Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10301) dunc válasza whYz (#10295) üzenetére


dunc
nagyúr

+1 béta érzet!

#10296 ) a.sebi nem dőltem be:)) ez csak sallang!

[ Szerkesztve ]

(#10302) a.sebi válasza krx21 (#10299) üzenetére


a.sebi
őstag

A gameket nem a prse fogjak csinalni hanem a boxra, igy a fasza gpu elveszi, es csak az exclusivoknal fogod latni a kulonbseget... Tv, ami műkodik, youtube app, kinect, hangvezerles, explorer jobb bongeszo, mint a ps é, sky drive, az egész rendszer összeszedetteb, a store is....azert a szolgaltatasok szempontjabol biztos jobb a box, az exclusice gamek szebbek lesznek a ps n, de a multiplatoform, szerintem a boxon lesz szebb, de ha kulonbseg lesu max 5%:-)
Bocs siliftrol irok:)

(#10303) Petya2900XT


Petya2900XT
aktív tag

Kecskeméti 576 most hívott (lemondtam az előrendelésem még egy hónapja) azzal az indokkal h hátha kellene nekem egy PS4,mert nekik van még raktáron ám.
Szóval aki még szeretne normál áron venni csörrentsen rájuk,mert ők keresik a vevőket hátha el tudják passzolni. :)

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#10305) whYz válasza a.sebi (#10302) üzenetére


whYz
addikt

A multi cimek miert lennenek szebbek boxon? Max ugyanolyan szinten lesznek rosszabb esetben, de azt is csak azert, hogy az MS ne sertodjon meg.

Amiket leirtal azok tobbsege parasztvakitas. YT mukodik TV modban de sajnos bugos f*s(kiveve ha mobile youtube-al hasznalod, akkor elviselheto), ugyhogy a yt appot tenyleg hianyolom, a tobbi kell a francnak.

(#10309) krx21 válasza a.sebi (#10306) üzenetére


krx21
nagyúr

Milyen szolgáltatás???

A kontroller a PS4 esetében sokat javult, de az X1 kontrollere még így is jobb, azt elismerem... :K

Nálam amúgy a jövőben megjelenő exkluzívok döntenek legnagyobb hangsúllyal...

A többi már csak hab a tortán, hogy nem akkora mintha a szovjetek tervezték volna és még kb. 40%-al erősebb is... A felvezetése a konzolnak is szimpatikusabb volt mint a MS..
Ki melyiket választja, saját érveinek döntése, igazából egyik sem jobb a másiknál, inkább kicsit más...
Kinek mi a fontos... Ezt a szolgálatát még most sem értem??? Mi lenne az? :F
Ellenben a PS4-el, jobban jól lehet gameplay videókat megosztani...

(#10307) Zjunior: Az mondjuk biztos, hogy 1,5 év múlva jobban körvonalazódik, hogy kinek hogy jött be a számítása, reménye...

[ Szerkesztve ]

(#10317) whYz válasza Madwe (#10313) üzenetére


whYz
addikt

Ebben majdnem 100%osan egyetertek, kiveve a YT appot. Jo lenne tudni, hogy mikor jon mar vegre. :)

(#10318) Herczi


Herczi
senior tag

Uk storeban akciós a BF 4 PS3-ra, 25 GBP, + 10 a PS4 upgrade, electronicfirst-on meg 32 GBP egy 35 GBP-s kártya, szal 32-ből meg van a BF4

(#10319) Zjunior válasza zzola (#10315) üzenetére


Zjunior
veterán

Lesz PS4 is, nem szidjuk egyáltalán :O :U

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#10320) czappa


czappa
aktív tag

Korabban valaki kerdezte, hogy masnal is kattan-e a gep kikapcsolaskor.
Tegnap eszre sem vettem, de ma rajottem, hogy itt is csinalja. Ez nem tul hangos, es mas elektronikai eszkonel is hallani esetenkent hasonlot, pl. laptopnal, ami evek ota mukodik. Szoval en nem aggodnek.

(#10321) haddent válasza zzola (#10315) üzenetére


haddent
addikt

Na ezaz... többet írnak ide az XO -sok, mint a friss PS4 tulajok :DDD A PS4 vs. XO vita k***ra nem ide tartozik, van neki külön topik, múltkor láttam. Engem nem zavar különösebben, de köze nincs a PS4 topikhoz annak, hogy ki miért XO -t vett.. (Fordítva talán..)

De akkor már leírom én is a véleményem: a kontroller. Az X360 kontroller "tetszett", de semmi hanyattvágódás. A DS3 pocsékszar volt már ránézésre is. A DS4 kényelmes, jó, könnyű nálam ő az etalon, nem kéne az asszimetrikus One joy, max. ha nagyon epedeznék valami exkluzívra...

Exkluzívok: Ryse és Dead Rising 3 jobb mint a Killzone mi? ízlések és pofonok, de ezen meg aztán tényleg ne vitatkozzunk.. Csak szerintem érdemesebb lenne előre gondolkodni, hamár 5-6 évre veszel konzolt, nem a jelenlegi helyzet alapján venni XO -t, mert arra 2-vel több exkluzív van (egészen 2 hónapig..)

Szolgáltatás: na itt egyértelműen jobb az XO, régebb óta csinálja és sokkal többet. Majd hamarosan felkapaszkodik a PS4 is, de valószínűleg azért utolérni/lehagyni nem fogja. Akinek kellenek ezek a szolgáltatások, és most egyből nem tud várni, és beáldozza érte a nagyobb felbontást, szebb grafot, annak XO kell, nem kérdéses.
Aki CSAKIS játszani szeretne, nagyobb felbontáson, szebb graffal, és a plussz dolgok ráérnek neki (vagy nem is kellenek), annak meg nyilván csakis PS4.
Még ide tartozik a PSN és a Live!: adjunk fél évet mindkét rendszernek, hogy észhez térjenek, aztán nézzük meg, hogy mostmár mindkettő fizetős, mi lett ebből - abból.

Ennyi, aztán most bele lehet kötni, hogy nem látszik a különbség grafikánál/felbontásnál, de pedig a szememet kiszúrja már az is, hogy a BF4 900p PS4 -en is egy KZ 1080p -hez képest. Akkor képzelem milyen lenne nekem a 720p....

Személy szerint meg tudom érteni az XO -sok döntését, csak ne akarjuk már a hülyeséget belemagyarázni, meg elmismásolni a dolgokat.. 720p és 900p ég és föld, 900p és 1080p is nagyon jelentős. Kicsit fail mindkét fél részéről de ez van, reméljük a jövőben mindketten közelebb kerülnek a FHD -hoz.

[ Szerkesztve ]

(#10322) a.sebi


a.sebi
őstag

Oké, befejeztem:)
Sok sikert a pseseknek:)

(#10323) Zjunior válasza haddent (#10321) üzenetére


Zjunior
veterán

Forzát kihagytad az már 3 játék :P
Lesz Ps4 is, majd.... tavasszal.
Leíram miért vettem most X1 elsőre. :DDD
Várom én is, hogy jöjjön sok új játék PS4-re , mert akkor hamarabb venném azt is, de arra még várni kell :U
Tomb Raider jön Januárban,nem tud az Ps4-re is esetleg.

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#10324) whYz válasza haddent (#10321) üzenetére


whYz
addikt

+1, szep kis iras. :R

Egyebkent meg nem is gond, hogy a ps4 es az xbox kulonbozo teruletekre fokuszal, legalabb mindenki megtalalja azt amire vagyik. Ezert nem is ertem miert megy ez a nagy ps4 vs xbo vita.

(#10325) Peat;) válasza whYz (#10324) üzenetére


Peat;)
veterán

Részemről mert mindkettő egy *ar :D . De majd az exkluzívokkal úgyis lenyomják az egyiket a torkomon.

(#10326) haddent válasza Zjunior (#10323) üzenetére


haddent
addikt

Tomb Raider multiplatform ez szinte biztos. Ha neked XO jobban bejött most akkor jó, magadnak vetted nem másnak.. Irigyellek, hogy már hamarabb is meg tudnád venni mindkettőt, én is tervezem, de majd jó sokára :B
a.sebi megint a cinikussag :DDD
whYz így van, nem (teljesen) ugyanaz a célközönség.
Peat;) ne videók / mások véleménye alapján ítéld meg egyik rendszert sem, mert csalóka

(#10327) hoby36


hoby36
senior tag

Üdv!Ma előjött egy hiba cod ghost-tal játszottam,kiléptem addig minden jó volt.Amikor megint el akartam kezdeni a játékot,elindul majd elmegy a kép,tök sőtét,de a hang megy.A menüig sem értem el.Ez más játéknál nincs még.Mi lehet szerintetek a gondja? :O

A logikában semmi sem véletlen!

(#10328) Herczi válasza hoby36 (#10327) üzenetére


Herczi
senior tag

Ha csak ennél a játéknál van meg akkor corrupted game data szokott lenni, pucold le a meghajtóról, ha az sem segít, akkor a mentéseknek is kuka, ha több is van lehet elég a legfrissebbet letörölni.

(#10329) a.sebi válasza haddent (#10326) üzenetére


a.sebi
őstag

Ha visszaolvasol pár hszt, akkor látod hogy nem vagyok cinikis:)

(#10330) haddent válasza a.sebi (#10329) üzenetére


haddent
addikt

Jól van, mindegy akkor :R

Hol lehet legolcsóbban lemezes játékokat venni ami itthoni (UK igazából..) géppel megy? Azt hiszem valaki rendelt US/CA -ból, honnan? Ezeket a tipikus single-player sztori játékokat amihez úgysem fogok DLC -ket vásárolni (Thief 4, Infamous Second Son stb..) jó lenne olcsóbban megvenni :B

(#10331) hoby36 válasza Herczi (#10328) üzenetére


hoby36
senior tag

Kikapcsoltam teljesen a ps4-et aztán bekapcs és most jó.Remélem ez nem sokat fog előfordulni,hogy megkergül szegény! :U

A logikában semmi sem véletlen!

(#10332) GeneraL_XTX válasza Petya2900XT (#10303) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Kicsit ez is túl lett lihegve ám,, h nincsenek szabad gépek :U

(#10333) haddent válasza GeneraL_XTX (#10332) üzenetére


haddent
addikt

Akkor viszont aki teheti vegye meg, irány Berlin, ott ölni fognak, hogy 6-7-800 Eur -ért megvehessék. Nekik van elég pénzük, jó lesz az nekik :DD

(#10334) dunc


dunc
nagyúr

"Tv vel valo összekötés hdmin keresztül"
Ezt nem értem! Hdmi vel összekötve!

(#10335) whYz válasza dunc (#10334) üzenetére


whYz
addikt

Arra gondolt, hogy nem a tv-be dugod a set top boxot(vagy mit, en nem elek ilyennel) hanem a xboxba es igy nem kozvetlen nezed a tv-t a tvden, hanem az xboxon keresztul. Sok ertelme van az mar biztos.

(#10336) lupus1337 válasza Petya2900XT (#10303) üzenetére


lupus1337
csendes tag

ha budapesti 576-ban lenne, akkor már mennék is érte :( :O

(#10337) dunc válasza whYz (#10335) üzenetére


dunc
nagyúr

Az nem érdekel, nem hiányzik! :))
GT 6 vajon lesz ?

(#10338) Tegla80 válasza dunc (#10337) üzenetére


Tegla80
addikt

GT6 mar van. ;]
Csak nem nektek,hanem azon a masinan amit Te anno a sarga foldig leszoltal,ahogy a GT5 ot is.
nameg a minap a KZ-t meg magat a PS4 et.
Te onkinzasbol akarsz amugy olykor-olykor konzolos lenni??!! :DD
Ide majd a GT7 jon amugy,de addigra neked mar reg nem lesz geped. ;]

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#10339) dunc válasza Tegla80 (#10338) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem szóltam le(de nem is ott vettem meg végül), de nem fenékig tejfel :)) a rosszat a negatívat is le kell írni ! :D Igen valószínű nem lesz. ;) de jó kiprobálni valami újjat a kezdetektől! Amúgy szerelmes vagy belém ? :D Jah a GTV valóban egy borzalom:)) de majd a 7:)

[ Szerkesztve ]

(#10340) Madwe válasza dunc (#10337) üzenetére


Madwe
nagyúr

GT6 ps3ra jött ki, de fejlesztők nyilatkozata szerint úgy készült, hogy eleve ps4re is jó legyen az anyag (nem grafika, fizikai adatok, szimuláció, pálya adatok, kocsi adatok stb) szóval nemsokára jön az 4re is, lehet már gt7 néven... Persze gt esetében a nemsokára 1-2 év minimum szerintem, nem kapkodják el soha... :)

(#10341) jalicsbal


jalicsbal
tag

Van pár dolog amit nem értek miért nem lehet állítani, vagy ha lehet miért dugták úgy el hogy halandó ne találja meg.

Nem találom hol lehet kikapcsolni a DS4 fényáradatát? Nem is lehet?

Fifa14-ben nem tudom kikapcsolni, hogy akivel játszok halljon engem a kamera mikrofonján keresztül, és én is hallom a sok gyíkarcot, pedig nem szeretném. Nem találok ilyen opciót. Valaki tud rá megoldást?

[ Szerkesztve ]

(#10342) miller79


miller79
tag

Ha valakinek lenne ilyen átadós előrendelése vagy normál áron gépe azt megköszönném! Egyik cimbimnek most jött össze a zsé és sehol nem talál csak horror áron! Köszi!

(#10343) Def26 válasza Tegla80 (#10338) üzenetére


Def26
félisten

Ne bántsd én bírom amikor vesz majd gyorsan elad dolgokat. :D

Jah, egyébként ma voltam Komáromban és Szlovákiában (Komárno) van ps4 polcon. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10344) jalicsbal válasza jalicsbal (#10341) üzenetére


jalicsbal
tag

lolfuck :W :W :W

Ez gáz

Mindig ennyi szar volt a konzolokkal? Vagy nekem vannak túl magas igényeim?

Ha nem akarom hogy a családomat hallgassa az osztrák suhanc akivel játszok, ki kell húznom a kamerát.
Akkor tényleg minek van.. :W

(#10345) Def26 válasza jalicsbal (#10344) üzenetére


Def26
félisten

Xbox one -on a settings - kinect -menüben van egy olyan, hogy "Use kinect microphone for chat".
Szerintem nézz körül a menüben, biztos ki lehet valahol kapcsolni a kamera chat részét. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10346) Madwe válasza jalicsbal (#10344) üzenetére


Madwe
nagyúr

Kapcsold ki a voice commandot s kész, én pl nem használom... azért erre patch majd csakcsak jön...

(#10347) jalicsbal válasza Madwe (#10346) üzenetére


jalicsbal
tag

Most kikapcsoltam. Kipróbálom Fifa-ban is, hogy ennyi elég e neki

(#10348) JarrekStar


JarrekStar
tag

Nem tudom hogy cakk dekoráció-e, de a kökiben az 576-ban volt kirakva 3 alapcsomag. Egy telefont megérhet

[ Szerkesztve ]

(#10349) krx21


krx21
nagyúr

A kérdésem az lenne: hogy hogyan lehet megváltoztatni a világító csíkot a gépen???, mert nekem fehér... Legyen mondjuk kék...

(#10350) Madwe válasza krx21 (#10349) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az egy állapotjelző, narancs ha standbyban van pl, mindegyiknek más jelentése van, jelenleg nem lehet megváltoztatni, de elképzelhető hogy egy updateben beállíthatod mikor hogy világítson...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.