Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10901) whYz válasza kovsol (#10877) üzenetére


whYz
addikt

Akkor gamepodos cikk hibas...

(#10902) kovsol válasza whYz (#10901) üzenetére


kovsol
titán

Képen is látszik amit korábban feltöltöttem: [link] 1 Player vagy Network.

(#10900) Zolar én szerintem ezek után Kanadából rendelek, vagy valamelyik másik amcsi webshopból lemezes játékokat. Úgyis USA accountom van, így legalább a dlc vel se lesz gond.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#10903) Tomix24


Tomix24
addikt

Srácok, lenne pár kérdésem:

1. UK accountot készítettem, így 14 nap és lejár az ingyen Plus(kérte a kártya adatokat)
14 nap után mi történik? Ugye nem von le pénzt?

2. Ha lejár az UK 14 nap, utána ha Magyar Acc-ot készítek, az újabb 14 nap?

3. NBA 2K14 Demo melyik Store-on van fent?

4. A joy kék ledjét hogy lehet kikapcsolni?(Meríti feleslegesen a joyt)

Köszi a válaszokat :R

(#10904) Elderath válasza Tomix24 (#10903) üzenetére


Elderath
őstag

-Le fog vonni úgyhogy weboldalon vagy gépnél szedd ki az automata megújítást

-Elvileg új accra járna, de miért nem fizetsz elő inkább?

-2k14 demo sehol sincs fent

-Nem kapcsolható ki, de az a led fény szinte semmit se merít.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#10905) mstills válasza zzola (#10900) üzenetére


mstills
tag

Az megvan, de akkor ha megveszem amazonon minden gond nélkül beregisztálhatom? (az US accountomra természetesen.)

(#10906) zzola válasza mstills (#10905) üzenetére


zzola
félisten

Persze. Én is Amazonról rendeltem/vásároltam, csak akkor fekete péntek volt, és az éves tagság 30 dollár volt. Csak a konzolon lehetett beadni a kódot, PC-n/web nem...

(#10907) mstills válasza zzola (#10906) üzenetére


mstills
tag

:R Köszi. akkor azt hiszem az elsődleges accountom az US lesz. dobozos játékoknál ugye mindegy, viszont az amazonos store-ban sajnos egyelőre nincs fent minden digitális formában.
Az US store-ból hogyan tudnék vásárolni a későbbiekben?

[ Szerkesztve ]

(#10908) Madwe


Madwe
nagyúr

Nektek megy psn? nekem se weben, se gépen, se ios appban nem (ios app ráadásul psntől függetlenül a links s egyéb fülek nyomására se reagál... ) Valami karbantartás van (amit nem bánok ha van feltéve ha egy felületen előre szólnak...) vagy csak túlterhelt? :(

(#10909) mstills válasza mstills (#10907) üzenetére


mstills
tag

Most látom, hogy vannak ilyen PSN Gift Card-ok amazonon. Akkor gondolom így a játékvásárlás is megoldható Store-on keresztül. Már csak azon aggódok nehogy később hitelesíteni kelljen valamit, kibannoljanak.

[ Szerkesztve ]

(#10910) whYz válasza Elderath (#10904) üzenetére


whYz
addikt

Semmit se merit? Te mirol beszelsz? 60%-ban az a szar meriti az akksit.

En ki fogom huzni az biztos, csak meg nem volt idom.

(#10911) DonDennis válasza Madwe (#10908) üzenetére


DonDennis
senior tag

Nekem se megy, de így a játékok se indulnak, legalább is nálam:D

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#10912) zzola válasza mstills (#10909) üzenetére


zzola
félisten

Visszamenőleg biztosan nem kér senki hitelesítést. Ha más nincsen, iceakos-nál lehet venni feltöltőt...

(#10913) boost válasza whYz (#10910) üzenetére


boost
addikt

Egyetértek, tök feleslegesen ég, ha épp nem AR játékkal játszunk vagy kontrollerválasztós menü van. (Pl Fifa, hogy melyik csapattak ki tolja, melyik kontroller. Akkor mutatja a LED szinét. Az praktikus)

(#10914) zzola válasza boost (#10913) üzenetére


zzola
félisten

Ezt a feature-t azért nem értem, ha nincsen kamera és egy kontroller van, mi a francnak hasít a led?

(#10915) boost válasza zzola (#10914) üzenetére


boost
addikt

Jó kérdés... :U

(#10916) GeneraL_XTX válasza kovsol (#10902) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Honnan tervezed rendelni, ha nem titok? Vám miatt nem lesz para? :U

(#10917) DanielK válasza zzola (#10914) üzenetére


DanielK
addikt

Például azért, mert a Sony nem tudhatja előre, hogy melyik játékkal játszol majd. És igen, a játékok is kihasználhatják.
Killzone-ban például a szín mutatja az életerődet. Zöld->ok,sárga->sérülés,piros->halál közel vagy.
Máshol (HUD), nem is látod az életerődet. :N

(#10918) zzola válasza DanielK (#10917) üzenetére


zzola
félisten

Értem, de most őszintén, játék közben hány ember nézi a kontroller színét? :DDD
Nekem ez olyan parasztvakítás feature... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10919) GazRic válasza Elderath (#10904) üzenetére


GazRic
senior tag

Hol lehet kikapcsolni?

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#10920) Def26


Def26
félisten

PS4 kamerához jár állvány is vagy csak a kamera van a dobozban? Ha valaki el akarná adni a kamerát, akkor jelezze nekem priviben. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10921) ldave válasza zzola (#10918) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Gondolom az elején még úgy tervezték a gépet, hogy a kamera része lett volna az alap csomagnak, viszont akkor nem tudtak volna 100 $-ral az X1 ára alá menni. Szerintem ennek a maradéka a folyton működő led.

A Slime draws near! Command?

(#10922) mstills


mstills
tag

Hogyan tudok PSN+ nélkül multizni? Az US accountomra lejött a Cod, most toltam 3 kört anélkül, hogy megadtam volna a bankkártya adataim, vettem volna előfizetést. A 14 napos free lehetősége meg sem jelent, a profilomban sem jelzi, hogy Plus lennék. Akkor ez most hogy?

(#10923) dunc válasza mstills (#10922) üzenetére


dunc
nagyúr

Ha a profilodnál a nevednél van egy sárga plusz jel akkor plusz vagy:) vagy ha én akarom a 14 nap free t egyből kiírja, hogy 2014 márciusig aktiv a free.

(#10924) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Ghosts-ban azért javíthatnák a checkpointos akadást, mert elég irritáló, hogy mindegyiknél beakad a játék kicsit. Bár a pc változathoz képest ez is kánaán. :)

(#10925) Tomix24


Tomix24
addikt

Srácok, a joy-ba be lehet nyomni 3.5-ös fűlhalgatót. De hogy tudok hangot kicsikarni? Agybadugós mobil füles nem játszik?

(#10926) BomiBoogie válasza Tomix24 (#10925) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Én elméletben azt gondolnám, bármilyen fülesnek működnie kellene vele.

(#10927) haddent válasza Tomix24 (#10925) üzenetére


haddent
addikt

Bármilyen jack megy vele, Settings / sound / és ott beállítod, hogy minden hangot kinyomjon a fejesre, ne csak a voice chatet.

#10910 whYz nem nehéz operáció. 4 csavar ki, szétpattintgatod szépen óvatosan és 1 sima csatit lehúzol. Arra vigyázz, hogy amikor szétpattintod a triggerek hajlamosak Földkörüli pályára beállni a rugók pedig felszívódnak az éterben. A youtube vidik szarok, hülye gyökerek szedik szét, én is hallgattam rájuk és jól megszívtam... Úgy próbáld, hogy ha már van 1 kis rés a két rész közt, akkor a triggereket benyomva tartod és úgy próbálod feszegetni. (Az alsó műanyag rész körbeöleli a triggereket és ha nem nyomod be akkor feszül az egész ami nem biztos hogy jót tesz neki, de ami biztos, hogy kilövi a *****-ba őket ha végre kiszabadul)

(#10928) kovsol válasza Tomix24 (#10925) üzenetére


kovsol
titán

Settings/Sound and Screen/Audio output Settings/Output to Headphones/All Auido (amíg nem dugod rá a fülest ez nem aktív)

Más: a gép azt írja 4 órája töltött le egy frissítést a BF4 -hez.[link]

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#10929) krx21 válasza Def26 (#10920) üzenetére


krx21
nagyúr

Nincs hozzá állvány... Ez lett volna a Tied... :R
Vettél PS4-et?

(#10930) whYz válasza haddent (#10927) üzenetére


whYz
addikt

Kosz a tippet. :)

(#10931) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ha van még esetleg elfekvőben pár PS4 az 576-nál vagy más boltokban, normál áron, akkor a boltok miért nem hirdetik? Mert valójában nincs? :D

(#10932) bolha23 válasza kovsol (#10928) üzenetére


bolha23
aktív tag

Nekem a frissítés óta stabilabbnak tűnik a BF4.
Eddig még legalábbis nem fagyott.

(#10933) haddent válasza bolha23 (#10932) üzenetére


haddent
addikt

Stabil(abb), de azt még mindig nem sikerült megoldani, hogy néha a spawn képernyő helyett egy nagy feketeség van :C Meg ugyanitt néha "artifaktok" is vannak, néha beragad az "Accept revive / deploy" választó kérdés stb stb... Jöhet is egyből az újabb 500mb patch szerintem :B

[ Szerkesztve ]

(#10934) a.sebi válasza haddent (#10933) üzenetére


a.sebi
őstag

Én xboxon 4 suer kezdtem el a singlet, es tegnap negyedszer tűnt el a mentésem a jaték harmadánál, többször nem kezdem el ùjra...

(#10935) zzola válasza bolha23 (#10932) üzenetére


zzola
félisten

Olyan jó lett a frissítés,hogy már kampány közben is lefagyott tegnap a BF4
Azt hiszem ma veszek egy COD-ot...
SUAV-t is elqrták, kb. 5 percenként lehet egyet lőni vele...

[ Szerkesztve ]

(#10936) hommeros válasza zzola (#10935) üzenetére


hommeros
őstag

Az meg szaggat mint állat nálam :D
Nem értem miért. A grafika se hű de szép multiba. Mintha 720p lenne. Pedig lefrissült, a multi meg eredetileg is 1080p-s.

Nincs valakinek ötlete?

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#10937) Jakesz


Jakesz
őstag

Melyik menüpontban lehet felmásolni a játékokat a HDD-re? Sehol nem találom.

(#10938) Madwe válasza Jakesz (#10937) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mert nincs is ilyen :) A játékok többsége (kivéve 1-2 kis címet) magától felmásolja magát a hddre... De a korongnak ettől függetlenül benne kell lennie a ps4ben, különben elég egyszerű lenne haveroknak is odaadni telepítésre a játékokat :)

(#10939) hommeros válasza Jakesz (#10937) üzenetére


hommeros
őstag

Ezt én is benéztem. Ha digitálisan vásárolsz az meg +2k PayStation

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#10940) kovsol válasza a.sebi (#10934) üzenetére


kovsol
titán

Digitálisan vetted meg? Ha igen akkor le volt már 100% -ra töltve? Nekem amíg nem jött le teljesen addig nem mentett single playerbe, hiába engedett játszani.

May the Force be with you!

(#10941) Gergosz2 válasza a.sebi (#10934) üzenetére


Gergosz2
veterán

Már kezdem azt gyanítani , hogy a City Interactive segédkezett a játék elkészítésében . :D

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#10942) Sev!er


Sev!er
aktív tag

Sziasztok!

Most akarok routert vásárolni a ps4hez és ezt néztem ki: [link]. Szerintetek jó lesz ez hozzá? 120-as netem van hozzá. Nyilván azt szeretném, ha szakadás nélkül menne majd a wifi kapcsolat és hogy normális sebességgel tudjak majd leszedni frissítéseket, játékokat wifin keresztül. A gép maga olyan 10-12 méterre lesz a routertől.

köszi!

(#10943) kovsol válasza Sev!er (#10942) üzenetére


kovsol
titán

Szerintem előbb fog limitálni az, hogy a PSN nem tudja 120Mbit/s -el küldeni a leterheltség miatt az adatot, mint a router.

May the Force be with you!

(#10944) Sev!er válasza kovsol (#10943) üzenetére


Sev!er
aktív tag

Értem. És ha nem lenne akkor a leterheltség? Nem mostanában, hanem a jövőben pl.akkor mivel a router max 300as wifi sebességet tud, így akkor gondolom ez tökéletes lesz hozzá, vagyis nem is tud a ps4 több mint 300 megás wifit kezelni? Köszi

(#10945) Madwe válasza Sev!er (#10942) üzenetére


Madwe
nagyúr

PS4 (s a mai eszközök 99.99%) nem tudja még az AC szabványt, ha csak a ps4 miatt akarod, akkor elég egy n-es wifi, ac-t úgysem használja ki... Ha viszont késöbb lehet lesz valamilyen ac-s készüléked s ahoz ki akarnád majd használni, akkor természetesen indokolt ez a router! mondjuk ac-nek média streamnél, adatátvietlnél van jelentősége, netezésnél nincs mert még az n is sokkalta gyorsabb kapcsolatra képes mint bármilyen netelérés... Szóval ac csak akkor fontos, ha majd lesz (már van) olyan tv-d/médialejátszód/smartosító sticked/több géped ami között akarsz adatot mozgatni/streamelni... S ha nincs szükséged rá akkor találsz sokkal olcsóbban is routereket... Ok, az csak fölötte volt egy reklám pont ugyanolyan kinézettel, ez csak n-es, az tökéletes :)

(#10939) hommeros vagy usaban veszed, s akkor bf4et pl 7000ből megúszhattad digitálisan akcióban, éves ps+-t pedig 6kból... s az akció nélküli játékok is max 13kból kijönnek...

[ Szerkesztve ]

(#10946) Sev!er válasza Madwe (#10945) üzenetére


Sev!er
aktív tag

Köszönöm szépen. Igen, direkt nem is néztem még AC routert, mivel egyrészt még elég drága és semmilyen eszközöm sincs még ami azt a szabványt használná. Majd a következő routerem AC-s lesz! Köszi még egyszer!

(#10947) hommeros válasza Madwe (#10945) üzenetére


hommeros
őstag

Köszi a tippet.
Hogy lehet USA-ból venni? Régió beállításnál elég ha módosítom?

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#10948) zzola válasza hommeros (#10947) üzenetére


zzola
félisten

Mit akarsz módosítani? PSN fiókot nem lehet...
Mindent azért nem kell elhinni. BF4 sem mindig akciós,a PS Plus meg csak fekete pénteken volt 30 dollár,amúgy 50 az ára...

[ Szerkesztve ]

(#10949) Mrdevil válasza bolha23 (#10932) üzenetére


Mrdevil
addikt

Egyetértek, határozottan jobb lett a patch-óta, most már végig lehet akár egy kőr multit is játszani. :K
Egyszer csak jó lesz teljesen.... :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#10950) haddent válasza a.sebi (#10934) üzenetére


haddent
addikt

Az komoly :DD Én a prémiumért egy ku***va Forintot nem adok amíg az alapjáték nem tökéletes teljesen.. Azaz valószínűleg úgy kb. 1-10 évig :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.