Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Angie™


Angie™
addikt

Ez nagyon jól néz ki :K Teszt várható róla? :B

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#2) tserrof77


tserrof77
senior tag

Kíváncsi leszek a tényleges hűtési teljesítményére. A cfm és a nyomás érték alapján picit vékonynak érzem ugyan a csúcskategóriára/tuningra. Az ára is jónak tűnik. Az ellenben, hogy sima és rgb-s verzió is van, mindenképp pozitívum. (Az rgb-s kerülhetne jóval többe :DDD )

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#3) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Csodás az a világos háttérten szürgésebb olajfolt, előtte fekete karakter.
Csodás olvashatóság, prémium feel!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#4) Synthwave válasza Angie™ (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem tudom, Wombath mester az illetékes vízguru.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#5) ergoGnomik válasza ledgeri (#3) üzenetére


ergoGnomik
tag

Igen, igen! Hát még ha egynél több képet is megnéztél volna! Akkor például kiszúrhattad volna, hogy az az "olajfolt" animált buborékok halmazának tűnik. A megjelenítés pedig látszólag testre szabható kisebb-nagyobb mértékben. :DDD

(#6) ledgeri válasza ergoGnomik (#5) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha azt sugallod, hogy "annak tűnik", akkor magad számára is minden kétséget kizártál, ugye? :C
2 képről egyértelműen gondoljak animációt? Biztos, hogy nem kettő kép az egész?
Egy röpke pillantás lehetőségét feladni mert animáció futhat és abban a pár máspdpercben pont rossz a kontraszt, jó marketing döntés (mert ezek nem review fotók...)?
És elnézést, hogy több papírra csöppent wd-40-et láttam (amiben volt is hordalák már), mint bármilyen fehér hátteres átlátszó közegben valahogy létező szürkés buborékot/csppet

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7) Synthwave válasza ledgeri (#6) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Wat?

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#8) ledgeri válasza Synthwave (#7) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Minden lényeges információ előtted van! Az nem lenne segítség, ha leírnám a dolgokokat kronologikus sorrendben, magyarázó hangvétellel, de ha külön kéred, belekezdek!

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#9) Synthwave válasza ledgeri (#8) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Inkább elengedem.

;]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#10) ergoGnomik válasza ledgeri (#6) üzenetére


ergoGnomik
tag

Hát, így hogy mondod már nekem is teljesen valószínűnek tűnik (vagy akár minden kétséget kizárónak is), hogy két, egymástól alig különböző, de egyformán leolvashatatlan dizájnt is készítenek a kijelzőre. Arra is felnyitottad a szememet, hogy az ilyen mezőgazdasági segédtechnikus szeme világának a rontásán kívül semmire való csuda fontos képernyőcskéket tényleg soha az életben nem ékítik felesleges animációkkal. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.