store-ban meg nincs psn+ om?

Mondjuk mindegy, mert majd úgyis us accra veszem az egy éves előfizut meg minden játékot, csak jó lenne már tisztán látni a dolgokat, kicsit átláthatatlan. :))

(#11716) zzola válasza Mrdevil (#11711) üzenetére


zzola
félisten

Csak a felbontást lehet, az auto-n é s 1080p-n sem számított, mindkét esetben volt black screen hatás...

(#11717) zzola válasza boost (#11690) üzenetére


zzola
félisten

Végül megoldódott a chat problémám, röviden leírom, mi volt a gond.
A kezdetek óta be van kapcsolva az UPNP a routerben, hogy az eszközök tudjanak portot nyitni maguknak.
A Tréhome routere után itt van egy switch és egy switch-ként működő router. Sajnos az egész hiba a hanyagságomból adódott, mert a router ugyan switch-ként működött, de a menüben nem kapcsoltam ki a DHCP-t, ezért két DHCP szerver volt egy azon hálózaton. Nos, ez olyan szinten bekavart, hogy az UPNP nem működött emiatt! A router el lett távolítva, mindenkinek auto IP van beállítva, megfejelve azzal, hogy az először kapott IP-t osztja a T-s router újból mindenkinek (mondhatjuk, hogy fix lett az IP hálózaton belül).
Így sikerült elérni, hogy nem kellett portot nyitni a routerben, mert az UPNP működik... :))

[ Szerkesztve ]

(#11718) barack1997 válasza idegen lény (#11714) üzenetére


barack1997
senior tag

kinézetre tuti :)

(#11719) Bencus88


Bencus88
nagyúr


:DDD

(#11720) pelda10


pelda10
tag

Fifa-t nem lehet magyarrà varàzsolni?

(#11721) idegen lény válasza Def26 (#11680) üzenetére


idegen lény
őstag

Ez de jó kis oldal! Van akinél már a Watch Dogs is cserélhető! :Y

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#11722) mstills válasza pelda10 (#11720) üzenetére


mstills
tag

Nincs benne magyar szinkron.

(#11723) mattheus


mattheus
őstag

Nekem tegnap volt először egy érdekes hibajelenségem, mégpedig, hogy bekapcsolás után nem volt hang egyáltalán. Csak a gép újraindítása oldotta meg a problémát....

Remélem ez nem lesz gyakori a jövőben.

Mindenkinek Boldog Ünnepeket, sok-sok játékot és miegyebet!

(#11724) pelda10 válasza mstills (#11722) üzenetére


pelda10
tag

Felirat sem?

(#11725) Tutu7030 válasza Bencus88 (#11719) üzenetére


Tutu7030
veterán

:DDD

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#11726) Madwe válasza n000rbi (#11710) üzenetére


Madwe
nagyúr

Pedig megosztja, ha primarybe állítja az accountot...

(#11727) barcabome válasza Madwe (#11726) üzenetére


barcabome
aktív tag

Közel sem biztos, amit írok, de nekem úgy tűnt, mintha multiplayer játszásra megosztaná a psn+-t, de store használatra nem.

Boldog Karácsonyt mindenkinek!

Tudom, hogy írtam már, hogy vegyetek fel PSN-re, fel is vettetek már páran, de majd leginkább az US accomat fogom használni, úgyhogy beírom ide azt is: bome_HUN

On.: A KZ multija nagyon bejön. Pörgős, változatos, jók a pályák, jó a grafika, mi kell még? Battlefield 4 lesz a favorit nálam, de ha megveszem majd mindenképpen jó lesz mellé a KZ, ha csak kevés időm lesz játszani. Ugyanakkor pörgőssége miatt kiváló reflex fejlesztő játék. Ma kezdtem el komolyabban a multi részt, de már bőven középmezőnyben vagyok a játszmák alatt.

A kampány is tetszik, most a 6-7. chapter környékén járok. Erősen gondolkozok a FIFA-t vagy a BF4-et vegyem-e meg előbb. :B

A Resogun is igen szórakoztató, de elég hardcore szerintem. Nem lennék olyan béna benne, csak arra nem jöttem még rá, hogy a kis embereket mitől dobja ki a kockából. Mit kell hozzá tenni? Mikor a földön szaladgálnak akkor már könnyű őket megmenteni... Valaki aki már rájött megírhatná, köszi előre is! :Y

(#11728) miller79


miller79
tag

Boldog Karácsonyt mindenkinek! :C

Csak annyi kérdésem maradt, a PS4-et hogyan lehet hard resetelni? Köszi! :F

[ Szerkesztve ]

(#11729) n000rbi válasza Madwe (#11726) üzenetére


n000rbi
senior tag

Mit oszt meg?? Az usa psplusban kínàlt tartalmakat nem tudod letölteni, attól, hogy magyar ps plusban előfizettél.
Azt meg az előbb is írtam, hogy igen, az összes plus-os tartalmat játszhatod akármelyik accounttal, nem csak azzal, amelyiknél az előfizetés aktív.

(#11730) boost válasza miller79 (#11728) üzenetére


boost
addikt

Elöször Safe módba kell tenni, aztán ott lesz Restore Default Settings. Leírás itt: [link]

[ Szerkesztve ]

(#11731) n000rbi válasza barcabome (#11727) üzenetére


n000rbi
senior tag

Resogun: többmindentől függ, amikor hallod, hogy Keepers detected!, akkor keress zölden fénylő hajókat, ha azokat leszeded, akkor egy ember kiszabadul. Valamikor a lelövés sorrendje is számít, ilyenkor a piros célkerereszt mutatja melyik a következő, amit le kell lőni. Olyan is van, hogy egy bizonyos kombószorzó kell ahhoz, hogy kiszabaduljon az ember.
Az, hogy melyik embernél mit kell alkalmazni minden pályán fix,szóval idővel be kehet tanulni. Ma hajnalra sikerült a platinát megszereznem :), sok sikert Neked is hozzá ;)

[ Szerkesztve ]

(#11732) zzola válasza boost (#11730) üzenetére


zzola
félisten

Szerintem menüből is ugyan ezt éred el (restore default setting illetve a quick/full formázást)...

(#11733) Madwe válasza n000rbi (#11729) üzenetére


Madwe
nagyúr

A játékokat nem primary is megosztja, a primary a multi jogot is. Egy masik storeban a psplusszos akciókat sehogy nem kapod meg, nyilván, ha erről volt szó akkor sorry!

[ Szerkesztve ]

(#11734) Steve1988 válasza pelda10 (#11713) üzenetére


Steve1988
tag

Hali!!!

Tegnap óta én is PS4 tulaj vagyok, egyelőre csak fifázok, ha akartok vegyetek fel:
aceventura8809 :))

Én se tudtam játszani online, a következőt kell tenned:
Itt rányomsz a PSN-re (Jelentkezz be a következő fiókoddal: PSN)
Majd bejelentkezel a PSN accountoddal és ha van Origin accountod, akkor utána belépsz azzal is és a kettőt összekapcsolja. :) Ha nincs Origined, akkor regisztrálsz és utána össze lesz kapcsolva a 2 fiók. Ennyi. :) Remélem menni fog.

Üdv:
Steve

(#11735) vg válasza zzola (#11678) üzenetére


vg
addikt

Aha. Ha én melóban mondanék egy olyat, hogy egy port=veszélyforrás másnap be se kellene mennem többet.

(#11736) barack1997


barack1997
senior tag

Ti értitek a KZ:SF történetét ? Aki érti a spoiler elkerülése végett privátban tudna válaszolni pár kérdésemre ? Hálás lennék érte :)

(#11737) haddent válasza vg (#11735) üzenetére


haddent
addikt

Ha minden portot ráengedsz (=DeMilitary Zone), akkor azzal azért jelentősen megnöveled az esélyét annak, hogy bejutnak rá. Persze mire lenne jó egy ps4? Semmire, hacsak nem tudod ugyanazt a kártékony kódot használni 10.000 PS4 -en és nem tudsz rajtuk bitcoint bányászni :U

(#11738) idegen lény válasza haddent (#11737) üzenetére


idegen lény
őstag

(Csak néhány fantázion. Személyes adatok, akár bankkártyaszám megszerzése, a kamerával megfigyelhetnek, vagy csak egyszerűen ráeresztenek egy vírust. A lehetőségek száma végtelen. Bár ha igaz az, hogy a mai tévékbe már eleve bele vannak építve érdekes dolgok chipek formájában, és csodálnám, ha mondjuk a MS nem építene be ilyeneket az XO-ba, akkor emellett mindez eltörpül. Csak fantáziáltam!)

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#11739) zzola válasza vg (#11735) üzenetére


zzola
félisten

Az a te bajod, de attól még így van...

(#11740) oriic válasza barack1997 (#11736) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Killzone történelem.

Live-Die-Respawn

(#11741) barack1997 válasza oriic (#11740) üzenetére


barack1997
senior tag

Ennek az olvasásával kezdtem. Csak pont a Shadow Fall története nincs benne,

(#11742) Tatyla


Tatyla
őstag

Boldog Karácsonyt Minden PS4 tulajnak és jó játékot a szünidőben,már aki csak 2.-án megy dolgozni mint én :)

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#11743) mstills


mstills
tag

Ez a PSN iszonyat gáz :U eleve 2013-ban karbantartásra hivatkozva ne legyen elérhető egy milliók által használt rendszer.. de most jól meg is szivatott. ma járt le a 2 hét plus, meg akartam hosszabbítani, kifizetem, jön az SMS, hogy levonták a pénzt, erre a PSN kiírja, hogy karbantartás. azóta rendbejött, de a plus-t nem kaptam meg. ilyenkor mit lehet tenni?

(#11744) semetka válasza n000rbi (#11710) üzenetére


semetka
őstag

Akkor ez most azt jelenti hogy én UK accon vagyok pluszos, de a magyaron játszok, akkor PS4-en nem tudok multizni csak az UK accal?

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#11745) n000rbi válasza semetka (#11744) üzenetére


n000rbi
senior tag

Ezt sajnos nem tudom, ezer évben egyszer, ha multizok.

(#11746) Sev!er


Sev!er
aktív tag

Sziasztok! Mától én is ps4 tulaj lettem. A kérdésem a következő lenne. Négyen vagyunk testvérek, így én mint a legidősebb regisztrált egy psn accot. Mivel nem akartam a közös accnak a saját nevemet adni, így kitaláltunk négyen egy nevet és az lett az ID. Viszont utána rájöttem, hogy lehet sub accountokat is csinálni, tehát csináltam már kettőt a két kistestvéremnek. Ez most akkor, hogy is fog működni pontosan? Pl. ha multizni akar valaki, akkor majd a saját IDjét (sub acc IDjét) fogja mutatni névnek, vagy hogy? Vagy ha én csinálok egy teljesen új accot akkor pl. a játékok hogy lesznek? Mert akkor ugye adott egy main acc azon belül 2 sub és csinálnék egy teljesen újat akkor azzal tudnám használni azokat a játékokat amelyeket már előtte a fő accal használtunk? Köszi szépen előre is.

(#11747) Sev!er


Sev!er
aktív tag

Tehát ha lehetne én is csinálnék magamnak egy másik accot (saját névvel), de csak akkor ha tudnék játszani az összes játékkal amit a fő accra feltettem.

(#11748) mstills


mstills
tag

A Sony nálam elásta magát ezzel a betanak sem nevezhető, szutyok, lassú, bugos PSN-el. órák óta hol karbantartás van, hol errort dob, hol működik pár percig. Néha azt jelzi, hogy Plus tag vagyok, pár perc múlva megjelenik opcióként az előfizetés, valamikor pedig 1970-et ír lejárati dátumnak. ios app és webes felület is plugnak jelöl, ps-en belül mégsem vagyok az, multizni sem enged.

(#11749) zzola válasza mstills (#11748) üzenetére


zzola
félisten

Sajnos elő szokott fordulni. Mondjuk én nem a store miatt vettem PS-t...

(#11750) mstills válasza zzola (#11749) üzenetére


mstills
tag

Hát én sem, de az minimum elvárható lenne, hogy kifizetek valamit és megkapom.. most írjak nekik e-mailt?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.