Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90551) crue válasza Adam_Shepard (#90545) üzenetére


crue
őstag

én igen

(#90552) Madwe válasza Wlac (#90550) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szerintem ez pusztán annyi, hogy eddig ha kábelesen volt rákötve a ds4, akkor is bt-on kommunikált, a kábelt csak töltésre használta. Mostmár lehet majd ilyenkor kábeles kapcsolatot is választani. Ennek lényegi jelentősége egyébként pro meccseken van, amikor egymás mellett van 10+ ps4 és minden ms számít, mert olyankor a bt kicsit lassabb (hiszen egymás mellett van egy csomó s interferálhatnak) és elképzelhető packetloss is, a kábeles adatátvitel pedig stabil és gyors. Szóval szerintem csak annyi, h mostmár kábeles adatra is van lehetőség, de mezei gamernek ez annyit nem számít 8persze ha valaki ultrahc competitive játékos, akkor neki az a pár ms is számít.

[ Szerkesztve ]

(#90553) A`rpi válasza Madwe (#90549) üzenetére


A`rpi
addikt

Így aztán végképp nem tudom ebben mi az a funkció ami miatt csak az új JOYokat érinti ez az opció...

Kábeles kommunikációt DS4 is tudja (PS3) esetén például amíg nincsen párosítva a géppel addig csak kábelen lehet használni. (Külön regisztrálni kell BT eszközként menüből, hiába van összekötve kábellel.)

(#90554) Zanik


Zanik
addikt

Tegnap kipróbáltam ezt a Titanfall 2 pre-alfát. Nagyon szép, meg tetszik is az egész koncepció, DE!
Mivel én amúgy se vagyok nagyon top FPS-ekben kontrollerrel, ezért félve ültem le elé. És hát ez a játék annyira pörgős, hogy teljesen elveszettnek éreztem magam benne.
Kb. esélytelen hogy én ezt a játékot konzolon játsszam. Nem a reakcióidővel van gondom. Hisz PC-n továbbra is tolok FPS-eket, nem is annyira rosszul. De kontrollerrel egész egyszerűen képtelen vagyok kellően gyorsan célozni az analóg karral. Iszonyat pontatlan vagyok. Ha valaha megveszem a Titanfall-t, az tuti PC-n lesz.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#90555) Csabee86 válasza Zanik (#90554) üzenetére


Csabee86
senior tag

Érdekes, hogy az első részét volt szerencsém PC-n is és Xbox One-on is tolni. Mindkét platformon kontrollerrel játszottam és mindkét platformon egész jól ment a játék kontrollerrel is. :)

(#90556) Herczi


Herczi
senior tag

Akik hamarabb kipróbálhatják a Bf1-et azok már megkapták az emailt?

(#90557) oriic válasza Herczi (#90556) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Holnap kapják meg az emailt és a letöltőkódot.

Live-Die-Respawn

(#90558) xenom0rph válasza oriic (#90557) üzenetére


xenom0rph
őstag

Aki insideres az 100% ,hogy megkapja?

halahala

(#90559) oriic válasza xenom0rph (#90558) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Őszintén? Már fogalmam sincs. Az első infók szerint csak random emberek kapják meg, azóta néhány megbízható ember (sajtós, youtube-os, streamer) azt mondta hogy minden insideres megkapja, szóval passzolom a kérdés. :D

Live-Die-Respawn

(#90560) Herczi


Herczi
senior tag

Akkor van remény. :DDD Köszi. :R

(#90561) bandi0000 válasza Zanik (#90554) üzenetére


bandi0000
nagyúr

pedig szerintem a tf "hülyebiztos" lett, mármint túl egyszerű vele célozni, és a fegyver se rúg vissza, én csak az alappal próbáltam, elég könnyű jó statot lőni szerinem

Xbox One: bandymnc

(#90562) Tegla80 válasza oriic (#90559) üzenetére


Tegla80
addikt

Nekem jobban tetszik a mindenki aki bejutott,de majd holnap elmondom,h mi lett a valosag. :D
Amugy arrol nem olvastal/hallottal,h lesz e hozza hc mod is mar a beta alatt? Nem birom En ezt a 2tar/ember stilust,igy megmaradnak a lovok es fexik dolognal ha lenne benne. ;]

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#90563) oriic válasza Tegla80 (#90562) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tudtommal nem lesz HC mód bétában.

Live-Die-Respawn

(#90564) Def26 válasza Tegla80 (#90562) üzenetére


Def26
félisten

Milyen 2 tár? :D Pár golyó kell normál módban is egy emberbe, de ugye akkor nem körbelőni kell... ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#90565) A`rpi válasza Def26 (#90564) üzenetére


A`rpi
addikt

Normál módban az életregenerálódás probléma meg a térkép...
HC-t meg sokan azért nem kedvelik mert van teamkill (szerintem).

(#90566) oriic válasza A`rpi (#90565) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

No igen, átlag játékosoknak kevesebb sikerélményük van HC-ben szerintem emiatt.

Live-Die-Respawn

(#90567) gyuribácsi88

Én meg pont azért szeretem a HC módot (mindig azt játszok minden játékban ha van rá lehetőség) mert ha nem is nagyon, de egy nüansznyival életszerűbb az egész, elég 2-3-4 találat az ellenfélbe, és igen van team kill, még jó, oda kell figyelni, nem össze vissza lövöldözni mint egy idióta.

BF1 béta meg azt hiszem szeptember nyolcadikáig lesz, szóval nem hiszem hogy remegni kéne azért a +1 napért amit az ínszájderek kapnak.

Bf4 a frissítés óta nem látja a dlc-ket, azt írja vegyem meg, pedig a prémium van meg, van másnál is ilyen gond?

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#90568) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!
Ne haragudjatok csak átpörgettem a hsz-eket nagy vonalakba. 2 hónapja a gépet se kapcsoltam be, de itt az ősz nagyon érik. Annyit szeretnék kérdezni láttam BF1 auhógusztus 31 open beta. Lehet már tölteni vagy csak aznap? :R

(#90569) Madwe válasza Bencus88 (#90568) üzenetére


Madwe
nagyúr

11 hszt kell visszaolvasnod. Minden azóta is kb a bf1ről szól ráadásul :D

(#90567) gyuribácsi88 Restore licencest próbáltad már ps4 menuben?

[ Szerkesztve ]

(#90570) gyuribácsi88 válasza Madwe (#90569) üzenetére

Persze, azzal kezdtem.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#90571) oriic válasza Bencus88 (#90568) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

31-én tölthető store-ból, 30-án kapnak letöltőkódot akik insiderre feliratkoztak, így egy nappal korábban kezdhetnek.

Live-Die-Respawn

(#90572) Bencus88 válasza oriic (#90571) üzenetére


Bencus88
nagyúr

igen én is ezt nem értettem, hogy milyen letöltő kód. most már világos köszönöm. :R

(#90573) oriic válasza oriic (#90571) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Battlefield 1

Még megerősítésre várok, de úgy tűnik holnap este 6kor kezdődik béta az insidereseknek. Holnap napközben jönnek majd az emailek a kódokkal.

Live-Die-Respawn

(#90574) gianni85 válasza A`rpi (#90565) üzenetére


gianni85
veterán

Normál mód inkább skill-re épít, ott akár meg is tudsz fordítani egy tűzpárbajt. HC meg tiszta reakció-játék. Alapvetően én a HC-t kedvelem, mert ott jobban elviselem a kudarcot :) Ő látott meg előbb, helyzeti előnyben volt, ennyi. Viszont amikor Core módban elkezdek sorozni valakit, az megfordul és fejbelő, na az kiveri a biztosítékot :D

(#90575) Def26 válasza A`rpi (#90565) üzenetére


Def26
félisten

hc módban meg a killcam hiánya. Sok a camper.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#90576) Madwe válasza Def26 (#90575) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ott térképen se jelenik meg az ellen, nem? meg tagelni se lehet? vagy rosszul emlékszem :D?

(#90577) A`rpi válasza gyuribácsi88 (#90567) üzenetére


A`rpi
addikt

"oda kell figyelni, nem össze vissza lövöldözni mint egy idióta."

Ez addig szép és jó míg nem jön egy random jó képességű,
és nem kezd el unalmában téged öldösni, nem egyszer vette már el ez a kedvem...
5TK után kivágja, de jön vissza a szerencsétlenje...
Amúgy a korrekt az lenne ha begyűjtött valaki akarva akaratlanul 5 team kellt legalább egy óra ban az aktuális szerverről...

(#90575) Def26
Ezzel nekem nincsen gond, én amely pályát ismerem ott nem nagyon tudnak zavarba hozni. (Más kérdés kisebb létszámú mérkőzéseket preferálom, pályából szintén a kisebb egyszerűbb megoldások jönnek be nekem.)

(#90576) Madwe
Deploynál látsz mindent (HC ban is),
vagy ha scoreboardon ha scrollozol big mapre.

[ Szerkesztve ]

(#90578) oriic válasza Madwe (#90576) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Konkrétan térkép sincs. :D

Live-Die-Respawn

(#90579) Def26 válasza Madwe (#90576) üzenetére


Def26
félisten

[moderálva] Ha éppen nem valamelyik [moderálva] csapattárs ölt meg akkor egy camper szed le. :D A másik meg, hogy alig van hc szerver. A tömeg normál szervereke nyomul. Jó pár ismerősöm nekem is hc -t erőlteti, múltkor is behív, rámegyek, és panaszkodik, hogy "jó lenne ez a hc de nagyon lagol". Erre megnézem és persze, hogy ázsia szerveren voltunk. EU -n, meg alig volt valami...

[ Módosította: Intruder2k5 ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#90581) oriic válasza Kakaduku (#90580) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez a jó, hogy a konkrét semmiről írnak. :D Nem tudni pontosan mikor kezdődik (de igen tudni, este 6kor), meddig tart (de tudjuk: szeptember 8). :C

Live-Die-Respawn

(#90582) stickermajom válasza oriic (#90581) üzenetére


stickermajom
addikt

Vajon kell majd hozzá Plus előfizu? Egyelőre még nem láttam értelmét előfizetni, nincsenek olyan játékaim amivel multizhatnék, illetve az ingyenes játékok se vonzanak. Titanfallhoz pl. nem kellett.

(#90583) oriic válasza stickermajom (#90582) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem kell hozzá plus.

Live-Die-Respawn

(#90584) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tudom mennyire legit oldal, de:

10$ PSN feltöltőkártya - 7 dollárért

Korábban működött, sokaknak sikerült vásárolniuk.

Live-Die-Respawn

(#90585) Kakaduku válasza oriic (#90581) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Tudom, csak megosztottam veletek a "hírt". :DDD Nem akartam felkavarni senkinek a lelki világát ezzel. :D

(#90586) oriic válasza Kakaduku (#90585) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Annyira amúgy nem izgat a dolog (Mármint a GS, nem az hogy te linkelted) szóval nem fogok eret vágni magamon. :D

Live-Die-Respawn

(#90587) Rigormortiis válasza Def26 (#90579) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Az elején szokatlan, de hc módban sincs több camper, mint normálban. Ha kiismered a pályákat, egy idő után már zavar a térkép. Én pl jobb kd ratiokat hozok le hvban, mint normálba, pedig aki ismer az tudja, hogy nem kempingelek, rusholok pontról pontra. Csak nem ész nélkül kell menni.

És ha már itt tartunk: itt legalább vannak dedikált, választható szerverek :D Csak végig kell nézni a beállításokat csatlakozás előtt.

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#90588) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Olyat tudok csinálni, hogy bejelentkezek a HUN gépemre a UK fiókommal , letöltök témákat meg pár cuccot majd azt a HUN fiók alól használom?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#90589) Def26 válasza Rigormortiis (#90587) üzenetére


Def26
félisten

1700 órám benne van, ismerem a pályákat. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#90590) wolf13


wolf13
őstag

Sziasztok.

Ha egy játéknak megsérült a mentése , akkor gondolom nincs mód a javítására ?
Konkrétan az F1 el gyűlt meg a bajom. A session váltás közben írta , hogy menti a játékot es a következő
Másodpercben mar crashelt is. Ujra indítottam a játékot , és be is tölti (látszólag). Mert aki ismeri a játékot
Az tudja , hogy a töltés közben meg lehet nézni az évadra vonatkozó beallitasokat , es mikor végez a töltéssel
Akkor ezt az opciót be kell zárni es akkor jön be a játék. Na most nekem ez addig megy , hogy a jobb felső sarokban kiírja ,hogy betöltött , szépen zöldel. Es amíg nem zárom be a fent említett opciót addig nem fagy le a játék. Viszont ahogy nyomok egy X-et mar ki is lépett a játékból.

Ha esetleg valakinek van ötlete szívesen olvasom.

Köszönöm előre is.

(#90591) Elims válasza Adam_Shepard (#90588) üzenetére


Elims
veterán

Tudsz ilyet.Viszont az avatàr nem működik így sajnos. :-/
Legalàbbis ps3-on nem ment.

(#90592) A`rpi válasza wolf13 (#90590) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha van Plus előfizetésed töltsd le egy korábbi játékállást a felhőből.

(#90593) wolf13 válasza A`rpi (#90592) üzenetére


wolf13
őstag

Köszönöm. Sajnos nincs. Majd talán ha bejön a rossz idő. Ebből akkor számomra az derül ki ,hogy bukta
A mentésem.

(#90594) A`rpi válasza wolf13 (#90593) üzenetére


A`rpi
addikt

Sajnos igen. :(
Ha a játékban van lehetőség több játékállás tárolására egy időben, azt használd ki.
(Ne mindig a meglévő játékmentést írd felül.)

(#90595) wolf13 válasza A`rpi (#90594) üzenetére


wolf13
őstag

Igen. Pc mindig 2-3 mentést csináltam. Itt sajnos auto mentes volt bekapcsolva. Majd este , ha lesz idom megnézem ezt kikapcsolva lehetséges-e ilyen formán a mentés.

(#90596) hovika81


hovika81
tag

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni, gondolkozok PS4 vásárlásán, azt szeretném kérdezni, hogy érdemes-e használtan megvenni vagy inkább újjonan? A másik kérdésem, hogy a PS4 kompatibilis-e lefelé szóval viszi-e a 3-ra kiadott játékokat? Előre is köszönöm.......

Diablo 3 - hovika81#2333

(#90597) perge666 válasza hovika81 (#90596) üzenetére


perge666
veterán

Használtan már elég olcsón lehet kapni.
Sajnos a prevgen játékai nem kompatibilisek. :(

[ Szerkesztve ]

(#90598) eisento válasza wolf13 (#90595) üzenetére


eisento
addikt

valaki jatszik meg GTAV-t? par heist trofea hianyzik ha van kedve vagy masnak is hianyzik vegyen fel: Psc_ejzi

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#90599) hovika81 válasza perge666 (#90597) üzenetére


hovika81
tag

Akkor most nem tudom mit csináljak a God of War összes részét szerettem volna kijátszani,vagy azokat nem tudod kiadták újra a 4-re is?

Diablo 3 - hovika81#2333

(#90600) cyberkind válasza hovika81 (#90599) üzenetére


cyberkind
félisten

Esetleg még a PS Now szolgáltatás lehet ami megfelelhet neked. :F

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.