Hirdetés

2019. szeptember 23., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

(#90301) david368

david368
(tag)

Sziasztok!
Kellene egy kis segítség FIFA 16 platinumhoz (pro club, illetve friendly seasont kéne lenyomni).
Köszi előre is!

PS ID: david112193

(#90302) dollarZ18 válasza david368 (#90301) üzenetére

dollarZ18
(tag)

Az online draftot h csináltad meg? Nekem már csak ez kéne, ~ 45x próbáltam (rengeteg coin :D 45x15k) de idáig még nem sikerült.. pedig már div 2ben vagyok. Egyébként engem vegyél fel nyugodtan, tudok segíteni.

PSN: DollarZ93 / https://psnprofiles.com/DollarZ93

(#90303) Adam_Shepard

Adam_Shepard
(addikt)

Halo!

Az Overwatchban ha bannolnak akkor csak a ps fiokot bannoljak? Lemezt attol meg lehet hasznaltan venni?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#90304) A`rpi válasza Adam_Shepard (#90303) üzenetére

A`rpi
(addikt)

Lemezes játékot egyedileg nem tudják azonosítani, és a ban sem ez alapján történik.

Bannolni a felhasználó fiókot (PSN-ID) vagy magát a konzolt tudják.

(#90305) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

(#90306) aftercooler válasza aftercooler (#89938) üzenetére

aftercooler
(aktív tag)

:C :R

(#90307) A`rpi válasza aftercooler (#90306) üzenetére

A`rpi
(addikt)

Kaptál választ a kérdésedre. :)
Ha még valami nem tiszta inkább kérdezz, mert ezekből a hangulatjelekből túl sokat nem lehet leszűrni...

(#90308) gyuribácsi88

gyuribácsi88
(addikt)

Egész jó kis játék volt ez az Inside. A mai játékokra nem jellemző módon, egy-két helyen 2 másodpercet is gondolkodni kellett azon hogy most miként tovább, szóval lehetett volna jóval nehezebb. Az meg hogy hogyan lett vége, inkább hagyjuk is.

8600-1070-271 (2019-re sikerült a valaha volt legrosszabb Call of Duty-t produkálni, szép munka Inkompetens Ward)

(#90309) conorr válasza Tegla80 (#90293) üzenetére

conorr
(csendes tag)

Nagyon szépen köszönöm! Kipróbáltam és működnek a játékok ps4-en és ps3-on is. Kb hány ezer akcióról maradtam így le, anno mindig mérgelödtem az USA akciók miatt, hihetetlen hogy az ember mindig tanul valami újat, még egyszer köszönöm!

(#90310) Def26

Def26
(félisten)

Még mindig gondolkodom, hogy milyen formában rendeljem elő a battlefield 1 -et. Digitális vagy lemezes.

Kicsit félek tőle a hardline és battlefront után és nem tudom mi legyen. Lemezes ugye eladható, viszont ha tetszik a játék, akkor meg kínzás lesz állandóan lemezt cserélni. Jön prémium is, a kettő együtt 40k is lehet...

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Volvo:On,

(#90311) Herczi válasza Def26 (#90310) üzenetére

Herczi
(senior tag)

De jó, hogy az én gépem kidobálja a lemezt, nem kell ilyenen gondolkodnom. :DDD :U

(#90312) Rigormortiis válasza Def26 (#90310) üzenetére

Rigormortiis
(őstag)

Rengeteg gameplay videó van fennt róla, ha azok bejönnek, nem tudsz mellélőni.

Lumia 800 --> Lumia 925 --> S7 Edge

(#90313) EczkE válasza Def26 (#90310) üzenetére

EczkE
(addikt)

A betat azert vard meg szerintem. Csak utana gondolkozz ezen. :D En legalabbis igy teszek.

Asszem mindenféleképpen!

(#90314) gyuribácsi88 válasza Def26 (#90310) üzenetére

gyuribácsi88
(addikt)

Mondjuk mi lenne ha megvárnád a bétát? :K ;]

8600-1070-271 (2019-re sikerült a valaha volt legrosszabb Call of Duty-t produkálni, szép munka Inkompetens Ward)

(#90315) dinostaRR válasza gyuribácsi88 (#90314) üzenetére

dinostaRR
(tag)

Így van. Ebben az évben a sok béta megspórolt nekem pár forintot :)

PSN: dinostaRRHU [SONY PS4PRO - PSVR - PSVita - Huawei Mate 10 Pro]

(#90316) modflow

modflow
(őstag)

A Mafia 3-at hol lehet a legolcsóbban előrendelni?

(#90318) andro93 válasza Def26 (#90310) üzenetére

andro93
(aktív tag)

Egyszerű a megoldás, ne rendeld elő. Azért egy Battlefront / Mirrors Edge kombó után előrendelni a DICE következő játékot véleményem szerint szín tiszta vakmerőség, bár a bátorságod értékelendő. :K

(#90319) Rigormortiis válasza andro93 (#90318) üzenetére

Rigormortiis
(őstag)

Miben is hazudott a dice a battlefront kapcsán?

(#90320) andro93 válasza Rigormortiis (#90319) üzenetére

andro93
(aktív tag)

Az a tartalom ami a játékban volt, konkrétan vicc. 4 fajta terület/pálya, 6 hős, ne is firtassuk. Ha neked ez elég 21000 forintért, akkor legyen elég. Látszik a játékon, hogy csak meglovagolni akarták a SW hypeot, és eladni minél többen belőle. De ezt remélem nem egy olyan embernek kell ecsetelnem, aki kevésnek találja a tartalmat a Destinyben. :U

[ Szerkesztve ]

(#90321) Rigormortiis válasza andro93 (#90320) üzenetére

Rigormortiis
(őstag)

Félre értés ne essék, jó magam is beruháztam anno a Battlefrontra, és csalódtam is nem kicsit, de rá kellett jönnöm, hogy a saját magam által támasztott elvárások voltak magasak. Mondjuk a pályák száma tényleg kritikán aluli volt.

De 'rendes' bfben még nem csalódtam, ég multi fps kategóriában számomra nincs is más alternatíva.

(#90322) andro93 válasza Rigormortiis (#90321) üzenetére

andro93
(aktív tag)

A Bf4 jó volt, pcn is megvolt anno, meg most Ps4-en is megvettük mindenestül haverral. Abban van bőven tartalom, és az alapjátékban is volt elég. 10 map, rengeteg fegyver, kioldható cuccok stb. Ha azt követné a DICE, nem is lenne rájuk panasz, de van egy olyan sejtésem hogy megvágott tartalmat kapunk, és majd a season passban eladják a többit. Olvastam az üzleti jelentésükről cikket, hogy az EA többet keres dlck és játékbeli tartalmak eladásával, mint magukkal az alapjátékokkal. Lehet tippelni, hogy akkor most milyen mennyiségű tartalom várható. Maga a játék biztos jó lesz, van már bőven tapasztalatuk ezen a téren.

[ Szerkesztve ]

(#90323) bandi0000 válasza andro93 (#90322) üzenetére

bandi0000
(nagyúr)

bf4 be is ugyan úgy megvettük a premiumot...

battlefront meg kinek mi, egyesek szerint casual gagyi, kevés pályávál, mások szerint meg realisztikus és szorosan követi az sw gyökereit

PS4: bandimnc && Xbox One: bandymnc

(#90324) Rigormortiis válasza bandi0000 (#90323) üzenetére

Rigormortiis
(őstag)

Maradjunk annyiban, hogy egyetlen bf4 (vagy 3 vagy bad company) pályában több volt a kreativitás, mint az egész Battlefrontban. Azok a pici, egysíku pályák. A hideg kiráz tőlük a mai napig.

(#90325) N@idia válasza Rigormortiis (#90312) üzenetére

N@idia
(őstag)

Azért remélem te sem lősz mellé vele és tudjuk tolni 4-en a BF1-et. :DD Azokat a raptorokat itt is lehet majd irtani nem csak a BF4-ben ;]

Azért még is csak egy Battlefield játékról van szó szerintem bőven lesz tartalom a játékban!
Az alapjátékban 10-11 Map lesz és már a Premium is kiderült amiben +16 Map meg egyéb kasztok is lesznek szóval nem lesz Battlefront a játékból. Egy igazi BF fog jönni kivételesen, bár kissé casual lesz de ez van :B

[ Szerkesztve ]

★PC Master Race★|♥♥♥★Battlefield Fanatic★♥♥♥|★PSN ID Edems87★Origin ID EdemsHUN★Steam ID Kevins344★

(#90326) Rigormortiis

Rigormortiis
(őstag)

Le van árazva a Primal 1500ra. A ps2 éra egyik, ha nem a legjobb akció-kalandja volt. Habár itt figyel a polcomon, muszáj volt megvennem ennyiért. Ha túl tudjátok tenni magatokat a 13 évvel ezelőtti (igaz akkoriban kimagasló) grafikán, egy iszonyat nagy kalandban lesz részetek.

N@idia: Én is bízom benne, hogy jó lesz!

[ Szerkesztve ]

(#90327) bozont

bozont
(veterán)

Ez a Nioh sem a könnyed hentelésről szól úgy tűnik. Így elsőre mint a Dark Souls szamurájos témával. Ami nem baj végül is, csak nem erre számítottam mikor az első ellenfél 3 vágásból lecsapott. Ráadásul 5x egymás után.

(#90328) Kakaduku válasza oriic (#90317) üzenetére

Kakaduku
(senior tag)

Esetleg azt lehet tudni, hogy a múlt heti béta kliens lesz a mostani béta hétvégére is?

gyuribácsi88: Elgondolkodtam, hogy megveszem az Inside-ot. Az írásod alapján te ki is játszottad. Érdemes beruházni rá? Úgy értem, hogy ad valami olyat amiért érdemes rá pénzt áldozni, mint például a Life is Strange, vagy a Beyond?
Esetleg akcióban érdemes lenne megvenni?

(#90329) Lackooo84 válasza Kakaduku (#90328) üzenetére

Lackooo84
(addikt)

Én mindenképpen várnék egy akcióra. Sajnos elég rövidre sikeredett.

The Truth is out there...

(#90330) oriic válasza Kakaduku (#90328) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

"Esetleg azt lehet tudni, hogy a múlt heti béta kliens lesz a mostani béta hétvégére is?"

Elvileg igen, max ha nem törölted le akkor felfrissíti magát az új verzióra.

Live-Die-Respawn

(#90331) gyuribácsi88 válasza Kakaduku (#90328) üzenetére

gyuribácsi88
(addikt)

Áhh, rövid lett nagyon, majd kijátszod ha ps+ mellé odadobják ajándéknak mint a limbo-t. Pénzt ne adj érte.

(#90332) Kakaduku válasza gyuribácsi88 (#90331) üzenetére

Kakaduku
(senior tag)

Lackooo84 és gyuribácsi88: Köszönöm a válaszokat, akkor kivárom míg ps+ mellé adják, vagy egy nagyon jó akciót.

orichalcos: Akkor szerencsére nem kell letölteni ismét, mert még megvan a múlt heti kliens. :C

[ Szerkesztve ]

(#90333) Baga1983

Baga1983
(senior tag)

Sziasztok. Hátha találkozott valaki már ezzel a problémával...Witcher 3 Hearts of Stone DLC: Ofier küldetés hogy a cuccait megtaláljuk, kiderül hogy a banditák akik megtámadták egy föld alatti járatban vannak. Megölök mindenkit de a ládában nincs benne az az ábra ami a továbblépéshez kellene. Igy nem lehet befejezni a küldetést. Ujratelepités nem segit sajnos. Régebbi mentés betöltése szintén nem.

(#90334) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Féloff:

Kipróbáltam PlayStation Now-t PC-n.

Szerintem simán vállalható.

Live-Die-Respawn

(#90335) pzstm válasza oriic (#90334) üzenetére

pzstm
(félisten)

elkezdtem én is telepíteni, mindjárt mesélek majd ;)

iPhone Xs Max 64GB Black |Surface Pro4 256GB Type Cover |Xbox One X Project Scorpio|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#90336) Zanik

Zanik
(addikt)

Tegnap el kezdtem játszani az Armikrog-gal. Egyelőre tetszik, sokban hasonlít a Neverhood-hoz, bár a zene talán nem annyira átütő mint az elődé. Amint lesz kicsivel több tapasztalatom, megosztom itt, hátha érdekel valakit.

Megvettem az Absolute Drift-et is, de még nem próbáltam ki. Talán majd jövő héten tudok arról is írni egy keveset. :B

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#90337) sting2

sting2
(őstag)

Rászántam magam egy kormány vásárlásra.
Jön a GTS, nincs mese teljes pompájában akarom ki élvezni.
Anno, az előző generációban vasból hegesztett, előre -hátra állítható cockpit +G25,
M3-as BMW bőr üléssel megtámogatva elcsavarta a fejem már a kormányok irányába. Ezzel egy bajom volt:
Kerülgetni kellett a TV előtt
hagyott cuccot.
Tud valaki bevált, könnyen összecsukható cockpit perifériát?
Ami kellően stabil, jól tartja a kormányt és azzal együtt összecsukható?

(#90338) Zanik válasza sting2 (#90337) üzenetére

Zanik
(addikt)

www.wheelstandpro.com ;)

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#90339) n000rbi válasza sting2 (#90337) üzenetére

n000rbi
(senior tag)

Nekem GT Omega Racing van, csak ajánlani tudom.

[ Szerkesztve ]

(#90340) gianni85 válasza Zanik (#90338) üzenetére

gianni85
(veterán)

+1 a wheelstand pro-ra. Igaz csak rövid ideig volt nekem, de csak ez volt "nappali-alkalmas"

szerk. bár ez a gt omega látszatra talán stabilabb.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetéseim: https://tinyurl.com/y5w4asuc

(#90341) dilipok válasza gianni85 (#90340) üzenetére

dilipok
(veterán)

nekem az lenne a legfobb bajom a gt omegaval, hogy ha beulsz ele, nem tudod elegge elorehuzni a kormanyt.

Bar jobban megnezve lehet... Mondjuk en happy vagyok a wheelstand proval :B

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#90342) melega

melega
(senior tag)

Azért becsülöm azokat a playstation 4-es játékokat ahol gondolkozni is kell.

Uncharted 4 tele fejtörőkkel.
Batman Arkham Knight nekem a fejtörők okoztak nehézséget.
Witcher 3 Wild Hunt ésszel kell kinyírni az ellenséget, és a képességeimet mindig fejleszteni.

A legtöbb játékban csak eszetlen száguldozás, és lövöldözős/hentelés van.
Mi a véleményetek?

(#90343) Kakaduku válasza melega (#90342) üzenetére

Kakaduku
(senior tag)

És ezt miért kellett spoilerbe írni??? ;]

(#90344) sting2 válasza Zanik (#90338) üzenetére

sting2
(őstag)

Olyan kis csinos, ez a Wheel stand Pro, nem jön zavarba technikásabb pályán a stabilitása?..

Közben olvasom a többieket, ez a kialakítás tényleg hely takarékos de a szimezesnek nem zavar be?

[ Szerkesztve ]

(#90345) melega válasza Kakaduku (#90343) üzenetére

melega
(senior tag)

Hogy ne rontsam más játékélményét.

(#90346) Kakaduku válasza melega (#90345) üzenetére

Kakaduku
(senior tag)

Szerintem nem írtál semmi olyat ami rontaná más játékélményét. Én csak poénból írtam spoilerba a kérdésemet, szóval remélem nincs harag? :)

(#90347) melega válasza Kakaduku (#90346) üzenetére

melega
(senior tag)

Nincs.

(#90348) dilipok válasza sting2 (#90344) üzenetére

dilipok
(veterán)

nem, meglepoen stabilan all + a labad kozott van a fuggoleges tarto igy plusz stabilitas is van. Termeszetesen fel tudod boritani, ha nagyon akarod, de elegge esz nelkul kell rangatni a kormanyt, hogy baj legyen.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#90349) bandi0000 válasza Kakaduku (#90346) üzenetére

bandi0000
(nagyúr)

már mind1, rajta vagy a dead listán :D

[ Szerkesztve ]

PS4: bandimnc && Xbox One: bandymnc

(#90350) Nayrobi válasza sting2 (#90337) üzenetére

Nayrobi
(őstag)

Én egy mini mahagóni, többlapos könyvespolcra raktam fel az enyémet, kicsit vicces, de hordozható és nem került semmibe, szerintem nézz szét először otthon, hátha van valami amit felhasználhatsz.

Ha érdekel, dobok fel róla képet

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.