Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90851) zsotesz81 válasza Kakaduku (#90840) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Journey kb. 4 óra, de lehet kevesebb

(#90852) Prof01 válasza zsotesz81 (#90851) üzenetére


Prof01
veterán

Inkább 1,5-2 óra.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#90853) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

lol

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#90854) glspeter1 válasza oriic (#90810) üzenetére


glspeter1
őstag

Ide vele!! 😄
Ezerszer kijátszottam minden részt, ennek ellenére megveszem ha nem teljes áron adják majd. :)

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#90855) gianni85 válasza james001 (#90850) üzenetére


gianni85
veterán

Számomra ugyanolyan nehéz, bár én nem vagyok az a türelmes játékos :)

(#90856) Def26


Def26
félisten

Jöhetne már egy kis Neo pletyka. :DD Szeptember 7 elég forgalmas időszak lesz, apple és sony rendezvény is lesz.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#90857) LeventeV válasza Def26 (#90856) üzenetére


LeventeV
senior tag

Annyira nem jön semmi infó, hogy kezdem azt hinni, hogy a Slim lesz a Neo.
Bár valószínűbb, hogy a Slim a pletykált Trinity.

(#90858) gianni85 válasza LeventeV (#90857) üzenetére


gianni85
veterán

A Slim a Trinity, a PS4K a Neo, a PSVR a Morpheus. :) A Sony-nál nagyon rá vannak kattanva a Matrix-ra

(#90859) Def26 válasza gianni85 (#90858) üzenetére


Def26
félisten

Már csak egy új ps vita kéne. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#90860) perge666 válasza Def26 (#90859) üzenetére


perge666
veterán

Ja persze, mikor a jelenlegit is lesz.. ják sajnos, pedig kiba... tt jó kis gép lenne!

(#90861) SenorDave


SenorDave
tag

Fake?!
Kicsit olyan gagyin habszivacs szerű :DD

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#90862) Def26 válasza SenorDave (#90861) üzenetére


Def26
félisten

Tegnap battlefield 1 ennél sokkal hangosabbra hajtotta a ps4 -em. Soha nem dolgoztatta meg így semmi. (Metal gear limited kiadás a gép)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#90863) SenorDave válasza Def26 (#90862) üzenetére


SenorDave
tag

Nekem eddig Bf4 shanghai torony doles ami pörgette, tényleg csodálkozom is hogy betaba nem raktak semmi ilyen gigantikus pusztitast.Mondjuk lehet akkor el is szalt volna a gép. :DDD

[ Szerkesztve ]

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#90864) erahurka válasza SenorDave (#90861) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem olyasmi lesz mint a PS3 Slim teteje. Kicsit érdes matt műanyag, nem gagyi hatású.

(#90865) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Uncharted 4-el kellett volna mérni, nem egy nyikhaj erőforrásigényű indie Resogun-nal... röhej. :D

The Truth is out there...

(#90866) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kicsit megkésve, de a szeptemberi megjelenési lista. Összefoglalóban is megtalálható.

Szeptemberben megjelenő PlayStation 4 játékok:

Szeptember 1:

Earthlock: Festival of Magic - Trailer

Szeptember 6:

Necropolis - Trailer
Beyond: Flesh and Blood - Trailer

The Tomorrow Children - Trailer

Szeptember 9:

Jotun: Valhalla Edition - Trailer

Szeptember 13:

Don't Starve Together - Trailer
Bioshock: The Collection - Trailer
Dead Rising Collection - Trailer
Nascar: Heat Evolution - Trailer
Pac-Man Championship Edition 2 - Trailer
Pro Evolution Soccer 2017 [US] - Trailer
Rive - Trailer
NBA 2K17 - Trailer
NHL 17 - Trailer

Szeptember 15:

Pro Evolution Soccer 2017 [EU] - Trailer
Persona 3 [JPN] - Trailer

Szeptember 20:

Destiny: Rise of Iron - Trailer
Dear Esther: Landmark Edition - Trailer
Lithium: Inmate 39 - Trailer
Jazzpunk: Director's Cut - Trailer

Szeptember 22:

Virginia - Trailer

Szeptember 27:

XCOM 2 - Trailer
Shantae: Half-Genie Hero - Trailer
FIFA 17 [US] - Trailer
Darkest Dungeon - Trailer

Szeptember 29:

FIFA 17 [EU] - Trailer
Yesterday Origins - Trailer

Live-Die-Respawn

(#90867) davidsone


davidsone
addikt

Hali!

Beállításokban sound output->optical-ban melyikre érdemes állítani: PCM, DTS, Dolby?

Kipróbáltam mind a hármat erősítőre kötve de semmi változás az erősítő is ua a jelet kapja...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#90868) Madwe válasza davidsone (#90867) üzenetére


Madwe
nagyúr

A jel ugyanaz, más a kódolás. A pcm bitstreamen pl ha optikain megy a hang csak 2.1et tud, hdmin kifér mind az 5.1 (tehát ha hdmin vagy azzal a legteljesebb elvileg a hangkép). DTS meg Dolby meg két ezer éves szabvány egymás mellett.

(#90869) davidsone válasza Madwe (#90868) üzenetére


davidsone
addikt

Igen ezt én is érzékelem mert erőssel tolom ki 5.1-be viszont ha hdmi-re állítom tép-szaggat a hang, ez mitől lehet?

Köszi! :R

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#90870) neverwinter


neverwinter
csendes tag

Üdv!
Olyan pletykákat hallok, hogy a PS VRhoz kevés lesz a mostani hardver. Megjelenése előtt adnak ki új konzolt ami már bírni fogja. ebből mi igaz?

(#90871) Madwe válasza neverwinter (#90870) üzenetére


Madwe
nagyúr

Annyi hogy lesz PS neo, 7én jelentik be, de a vr a sima ps4el is rendben lesz. Pletykáknak a konzolos találgatós topikban a helyük amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#90872) cyberkind válasza neverwinter (#90870) üzenetére


cyberkind
félisten

Mivel ez a PS VR cucc egy külön kis "doboz" lesz a PS4 mellett, nem igazán lehet gond a teljesítménnyel, és nem ezért fog az új konzol jönni egyszer.

(#90873) Madwe
Akkor szerk. :D
Annyira nem vágom ezt a konzolos VR-t, amellett, hogy egyik technika se izgat még. :B

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#90873) Madwe válasza cyberkind (#90872) üzenetére


Madwe
nagyúr

Na viszont ez sem igaz :) A külön kis doboz azért kell, hogy a két kijelzőre optimalizálja a frissítést, azaz kap egy 90/120fpses jelet a konzoltól a vrra, s ő abból csinál egy 60fpses jelet a tvre. De számítási feladatokat nem lát el, tehát a ps4 teljesítménye igenis limitál. Ha számítana a kis doboz, akkor mi értelme lenne a ps4nek, lehetne simán standalone cucc is a psvr, nem :D?

[ Szerkesztve ]

(#90874) ldave válasza cyberkind (#90872) üzenetére


ldave
félisten

De abban a külön dobozban nem lesz semmi komoly hardver, csak valami audió témában segít rá, ha minden igaz.

A Slime draws near! Command?

(#90875) cyberkind válasza ldave (#90874) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor ennek tükrében semmilyen komolyabb játékot nem kell várni még? :F

Mert ha csak ilyen Batman VR szerűségek lesznek szerintem az igencsak karcsú.

(#90876) Madwe
Oké! :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#90876) Madwe válasza cyberkind (#90875) üzenetére


Madwe
nagyúr

Grafikailag a ps4+psvr játékoknak rondábbnak kell lenniük, mint a sima ps4eseknek, hiszen a ps4en van hogy a 30fps sincs meg, psvrnál pedig kötelező a 60(amit2x 120ra) vagy a 90 (natívan). De 7-ig ezt ebben a topikban mellőzzük szerintem, ott a másik amit linkeltem, az való a pletykákra:D

(#90877) Kvelstadt válasza james001 (#90850) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Reméljük olyan nehéz is! :)

De most ez a coming soon pontosan mit jelent? Mer én már szedném most!

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#90878) Madwe válasza Kvelstadt (#90877) üzenetére


Madwe
nagyúr

Minden hónap első keddjén jönnek, azaz most 6-ám.

Könnyebb a DSnél sokkal, de azért nem vészesen :)

A journey kötelező mindenkinek, a badlands pedig egyik legnagyobb local coop játék, megvan tabletre, ps4re, anno kb mindenre megvettem amire létezik :D Singleben is egész jó amúgy.

(#90879) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Szétszedték a PlayStation 4 Slimet.

PS4 Teardown

(ne feledjük, hivatalosan még mindig nem létezik a gép. :D )

Live-Die-Respawn

(#90880) sutyesz96 válasza oriic (#90879) üzenetére


sutyesz96
őstag

Jó ez a zene ami az elején megy alatta. Valaki tudna egy címet mondani esetleg? Telefonról most bonyolult lenne leshazamozni. :)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#90881) gyuribácsi88 válasza sutyesz96 (#90880) üzenetére

[Inukshuk - A World Away [NCS Release]]

Egyébként a legtöbben tőlük kölcsönzik a zenét; NoCopyrightSounds

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#90882) stickermajom válasza sutyesz96 (#90880) üzenetére


stickermajom
addikt

Inukshuk - A World Away

Erre gondolsz?

Szerk.: gyuribácsi88 nyert. :K

[ Szerkesztve ]

(#90883) pomk


pomk
őstag

Lords of the Fallen téma...korábbi leírásom egy fórumtrásnak:
"Én indítottam egy Solace-t, egy Warrior-t és egy Rogue-t. Ebben a sorrendben. Hasonló érzésem volt mind a Warrior-al mind a Solace-al.
A súly nagyon fontos tényező a karaktered mozgása során. Ha nem a legfontosabb! Ha túlterheltté válik, nagyon lelassul. Ezt úgy tudod figyelni, hogy a karaktered lapján bal alul van egy azt hiszem "weight" vagy valami hasonló jellemző. Ennek kell minél alacsonyabbnak lennie. Ha zöld jó vagy, ha szürke akkor már lassabb vagy mint illenék. Gondolom van piros is, de addig soha nem jutottam el. :) A súly a tárgyaid egyik tulajdonsága, amely összeadódik és az összes tárgyaid súlya, az erőd ill. az endurance figyelembe vételével jön ki az előbb említett érték.
Rogue esetén gyorsnak kell lenned, így inkább erre figyeltem oda mint arra, hogy magas legyen az armorom. Viszont egy Solace / Warrior esetén az armor fontosabb és mehet a sebesség rovására. Egy tárgy súlya annál nagyobb, minél nagyobb / vastagabb / több fém van benne. Pl. egy tör súlya jelentősen kevesebb mint egy csatabárdé ill. egy full acél páncél is többszöröse lehet egy bőr vértnek. Ezen kívül a fegyvereknél a súly miatt ugye az ütési sebesség is változik egyenes arányban. Minél nehezebb, annál lassabban tudsz vele ütni.

Ezek tükrében számomra a Rogue vált be. Igaz, hogy vele nagyon sokat kell mozogni, vetődni, elugrani ütések elől, oldalra ill háta mögé kerülni az ellenfeleknek. Kevesebb a sebzése mint a másik 2 kasztnak, de pl. van hátbaszúrás, ami azonnali halál. :) Ezen kívül ha pl. kicsi kerek pajzs (buckler) van nálad, akkor tudsz parry-t végrehajtani vele ha pontosan időzítesz az ellenfél támadása közben. A parry-t követően pedig oldalra kell kerülnöd, onnan megütni és így akár 4-5x sebzést is be tudsz vinni.
Warrior esetén pedig ha mondjuk tower shield van nálad, akkor ezzel ki tudod védeni az ütéseket az ellenfél elkábul ettől és te eközben tudod ütni.

Kicsit bonyolult és összetett a harcrendszer de ha egyszer kiismered magad rajta, akkor már nagyon logikus az egész. Van 3 féle mód: csak fegyver, fegyver + pajzs, gauntlet(ez majd később kiderül a játék során). Csak fegyver esetén általánosságban annyi, hogy nagyobbat sebzel, de ugye mivel nincs a kezedben pajzs, nem tudsz védekezni. Pajzs + fegyver esetén kisebb a sebzés, de tudsz védekezni, gauntlet később(nem lövöm le a poént).

Ki kell ismerni minden ellenfél típust ahhoz, hogy melyik hogy / mikor / merre / mennyit üt és az ütések közti réseket kihasználva kell támadni. Ill. van pl. a fent említett parry lehetőség rogue esetén. Érdemes egyébként nézni pár videót a kiválasztott kasztról hogy hogyan is kell harcolni vele. Minden kaszt teljesen más stílust kíván, külön-külön meg kell tanulni őket.

Ja, és rengeteg türelem kell hozzá! Készülj fel, hogy kb. 10-20-30x meg fogsz halni mire ráérzel és élvezetessé válik a játék. És ne rohanj, ne akard püfölni az ellenfeleket vakon mint más játékokban. Taktikázni, kivárni és időzíteni kell. Mindig! Sokkal jobban tudsz így haladni mint ha csak elkezdenéd ütni mint a cséphadaró. Várj a megfelelő pillanatra és akkor üsd meg.

Kicsit elrettentően hangzik, de megéri a befektetett energia. A játék gyönyörű, élvezetes és nekem kifejezetten szimpatikus, hogy meg kell tanulni vele játszani. Nem egy BF ahol leülsz és lősz a nagyvilágba aztán majd valaki csak beleszalad. :DDD "

(#90884) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

RDR2 on PS meeting confirmed. :D

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#90885) Def26 válasza Lackooo84 (#90884) üzenetére


Def26
félisten

Ez megint lemossa a microsoft előadását, ha ez igaz. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#90886) Kvelstadt válasza pomk (#90883) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ez elég dark souls-osan hangzik. Tetszik, kell!
Leírásod alapján a rogue tetszik.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#90887) Kendek válasza oriic (#90879) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha jól látom, akkor ebben is már egy újabb APU munkálkodik, mert kicsit másabbul néz ki a fém kerete és kisebb mint ami a jelenlegiekben található (már amennyire látszódik). Így ha más plusz nem is lesz, de tényleg, hogy kevesebbet fogyaszthat és kevésbé melegedhet (a táp és a hűtés is gyengébbnek tűnik). :)

<-ƘƘ->

(#90888) gianni85 válasza Def26 (#90885) üzenetére


gianni85
veterán

Ms előadás nehezen lesz PS meetingen ;)

(#90889) semetka válasza oriic (#90879) üzenetére


semetka
őstag

Jól össze van rakva. Proci az újabb revízió. Szerintem halkabb lesz, de én az optikát nagyon sajnálom hogy lehagyták. A legelső PS4 alaplapjának a fele ez az új SLIM :Y

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#90890) Alien83


Alien83
senior tag

Sziasztok.
Partnert keresek Resi 4 HD-re. :) (US-be lenne jó, mert ott most ha jól néztem 1 havi PS NOW mellé adják)
Koponyánként 10 dollár lenne.

Ha érdekel valakit pm-be jelezze kérem.
Köszönöm!

///Remélem ilyet kérdezni nem tilos, ha ez annak minősül akkor elnézést kérek és törölheti a moderátor.

(#90891) andro93 válasza Alien83 (#90890) üzenetére


andro93
aktív tag

Magyarul 1 játékra keresel partnert account megosztáshoz?

(#90892) Elims


Elims
veterán

Kakaduku,James: Egy baràtom akinek ez a dark a kedvenc stílusa azt mondta erre,hogy ugyanolyan nehéz mint a többi dark souls+nagyon rossz bug-ok vannak benne.Ő sokàig jàtszott vele,de ùgy rakta le,hogy többet soha.
A megjelenés napjàtòl nyomta x hònapig,vmi sejtése van a jàtékről..
Màra nem tudom,hogy mennyire javítottàk a dolgokat benne.

Ps plus címnek nagyon jò,az elmùlt egy-két évben nem sok hasonlò volt.

(#90893) Alien83 válasza andro93 (#90891) üzenetére


Alien83
senior tag

Igen, mert a mostani rendszeres tagom nem szereti ezt a játékot. :)

Ezért egy külön profilt nyomnék természetesen a Resi 4-re.

(#90894) bandi0000 válasza Alien83 (#90893) üzenetére


bandi0000
nagyúr

tudod, hogy 2 profilt nem tudsz úgy összekapcsolni mint kettőt

Xbox One: bandymnc

(#90895) Madwe válasza bandi0000 (#90894) üzenetére


Madwe
nagyúr

2 más mint kettő:D?

Amúgy tud. Amit nemtud, az az, hogy egyszerre hárman osztozzanak. De külön külön lehet bárkivel. Pl ha csinál egy Resi accot amin csak az van, az nála primary mondjuk társa meg belép abba ha kell neki, ez az eredeti megosztását nem befolyásolja.

(#90896) Alien83 válasza bandi0000 (#90894) üzenetére


Alien83
senior tag

Huh a technikai részében nagyon otthon vagyok ( ~2-3 éve kb ), itt csak egy opcionális ember a kérdéses. :)

De azért értékelem a segítségeket. :)

Madwe:

Pontosan 2 személy képes egyidőben, egyszerre ugyanazon játékkal és ugyanazon ps plus előfizetéssel akár játszani.
Csak a PS plus kedvezmények nem vihetők át...legalábbis eddigi gyakorlati tapasztalatok alapján.
Ha van zárt, kodos demo.
Azt is be szoktuk regisztrálni haverral, ekkor felszabadul egyikünké és azt elajándékozzuk másoknak. :)

[ Szerkesztve ]

(#90897) bandi0000 válasza Madwe (#90895) üzenetére


bandi0000
nagyúr

3 akart lenni az a 2 :D

Xbox One: bandymnc

(#90898) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#90899) Alien83 válasza Alien83 (#90896) üzenetére


Alien83
senior tag

Amúgy nagyon érdekel a játék, konkrétan ezt a (persze nem olyan jó mint a régiek) 4. részt már megvettem többször is, kimaxoltam többször is, most a 6k-t azért picikét nem szeretném kicsengetni 4x-re is. :D
De kimaxolni jó lenne.

[ Szerkesztve ]

(#90900) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Bf1 csak nálam nem akarja? Failed matchmaking..

halahala

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.