Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Elég jó. Ha nem lennék Pixel fan vennék egyet. Köszi a tesztet!

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#2) Doki42


Doki42
őstag

Az előd se volt rossz, nekem tetszik.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#3) Füleske


Füleske
addikt

A 90 Hz PWM tönkrevágja a telefont.

(#4) cs.zs.


cs.zs.
addikt

Sovány a kijelző-fényerő. Ennyi pénzért sokkal nagyobb fényerejű megjelenítőt illene beletenni. A 150ezres alsó-közép kategória is átlépte már az 1000 nitet, ráadásul épp azért, mert erős fényben egyszerűen csak KELL. Ez így kevés.

...

(#5) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Nincs e-sim. 2023-ban. WHY?
Pedig jó lett volna egy 12/256-os a fiókba, néha előkapni.
Majd talán a harmadik felvonásban.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#6) ridiculous


ridiculous
aktív tag

Nem rossz telefon ez, de ilyen áron azért bőven van kedvezőbb alternatíva.

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#7) manokaki


manokaki
őstag

Ugyis épitkezek , jó lesz téglának mert akkora :D

(#8) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Nekem még most sem adja ez a bazári, összevissza ledes hátlap. Még jó, hogy senki sem tart pisztolyt a fejemhez, hogy vegyek ilyet. :)

(#9) T. I.


T. I.
senior tag

Köszönjük a tesztet! És tech2 Lacinak, hogy átadta a telót. 🤭
A csíkos felsőt viselő hölgyről (ami garantáltan a legtöbbször megtekintett kép a cikkben lévők közül) jöhet majd máskor is teszt-kép. :C

(#10) RobbyJr válasza manokaki (#7) üzenetére


RobbyJr
őstag

:C

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#11) realist


realist
őstag

Ugyan bő egy évvel idősebb, viszont nem látom, hogy a LED bazárt leszámítva mennyiben jobb ez mint pl egy realme GT2 pro :F
Kamera/chipset ugyan az a szint, kijelzőben/töltésben/üzemidőben/ ez gyengébb. Ok, van - lassú - wireless töltés amiben eőbbre jár. :U

(#12) Hallosz


Hallosz
senior tag

A méretén kívül nem igazán tudok belekötni, nekem kényelmetlenül nagy. De ezt figyelmen kívül hagyva, jó cuccot raktak össze.

Egy Nothing dwarf produkciót meg is vennék. (de biztos nem lesz ilyen)

Mert lakni, muszáj.

(#13) GeneraL_XTX válasza Füleske (#3) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Én direkt teszteltem ezt, legalacsonyabb fényerőn se tapasztalható semmiféle vibrálás. Még úgy se, hogy a mi11-et es a xiaomi 13-at raktam mellé.

(#14) Bog válasza T. I. (#9) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem Lacitól van.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#15) GeneraL_XTX válasza cs.zs. (#4) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Egyáltalán nem kell, legalábbis oled panel esetén, így is rendesen látható full napsütés esetén is a tartalom. Minél magasabb a fényerő annál nagyobb az esélye a beégésnek, nekem mind az Iphone X mind a mi11 kijelzője beégett, utóbbi igen csúnyán kb a waze egész alsó része látszódott a kijelzőn.

[ Szerkesztve ]

(#16) DS39 válasza T. I. (#9) üzenetére


DS39
nagyúr

Mi olyan különleges azon a képen?

[ Szerkesztve ]

(#17) janeszgol


janeszgol
félisten

Ajánlott. Én is ajánlottam már másnak, de ez a 90 hz-es pwm.... oké van DC Dimming, de az általában úgy működik, hogy le kell mondani a magasabb képfrissítésről. Itt nem tudom, hogy ez-e a helyzet, majd megnézem a NC tesztjét is.
Kettős érzetem van.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#18) Laurh


Laurh
aktív tag

Köszi a tesztet, jó a készülék. Android fronton a Pixel vonal mellett őt választanám, ha lehetne. :K

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#19) RobbyJr válasza DS39 (#16) üzenetére


RobbyJr
őstag

Én sem értem... valószínűleg neki ő a "zsánere" :U

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#20) B Ádám x


B Ádám x
csendes tag

Összesítve nem rossz telefon, de egy dolgot nagyon elrontottak..... A fényerő nincs 700nit, a jelenlegi telefonom 900nit-et tud, de így is napsütésben alig látható. Ez nálam kizáró tényező.

(#21) cs.zs. válasza RobbyJr (#19) üzenetére


cs.zs.
addikt

Lécci a JÓT vegyétek már észre mindenben!
A kép lényege, hogy 12 megapixelen is milyen részletgazdag fotó készíthető.

A lényeg a (majdnem) tökéletesen felkent, szép színű rúzs.

Ha a kis drága meglátja a képet, akkor fog tudatosulni benne hogy milyen ütemben fejlődik a képalkotás, és legközelebb a szája bal sarkát nem nagyzolja el :P [kép]
:))
:R

...

(#22) pusszycat válasza cs.zs. (#21) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Kérdés, h beleegyezett a képbe vagy esetleg beépített ember. Olyan mintha csak rúzs lenne rajta semmilyen más smink. Mondjuk szép szája van, nem félreérteni. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#23) cs.zs. válasza pusszycat (#22) üzenetére


cs.zs.
addikt

Nyilván valamelyikük barinője. Nem gondolom hogy ne egyezett volna bele a fotóba. Ő is tudta hogy jó az a rúzs.

De vissza az eredeti témához:
A saját véleményem az, hogy a telefon összességében jó, és mindenképp egyedi,
az árát ettől függetlenül sokallom,
a kijelző fényerőt pedig keveslem.
:R

...

(#24) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Tetszene ez a telefon, de ennyi kijelző fényerővel egy fabatkát nem ér. Itt bukott meg nálam az első széria is.

(#25) Linkin1994 válasza tomboy0013 (#24) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Elvileg 1000 nit mindenhol ezt írják annyira nem lehet rossz.Sehol sem panaszkodtak a fényerőre.
NC teszt:

Most akkor mivan? :DDD
Gsm aréna teszten is Bright panelt írnak :DDD

[ Szerkesztve ]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#26) viragdani01 válasza Linkin1994 (#25) üzenetére


viragdani01
HÁZIGAZDA

A szokásos módon mértük, nálunk nem érte el az 1000 nitet egyszer sem. Az első nagy frissítés telepítése után lett mérve, kültéren azért olvasható maradt a kijelző, de tükröződik és egy Redmi Note 12 vagy egy Galaxy A34/54 azért fényesebb nála.

Kérlek, ha hibát látsz egy cikkben, ha bármilyen észrevételed van, írj PÜ-t, mert arról egyből kapok értesítést! Köszi!

(#27) cs.zs. válasza viragdani01 (#26) üzenetére


cs.zs.
addikt

...és akkor ne is merjük egy lapon említeni a 2000 nitet is megugró iPhone 14 pro-val...

...

(#28) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Látom, xda-n van bejegyzése, BL nyitható, root lehetséges. Nagyon erősen elgondolkodok ezen, mint következő készülék...

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#29) Dél


Dél
csendes tag

Akkor most jól értem? Ha szeretnél egy ilyen telefont, akkor inkább a tavalyi modellt vedd meg, mert akkora előrelépés nincs ahhoz képest, hogy egy százassal többet fizess érte?

(#30) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Hurrá, eddig a villogó hangfalak voltak a menők, most jönnek a villogó telefonok. Kéretik felvenni a listára a villogó szíjú okosórákat, villanyautókra küszöbvilágítást,álló és asztali ventilátorokra hangulatfényt, és úgy mindenre, ami kínából jön, valamilyen LED- et. Köszönjük! ;]

(#31) pusszycat válasza Jack Hunter (#30) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Várj elmagyarázom neked. Van aki lenyeli van aki nem. Van aki szereti a LED-et van aki nem. :))

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#32) KISDUCK válasza pusszycat (#22) üzenetére


KISDUCK
addikt

vagy esetleg beépített ember

szerintem ő Bog vagy Bone123 álruhában, nehéz megmondani, hogy melyikük, mert elég jó lett a jelmez. ;]

Jack Hunter:

azt hiszem valamiről megfeledkeztél.

[ Szerkesztve ]

(#33) janeszgol válasza T. I. (#9) üzenetére


janeszgol
félisten

Full átlag csaj. Semmi extra.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#34) cs.zs. válasza janeszgol (#33) üzenetére


cs.zs.
addikt

A 21-es hsz-t javaslom olvasásra, és leszel szíves pozitívan nyilatkozni 😉

A kiscsaj nagyon ott van rúzsilag!
A következő tesztben meglátod hogy táskailag is, utána meg hogy cipőileg is,
aztán mindegy lesz mit teszteknek a fiúk, csak ő legyen ott!
;-)

...

(#35) Füleske válasza GeneraL_XTX (#13) üzenetére


Füleske
addikt

Hogyan tesztelted?

(#36) cs.zs. válasza Füleske (#35) üzenetére


cs.zs.
addikt

Asus OLED laptopban is van ilyen, [kép] de itt is pont ez a lényeg, hogy ezt nem mindenki veszi észre, mert egyszerűen csak nem vagyunk egyformák.
Nekem nem vibrál ha veszem lefelé a fényerőt. Van akinek meg sajnos zavaró.

...

(#37) Füleske válasza cs.zs. (#36) üzenetére


Füleske
addikt

Nálam attól még, hogy nem látom a vibrálást, a szemem észreveszi. Ez sötétben kritikus (10-15 perc után már jelentkezik a stroboszkóp effektus). Olvasómód és villódzásmentes mód bekapcsolva. Mindez egy 177 Hz - esnek mért telefonnal.

(#38) LazacX válasza Jack Hunter (#30) üzenetére


LazacX
tag

Volt már ilyen 20 éve is: Nokia 3220.

(#39) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Jé tényleg, a jó öreg Nokia. Pedig osztálytársamnak is volt ilyen. Hú de menő volt a csengőhangra villogó teló! Sőt, olyan cipője is volt, ami minden lépésnél villant egyet a sarkánál. Az megvan valakinek?

(#40) pusszycat válasza Jack Hunter (#39) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Egy olyan cipőre régóta vadászok, kerül amibe kerül. De nem találok. Vicces mert egy 6 évesnek láttam a lábán nemrég. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#41) janeszgol válasza pusszycat (#40) üzenetére


janeszgol
félisten

Miért nem vetted el tőle? Csak 6 éves volt. :D

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#42) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Kár, hogy telekomnál nem kapható

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#43) Csasszer


Csasszer
újonc

Jó lett a cikk! A monokróm ikonos részt annyival kiegészíteném, hogy alapból a Nothing téma nem húzza át az összes ikont fekete-fehérré. Ez a telefon első belakásakor nekem is furcsa volt, mert a telefon promójában ezt már nagyon nyomták (nem mintha életbe vágóan fontos dolog lenne :DDD ). A Nothing viszont pár hete kiadott egy hivatalos Ikon csomagot ami Play áruházból telepíthető. Na az áthúz minden egyes ikont monokrómmá!
Ilyen apróságokban a fenti stratégiát követik és lassan csepegtetik a dolgokat. A bemutatókor például látszott a Nothing OS 2 bemutatásakor egy frankó Pedometer widget -ami jó pár külföldi fórumban topik volt-, de ez sem elérhető még a telefonon. Valószínűleg egy későbbi frissítéssel berakják egy kis Easter eggnek.

(#44) KISDUCK válasza Jack Hunter (#39) üzenetére


KISDUCK
addikt

Villogós cipő nem kéne, de kerekes igen. :))

(#45) Narxis


Narxis
nagyúr

Nem értem a hype-ot ezzel a telóval bár lehet azért se mert a fő tulajdonságát, az egyedi értesítést nem használnám ki, nekem bőven elég egy értesítrési LED, esetleg változó színű fénnyel. A Snapdragon 8 Gen 1-et se tartom sokra, nagy teljesítmény de minek ha úgy melegszik mint egy ipari kályha?

Thanos was right.

(#46) pusszycat válasza janeszgol (#41) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mert kicsi a lábamra ami 42 EU. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#47) cs.zs. válasza pusszycat (#46) üzenetére


cs.zs.
addikt

Jó nagydarab ovis lehetett.. :))

...

(#48) pusszycat válasza cs.zs. (#47) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az én lábam a 42-es. :DD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#49) cs.zs. válasza pusszycat (#48) üzenetére


cs.zs.
addikt

Jól megcsavartad...
És akkor ne legyen az ember alkoholista...
:K

...

(#50) Viper26


Viper26
nagyúr

Kb egy hete használom, eddig nagyon bevált.

Pixel 7 | FR955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.