Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90101) Kakaduku válasza zsotesz81 (#90098) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Ha egyből engedte a dolgot, akkor nem kell megismételned, de valószínűleg én rengeteget próbálkoztam és már írták itt a fórumon, hogyha 1-2-szer nem tudod végrehajtani a tranzakciót, akkor letiltja a kártyát 24 órára, szóval én azt javaslom, hogy próbáld meg holnap.

(#90102) eisento válasza Lackooo84 (#90091) üzenetére


eisento
addikt

ha eladod a 800-ast 25ot adok erte :DDD

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#90103) perge666 válasza james001 (#90095) üzenetére


perge666
veterán

Ez most tényleg ilyen lesz hogy fullos graf, Lara meg marad a kőkorszakba a PS1 idejébe?

[ Szerkesztve ]

(#90104) Wlac válasza perge666 (#90103) üzenetére


Wlac
Ármester

Gondolom extra mód, mint az Unchartedben a kövér karakterek.

“The wha-"

(#90105) Def26 válasza perge666 (#90103) üzenetére


Def26
félisten

Xbox port. Mit vársz tőle? ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#90106) Ozzyhun1


Ozzyhun1
újonc

Destiny Rise of Iron előzetes :)

[link]

(#90107) james001 válasza perge666 (#90103) üzenetére


james001
veterán

Persze,ezek csak extra kosztümök,de lesz egy klasszikus Lara kosztüm is a TR3-ból amit magára a fiatal Larára rá tudsz majd rakni. Mivel nekem a régi PS1-es TR-ek a kedvenceim ezért én nagyon megörültem amikor ezt először megláttam :K

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#90108) perge666 válasza Wlac (#90104) üzenetére


perge666
veterán

Így már világos.

Def26 Ezen hangosan felnevettem. :DDD

james001 : Nekem a 4. rész a kedvencem. :)
Biztos hangulatos lesz,ezzel a kis újítással,vagy izé,akarom mondani retrózással.

[ Szerkesztve ]

(#90109) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Azért a mai Tomb Raidereknek (bármennyire is bejött a remake) KÖZE NINCS a régiekhez ami a játékmenetet illeti. A Tomb Raider 3 végigjátszása (segítség nélkül!) életem egyik legkeményebb pc-s kihívása volt. Volt h elakadás miatt hetekig félreraktam, aztán kb álmomból felriadva beugrott a megoldás. Gép bekapcs éjjel 2-kor (suli időben) feladat megpróbál, majd sikeresen megold, majd boldogan visszaludtam, hogy aztán másnap 3 óra játék után megint hetekre elakadjak. :) Azok a régi szép idők...

[ Szerkesztve ]

(#90110) kovsol válasza kevepapa (#90109) üzenetére


kovsol
titán

Nálam nem ez számít szépnek, hogy hetekig szopat egy játék.

May the Force be with you!

(#90111) james001 válasza perge666 (#90108) üzenetére


james001
veterán

Nekem is a 4 :K Meg is van eredetiben,csak sajnos full német az egész :DDD De PS3-on le van töltve digitálisan.
Az a durva hogy ez a Rise of the TR egyáltalán nem izgat,de emiatt a klasszikus dolgok miatt beszerzem mindenképp. Már a reboot-al is az volt a baj hogy az se volt már Tomb Raider,csak egy baromi rövid női Rambo szimulátor :U Remélem itt legalább sírokat is fosztunk majd vagy ilyesmi...

(#90109) kevepapa: Hát igen azért a régi TR-eknek nem csak a nehézsége volt jó hanem úgy egyébként volt egy egyfajta feeling-jük is :)

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#90112) n000rbi


n000rbi
senior tag

(#90113) Gabesz1019 válasza kovsol (#90100) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Csak azt nem tudom, hogy melyik kiadást lesz érdemes előrendelni. Ezért vagyok kíváncsi, hogy melyik mennyi lesz.

(#90114) KaitouP válasza kovsol (#90110) üzenetére


KaitouP
veterán

Az nem szopatás hogy a játék gondolkodásra késztet, és ügyességre "nevel". Márpedig a régi TR -ek nagyon nagy erőssége ez volt, a hangulata, játékmenete, kicsit a sztorijai mellett is.
És az az, amitől TR a TR, hiányzik ezekből a reboot -okból. TR plecsni rajta van, amúgy semmi köze az eredeti játékhoz, ami baromi sajnálatos, hogy elcseszték a szériát.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#90115) kevepapa válasza KaitouP (#90114) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Egyetértek.

(#90116) Def26


Def26
félisten

A the wall street journal információ szerint szeptember 2 új playstation masinát mutatnak be.
Egy új standard modellt, és egy átdolgozott erősebb modellt. -Angol cikk

Gondolom az egyik a tegnap kikerült ps slim,a másik meg a Neoooooo lesz. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#90117) oriic válasza Def26 (#90116) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A slim a bejelntés utáni napokban már kapható is lesz.

Live-Die-Respawn

(#90118) Def26 válasza oriic (#90117) üzenetére


Def26
félisten

Engem a Neo érdekel igazából. :D De az kurvára, nem gondoltam, hogy ilyen gyorsan megjelenik (ha igaz).

Tudom, nem szereted, de simán lehetne egy gamepod rumor/pletyka rovat(nem topik) ami olyan blikk -es rövidhírekbe nyomatná ezeket az infókat.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#90129) perge666 válasza kevepapa (#90109) üzenetére


perge666
veterán

Basszus,ezzel a hozzászólásoddal olyan kellemes emlékek törtek fel belőlem. :B
Én is hetekig szenvedtem 1-1 résszel,mire magamtól rájöttem mit is kéne,hogy kéne.
Vagy mikor a suliban beszéltük megfelé ki,miben,hol akadt el,és ha tudtunk akkor segítettünk egymásnak,te jó ég,azok voltak a szép idők.
Na igen a 90-es évek végén nálunk kisvárosban még net se nagyon volt,emlékszem hogy vettük a konzolújságokat,és cserélgettük,meg amire szükség volt kiírtuk magunknak. :DDD
Ezek az idők sajnos soha nem fognak vissza jönni. :(

james001 : Az a legdurvább hogy az a kedvenc részem,de soha nem vittem végig annyira hosszú és nehéz volt. :DD
PS1-en játszottam,de annyira karcos volt a lemez,meg az olvasó sem volt már tökéletes,hogy folyton menteni kellett mert fagyogatott a játék,és úgy lett abbahagyva a játék hogy egy ponton nem ment túl,egy folyosón mentem,beadta a töltést és onnan sehova tovább.
Cimborával megbeszéltük hogy biztos másik lemez kellene ami nekünk nem volt,és azóta is rejtély hogy mi az igaz. :))
Vagy 10 éve elkezdtem PC-n is,de annak már nem volt meg a hangulata,nekem a PS1 volt a NR1.

[ Szerkesztve ]

(#90130) A`rpi válasza perge666 (#90129) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha elakadsz egy játékban nem kötelező egyből segítséghez nyúlni. :)

(#90131) Wlac válasza perge666 (#90129) üzenetére


Wlac
Ármester

Komolyan visszasírjátok azt az időszakot? Oké, nosztalgia meg minden, de én már akkor is rühelltem hosszú időre elakadni a játékokban. Nem beszélve arról, amikor kiderült, hogy bug is volt a játékban, és egy teljesen nonszensz workaround kellett ahhoz, hogy tovább tudjak haladni.

“The wha-"

(#90132) perge666 válasza A`rpi (#90130) üzenetére


perge666
veterán

Igen ez igaz,de már 1 karnyújtásnyira van a segítség,meg nem is igazán vannak már ilyen fejtörő játékok mint akkor voltak.
Ezek a mostaniak ilyen csőjátékok,el se lehet bennük tévedni.
Na jó tisztelet a kivételnek,de az nagyon ritka.

Wlac : Én bizony tényleg jobban szerettem azt a kort!
Mondjuk mostanra már nem lenne tényleg annyi türelmem hozzá mint akkor,de azért jól esik vissza gondolni. :)

[ Szerkesztve ]

(#90133) Elims


Elims
veterán

Egy ismerősömnek ugyanaz a nat-type hiba van party közben mint sok embernek volt.
A settings--network settings--set up internet connection-ben minden O.K. Type 2
Mi lehet még a gond?

(#90134) A`rpi válasza Elims (#90133) üzenetére


A`rpi
addikt

Önmagában az a tény hogy Type2 eredményt kap a teszt során normális dolog.

Router csere, frissítés, portnyitás, DMZ, ki mire esküszik.

Nekem jelenleg nincs hozzáférésem az itteni routerhez,
mégsem tapasztalok semmi problémát.

(#90135) KaitouP válasza Wlac (#90131) üzenetére


KaitouP
veterán

Akkor még a játékoknak lelke volt, és inkább volt művészet a játékfejlesztés, mint ma. Ma már üzlet. (Tisztelet persze a kivételeknek, abból is van. :) )

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#90136) james001 válasza Wlac (#90131) üzenetére


james001
veterán

Nem az elakadáson van a hangsúly,hanem azon hogy egy-két akkori játék annyira jó puzzle elemekkel volt tele hogy több napig gondolkoztál hogyan és mit :) Meg ugye nem dobott rád nyolc objective-t meg 3 térképet,hanem lerakott a pályára azt tessék játssz.
TR4-ben nem egy ilyen eset volt,és ráadásul az baromi hosszú is volt. Pl. a vége felé a vizes kimérős dolog,vagy amikor a bikát kellett elcsalogatni,stb. Utóbbi felvezetése jó parás is volt ráadásul :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#90137) Elims válasza A`rpi (#90134) üzenetére


Elims
veterán

Köszi!
Nàlam sincs semmi gond.

GhostPetya: Mint a Final Fantasy nagy része+még egy-kettő.

(#90138) sutyesz96


sutyesz96
őstag

sziasztok!

Nem tudom visszacsatlakoztatni a kontrollereimet a psemhez, mert utoljára egy másik eszközhöz lettek társítva, és azóta nem ismeri fel a ps. Elvileg gyári kábellel menne a dolog, de azt meg fogalmam sincs hova hánytam már el.

Van esetleg más mód erre hogy felismerje végre a gép? Másik usb kábellel nem működött a dolog. :(

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#90140) v!ct0y


v!ct0y
veterán

"Starting on September 22, 2016, prices for PlayStation Plus memberships will change to $59.99 USD/ $69.99 CAD for twelve months and $24.99 USD/$29.99 CAD for three months. The monthly plan will change to $11.99 CAD in Canada, and remain $9.99 USD in the U.S. If you are a current member, the new prices will take effect if your membership renews on or after this date."

Ez nem túl szimpatikus.

(#90141) perge666 válasza james001 (#90136) üzenetére


perge666
veterán

PC-n a vizes kimérősnél hagytam abba.......

Nem,rosszul emlékeztem,csak videókat néztem és az ugrott be.

[ Szerkesztve ]

(#90142) Prof01 válasza perge666 (#90141) üzenetére


Prof01
veterán

Warframe játékosokat keresek. Vegyen fel, akinek lenne kedve a közös játékhoz!
PSN ID: Prof_HUN

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#90143) gyuribácsi88 válasza sutyesz96 (#90138) üzenetére

Tegnap (vagy tegnapelőtt) pont így jártam én is. :DDD Keress, kutass, mert más kábel nem jó.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#90144) kovsol válasza gyuribácsi88 (#90143) üzenetére


kovsol
titán

Én nem a gyári kábelével szoktam párosítani, és mégis megy.

May the Force be with you!

(#90145) toompa válasza gyuribácsi88 (#90143) üzenetére


toompa
őstag

Nem kötelező a gyári kábel,csak a "gagyi" kábeleket nem szereti.

(#90146) eisento válasza toompa (#90145) üzenetére


eisento
addikt

en ilyet vettem 12 hete kb ebay-es vmi 350ft volt :D es tokeletesen lehet parositani :_)

[link]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#90147) toompa válasza eisento (#90146) üzenetére


toompa
őstag

Ez még "talán" oké,én 2db kábelt vettem az ebay-en. Borzasztó vékonyak. Na,az nem jó semmire. Az egyik folyamatosan le és felcsatlakozik,pittyeg a töltés a telefonomon. Mindkettő a kukában landolt,mielött tönkrevágnak valamit. Érdemes inkább az "ezer" ft-os kategóriából választani. Könnyen rámehet az akku.

[ Szerkesztve ]

(#90148) MerLinh válasza kovsol (#90110) üzenetére


MerLinh
senior tag

Nem vagyok mazohista ezért normálon szoktam játszani....pcn van meg ami amellett hogy ps3mas kiadás még optimalizálatlan is...de ebbe most ne menjünk bele =)
Na lényeg hogy a bossfight után vártam hogy legyen igazi bossfight...mert a "nagy bossfighton" úgy mentem át mintha semmi nem történt volna csak a szokásos qte dolog...

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#90149) Lackooo84 válasza sutyesz96 (#90138) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Azért nem működik másik kábellel, mert nyakam rá, hogy telókhoz adott USB-kábellel próbálkoztok, amikben rövidre van zárva a két adat érpár a gyorstöltés miatt. Egy normális adat USB kábellel mennie kell.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#90150) kovsol válasza Lackooo84 (#90149) üzenetére


kovsol
titán

Én még telefonhoz nem kaptam olyan kábelt amivel ne ment volna az adat. Mivel azért is adnak hozzá kábelt, hogy az ember a telefonjára másoljon dolgokat.

May the Force be with you!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.