Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10151) haddent válasza PreD82 (#10146) üzenetére


haddent
addikt

Próbáld meg playmania.hu -t. Ők hoztak UK -ból kb. 5 darabot még 28. -án, én elvittem az elsőt, de úgy tűnt, hogy kb. senki nem hitte el, hogy igaz és meg sem próbálták, lehet azóta is ott áll :DD

(#10152) zzola


zzola
félisten

15:30 utána kértem a kiszállítást, most vettem át a példányomat ! Made in Japan, KSZ-től jött,alap csomag. Ha hivatalos Sony garancia van, akkor hol a lepecsételt garancia levél? Csak egy KSZ-es nyomtatott papírt kaptam garancialevél gyanánt...

(#10153) jalicsbal válasza zzola (#10152) üzenetére


jalicsbal
tag

Ja. Nekem is Ipontól van egy nyomtatott Ipon garancia levelem. Nem Sony-s
:U :U ??

(#10154) kovsol


kovsol
titán

Szajré megjött, előrendelői kártyát nem vitte el a futár, mert hogy ő mit kezd vele. :D

Garancia Xbox esetén is a széria szám alapján megy, meg legtöbb értelmes cégnél és nincs semmi garancia levél.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#10155) BomiBoogie válasza haddent (#10151) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nem elég furcsának tűnik a honlapjuk... :D

(#10156) haddent válasza zzola (#10152) üzenetére


haddent
addikt

Nem kell aggódni,többször beszéltem telefonon Sony Magyarországi képviselettel, régió garancia van rá, itthon bármilyen EU -s terméket garzitatni tudsz. És egy idézet a "Guarantee" könyvecskéből, ami a csomagban volt:

"Ahol az SCEE a jelen Terméket az Európai Gazdasági Övezet bármely országa, [..további országok felsorolása..] piacaira bocsátotta, ott a jelen Garancia érvényes mindazon országokban, a következő feltételekkel:
a, ha az eredeti számlát, vagy más, a vásárlásról szóló módosítatlan és sérülésmentes bizonylatot (melyen szerepel a vásárlás dátuma és a kereskedő neve) a hibás Termékkel együtt bemutatják a garancia-időszakon beül; [...stb.. érdektelen részek...]"

Tehát amíg neked van egy hivatalos, EU -beli számlád pecséttel, minden adattal, sorozatszámmal, összeggel, vásárlási dátummal stb.. (Tehát rendes, hivatalos számla, nem sutyimutyi kézzel írott lókuki), addig teljesen jó vagy. Ha a magyarországi Sony szervíz ugatna (mert szokott..), akkor ezt a füzetecskét (24. o.) a pofájukba tolod, és megmondod, hogy következő meccs másnap a fogyasztóvédelemnél.

(Egyébként szerintem ezt a kis idézetet érdemes lenne a topik összefoglalóba berakni, hasznos inzó azoknak, akik félnek külföldről vásárolni stb..)

BomiBoogie teljesen igazad van, nem túl bizalomgerjesztő, de az üzlet rendes, nem sufnibót a garázsban. Az eladók értelmesek, segítőkészek, normálisak. Rendes számlát kaptam, innentől engem a honlap pont nem érdekel.

dunc yaaay! végre valaki aki bénább nálam is ! ;] :P Én először fogtam 3-4év után kontrollert a kezemben és normálon vittem végig. Röhögtek is a srácok a streamen..

[ Szerkesztve ]

(#10157) dunc


dunc
nagyúr

Killzone Kibassz@t nehéz játék! Könnyűn érdemes kezdeni!

(#10158) Zoli1117Bak


Zoli1117Bak
tag

Skacok aki a konzolvilaganal rendelt es nem kapata meg az majd csak hetfon fogja!De jobb mint a januar.

psn:babax1117

(#10159) kovsol válasza raven84 (#10141) üzenetére


kovsol
titán

Nekem kb 10sec alatt kapta le, szintén wifi. 40/20Mbit netem van.
Azt hittem kisebb lesz a gép amúgy, de így is jól elfér majd az xbox mellett :)

Gamepad jóval könnyebb, mint az xbox360 -as.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#10160) zzola válasza haddent (#10156) üzenetére


zzola
félisten

Köszi, majd szem előtt tartom, amit írtál... :R

(#10161) Tibcsó válasza DonDennis (#10017) üzenetére


Tibcsó
aktív tag

Egyetértek! Ipon korrekt bolt!!!!

(#10162) JarrekStar


JarrekStar
tag

Nekem is lassú a hálózat a PS4-el. Kábelen is és wifin is 20/2-t tud a 120/10 helyett ami a gépen ugyanazzal a kábellel simán megy. .. :/

[ Szerkesztve ]

(#10163) Herczi


Herczi
senior tag

Eddig 5 perc alatt volt 50 hsz, most ahhoz képest semmi, mindenki játszik, mi? :DDD

(#10164) haddent válasza kovsol (#10159) üzenetére


haddent
addikt

Hmm.. nem úgy volt, hogy Xbox-ot veszel (előbb, aztán ps)?

(#10165) gabflag


gabflag
csendes tag

A Gameshop-nál rendeltem elő a PS4 Killzone Bundle-t, mert a nagyobbik csomag már nem volt. Direkt előrendelői kártyával kértem, hogy ne legyen baj. Kértem még hozzá egy ds4 kontrollert és egy kamerát is.Ami a nagyobbik csomagban lett volna ugye. Erre nemrég kaptam egy mailt, hogy a Ps4 csomagot és a kontrollert átadták a futárszolgálatnak és 1-2 munkanap a szállítás ( a kamera itt már nem is szerepelt a listán)! Felhívtam őket, erre hosszas várakozás után azt mondták, hogy kicsit elcsúsztak ezzel az egésszel, sok volt a megrendelés, bla,bla... Mire rákérdeztem, hogy hol van a kamera amit szintén előrendeltem. A válasz az volt, hogy "azt utólag küldjük ahogy lesz belőle". Ha ez így működik akkor miért hirdették az előrendelői kártyát, hogy garantálják nekem a 13.ai kiszállítást? Illetve ha módosították a rendelésem akkor arról nem kéne tájékoztatni? :W

PSN ID: gabflagBLNT

(#10166) Forrest Gump


Forrest Gump
tag

Srácok segítsetek pls!
Állítanám be a netkapcsolatot, de mindig failed.
Proxy szerver kell használni?
Ha igen , mit kell megadni?

Köszönöm

(#10167) miller79 válasza Forrest Gump (#10166) üzenetére


miller79
tag

Itt is szeretném megköszönni Xirtam :R fórumtársunknak és a konzolvilágnak, hogy reggel 10-re mentem du. 5 helyett és kiszolgáltak! Így a napom az eredeti tervek szerint alakult! Remélem minden játékostársamnak és PS4 előrendelőnek megoldódik a problémája és megkapja a gépet! :C

(#10168) dunc


dunc
nagyúr

Killzone = játszhatatlan, túlnehezített szar !!!!! :W Varázsellenfelek! A SEMMIBŐL!!!!!!!!!!!!!

(#10169) bolha23 válasza JarrekStar (#10162) üzenetére


bolha23
aktív tag

Én 35/5-öt mértem kábelen, szintén 120/10-es csomag.

[ Szerkesztve ]

(#10170) zzola válasza gyuribácsi88 (#10125) üzenetére


zzola
félisten

Sittes kollégát kitiltották 3 napra? WTF?

(#10171) Zjunior válasza zzola (#10170) üzenetére


Zjunior
veterán

Meg is érdemelte, Big FAce volt.... :K

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#10172) BomiBoogie válasza dunc (#10168) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Végre kapunk játékbeszámolót is! :C

(#10173) haddent válasza miller79 (#10167) üzenetére


haddent
addikt

Én tegnap mondtam neked, hogy mehetsz/lehet menni 10- re de azt mondtad hülyeség :DDD

dunc nem ettél te kicsit sok varázsgombát? :C

A nettel meg ne foglalkozzatok. A beépített mérícskélő az PSN szerverrel mér, ami túlterhelt, soha az életben nem fogsz 120 -at mérni szerintem.

Bazzeg most nézem mekkora bizniszt csinálnak itt emberek ebből a PS4 -ből... min. ilyen 20-30k -val drágábban adják, mint a boltban :DD Ahhoz azért kell bőr a pofán. Dehát én vagyok a hülye, hogy 1:1 -ben adtam át 2 előrendelésemet is :B (de az meg a még hülyébb, aki ezektől meg is veszi :DD )

[ Szerkesztve ]

(#10174) Napfénysüti válasza Herczi (#10163) üzenetére

Akkor úgy néz ki elmarad az armageddon mert mindenki megkapta a gépét. ;]

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#10175) Mister_X válasza krx21 (#10147) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mert a HU csak laza 33%-kal drágább, mint az UK, az US pedig olcsóbb az UK-nál is.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10176) >Deego.. válasza Zjunior (#10171) üzenetére


>Deego..
senior tag

A legszebb öröm ebben az országban a káröröm.

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#10177) zzeN


zzeN
aktív tag

Nekem is megjött, gyönyörű :R Most pedig jöhet a várakozás:D

(#10178) haddent válasza zzeN (#10177) üzenetére


haddent
addikt

Mire? :F

(#10179) Tibcsó válasza Damage (#10007) üzenetére


Tibcsó
aktív tag

Ebben az a vicc, hogy PS3-on és X360-on full magyar! :((

(#10180) idegen lény válasza dunc (#10090) üzenetére


idegen lény
őstag

Addig is vigyázz rá nagyon! Finoman bánj vele! Semmi földhöz csapkodás, heveskedés! ;]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#10181) zzeN válasza haddent (#10178) üzenetére


zzeN
aktív tag

Ajánlatos várni, mégis hideg van kint, bent meg meleg.

(#10182) bolha23


bolha23
aktív tag

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de a gép élőben gyönyörű. :)
Kicsit féltem a kontrollertől, de nagyon kézreálló darab.

(#10183) dunc


dunc
nagyúr

Trine 2 3D gyönyörű!!!!!!! :R

(#10184) idegen lény válasza adalbert1 (#10107) üzenetére


idegen lény
őstag

De legalább nem kellett tranzakciós adót fizetnetek utána.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#10185) boost válasza Mister_X (#10175) üzenetére


boost
addikt

De pl digitális játékoknál az egyik legolcsóbb európai store a magyar, a legdrágább meg az angol. :U

(#10186) Tatyla


Tatyla
őstag

16.36-kor valószínűleg életem legszebb telefonhívása következett be. Mesébe illő jelenet, péntek 13 ellenére. Felhívtak a nyíregyházi Media Markt-ból, hogy egy előrendelő lemondta a PS4-et, és akár most mehetek érte, mivel én követem az előrendelők sorában. Most értem vele haza, és made in Japan, és mellé egy BF4. Megyek próba

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#10187) Zjunior válasza >Deego.. (#10176) üzenetére


Zjunior
veterán

IGEEEEEEEEN!
Olvass akkor vissza! :C :R

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#10188) Mister_X válasza boost (#10185) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tessék? :DDD Most jót nevettem. A magyar Store 33%-kal drágább az UK Store-nál.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10189) idegen lény válasza Def26 (#10133) üzenetére


idegen lény
őstag

A büntetett előélet is súlyosbító tényező. :)

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#10190) Herczi válasza Tatyla (#10186) üzenetére


Herczi
senior tag

Ezt a mákot, grat. Én is írtam korábban nekik hátha maradt, de még nem jött válasz.

(#10191) pelda10 válasza Tatyla (#10186) üzenetére


pelda10
tag

Nekem is megjött a ps4-em a konzolok szervizétől reggel 8-ra itt volt a futár vele.

Ajándékot senki sem kapott?

(#10192) boost válasza Tatyla (#10186) üzenetére


boost
addikt

JEEEEEEEEE! Ekkora mázlit, ez ám a péntek 13. ;) Gratula!

(#10193) barack1997


barack1997
senior tag

Vegyetek fel psn-en BarackHUN a nevem. A Logitech K400-at probalta valaki, hogy mukodik a PS4-el ?
Ui.: nincs ekezet, mert a PS4-rol irtam. Kinai a geep,de nagyon fain szerkezet

(#10194) mrhyper


mrhyper
csendes tag

nah, nem bírtam ki, beüzemeltem már ma, minden faszagányos hálistennek, elkezdem felvenni majd az emberkéket innen psn -re :)

(#10195) boost válasza Mister_X (#10188) üzenetére


boost
addikt

Örülök, hogy jól nevetsz, csak légyszi ne téveszd meg a többieket, a magyar store a világbajnok ÁFA ellenére is jelentősen olcsóbb PS4 játékokban, mint az angol.

55 font az meg középárfolyamon is 19800 forint, és akkor még feltöltőkártyán is buksz egy csomó pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#10196) boost


boost
addikt

Jön valaki BF4-ezni az este? Már ketten vagyunk.

[ Szerkesztve ]

(#10197) dunc


dunc
nagyúr

Van korrekt nem nyerészkedő hirdetés is az apróhirdetéseknél!

(#10198) zzola válasza pelda10 (#10191) üzenetére


zzola
félisten

Semmilyen ajándékot nem véltem felfedezni a csomagban...

(#10199) Sami22


Sami22
aktív tag

Másnak is sokáig készítette elő a update-et?

Tárgytalan. Ahogy megírtam elindult.

[ Szerkesztve ]

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#10200) Damage válasza pelda10 (#10191) üzenetére


Damage
senior tag

Ajándék 30 napos PS+ előfizetés.

Elvileg mindenki megkapta azt a mail-t, de már én is többször írtam, hogy a PSC ID-t kellett beleírni a megrendelés megjegyzés rovatába. + szóltam a boltban a vásárlás pillanatában, nehogy elfelejtsék. Nem volt benne a dobozban, külön adták.
Az AC4 mellé egy bőrkötésű noteszt adtak AC Black Flag felirattal és logoval.

[ Szerkesztve ]

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.