Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10601) dunc


dunc
nagyúr

Rakjatok rá sálat! ;) :))

(#10602) boost


boost
addikt

Aki nyomja a PS4 Fifát, és esetleg nem ez az első Fifája, mint nekem lenne 15 év után, az jelentkezzen nálam priviben. :) köszi

(#10603) BomiBoogie válasza boost (#10602) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ha odaállsz a kapus elé kirúgásnál, elakad benned a labda és könnyű a gólszerzés (FIFA 94).

Van még kérdés? :D

(#10604) Zoli1117Bak


Zoli1117Bak
tag

Na végre be üzemeletem,mint xbox fan egy kicsit féletem tőle,de kellemesen csalódtam,gyönyörű kis masina,a kar pedig mintha mindig is ezen játszottam volna anyira kényelmes.Még ismerkednem kell vele mert most latok előszor psn-t a funkciokat is meg kell tanulnom.Az jo ha nem kapcsolm ki standby modban van es tölti a kart,vagy azért néha ki kell kapcsoni huzzni?

psn:babax1117

(#10605) Zoli1117Bak válasza Zoli1117Bak (#10604) üzenetére


Zoli1117Bak
tag

babax1117 a psn ha gondoljátok vegyetek fel,killzone van resogun majd holnap.

psn:babax1117

(#10606) kovsol válasza mrhyper (#10599) üzenetére


kovsol
titán

Én meg kitártam az ablakokat, és gyorsan lehűlt a szoba is. Fél óra és indítottam is a gépet utána. :D

(#10607) szgergely ha nem a 30 fokos távfűtéses szobába viszem be, akkor nem is fog úgy lecsapódni a pára benne. Sokkal közelebb volt a gép és a szoba hőmérséklete egymáshoz.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#10607) boost válasza kovsol (#10606) üzenetére


boost
addikt

:F

(#10608) haddent válasza kovsol (#10606) üzenetére


haddent
addikt

Azért minimális páratartalmat bírnia kell, kicsit túllihegtétek a dolgot, de így legalább túl van biztosítva. :C

(#10609) mstills


mstills
tag

Várható mostanában valahol valami játékakció?

(#10610) Zoli1117Bak


Zoli1117Bak
tag

Ti kaptatok a géphez polót?KV tol rendeletem :)

psn:babax1117

(#10611) haddent válasza mstills (#10609) üzenetére


haddent
addikt

Én karácsonyi Seasonpass / BF4 premium leárazásokra várok, hátha lesz. Igazán lehetne, vicc, hogy egy Premium árából veszek még 1 másik játékot :DD

(#10612) boost válasza haddent (#10611) üzenetére


boost
addikt

Èn egy Fifa, AC4 leárazásra, vagy használt beszerzésre. Használt Fifa esetén is jár az Ultimate Team starter pack?

(Fifa pont ma drágult meg 1500 forinttal az iponban. :( )

[ Szerkesztve ]

(#10613) Def26 válasza haddent (#10611) üzenetére


Def26
félisten

Ez bf3 -nál is így volt.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10614) mstills


mstills
tag

Én Cod Ghosts-ot nézegetek most ebay-en.. ha megoldható lenne, hogy elküldje az aktíváló kódot e-mailben a 4 hetes posta helyett nagyon örülnék. de egyelőre nincs válasz.

(#10615) Mrdevil válasza Zoli1117Bak (#10610) üzenetére


Mrdevil
addikt

Kaptam szép ps4-es KV-s pólót tőlük, M-es, még nagyjából jó is. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#10616) DonDennis


DonDennis
senior tag

Na, ma beszereztem egy kamerát, és meglepődtem mennyire jó, mondjuk egyenlőre csak a play roomban, de a voice command viszont nagyon jól működik, lehet az új 1.51 vagy mi van most ezt is javította mert sose hibázik, mondjuk szépen is beszélek hozzá

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#10617) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Ha jól láttuk tegnap a srácokkal, ( ők hívták fel a figyelmem ) akkor 18.-án ingyenes lesz a China rising dlc a BF4-hez, nézzetek rá ti is, ott írja a játék menüjében, free. Lehet ez valami grátisz karácsonyi dolog, de örülnék neki, nem tervezem megvenni 15-ért a premiumot. Vagy valamit rosszul láttunk, nem tudom.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#10618) boost válasza Mrdevil (#10617) üzenetére


boost
addikt

A CR az nem ingyenesen jön az elo"rendelo"knek, elso"napos vásárlóknak és akkor lesz elérheto"? Szerintem az nekem is járna majd, csak még a prémiumosok tölthetik le egyelo"re. (Csak találgatok, kéretik nem túl komolyan venni)

(#10619) zenwalk


zenwalk
senior tag

A seasonpass mit takar?

(#10620) bobooo válasza zenwalk (#10619) üzenetére


bobooo
addikt

Az összes megjelenő DLC-t letöltheted vele (persze csak a bizonyos játékhoz). Általában pár ft-t megtakarít vele az ember, ha season pass-et vesz. Néha van hozzá valami bónusz, amiért season pass-es vagy, de olyan is szokott lenni, hogy hamarabb megkapod vele a DLC-ket.

[ Szerkesztve ]

(#10621) dunc válasza bobooo (#10620) üzenetére


dunc
nagyúr

Én egyenként szoktam dlc vásárolni, mert egyösszegbe sokszor minimális a megtakarítás!

(#10622) belan válasza krx21 (#10510) üzenetére


belan
addikt

ja egész jo multi is .

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#10623) Mrdevil válasza boost (#10618) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ja igaz, tényleg úgy tûnik, amit mondasz. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#10624) Landon


Landon
őstag

Engedjetek meg egy kissé hülye kérdést: PS4-en PSN+-nak mi értelme van? Egyelőre nagyon minimális az a játékfelhozatal amely benne van. Én speciel ezekért az indie cuccokért nem is fizetnék elő rá Vagy a mutihoz kötelező a PSN+ előfizetés? Mert akkor természetesen már más a dolog fekvése... :) Én úgy tudtam PS-en a multi ingyenes.

Az egészet azért kérdem mert gondolkozom az előfizetésen csak a játékokért amik benne vannak PS4-re nekem nem érné meg. Egyébként van esély arra, hogy valamikor a közeljövőben FIFA14 ble kerüljön? Vagy minimum fél, egy évnek el kell telnie mire egy olyan kaliberű játék bekerül?

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#10625) boost


boost
addikt

Még nincs rá topik, ezért irok ide, várjátok már a PS5-öt? :DD

(#10626) zzola válasza Landon (#10624) üzenetére


zzola
félisten

Már kötelező a multihoz..
PS3-on ingyenes, igen...

[ Szerkesztve ]

(#10627) mrhyper válasza Landon (#10624) üzenetére


mrhyper
csendes tag

Multihoz kell, illetve némely játék olcsóbb, néhány dlc is van, amikor olcsóbb psn-el.
Az ingyenes játékok közt is van néha igen jó darab.

(#10628) krx21


krx21
nagyúr

Valaki meg tudja mondani, honnan tudnám letölteni az új 1.52 update-et a HDD cseréhez... Már ez kell neki...

(#10629) Mirman válasza krx21 (#10628) üzenetére


Mirman
őstag

(#10630) hulkobb


hulkobb
tag

Sziasztok! Megvásároltam a PS4-et,nagyon tetszik,viszont lenne egy kerdésem! Az eggyik TV-k nem rendelkezik HDMI kimenettel csak DVI vel. Nos Ugye letezenek ezek a DVI-HDMI attalakitok:
http://www.argep.hu/trend/DVIH/Dvi-hdmi-atalakito.html
Kérdésem az lenne,hogy ha ilyen attalakitot beiktatnak a rendszerbe akkor mindenfele kesleltetes nelkul tudnak jatszani es normalisan mukodne a konzol,vagy jatekoknal lenne valamennyi kesleltetes vagy egyeb hiba? Elore is koszonom a valaszt!

(#10631) kovsol válasza hulkobb (#10630) üzenetére


kovsol
titán

Hangot így nem fog átvinni, azt külön meg kell oldanod.

May the Force be with you!

(#10632) ImpersonatoR

Vettem egy használt vitat amihez kaptam meg egy működő (2014/01/26 -ig) psn+ accountot ( Country/Region
Hungary )

Ma pedig vettem 576 ban egy új PS4 -et. A kérdésem az lenne hogy be merjek e lepni a vitához kapott accountal a ps4 re? Vagyis inkább úgy kérdezem hogy érhet e valami kar? Később akarok egy sajátot csinálni szóval igazából csak az érdekelne hogy csinálok e valami "visszavonhatatlan" kart vele?

(#10633) haddent válasza hulkobb (#10630) üzenetére


haddent
addikt

DVI-D és HDMI mindkettő digitális, tehát menni fog rendesen, értelmesen. De olyan TV -ét se láttam még, amin csak DVI bemenet van :F

FragStaR dehogy, mi bajod/baja történhetne..?

[ Szerkesztve ]

(#10634) Prof01 válasza hulkobb (#10630) üzenetére


Prof01
veterán

Működni fog, de hang nem lesz.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#10635) hulkobb válasza haddent (#10633) üzenetére


hulkobb
tag

A nagy tv a kozos szobaba van termszetesen ha nem zavarok vele senkit akkor ott jatszom,de az en szobamba csak regi tv van azon meg nincs hdmi.

Hang nem? hat az ugy szar.Nemlehet megoldani h minden jol mukodjon?

[ Szerkesztve ]

(#10636) Zoli1117Bak válasza DonDennis (#10616) üzenetére


Zoli1117Bak
tag

Nekem is van kamerám,a voice comandot be kell állitani vagy előtte meg nyomni valamit vagy csak mondani kell neki es csinalja ?És hangra be kapcsol vele a gép?

[ Szerkesztve ]

psn:babax1117

(#10637) ImpersonatoR válasza haddent (#10633) üzenetére

Oksa Köszönöm.
Igazából annyi hogy nem rendeli hozza visszavonhatatlanul a gép serialjat az acconthoz meg hasonló "jóságok", vagy bukom az ajándék 15 psn+ napot (mar ha jár nem tudom van e ilyen xbox live nal járt de ott külön adtak kódot itt nem találtam a dobozban ilyet)

(#10638) Prof01 válasza hulkobb (#10635) üzenetére


Prof01
veterán

Optikai kimeneten keresztül tudsz hangot kivezetni, máshogy nem megoldható.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#10639) krx21 válasza Mirman (#10629) üzenetére


krx21
nagyúr

Az nem jó!!! De nem értem miért!!!

(#10640) hulkobb válasza Prof01 (#10638) üzenetére


hulkobb
tag

Koszi,de nem nagyon vagom ezeket a dolgokat. Ilyen öregebb tv-m van: philips 21pt4426/01
Szerinted ezen ne is eroltessem a jatekot akor?
http://prohardver.hu/dl/upc/2013-12/16/403595_sxy7jeijopzn2c69_philips-21pt4426-01-tv-couleur-55-cm-television-76_2.jpg

[ Szerkesztve ]

(#10641) haddent válasza ImpersonatoR (#10637) üzenetére


haddent
addikt

Neeeeemm... semmi nem ilyen végleges és halálos :N

#10635 hulkobb akkor két választásod maradt: HDMI -> DAC -> DVI + JACK (azaz leválasztod egy digi-ana konverterrel a hangot), vagy esetleg egyből a PS4 -ből optikaival húzod a hangot. Mindkettőhöz nyilván kell külön erősítő, hangfal.

Húha.. arról nem volt szó, hogy ennyire régi. Ezen én nem eröltetném a PS4 -et, mert csak az élettől is el fog menni a kedved és visszajössz, hogy "hol a next-gen?" :DDD Használd a nagy tv -t amikor szabad :K

Hát az szép :DDD Hát ha biztos vagy benne, hogy egy ilyen next-gen konzolt ilyen kijelzővel képes leszel élvezni, akkor megoldható ... De nagyon sehol nem lesz az élmény ahhoz képest, ami lehetne. Szerintem az árából inkább egy nagyon fasza kis 38-40" körüli FHD tv -re ruházz be előbb, aztán utánna jöhet a PS4.

[ Szerkesztve ]

(#10642) Prof01 válasza hulkobb (#10640) üzenetére


Prof01
veterán

Ne. :N
PS4 már nem a CRT Tv-khez való, nem hiába nincs AV kimenete.

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#10643) hulkobb válasza haddent (#10641) üzenetére


hulkobb
tag

Ennel regebbin szoktam,ps3-azni :DD

Ha esetleg megis szeretnem kiprobalni ezen a tv-n mennyire rossz akkor a hozza szukseges alkatreszek kb mennyibol jonnenek ki? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10644) haddent válasza hulkobb (#10643) üzenetére


haddent
addikt

Hát hamár ilyen a TV, akkor nem szenvednék túl sokat a különféle varázslásokkal, simán HDMI -> DAC -> RCA aztán küldjed neki 480p -ben, vagy nem is tudom mennyit tud az, de a szememet kieszi fél óra után (nekünk is van még olyan, csak nem PS4 mellé :DDD ).
Na, ebben az esetben a kábeleken kívül amiket most nem számolok bele csak egy DAC -ra van szükség, ami megfogja a nagybecsű digitális jelet aztán jól letossza úgy-ahogy valami analóggá: pl. ez egész értelmesnek tűnik. Erre nyugodtan számolhatsz egy 10 -est.
Utánna már csak imádkozni kell, hogy ez valóban működjön. De mégegyszer hangsúlyoznám, nagyon ótvar megoldás, lehet, hogy csúnyább lesz, mint a PS3, mert az legalább rendelkezik natív analóg kimenettel.

szerk.: tehát kompozit RCA -n menne minden, vidi, hang stb...

[ Szerkesztve ]

(#10645) hulkobb válasza haddent (#10644) üzenetére


hulkobb
tag

Köszönöm hogy segitettel! :D Akar maradnak egyenlore a indie PS+ jatekok es nagyba kezdodhet a gyujtes az uj tv re. Lassan ugyis erik a csere! :D Meg egy kerdesem lenne ha lehetne. Esetleg a szamitogep monitorja szamitasba johet?

(#10646) barack1997 válasza hulkobb (#10635) üzenetére


barack1997
senior tag

Én monitoron játszok, HDMI-DVI átalakítóval, a hangot a Toslink-ről szedem. Ha analóg kell akkor veszel egy Toslink-RCA konvertert és van 2db RCA kimeneted sztereóba, nekem még arra rámegy egy RCA-Jack 3.5mm átalakító és arra megy a Logitech Z2200, vagy igény esetén bármilyen 3.5-es cucc..

up: fasza, nem frissítettem le a fórumot már látom haddent megválaszolta. ilyen konvertert meg kapsz itthon is kb ezen az áron.

Idén jön még valami game PS4-re, ami értelmes is lehet akár ?

[ Szerkesztve ]

(#10647) haddent válasza hulkobb (#10645) üzenetére


haddent
addikt

Természetesen az megoldható. Persze ott meg vannak fura felbontású egyedek, meg kicsit más a lelkületük. Én ott is csak Full HD -val kezdenék, mert lehetnek kompatibilitási gondok. Full HD monitorral viszont valszeg menne minden további nélkül. Ha van HDMI bemenete, akkor király, ha nincs akkor HDMI-DVI-D kábel létezik, mindkettő digitális, csak kábel elég lesz.
Viszont hangod megint nem lesz, ahhoz optikain kell PS4 -ből szedni a hangot, erősítőbe bele. Ha van ilyen erősítőd akkor olcsón, minimális összeggel megúszod az egészet és menni fog. Ha nem, akkor megint kell 1 DAC, csak most Toslink optika -> DAC -> 2xRCA/Jack. Ez megint hasonló összegbe kerül. Ha ez itt az aminek írják, akkor nagyon olcsón megúsztad.
De így legalább élvezhető lenne a dolog szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#10648) hulkobb válasza haddent (#10647) üzenetére


hulkobb
tag

Az az igazsag,hogy nem FULLHD a monitorom,de az nem nagy összeg lenne meg ha mar vennek azon ugyis lenne HDMI szerintem..

(#10649) mstills válasza haddent (#10647) üzenetére


mstills
tag

1440p monitorral minden zsír. Ha fülhallgatót használsz könnyen megoldható a hang: bedugod a kontrollerbe és settingsben átállítod, hogy minden hang oda menjen, ne csak a chat.

[ Szerkesztve ]

(#10650) krx21


krx21
nagyúr

Nos, rájöttem a frissítési problémára, a HDD cserénél! Nem mindegy a régió!
A 1004-es gépekhez az UK a jó... ITT

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.