Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10751) BomiBoogie válasza Bencus88 (#10748) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Én pont tegnap néztem meg a videót, nézd meg ezt te is, azért érezhető a különbség.

Én is ott néztem, csak a két kontrolleres kék bundle-t. :K

(#10752) Def26 válasza zzola (#10749) üzenetére


Def26
félisten

Jajj Te szegény. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10753) dunc válasza boost (#10730) üzenetére


dunc
nagyúr

Nekem nem
adta vissza! Levonta, és a 4500 at is ami a három hó plusz volt!

(#10754) haddent válasza BomiBoogie (#10751) üzenetére


haddent
addikt

Vak ez a Microsoft? Most ahogy nézem, az X360 jóval jobban nézhetne ki, mint a PS3, de már ott is azt erőltették, mint az XO esetében, ezt az iszonyú mély, súlyos, túlszaturált színeket. Sötét, árnyékos helyen szinte csak sötétszürke látszik emiatt.. :F

Egyébként a PS4 azért érezhetően szebb az összesnél természetesen. Viszont egy nagyon fontos dolog nem látszik a videókon, csak élőben: a felbontás. Itt nem tűnik pixelesnek a PS3, de élőben egy FHD tv -én azért lenne rece.

[ Szerkesztve ]

(#10755) Bencus88 válasza BomiBoogie (#10751) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Igen tényleg érezhető. Kicsit el is bizonytalanodtam :DDD :DDD

(#10756) Madwe válasza BomiBoogie (#10751) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ráadásul AC4 esetén kb alig történt előrelépés, főleg prev genre fejlesztették s kicsit feljavították next genre, bf4 pl már jobb példa, mert ott high end pc a fő cél, nem prev gen, uh jobban duruzsol az újakon... Egy watch dogsra leszek én kiváncsi, hamár ubisoft, mert az elvileg inkább next genre célzott...

(#10757) boost válasza Bencus88 (#10748) üzenetére


boost
addikt

Azért most egy PS3al többet buknál, mivel rengeteg PS3-as tulaj tavasszal fogja eladni a gépét, mikor jönnek a játékok 4-re, és akkor rház be o" is egy PS4re. Èn nemrég adtam el a 3at, ha nem játszottál a the last of us-sal, akkor hidd el, hogy lehet nélküle élni. Amig meg nem jött meg a 4 azt hittem, hogy hiba volt, mert, hogy milyen játékok jönnek ki még 3-ra, stb, de most, hogy itt a 4, semmilyen mértékben nem sajnálom a 3at, annyira jó a 4.
BF4 a PS3on meg szerintem eléggé kényszermegoldás. a BF4 már nextgen játék, dinamikusak a pályák, az ido"járás, ennek mindnek ára van. Itt cserébe kopárak a pályák, kevés a játékos, és alacsony az fps szám PS3-on. ùjat meg végképp nem vennék, 70ezerért. Persze te buxád, te döntésed, ha rám hallgatsz azt csinálsz, amit akarsz. :)

(#10758) boost válasza BomiBoogie (#10751) üzenetére


boost
addikt

Ezekkel az összehasonlítós videókkal az a baj, hogy nagy ritkán van tényleg 1080p megtekintési lehetőség, feltenném full screenbe (1080p), de jaj, nem fullscreen a monitorom, meg az apró részleteket, ami a lényeg, azt a videó dekóder már leszedte a videóról tömörítés közben a szebb képről, egyébként nem kb 15mb lenne egy ilyen összehasonlítós fullHD videó, hanem 350MBa, amit sose várnék ki, míg betölt. :)

[ Szerkesztve ]

(#10759) BomiBoogie válasza boost (#10758) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Teljesen igazad van, egyébként engem még így is elbizonytalanított a régebbi generációt illetően. :)

(#10760) Ripper03
Lehet, hogy jobban járunk, ha rendelünk januárra egy csinosabb PS4 bundle-t. :)

[ Szerkesztve ]

(#10760) Bencus88 válasza boost (#10757) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Köszi Neked is még átgondolom alaposan a döntést.

(#10761) Madwe válasza Bencus88 (#10760) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igazából ps3at csak akkor vennék a helyedben most, ha:

- anyagilag megengedheted h kiadj érte ennyi pénzt, s nemsokára leváltsad - azaz belefér a különbözet amit buksz a vétel eladáson - ps3 használt árai hamarosan a béka segge alatt lesznek!
- van egy csomó olyan cím, amivel mindenképp játszanál, s ps3on tudod megtenni, a hozzánk kb 2050re érkező GAIKAIra meg nem akarsz várni, most kell
- szeretsz egy nap hosszú órákon át játszani, heti 20+ órát szánsz játékra, uh sok cím kell neked mert falod őket mint a fene :) a ps4 játékkínálata egyelőre gyér, ha te 3-4 játékkal nem tudsz elszórakozni 2-3 hónapig, mert 1-2 hét alatt kijátszasz egyet s mennél a következőre, akkor bajban lennél...
- esetleg egyetlen olyan cím sincs ps4re, ami érdekelne - ez azért könnyen előfrodulhat, mert főleg fps van, meg ac4 nfs, sportjátékok... Mondjuk ha most akarsz csak venni, januárig úgysem nagyon tudsz, s akkor már kezd realizálódni egy Driveclub, Watch Dogs, The order, inFamous stb, szóval addigra bővül a műfajpaletta, nem is tűnnek rossznak a saját kategóriájukban ráadásul!

[ Szerkesztve ]

(#10762) Bencus88 válasza Madwe (#10761) üzenetére


Bencus88
nagyúr

10,20 ezres különbözet most nem vágna földhöz, de nagyon el bizonytalanodtam.

Úgy gondolom, hogy ha most vennék egy új ps3-at 68-ért 50-ért elvinnék 2 hónap múlva. De aztán lehet én gondolom rosszul.

3-4 címmel már most szemezek úgy, hogy nem is merültem bele milyen játékok vannak.

Szertek játszani kikapcsol teljesen, és jobb mint a pc, nem kell havonta azon agyalni mit újítsál, hogy elmenjen rendesen a gépen, plusz embrió pózban is tudok játszani nem kell hozzá ülni :DDD

ps4 érdekel, de mire hozzá jutok az legalább 1 hónap, plusz mondom last of us :B :Y

(#10763) boost válasza BomiBoogie (#10759) üzenetére


boost
addikt

A Playstation blog tett fel a Killzone-ról Multiplayer tehát (natív 1080p 60fps, és gyengébb grafikás mint a single) tömörítetlen videót a netre, tehát azt, amit küld a TVre a gép.

http://t.co/ua5FEN6TpJ

Van pár mega az a kis videó, de megéri megnézni.

(Nem dolgozok a Sonynál, és nem vállalok felelősséget az eladósodásotokért :D )

[ Szerkesztve ]

(#10764) Madwe válasza Bencus88 (#10762) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hát 2 hónap múlva elég sok eladó ps3 lesz, ha tippelni lehet én a 25-35 közötti árat mondanám, hogy addig fog lekúszni... Most is használtan 40ért vannak átlagban ha jól néztem, s addigra lesz még bőven eladó sorban... Igaz a tiéd kb zsír új lenne, de a piac attól még nagyon hamar telítődni fog szerintem... S olyankor vevőt találni ps3ra, mikor kb mindenki akinek volt s vett 4et el akarja adni, miközben a 3ra a kereslet nem nől... Persze lehet találnál rá vevőt 50ért, de már most van bőven olcsóbb használtan, már 20ért is lehet találni :) Én a helyedben csakis használtat vennék max 40ért, s utána sokkal kevesebbet buknál rajta pár hónap alatt, valamint nem 8 évre vennéd hanem csak pár hónapra, ergo ha nem bírja hosszabb távon az nem téged fog zavarni, hanem azt akinél kikött hosszabb időre ;]

(#10765) jalicsbal válasza Madwe (#10761) üzenetére


jalicsbal
tag

Január 28 Tomb Raider Definitve Edition PS4-re.
Én pl pont ezért várom. PS3 nem volt nekem. Kimaradt. 1080p-ben azonnal tolni kezdem ha megjelenik.

(#10766) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Azt hiszem megvárom a 4-et. Mikor lehet újra kapni majd?

(#10767) BomiBoogie válasza Bencus88 (#10762) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Én azt gondolom, inkább állj ellen a kísértésnek, a konzol jó esetben úgyis évekig meglesz, és ha csak január végén veszed, egyrészt addig sem költesz pénzt mindenféle játékokra (mert ugye azért még elég kevés cím van meg), a firmware is fejlődik, tapasztalatok is jönnek, ünnepek alatt meg úgyis csak zabálsz és alszol. :D

Én is inkább kivárok, bármennyire is csábító, hogy akár már ma elmehetnék egy PS3-ért, azért az tény, hogy már most is rengeteg van a piacon, szerintem sokkal többet buknál rajta. S ha azt veszed, hogy most 80+még 1-2-3 játék, már ott vagy a PS4 áránál, ráadásul a játékokat nem fogod tudni átvinni, az eladásukon meg megintcsak veszítesz.

(#10766) Ripper03
Láttam január 17-i előrendelést, de szerintem lesz úgyis még egy kisebb roham (akik már most előrendelik), aztán utána már normális lesz az ellátás, lehet válogatni, nézegetni stb.

(#10768) Def26
De pl. két joyos, kamerás bundle-t nem láttam előrendelhetőnek januárra. Lehet, hogy ez csak kezdőakció volt? :F

[ Szerkesztve ]

(#10768) Def26 válasza Bencus88 (#10766) üzenetére


Def26
félisten

Január közepe.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10769) Madwe válasza Bencus88 (#10766) üzenetére


Madwe
nagyúr

Januárban (ha jól emlékszem jan.31.) de akkor érdemes most előrendelni, hogy biztosan jusson neked, mert sokan előrendelték már novemberben s nem jutott nekik dec.13ra, ők is januárban kapják meg... Én ott venném, ahol előleget is tudsz rá fizetni 10.000 ft-os előrendelői kártyával, mert akkor még biztosabb hogy jutni fog, én is így rendeltem dec13ra... Bár sokaknak szúrja a szemét ez a megoldás, nekem megnyugtató volt h tudtam h 100% kb hogy kapni fogok :) Azt se tartom elképzelhetetlennek hogy most is tudsz venni 1-2 helyen, bár gondolom a legtöbb helyen jóval drágábban mint amúgy lenne...

(#10770) szgergely ez a leggyorsabb s jobb megoldás, valóban :))

[ Szerkesztve ]

(#10770) boost válasza Bencus88 (#10766) üzenetére


boost
addikt

Felhivod az 576-ot, szerintem most is van nekik. Hét végén még voltak, meg a mediamarkt-ba is rendelhető volt készletről tegnap.

[ Szerkesztve ]

(#10771) Mrdevil válasza jalicsbal (#10765) üzenetére


Mrdevil
addikt

Az durva lesz, PC-n full grafon iszonyat szépen festett, lobogott Lara haja össze-vissza. Érdemes PS4-en foglalkozni vele, multi része mondjuk szerintem nem lehet egy nagy röffenet.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#10772) Bencus88 válasza BomiBoogie (#10767) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nagyon nehezen, de sikerült ellen állni. Szerintem a héten előrendelem, hogy még januárban megkapjam :)

Nagyon köszönöm a segítséget, sokat segítettetek!

576-ba háromszor annyiért? :D

[ Szerkesztve ]

(#10773) BomiBoogie válasza boost (#10770) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Egyébként érdekes, mert a honlapjukon csak előrendelés van kiírva, de még azt sem lehet sehogyan előcsalogatni.

(#10774) boost válasza Mrdevil (#10771) üzenetére


boost
addikt

Nekem az megvolt PS3 PSN verzióban. HA lenne upgrade lehetőség, fizetnék rá egy 10-12€-t, de egész áron kizárt, annyira jó játék nem volt.

Bombi: Ezért kell rájuk csörögni. :) Kényelmetlenebb, költségesebb, de gyakran célrevezetőbb.

[ Szerkesztve ]

(#10775) kovsol válasza Mrdevil (#10771) üzenetére


kovsol
titán

Szerintem a legszebb játék amivel eddig játszottam, én PC -n is max grafon játszottam anno vele.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#10776) Bencus88


Bencus88
nagyúr

ezt néztem ki.Ez a kameroa olyan mint a kinect?

(#10777) boost válasza Bencus88 (#10776) üzenetére


boost
addikt

Olyasmi, de annyira nem részletes, és erre nem lesznek kinectes játékok. Ebben nincs testrészfelismerés támogatás, tehát sports játékokat nem fogsz vele tudni játszani, mint a kinecttel.

(#10778) Bencus88 válasza boost (#10777) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Értem. Lehet akkor az egy joy-os verziót rendelem később meg még1 joyt ami máshogy néz ki.

Mellesleg nem értem, hogy annó nem tudom ki emlékszik ps1-en volt a crash Bandicoot játék és most hasonló játékok csak boxon vannak....

(#10779) BomiBoogie válasza boost (#10777) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Én tudom, hogy nem olyan, mint a Kinect, de akkor mégis, mik a lehetőségei? Ha mozgást nem ismer fel.
Tudom, láttam ezt a szobában ugráló manók videót, ebből viszont nem tudtam elképzelni.

(#10780) Madwe válasza Bencus88 (#10776) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hasonló, bár egész más mind technikailag, mind funkcióban:
Technikailag ebben 2 kamera van (így 3dben képes venni, egy 3d-s videochatet én el tudnék képzelni :D) meg 2 mikrofon, kinekt 2ben pedig infra, rendes kamera, ir blaster, mikrofon stb... Kinekt sokkal pontosabb s gyorsabb ( bár még így is elég nagy az input lagje szerintem...) valamint az kötelező kelléke az x1nek, jobban kihasználja, s több játék jelenik majd meg rá várhatóan, mint ps camerára...

Amire a ps camera jó:
lehet ezzel is vocie commanedeket tolni (igaz kamera nélkül is ha bedugod a ds4be a csomag tartamát képező fülest, vagy bármilyen jack dugós fülest amin van mikrofon!) s ha azt mondod pléjsztésün, elkezd rád figyelni... a gépet pl nem lehet így bekapcsolni ellenben az x1el, mert a ps kamera nem kémkedik utánad folyton :D
lehet vele ingame meg cross game chatelni hang alapúan, bár erre is jó a mellékelt/más fülses mikrofonnal
néhány játék majd feltehetőleg kihasználja a kamerát, nekem személy szerint azok annyira eddig nem jöttek be, de hátha a jövőben lesz valami értelmes cím is... egyelőre the playroom nevű ingyenes, minden ps-en rajta levő (játék?) használja csak ki...
Nekem is van mert én is ebben a csomagban vettem, eddig sok mindenre nem használtam :) De én úgy fogtam fel, hogy a killzonet s a +1 controllert amugy is megvettem volna, így pedig a kamera ingyen volt, mert kb pont ugyanannyival olcsóbb a csomag :)

(#10778) Ripper03 ott a Knack :)

(#10779) BomiBoogie felismer mozgást, csak testrész felismerés, csontváz felismerés nincs benne, uh annyira részletesen nem tudja lekövetni az emberi mozgást mint a kinekt... a kinekt 1ben egyébként ha jól sejtem szintén nem voltak ilyenek, mégis elég sok sportjáték jelent meg rá... ez csak egy 3d-s kamera, amivel lekövetik a mozgásod, de annyira nem részletes mint a kinekt h kb minden csontod testrészed helyzetét lekövesse...

[ Szerkesztve ]

(#10781) Bencus88 válasza Madwe (#10780) üzenetére


Bencus88
nagyúr

:R :R :R

Igen de mindkettő controller fekete én pirosat akaroooook :O ;]

Jaj, de várom :C

erről a Knack-ről nem is hallottam még. De jónak tűnik

[ Szerkesztve ]

(#10782) boost válasza BomiBoogie (#10779) üzenetére


boost
addikt

Hát, pedig kb ennyi, AR, azaz Argumented Reality, azaz a videóképedre ráteszi a játékot. PS3 esetében is volt ez, elég ha megnézed a Wonderbookot. Szerintem jövő karácsonyra már jön PS4re is Wonderbook játék.

Ripper, 576 akkor árult 3szor annyiért, mikor itt még nem lehetett kapni, most már rendes áron tolják.

[ Szerkesztve ]

(#10783) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Sziasztok! USB-n keresztül játszik a cucc mkv formátumot? köszi

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#10784) boost válasza JoolsNOS (#10783) üzenetére


boost
addikt

Egyelőre semmit, még nincs benne videólejátszás.

(#10785) dunc válasza Bencus88 (#10772) üzenetére


dunc
nagyúr

576 ba ugyanannyiért vettem mint bárhol! (141 killzone bundle)

(#10786) jalicsbal válasza dunc (#10785) üzenetére


jalicsbal
tag

Mármint bárhol drágán ;]
Iponnál 147ért vettem KZ, 2 DS4, Kamera bundle-t :P

(#10787) Bencus88 válasza dunc (#10785) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ja igen valószínűleg azért, mert felvásárolták az üzleteket :)

Lehet még kapni vagy már ott is cak előrendelni?

(#10788) Madwe válasza Bencus88 (#10772) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igen, ha már most van rá kereted, s MMben vagy 576ban még kapható, akkor ott vedd meg nyugodtan, elvileg ugyanannyiért árulják mint bárhol máshol...

(#10789) Bencus88 válasza Madwe (#10788) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Neten tudom rendelni, vagy személyesen menjek?

[ Szerkesztve ]

(#10790) Madwe válasza Bencus88 (#10789) üzenetére


Madwe
nagyúr

A legbiztosabb ha felhívod őket telefonon, honlapjukon biztos fel van tüntetve! S ha van szerintem telefonon is félre tudod tetetni

[ Szerkesztve ]

(#10791) Bencus88 válasza Madwe (#10790) üzenetére


Bencus88
nagyúr

úgy lesz köszönöm! :R

(#10792) BomiBoogie válasza dunc (#10785) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

S ilyen bundle lesz vajon majd később is/folyamatosan az elkövetkező hónapokban, vagy csak egyszeri akció volt?

(#10793) Tatyla válasza BomiBoogie (#10792) üzenetére


Tatyla
őstag

biztos lesz csak mindig az aktuális sikerjátékkal...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#10794) JoolsNOS válasza boost (#10784) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Ez azért eléggé gáz..., de akkor gondolom várható valami frissítés hozzá.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#10795) Madwe válasza BomiBoogie (#10792) üzenetére


Madwe
nagyúr

Biztosan lesz még, nem csak megjelenésre szoktak csinálni, illetve lesz majd másféle is! A kérdés az meddig megy majd a KZ bundle, de januárban még tuti kapható lesz... Azért KZ bundlet januárban nem biztos hogy kérnék, mert addigra lehet ha használtan veszel egy KZ korongot sokkal jobban jössz ki a történetből :)

(#10796) BomiBoogie válasza Tatyla (#10793) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszönöm, Madwe, neked is, én elsősorban a 2 joy+kamera bundle-re gondoltam, a KZ-hez nem ragaszkodom annyira. :K

(#10797) boost válasza JoolsNOS (#10794) üzenetére


boost
addikt

Persze, most adták ki a cuccot, most az volt a legfontosabb, hogy a játékfunkciók menjenek.

(#10798) Madwe válasza BomiBoogie (#10796) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem vagyok az az fps-es, de ha engem kérdezel a Killzone eléggé jóra sikerült, én is rákattantam, ha már a csomagodban lesz adj neki esélyt mielött továbbadnád :D

(#10799) BomiBoogie válasza Madwe (#10798) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Multi FPS meg főleg nem érdekel, de ha azt mondod, és arra kerül a sor, egye fene. :D

(#10800) Madwe válasza boost (#10797) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért az mkv támogatás késöbb sem lesz biztos, azt nem nagyon szokták szeretni, főleg egy Sony, akinek van érdkeeltsége a filmiparban is... Persze elképzelhető hogy menni fog, de mérget nem vennék rá... Az viszont biztos hogy sok multimédiás funkcióval fog majd bővülni (s az is h engem ez mind nem érdekel mert arra ott van az okostvm - alternatíva lehet egy okosító android stick, s akkor nem kell h menjen a ps ha filmet néznél :) )

(#10799) BomiBoogie a single része is rohadt jó szerintem, s normálon is jó nehéz, van benne kihívás, el lehet vele tökölni, cserébe tök szép is :D Nem is értem miért szidták single-ben az ai-t, hogy gyenge... ok, valóban nem mindig életszerű/okos/jó döntéseket hoz, de így is van olyan nehéz a pályasetup miatt hogy okosan kell használni a dolgokat ha nem akarsz folyamt belehalni/bízni az atomgyors reflexeidben...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.