Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10551) boost válasza Sunshiie (#10549) üzenetére


boost
addikt

Én mondjuk egy FullHD 23-as monitorban elgondolkoznék, az azért nem olyan nagy költség. Nem egy FullHD tévé ára, és még szebb is a képe, mint egy FHD tévének.

(#10552) BomiBoogie válasza boost (#10551) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Én a PS-hez egy 27-es monitoron gondolkodtam, ennek jobb a válaszideje, mint a legtöbb tévének, még nem kell annyira távol ülni, hogy ne tudd olvasni mondjuk a szövegeket és olcsóbb is, ez 70k körül van.

BenQ GW2760 HS

(#10553) kovsol válasza boost (#10551) üzenetére


kovsol
titán

Attól függ hogyan akar játszani.
Fotelban eldőlve a tv előtt, vagy székben ülve egy monitor előtt? Mert ha 2m-ről akar fotelből játszani akkor semmit nem fog látni a kis monitorból.

May the Force be with you!

(#10554) Mrdevil


Mrdevil
addikt

NFS Rivalst át lehet váltani a PS3-as verziót PS4-re? Most a Gamestar adventi akcióban 8000 a PS3-as verzió, átváltva már nem is olyan vészes az ár. De mondjuk ez igaz lett volna a Ghost-ra is. Vagy van valami buktatója ennek az átváltásos dolognak, azon kívül, hogy nem lehet tovább adni? ( ami engem nem érdekel )

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#10555) boost válasza Mrdevil (#10554) üzenetére


boost
addikt

Kicsit leült a forgalom, mióta mindenkinek megjött a gépe. :D

Ha valakinek van egy akciós AC4-e, vagy bérbeadná, szóljon. :)

General_XTX: ki van ez találva :D

[ Szerkesztve ]

(#10556) GeneraL_XTX válasza Mrdevil (#10554) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Jah, úgy megvan kb 12k-ból,viszont jobban nem jársz így se, mert nem lehet eladni. Végigjátszod, ha mázlid van eladod ugyanúgy 8k-ért és vana gépeden 4 ezer ft-ért egy használhatatlan kódkupac mert lemez nélkül nem fog menni. Tehát ugyanott vagy, mintha megvennéd a PS4 verziót 17-18-ért, és eladnád végigjátszás után 13-14k-ért.

Ha nem akarod eladni, úgy viszont jó lehet.

[ Szerkesztve ]

(#10557) Mrdevil válasza GeneraL_XTX (#10556) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nem nem, én soha nem szoktam játékot eladni, ha már megvettem. :D
Akkor végülis nem is vészes így az ár, pláne aki nem euróban tudja átváltani, annak még lejjebb megy az ár. Haver most így akar BF4-et venni, PS3-ast megveszi, majd váltja. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#10558) GeneraL_XTX válasza Mrdevil (#10557) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Ezt az eurós dolgot hogy érted?

USA accountal lehet problémás a dolog.

(#10559) boost válasza Mrdevil (#10557) üzenetére


boost
addikt

de nem kell hozzá valami kód? lemezes vásárlás esetén kell lenni valami kódnak is. PSN esetén nem.

Ahogy nézem NFS nincs a támogatott játékok között:

http://us.playstation.com/digitalupgrade/

[ Szerkesztve ]

(#10560) Mrdevil válasza GeneraL_XTX (#10558) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ja, ezt nem tudtam, hogy pl USA accal gond lehet így. Amúgy meddig él ez az átváltás dolog, év végiéig, vagy nem is tudom?

szgergely: a kód asszem benne van ilyenkor a PS3-as dobozban, hopp akkor az NFS lehet nem jó így, de a BF4/Ghost jó lehet

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#10561) kovsol


kovsol
titán

Valaki használja amúgy állítva a konzolt? Gondolom a Vertical Stand nélkül is simán használható így, az csak kicsit stabilabbá és szebbé teszi.

May the Force be with you!

(#10562) Mrdevil válasza kovsol (#10561) üzenetére


Mrdevil
addikt

Én is gondoltam erre, csak arra figyelni kell, hogy a gép mindkét oldalról szív levegőt, az állvány meg gondolom úgy van kialakítva, hogy ebben ne akadályozza. Ha simán letenném oldalra, akkor nehezebben szívna ott, gondolom én, ezért nem célszerű szerintem rátolni pl egy szekrényhez az oldalát. Szépen legyen neki körbe hely.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#10563) whYz válasza kovsol (#10561) üzenetére


whYz
addikt

Igen en igy hasznalom vertical stand nelkul es nincs gond vele.

(#10564) dunc válasza whYz (#10563) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem három nap alatt lesz vele baj! :))

(#10565) kovsol válasza Mrdevil (#10562) üzenetére


kovsol
titán

Ebben van valami. Akkor marad hason fekve. Szorítok neki helyet valahogy az Xbox mellett. Csak így a legóimat kell átrendezni a polcon.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#10566) whYz válasza dunc (#10564) üzenetére


whYz
addikt

Miert, milyen baj lenne vele? Be lett ezerszer mutatva, hogy vertical stand nelkul is tokeletes, az csak plussz biztonsagerzet miatt van.

(#10567) vg válasza BomiBoogie (#10552) üzenetére


vg
addikt

100e-ért már kapsz 32-es tv-t, 100hz, meg kicsi inputlag, amit monitorként is tökéletesen lehet használni. Nézheted ezeket közelről is már, nem katódsugarasak. Hülyeség monitort venni.

(#10568) dunc válasza whYz (#10566) üzenetére


dunc
nagyúr

Szerintem megváltozik a levegő áramlás, és nem tud maradéktalanul levegőhöz jutni. Én tuti fektetve hagyom, a optikai meghajtónak nem ár az állítva használás.

(#10569) BomiBoogie válasza vg (#10567) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Igen, ez a másik opció, csak az input lag miatt tartok kicsit tőle, bár nem vagyok egy HC játékos, lövöldözős meg főleg nem...

(#10570) vg válasza BomiBoogie (#10569) üzenetére


vg
addikt

Ma már nem csinálnak olyan tv-t az alsó árkategóriában sem, ahogy játszhatatlan lenne az inputlag. Ettől nem kell félni. A 100e-res 32-es tv pedig nem alsó árkategória...

(#10571) BomiBoogie válasza vg (#10570) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

80-100 között néztem, aszerint, hogy mennyi egyéb funkciója van, szóval gondolom én is, hogy ez nem a legalja, köszönöm. :K :)

(#10572) Kabel15


Kabel15
aktív tag

Játékra Sony W650 vagy Sony W805 ajánlott az alacsony input lag miatt. 6-8ms van játék módban. Többi tévének 30+ fölött szokott lenni. Csak 1 jó tanács TV vásárláshoz

Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

(#10573) BomiBoogie válasza Kabel15 (#10572) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Sajna ezeket itthon nem igazán lehet kapni. Egyébként pedig a Samsungok is jól vizsgáznak, 20-26ms körüli érték még elfogadható.

(#10574) Mirman válasza BomiBoogie (#10573) üzenetére


Mirman
őstag

Dehogynem lehet kapni, én is ilyet akarok venni. edigital központi szalon

(#10575) Def26 válasza Mirman (#10574) üzenetére


Def26
félisten

Gondolkodtam én is ezekben a 200Hz -es TV -ben. Van ez 26" -ban is?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10576) BomiBoogie válasza Mirman (#10574) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nézzenek oda... köszönöm! :)

(#10577) Landon


Landon
őstag

Néztem YT-on videokat zaj szintről és azokban a videokban melyekben valakinek gondjai voltak a ventillátor zajával/melegedéssel mind kivétel nélkül állva volt a PS4. Nem akarok kombinálni mert nem tudom biztosan, hogy az állva használat okozhatja e az abnormális ventifelpörgést de ahogy dunc is mondta elképzelhető, hogy megváltozik a levegőáramlás és ezáltal kevésbé lesz hatékony a hűtés. :)

TV-vel kapcsolatban: nekem W650-em van és meg vagyok elégedve. Mindenhol ezt ajánlják a PS4-hez meg az eseményeken is ezt tolták alá. Az ára meg igen kedvező ahhoz képest amit tud. Kategóriájában igen ajánlott PS4-hez. Ha valaki ebben gondolkodik akkor egy jó tanács: ha van hely 42-et vegyen mert a 32-esnek valamivel nagyobb az input lag-je (AVF-en nagyon sokan írták, hogy a 32-es modellnek valamivel magasabb az input lag-je bár valószínűleg nem nagyon vészesen) ill. az 50-esen pedig rosszabb az utánhúzás jóval mint a 42-esen.

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#10578) kovsol válasza Def26 (#10575) üzenetére


kovsol
titán

Aztán rákötöd a konzolt és 1920x1080@60Hz en fog menni :D
Van nekünk itthon 600Hz -es TV is, rákötöm a PC -t mégis csak 60Hz -t enged max állítani neki.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#10579) Def26 válasza kovsol (#10578) üzenetére


Def26
félisten

Igen? Akkor hülyeség? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10580) DanielK válasza Landon (#10577) üzenetére


DanielK
addikt

Erről van valamilyen vélemény PS4 ügyben? :F :R

(#10581) Mirman válasza Def26 (#10575) üzenetére


Mirman
őstag

Sajnos ez a legkisebb belőle, de szerintem 27"os méretben egy dell vagy lg ips monitor elég jó vétel ár érték arányban.

BomiBoogie: Nincs mit. :)

(#10582) BomiBoogie válasza DanielK (#10580) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ez is ugyanúgy ajánlott, mint a W650-es sorozat. :K

(#10583) ldave válasza DanielK (#10580) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem ennyi pénzért jobb választás lehet egy 42'-es Panasonic plazma.

A Slime draws near! Command?

(#10584) Def26 válasza DanielK (#10580) üzenetére


Def26
félisten

Basszus, nagyon rég láttam ilyen igényes gépet (ps3). :R Tied volt kezdetektől fogva (2007)?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10585) Kabel15 válasza kovsol (#10578) üzenetére


Kabel15
aktív tag

Az egy dolog, hogy a tévére az van írva hogy 600hz. A W650 re is az van írva hogy 200hz közben valós 50hz es panel van benne. Majd ha bekapcsolod a led villogtatást akkor lesz olyan mintha 200hz lenne, viszont ilyenkor jelentősen veszítesz a fényerőből. a W805 100hz valójában amiből tudsz villogtatással 400hz et csinálni. De ezt folytassuk egy másik fórumon :) Egyébként Játék módban alapból elég a 60hz :)

Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

(#10586) boost válasza Def26 (#10584) üzenetére


boost
addikt

Jó, csak nagyon drága. Meg bármikor beállhat. 45ért már garisat is kapni.

(#10587) Mrdevil válasza dunc (#10568) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen, én is a levegő áramlásra gondoltam, de aztán lehet elmegy stand nélkül is. De inkább így én sem állítom fel. Igazából látni kellene egy vert stand-et, hogy az hogy van kiképezve, lehet ám semmi extra, csak a lóvé lehúzás megint.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#10588) dunc válasza Def26 (#10579) üzenetére


dunc
nagyúr

Más a digitális 600hz, mint a valós a digitális pl 600 hz az varasztvakítás!
Én LG640S 42" Smart 3D tv n használom játékmodba.

[ Szerkesztve ]

(#10589) haddent válasza kovsol (#10561) üzenetére


haddent
addikt

Ha teheted, ne állítva használd! A hideg levegőt a két oldalán és hátul elül szívja be, tehát az egyik oldalt "leszigetelnéd" akkor. Ha van rá lehetőséged, akkor nyáron inkább fektetve :K

dunc jaja, kötve hiszem, hogy létezik 600Hz -es panel. Egy 200Hz -et még el tudok képzelni (ezt is úgy, hogy 2x100Hz, mivel 3D és mindkét csatorna 100Hz), de efölött én nehezem hiszem, hogy létezik... Mert minek?

[ Szerkesztve ]

(#10590) Tibcsó


Tibcsó
aktív tag

Ha valakinek gondot jelent az Assassins ,,magyar,, lokalizációjának normális működése a forgalmazó adatai :
PlayON Magyarország Kft.
1195 Budapest Hofherr Albert utca 11/A
Telefon: +36-1-347-00-93
Mobil: +36-20-242-4706
Email: support@playon.hu

(#10591) Zoli1117Bak


Zoli1117Bak
tag

Na meg jött nekem is a cucc,ki mikor üzemelete be mert meg nagyon hideg 1óra,2óra?Már rontanák neki :)

psn:babax1117

(#10592) boost válasza Zoli1117Bak (#10591) üzenetére


boost
addikt

Gratula :) szerintem egy fél-egy óra óra, de legtöbben semmit sem vártak. Addig lapozz át minden könyvecskét, csinálj rendet a környékén, készíts össze elég kaját, piát a következő néhány tiz órára...

[ Szerkesztve ]

(#10593) DanielK válasza Def26 (#10584) üzenetére


DanielK
addikt

Igen, a kezdetektől az enyém. konkrétan 2007.03.23-án vettem. Még a számla is megvan. :B

(#10594) Zoli1117Bak válasza boost (#10592) üzenetére


Zoli1117Bak
tag

Köszönöm,úgy lessz! :)

psn:babax1117

(#10595) Mrdevil válasza Zoli1117Bak (#10591) üzenetére


Mrdevil
addikt

Így van, porszívózz ki, mosogass el, stb.... :DDD Ez a legrosszabb az egészben a várakozás, bár már vártunk rá eleget, ez a pár óra már semmi. :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#10596) oriic válasza Zoli1117Bak (#10591) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha az érzed már hogy nem hideg, akkor nyugodtan bekapcsolhatod. De ha parás vagy várj egy órát és mehet a menet.

Live-Die-Respawn

(#10597) haddent válasza DanielK (#10593) üzenetére


haddent
addikt

Jó látni az ilyet.. ilyenkor arra gondolok, hogy a PS4 is fog menni ennyit, ha nem többet :B

#10591 Zoli1117Bak szerintem nyugodtan megpróbálhatod bekapcsolni, max. cold bugos lesz aztán várni kell rá.. Azért nem minusz 200 fokos gondolom, de ha belegondolsz akkor még úgyis illene mennie (extrém pc tuning...).

(#10598) oriic válasza haddent (#10597) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Itt nem a fagyásról van szó, hanem hogy páralecsapódás miatt nehogy elpukkanjon az egész. :D

Live-Die-Respawn

(#10599) mrhyper válasza oriic (#10598) üzenetére


mrhyper
csendes tag

Így van, fizika..hidegből a melegbe, páralecsapódás, elektronikának annyi, kuka az egész :)
Én ezzel is, meg a tv-mel is vártam majd 4-5 órát, mire felvette a szobahőmérsékletet, biztos ami tuti :)

(#10600) oriic válasza mrhyper (#10599) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pontosan. Mondjuk azt sem szabad csinálni mint régi bolond kollegám, hogy rárakta egybál a radiátorra a laptopot, és két perc múlva indította el. Kinnt -10 fok, bennt 25, persze hogy elpukkant az egész. :DDD

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.