Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10201) pelda10 válasza Damage (#10200) üzenetére


pelda10
tag

És azt hol keressem a dobozban?

(#10202) idegen lény válasza jalicsbal (#10134) üzenetére


idegen lény
őstag

Egy nagyobb tévével.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#10203) raven84 válasza Sami22 (#10199) üzenetére


raven84
senior tag

Nekem nem tudta letölteni. Usbről kellett frissíteni.

(#10204) pelda10


pelda10
tag

Honnan tudom megnézni hogy kína vagy japan gépet kaptam?

(#10205) Damage válasza pelda10 (#10204) üzenetére


Damage
senior tag

A doboz alján keresd.

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#10206) mrhyper


mrhyper
csendes tag

A kontroller jelenlegi töltöttségi állapotát hol tudom meglesni?

(#10207) pelda10 válasza Damage (#10205) üzenetére


pelda10
tag

made in japan

origin:china

(#10208) Damage válasza mrhyper (#10206) üzenetére


Damage
senior tag

Hosszan nyomva tartod a PS gombot.

JarrekStar: igen, sörnyitót és mobilos vackot is adtak, arról meg is feledkeztem.

[ Szerkesztve ]

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#10209) JarrekStar válasza zzola (#10198) üzenetére


JarrekStar
tag

KSZ-es sörnyitóskulcstartó + 2 ilyen villogós mobillifegő...

(#10210) idegen lény válasza krx21 (#10147) üzenetére


idegen lény
őstag

Azért azt nem hittem volna, hogy még a nextgenerációs gép is hangos lesz. Hogy lehet akkor majd vele filmet nézni? Tanulhattak volna már a Nintendótól hűtést. Az ő gépeik valahogy mindig halkak, teljesítmény ide vagy oda.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#10211) Mister_X válasza boost (#10195) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nocsak, PS4-nél végre megemberelték magukat? PS3-on még nevetségesen magasak voltak az árak, ott megvolt a 33%. Elnézést, nem néztem még rá az új Store ra.

Bár PS3-on ugyan úgy megmaradt... pl. GTA V: 40 font a 20000Ft ellenében...

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10212) Sami22


Sami22
aktív tag

Bankártya adatokat lehet törölni?

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#10213) mlinus válasza Mister_X (#10211) üzenetére


mlinus
őstag

?

a wii u hangosabb mint az xb1 és a ps4, és kb 3x gyengébb is.

(#10214) idegen lény válasza haddent (#10156) üzenetére


idegen lény
őstag

Csak egy elméleti kérdés: és ha jövőre kilépünk az EU-ból vagy megszűnik, akkor mi lesz?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#10215) Def26 válasza idegen lény (#10214) üzenetére


Def26
félisten

Szegénység. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10216) mstills válasza dunc (#10168) üzenetére


mstills
tag

Használd sokat az Own drome-ot! nekem legelső konzolom, mégsem bírom abbahagyni.

Amúgy nálam eddig tökéletes minden, update-eket 5 perc alatt leszedte és felrakta, semmi gond nem volt. Killzone pedig áll-leejtős. nem gondoltam volna, hogy ilyen jó lesz.
:C

[ Szerkesztve ]

(#10217) idegen lény válasza mlinus (#10213) üzenetére


idegen lény
őstag

Ez nyilván nekem jött. A Wii U egy tévút. :)

(#10168) dunc Tapasztalataim szerint a nehéz játékokhoz idegállapot kell. Például velem többször is előfordult már, hogy az amúgy lehetetlenül nehéznek tűnő játékok húsz perc transzcendentális meditáció után könnyedén mentek. Vagyis nem a játékkal van a gond, hanem csak az elméd nincs eléggé lecsendesedve.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#10218) gyuribácsi88 válasza Def26 (#10215) üzenetére

Én abban nem lennék olyan biztos ... :))

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#10219) Landon válasza dunc (#10157) üzenetére


Landon
őstag

Ez komoly? Én Hard-on tervezem a nekirugaszkodást mert nem akarom pár nap alatt kipörgetni de akkor meggondolom. :) Olvastam sokan már ki is tolták.

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#10220) krx21 válasza idegen lény (#10210) üzenetére


krx21
nagyúr

Filmnézés alatt nem melegszik annyira, tehát nem is lesz hangos...

(#10221) DanielK válasza barack1997 (#10193) üzenetére


DanielK
addikt

Igen írtam is, de azóta rengeteg hsz jött. Nem jó, csak a kurzorok, enter és backspace működik.

(#10222) Sami22


Sami22
aktív tag

HunGreg92 néven csatlakoztam a ps táborhoz, jelöljetek be, ha gondoljátok. :)
Egyelőre killzone, később bf4 egyébb multis dolgok.

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#10223) dunc


dunc
nagyúr

hunjupiter néven vagyok aki akar vegyen fel

(#10224) #49155328


#49155328
törölt tag

Fehérvári MM-ban PS4 átvehető, ha kell valakinek.

(#10225) idegen lény válasza Tatyla (#10186) üzenetére


idegen lény
őstag

Tényleg, péntek 13! Nem túl szerencsés egy ilyen napot választani egy új konzol premierjének. A japók nem babonásak, az már biztos. "valószínűleg életem legszebb telefonhívása": Azért remélem, lesz ennél szebb is.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#10226) pelda10


pelda10
tag

Ugyan az a Playstation plus jó ps4-hez és ps3-hoz is?

(#10227) zzola válasza pelda10 (#10226) üzenetére


zzola
félisten

Igen.

(#10230) idegen lény válasza boost (#10196) üzenetére


idegen lény
őstag

BFunoknak, de minden PS4-esnek igen ajánlott ezt végighallgatni: [link] Szó van benne az accountokról is. Valóban az angol lett most a legdrágább, és végre már teljesen vállalhatóak lettek a magyar accok is.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#10231) csabika777


csabika777
csendes tag

A konzolvilágnál hogyan kell rendelni ps4-et? Csak előrendelői kártyát kell, és majd felhívnak hogy melyiket szeretném, vagy hozzá kell tennem a ps4-et is? Ha csak a kártyát teszem a kosárba 990ft a kiszállítási díj.

(#10232) Tatyla


Tatyla
őstag

aki felvenne majd BF4-hez :Tatyla74

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#10233) vazzzze


vazzzze
csendes tag

Sony centerset még ma este elviszi új gazdája.Már csak a Media Marktosért lehet menni ha érdekel valakit.

(#10234) idegen lény válasza dunc (#10197) üzenetére


idegen lény
őstag

Máris fölraktad? :)

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#10235) Peat;)


Peat;)
veterán

Üdv, a játék alatt érezhetően van hangja mennyire állja meg a helyét úgy hogy azért nem 30 fok van most a szobákban?! Mit kell ez alatt érteni hogy azért van hangja? Előző konzolok első szériájánál ez volt a legnagyobb bajom, ahhoz mérhető szint kb? Mert azok nekem porszívóknak tűntek. Mostani pc-nél is sok ezresbe fájt hogy halk legyen a gépem, én nem szeretem a "zajszemetet", bőven elég a munkahelyen, közlekedésnél belőle, otthon már nyugodalmat szeretnék, játékban sem mindig bömböl a zene. Tudom hogy én vagyok a kisebbség, de érdekelne, költözés miatt úgyis csak pár hónap múlva akartam volna venni, de akkor hagyom a fenébe.

[ Szerkesztve ]

(#10236) barack1997 válasza Peat;) (#10235) üzenetére


barack1997
senior tag

van egy pici hangja, de nem zavaro ui.psn-en varom a friend requesteket

[ Szerkesztve ]

(#10237) zzeN


zzeN
aktív tag

"Once 2014 hits we’ll start frequently rolling out fresh news and information about all our upcoming projects over on the PlayStation blog and here on the Naughty Dog blog so make sure to visit frequently.

2014 marks a very special time in Naughty Dog’s history and we’ll have more information about what that means early next year."

Guy Longworth, senior VP of PlayStation brand marketing, said that Sony is working on supplying the PS4 with games, and that the company has some "epic stuff still under wraps." Longworth said he "can't wait for E3 now," according to the PlayStation Blog.

"We're working on lots of exciting updates and features which we'll get to you as soon as we possibly can," Longworth writes.

(#10238) boost válasza Peat;) (#10235) üzenetére


boost
addikt

Akkor legjobb, ha hagyod. Félbevágott cipősdobozba bepréseltek egy PC-t. Naná, hogy van hangja. Főleg játék közben, de mondjuk nekem mindig akkor feltűnő, ha kilépek a játékból a menübe, és akkor figyelek fel a hangjára, hogy még hűti a gépet.

(#10239) mstills válasza Peat;) (#10235) üzenetére


mstills
tag

Én most teljesen halk hangerő mellett, ráadásul füles nélkül játszottam pár órát. nekem egyáltalán nem volt zavaró, de ez persze egyéni preferencia kérdése. mindenesetre én nehezen tudnám elképzelni, hogy ilyen kis méret mellett halkabb legyen.

[ Szerkesztve ]

(#10240) lupus1337


lupus1337
csendes tag

van esély karácsony előtt Budapesten ps4-et venni, vagy csak januárban jön a következő szállítmány? :(

(#10241) Peat;) válasza boost (#10238) üzenetére


Peat;)
veterán

Dicshimnuszokat írtak arról hogy milyen keveset fogyasztanak az új gépek, ugyanakkor a szétszerelős videot is láttam és az alapján meg igazad van és többen is írják hogy azért érezhető a dolog. Akkor én csak ebben előrelépést produkáló új build esetén vásárolok next gen konzolt(és wifi javítás sem lenne rossz) ha nem jönnek ki olyan exkluzívok amik miatt ezt is bevállalom, de még az is odébb van.

Kösz a választ és jó játékot a tulajoknak.

[ Szerkesztve ]

(#10242) haddent válasza idegen lény (#10214) üzenetére


haddent
addikt

Hát akkor kislattyogsz a sógorokhoz és ott gariztatod :DD De nem hinném, hogy ez lenne a legnagyobb problémád, ha oda jutnánk.

(#10243) Sami22


Sami22
aktív tag

Killzone mindenkinek frissült tiszteséggel? Nem nem akarja feltelepíteni a patcht, így viszont nem enged multizni.

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#10244) belan


belan
addikt

nem tudjatok lehet még ps4 kapni talán ?

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#10245) haddent válasza belan (#10244) üzenetére


haddent
addikt

Elméletileg kizárt. Gyakorlatilag lehet még elfekvőben 1-2 darab valahol.. akár... miért ne..

(#10246) krx21 válasza idegen lény (#10225) üzenetére


krx21
nagyúr

A japánok az egyik legbabonásabb nép! Van rengeteg épület ahol nincsen 4. 13. emelet... :K
Csak a magyar piac nem nagyon érdekli ilyen szempontból...

(#10247) belan válasza krx21 (#10246) üzenetére


belan
addikt

vagy marad január vége.

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#10248) Zjunior válasza belan (#10244) üzenetére


Zjunior
veterán

vatera. :U

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#10249) Mister_X válasza krx21 (#10246) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tizenharmadik emelet van, negyedik nem szokott lenni, de az is ritka eset. Megelégednek azzal, hogy nem a kínai nevén illetik a négy és a hét számot, mert hangtanilag náluk teljesen megegyezik a halál szóval.

Ha valakinek mégis kellene PS4, a HardverAprón potom 200.000Ft-ért lehet Killzone Bundle-t venni :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10250) belan


belan
addikt

az komoly 200 ezres ár 170 vehetem volna november 29 consol cornerba de kihagytam .volt kb 15 20 gépük .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.