Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10251) idegen lény válasza Mister_X (#10249) üzenetére


idegen lény
őstag

Ezek Killzone-árak a szó szoros értelmében. :U

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#10252) gyuribácsi88

Akik már megvették a konzolt, esetleg vettek mellég COD Ghosts játékot, leírhatnák majd a véleményüket a multiról ;)

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#10253) barack1997 válasza idegen lény (#10251) üzenetére


barack1997
senior tag

:D
ui.:Van olyan billentyuzet ami rendesen mukodik a PS4 el ?

(#10254) boost válasza belan (#10250) üzenetére


boost
addikt

Hardverapro

(#10255) zenwalk


zenwalk
senior tag

Na én is megkaptam a gépet. Meg frissit. Szerintem reggelig fogok játszani. Psn id: zenwalkk
Szerk: elkezdte frissíteni, most elment a kép és keken villog. Semmire se reagál. Ilyenkor mi van? Ez a kekhalal és mégse fogok reggelig játszani?xd

[ Szerkesztve ]

(#10256) miller79 válasza zenwalk (#10255) üzenetére


miller79
tag

Szerintem várj egy kicsit! :K

(#10257) zenwalk válasza miller79 (#10256) üzenetére


zenwalk
senior tag

Addig iszom egy kávét:D

(#10258) idegen lény


idegen lény
őstag

Óriási hibát követnek el a konzolgyártók azzal, hogy karácsony előtt nem lehet hozzájutni egyik nextgen csodához sem, hisz ki gondol júniusban a karácsonyi ajándékokra? Szerintem benyalták azt a sok maszlagot, ami arról szólt, hogy a konzoloknak már leáldozott, mert már mindenki mobilon játszik. Ezért nem mertek kockáztatni. Nem mertek sok gépet legyártatni, hátha úgy járnak, mint a Wii U. Ugyan még így is szép eladásszámok kerekedtek, de ennek a többszörösét is elérhették volna. De legalább bebizonyosodott, hogy a konzolok fénykora még csak most kezdődik. Ha még egy Oculust is csinál a Sony a PS4-hez, az lesz majd az igazi durranás. Biztos vagyok benne, hogy hamarosan lesz az is. Pénzük van hozzá bőségesen a PS4 eladásokból. Ha csak a Nintendo nem lép először.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#10259) Gergosz2 válasza idegen lény (#10258) üzenetére


Gergosz2
veterán

nem , szimplán csak óvatosak voltak.

Ők sem tudták , hogy ennyire vinni fogják őket a megjelenés idején , mert ha nem és raktáron tartanak több milliót az igen csak viszi a pénzt.

De nincs mitől félni, január elejére/közepére már normalizálódni fog a helyzet.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#10260) idegen lény válasza zenwalk (#10255) üzenetére


idegen lény
őstag

Egyből bekapcsoltad a gépet, mikor megérkezett, vagy hagytad pár órát párátlanodni? Nagyon hideg van már odakint.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#10261) zenwalk


zenwalk
senior tag

Ps+ trialt hogyan tudom használni?
Idegen leny: egyből bekapcsoltam de már minden okes

[ Szerkesztve ]

(#10262) idegen lény válasza Gergosz2 (#10259) üzenetére


idegen lény
őstag

Na ja, csak így kimaradtak a karácsonyi nagybevásárlásokból. Én is ezt írtam, hogy óvatosak voltak, de akkor viszont nem mérték föl jól az óriási érdeklődést, amit csak a vak nem látott előre, hiszen még konkurenciájuk sincs. Ez pedig bődületes hiba a piacon. Nem csodálnám, ha emiatt fejek hullanának a Sonynál.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#10263) Gergosz2 válasza idegen lény (#10262) üzenetére


Gergosz2
veterán

nem hiszem hogy bárkit is kirúgnának ezért.

A gépek valószínűleg 8 évre lettek tervezve, abból még 2 hónap sem telt el.
Az eladások nagy része meg úgyis ezután jön,, most jön a java ,hogy az egyszerű embert is meggyőzzék az adott konzol vásárlása mellett.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#10264) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Na en is bele toltam már egy három órát ;] csak ennyit: :C :R :C
Updatek,letöltések pikk-pakk megvoltak,Kilzone-t hardon kezdtem....na hát így azért elég nehéz game
Valaki tudja lehet-e játék közben lejjebb venni a nehézséget? :DDD

Fantasztikus amúgy az egész :R
DS4 pedig bitang.

[ Szerkesztve ]

(#10265) czappa


czappa
aktív tag

Ma en is atvettem a gepet (KZ bundle) a konzolvilagbol. A doboza alapjan made in china.
KZ: tenyleg gyonyoru, talan a por effekt ami csunya, de a taj vilagosban, meg a varos messzirol gyonyoru, az arcok kozelrol szinten eleg jol neznek ki.
Elso konzolom, es bar mar olvatsam itt, hogy a KZ nehez, de arert normalon kezdtem, es hat bizony elegge lassan haladok, tul sokszor halok meg :). Owl (asszem) tenyleg hasznos, de a semmibol odareptetett ellenfelek bizony szivatosak. Az az igazsag, hogy soha nem szerettem a vegtelenitett ellenfeleket, talan csak az AVP 1-ben tudtam anno elfogadni. Viszont igy egy picit le is hangolt a KZ.
Viszont gamestarbol megvan a Ghost is, azzal eleg jol elszorakoztam, mondjuk ezt is szinte csak kiprobaltam. A negybol a masodik fokozaton inditva jatszato nehezsegunek tunik. A grafikajat korabban szittak sokan (vagy csak PCn?), mivel en amugy kazual gamer vagyok, az utobbi idokben nem jatszottam az uj cimekkel igy nem tudom pontosan megmondani, de szerintem eleg szep ez is, nekem tetszik. Nekem a tortenettel sincs bajom, de lehet meg csak az elejen erdekes, aztan ellaposodik, nem tudom.
PS4 update: Nekem ha jol remlik az 1.5 verzio volt fent, ezt frissitette 1.52, ami gyorsan ment, igaz, bar van wifi router, de azt meg nem probaltam, csak vezetekes nettel.
Multi: "ki van zarva, mert nem tdom". Meg nincs ps+ elofizum.

(#10266) zzola


zzola
félisten

Nem értem mi a franc van, paypal-al nem tudom feltölteni a profilomat, ezt dobja:

"Sony Network Entertainment
Return to merchant and try a different payment method
Error Message
We're sorry, but we can't send your payment right now"

WTF?

(#10267) Herczi válasza zzola (#10266) üzenetére


Herczi
senior tag

Milyen régió, milyen paypal?

(#10268) Madwe válasza zzola (#10266) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én most utaltam usa-ról usa-ra, minden gond nélkül!

PS4 már ideje tv alatt de még nem volt időm ránézni jóformán, azért letötléseket menedzselem gépemről :)

Holnap majd beleásom magam, requesteket köszönöm, holnap elfogadom, egyelőre csak láttam a notikat...

(#10269) zzola válasza Herczi (#10267) üzenetére


zzola
félisten

A hun paypal-ról átment a zsé az usa paypal fiókomra, a psn store-ból nem tudom levenni a zsét. Pedig ugye már sikerült, mert 30 dollár rajta van...

(#10270) Madwe válasza zzola (#10269) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mármint betenni, nem? Nekem nemrég engedte... ha már usa paypalról átment psn-re a pénzt, ott már csak tudsz vele fizetni :F

(#10271) Gijon válasza zzola (#10269) üzenetére


Gijon
senior tag

Én sem tudom meghosszabbítani a +-om. valami hibát ír. Tegnap még tudtam vásárolni. Remélem javítják minél hamarabb.

(#10272) zzola válasza Madwe (#10270) üzenetére


zzola
félisten

Épp ez az, hogy nem küldi a paypal az usa fiókomba a zsét. Szerintem valami hiba van, mert pár hete még működött...

(#10273) raven84


raven84
senior tag

Nah én mára kidőltem, a fifa UT meg tetszik. Mérföldekkel jobb mint a tavalyi.

(#10274) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Na én eddig bírtam ma :DDD
Killzone multi meg egy kör után zseniális(van mit javulni még mondjuk,9. helyen végeztem a végén a 24-ből,de első körnek azért nem rossz)
Resogun,Contrast,Warframe,Escape Plan,Sound Shapes letöltve,majdnem mindegyikbe bele is néztem :))
FIFA frenetikusan jó lett :K

ui:5,5 óra játék után a ps épphogy langyos :)

(#10275) zzola válasza Ps Vita (#10274) üzenetére


zzola
félisten

Este nyomtam 2.5 BF4-et, ez idő alatt 1x lefagyott a játék, kidobott PS menübe, de ezen kívül semmi nem történt! A kép/látvány szép, szerintem egy későbbi HD pakk szebbé teszi az egész látványt!
KZ-t nem próbáltam...
Az első FW frissítés nem sikerült a készüléknek, de második letöltés után minden rendben ment! A készülék gyönyörű, a kontroller nagyon puha (a karok) X360 után. De kényelmes. így elsőre meg vagyok elégedve!

Paypalon keresztül még mindig nem tudok az US fiókomra pénzt feltölteni! :W

[ Szerkesztve ]

(#10276) haddent válasza idegen lény (#10258) üzenetére


haddent
addikt

Hát úgy nagyon sokkal többet nem tudtak volna gyártani.. gondolj bele. USA -ba elment potom 1 millió, EU -ba is jött annyi biztos, és van még 2-3 milliós előrendelői várólista. Szép számok. Ez csak a PS4, na mondjuk az XO csak rontja az arányt (is) úgyis ;]

(#10277) dunc válasza Ps Vita (#10274) üzenetére


dunc
nagyúr

A killzone multi valahogy lassú, nem lag de tuti nincs 60 fps, a single se! (single nagyon szép, de tél márcos, a belső főny árnyék nagyon szép, és dinamikus) A fifa 2014 nagyon szép! Trine 2 ,3 D üt nem kicsit nagyon!!!
Aki nyomja A GHOST-ot , leírhatná , hogy milyen multi, nem annyira lomha mint a Killzone?
Médialejátszást még mindig nem találom :) ! (kép,zene,video) Jah valamit bekapcsoltam, és most ha bekapcsolom a PS t átvált automaikusan HDMI re.

[ Szerkesztve ]

(#10278) mrhyper


mrhyper
csendes tag

A gamepad-el sikeresen felriasztottam a családot, olyat ordított rám resogun alatt, hogy még én is ugrottam egyet :D

(#10279) Def26 válasza dunc (#10277) üzenetére


Def26
félisten

Ghost nagy pörgős. Én csak esek kelek alatta.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10280) zenwalk


zenwalk
senior tag

Sziasztok!
Valamiért nem működik a hangfalam a ps4el. Beallitottam, hogy az optikai legyen az elsődleges, de a tvbol jön a hang:(

(#10281) dunc válasza Def26 (#10279) üzenetére


dunc
nagyúr

Én killzoneba vagyok úgy :)), Technikailag milyen a ghost?
Én többet vártam a géptől! (jelenleg egy x360 is több mint ez, de még gyereicipőbe jár ez az egész PS4)Majd egy GT, és GTA V érdekel!
Még mindig nem tudom a média lejátszást? (nem lehet vele? )

(#10282) Damage válasza zenwalk (#10280) üzenetére


Damage
senior tag

Gondolom settings-ben beállítottad, hogy ne a HDMI legyen felelős a "zajkeltésért".
(Settings, Audio output settings)

[ Szerkesztve ]

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#10283) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Írok már pár sort én is.
Gép szép, kontroller nagyon jó, kényelmes. ( mind a kettő :D )
Killzone ütős, nem is gondoltam volna, hogy ennyire, tényleg szebb mint a videokon, ezt is megértük.
BF4 szerintem szebb mint PC-n, pedig ott is full grafon toltam végig, de itt a nagy TV-n sokkal szebb az összkép, élénkebbek a színek is. Multikat még nem néztem.
Resogun tetszik, tényleg ez, hogy dumál valaki a joy-ból, ez vicces. :K
Contrast gyenge, a többit majd ma nézegetem.

Pár negatívum:

App-okat én sem találom, ilyen, hogy youtube, BD lejátszó, stb.... Vagy hol lehet leszedni ezeket, store-ban nincs. Vagy majd csak később lesz?
Net letöltés része nekem valahogy lassú, bár betettem egyszerre kb 10 store-os letöltést, de sajna nem lehet egyesével lepauzolni, csak delete van, ez hiba, így egyszerre szedi mind. De mondom mikor egyet szedett, akkor sem a netem teljes sávszélével tette azt. Mi egy légtérben alszunk a géppel, így sajnos a "stand by" mód kilőve, hangos is közben, meg világít is. Estére off-ba rakom max. Még van egy olyan gondom, hogy mikor nagyon bepörgeti a lemezt, meg megy a ventije is, nagyon berezgeti a gépet, na mármost nekem eleve nem full egyenes a szekrény amin van, plusz ugyebár van a gépnek ez a billegésés gyári baja is, ezek így összeadódnak, és elkezd NAGYON berregni a gép, ha picit megemelem az egyik sarkát, akkor elhallgat, érdekes. Gondoltam max majd alárakok valami szivacs lapot, vagy valamit, fel nem akarnám állítani.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#10284) jalicsbal


jalicsbal
tag

Tudom, már egyszer kérdeztem.. :( de gondba vagyok.
Játékok alatti párbeszéd feliratokat sehogy sem lehet nagyítani? Kanapéban ülve 3 méterre koncentrálni kell, hogy lássam. Nem kényelmes :((( Nem találok ilyen opciót.

PS3-am nem volt, így nem tudom ott, hogy vót

(#10285) Xirtam válasza jalicsbal (#10284) üzenetére


Xirtam
veterán

Nem tudod sehogy.

(#10286) Mrdevil válasza jalicsbal (#10284) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nem tudod sehol, szemüveg.... :DDD
Én mondjuk direkt közel húzom a TV-hez a fotelt, ( nagyon ) bár nekem már tényleg rossz a szemem is távolról. :O

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#10287) jalicsbal


jalicsbal
tag

Faja :DDD Ettől féltem. Köszi a válaszokat. :R

(#10288) haddent válasza dunc (#10281) üzenetére


haddent
addikt

Médialejátszás jelenleg nincs, idővel implementálják..
Hogy lenne már egy szaros x360 több? Azért, mert néha leesik 50 fps -re a killzone fullhd multi? GTA V meg valószínűleg nem fog jönni PS4 -re.. A Ghost olyan, mint az összes többi CoD. Évente kijön, ugyanaz a motor, hajszállal szebb, pocsékul optimalizálva.
Szóval ha szerinted egy 30fps ki tudja milyen gyalázatos felbontás (600p :DDD ) több, mint egy FullHD 60-50 esetleg néha 40fps (plussz next-gen. effektek, textúrák stb..), akkor fáradj vissza X360 / PS3 -ra. Ezt minden személyeskedés nélkül mondom, nem célom a megsérteni téged, komolyan.

(#10289) dunc válasza haddent (#10288) üzenetére


dunc
nagyúr

Cimbi :D a szolgáltatásokra gondoltam! A majd késöbb az a sonynak nem az erősége! Vicc a ps4 nem tud médiát lejátszani, ez jelenleg fapados a ps3 hoz képest is. Amit írtál fpst azt honnan tudod? Mert szerintem érzetre nincs meg a 60 fps!
Azért az x 360 ra nem mondanám,hogy szaros! Egy remekül kiforrott, rengeteg jó játékkal megáldott szuper kis szerkezet 2005 óta ! Mondom most a PS4 nagyon kevés így, és ha a kezdeti ámulat amibe vagytok alábhagy, akkor ti is rájöttök! Én várom a bővitéseket! Jah háttereret se lehet változtatni?

(#10290) zzola válasza Mrdevil (#10283) üzenetére


zzola
félisten

Nem tudom, hogy PC-n milyen VGA-d van, nekem egy 3GB-os Radeon 7970-em volt, de a BF4 itt gyengébb, mint PC-n. Hiányoznak effektek, a textúrák nem olyan élesek, mondjuk badarság lenne a kettőt összehasonlítani...

(#10291) shunter válasza dunc (#10289) üzenetére


shunter
aktív tag

Nem értem miért ekkora cucc, hogy nincs benne média lejátszó! Manapság már minden lejátsza a videókat és a zenét, uh van mit használni. Az X360-amon életembe nem néztem még filmet. Minek?! Ott a pc vagy a tv-n az USB port! Ettől nem kevesebb a PS4 semmivel se!

(#10292) dunc válasza shunter (#10291) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem lett kevesebb, de alap......és PONT

(#10293) krx21 válasza Mrdevil (#10283) üzenetére


krx21
nagyúr

Én próbáltam bluray filmel, be kell tenni és rányomva tökéletesen lejátssza... Nincs evvel probléma...

Nekem még csak a Killzone van meg... Mit vegyek még meg vajon? BF4? AC? Szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#10294) Herczi válasza shunter (#10291) üzenetére


Herczi
senior tag

Mint konzol nem kevesebb, de mint szórakoztató elektronikai eszköz igen, főleg, hogy a konkurensben benne van ha jól tudom. Az, hogy nekem sincs rá alapvetően szükségem, megint egy másik kérdés.

(#10295) whYz válasza dunc (#10289) üzenetére


whYz
addikt

Ez a music unlimited jo lenne, olyasmi mint a spotify, viszont rohadtul felidegesit, hogy kb 5 percenkent megszakad es olyankor vege, ujra kell inditani az egesz cuccot ami kb 2 perc.

A sonynak nagyon sokat kell meg dolgoznia ezen a szoftveren meg erosen beta szagu az egesz.

(#10296) a.sebi válasza dunc (#10281) üzenetére


a.sebi
őstag

Miert nem onet vettel? Az se tud meg külső vinyót kezelni, de szolgaltatasok teren sokkal jobb mint a ps,
A ps 4 egy erős ps3 lesz share gombbal meg tapipaddal...
Bedőltél a jobb ramnak?

(#10297) Herczi


Herczi
senior tag

Ha én a storeba akarok venni valamit és van 4 GBP maradékom a walletbe, de a következő vásárlást kártyával ejtem meg, akkor a 4 GBP ugyanúgy ott marad, vagy levonja a kártyás fizetésből?

(#10298) raven84 válasza dunc (#10281) üzenetére


raven84
senior tag

Ha nem játékkonzolt szerettél volna akkor lehet te most megszívtad.

(#10299) krx21 válasza a.sebi (#10296) üzenetére


krx21
nagyúr

A jobb ram és a erősebb gpu tények, méghozzá ha nem is nagyságderű, de jelentős...
Milyen szolgáltatás van X1-en, amit hiányolni kéne PS4-e???

(#10300) Gergosz2 válasza krx21 (#10299) üzenetére


Gergosz2
veterán

ezt itt hagyjátok abba, mielőtt baj lesz...

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.