Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90401) oriic válasza Kakaduku (#90400) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az előző hétvégén bugos volt az invite rendszer, XO-n csak klánrendszer meghívással tudtunk játszani, de egy idő után eléggé kaotikus volt. Remélem ezt javítják majd.

__

Még hivatalosan be sem jelentették a PS4 Slim-et, de Angliában a CEX-nél már megvásárolható 380 fontért (kb 137 ezer ft). Többen vettek már, ki is szállították. Fejek fognak hullani. :DDD

Live-Die-Respawn

(#90402) Kakaduku válasza oriic (#90401) üzenetére


Kakaduku
senior tag

A kaotikussággal kapcsolatban mire gondolsz? A játékban volt káosz, vagy az invite rendszer? :)

(#90403) oriic válasza Kakaduku (#90402) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A klános invite rendszer volt kaotikus egy idő után. Az volt a lényege, hogy klánon belül lehetett meghívókat küldeni a tagoknak, így akik elfogadták azokkal együtt játszhattál. Ezt minden meccs előtt el kellett játszani, de ritkán így is volt, hogy egymás ellen toltuk néhányan.

Aztán minél többen lettek a klánban, úgy egyre rosszabb lett, mert 10 másodpercenként ugrott fel a kis ablak, hogy épp valaki meghívót küldött.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#90404) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Assetto Corsa: akinek nincs kormánya és/vagy nem autóbuzi, annak ez a játék nem biztos hogy tetszeni fog. Ezt persze eddig is sejteni lehetett, viszont azt nem, hogy technikailag katasztrófa még a day1 peccs után is, fps droppok, screen tearing dögivel, a visszapillantó és az árnyékok kb 10 éve néztek ki így egy játékban és hát összességében sem fest valami jól. Még csak kontrollerrel futottam pár versenyt, de eddig csalódás, ráadásul az átlag játékos számára nehéz lesz, easy ellenfelek ellen max csak a lépést tudtam tartani, előzni csak a középmezőnyig, pedig nem vagyok kezdő. Most elhúzok próbára, de ha hazaértem megnézem kormánnyal is, úgy biztos elképesztő lesz, hiszen már pc-n is nagyon rendben volt a vezetési modell és a szimuláció mértéke, csak hát nem tudom, hogy elég-e ha a játék egy része tökéletes, a többi viszont átlagos vagy még rosszabb.

(#90405) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Szeptember 8-ig tart a Battlefield 1 béta (a képen cseh sajtóanyag van, ezt kapták újságírók EA-től.)

Live-Die-Respawn

(#90406) gyuribácsi88 válasza oriic (#90405) üzenetére

Na, ez viszont nagyon jó hír :C

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#90407) Def26 válasza oriic (#90405) üzenetére


Def26
félisten

Hát az jó sok. Remélem nem csalódok. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#90408) oriic válasza oriic (#90401) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A hsz 2. feléhez:

Boltban készült képek. Sony vajon előrehozza bejelentést?

Live-Die-Respawn

(#90409) Nayrobi válasza oriic (#90408) üzenetére


Nayrobi
őstag

Vagy csak valaki szerzett pár példányt és ebből akarja kicsit megszedni magát, a cetli szerint 380 font ami nagyon sok, az OG modell day1 ára 349 volt, ennél csak kevesebb lehet a slim.

(#90410) oriic válasza Nayrobi (#90409) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A CEX közel 17 éves nagy cég, nem hiszem, hogy arra utazna hogy megszedjék magukat.

szerk: Megkértem noxwill-t nézze meg, 20 perc és odaér az egyik üzletükbe. :D

szerk2: Közben kiderült, hogy ez egy használt gépeket árusító üzlet. Twitteren már az a téma, hogy állítólag még ma látható lesz egy PS VR is. :Y

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#90411) Nayrobi válasza oriic (#90410) üzenetére


Nayrobi
őstag

Érdekes, mi marad jövő hétre? Csak a neo? Ezt a Sony nagyon benézte. A 380 fontos árat viszont még mindig sokallom.

(#90412) Kendek válasza Nayrobi (#90411) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én speciel jobban örülök ha bejelentés után már egyből kapható is egy termék, mintha hónapokat kellene várni az elérhetőségéig. Márpedig ha két héten belül a boltok polcairól kell mosolyognia a Slimnek, akkor már el kellett kezdődnie a kiszállításoknak. Onnan pedig már könnyen téves útra téved pár darab.

(#90410) orichalcos: Na, mit látott noxwill? :)

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#90413) SenorDave válasza Nayrobi (#90409) üzenetére


SenorDave
tag

Máshol is 380 ért van ami szerintem is sok

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#90414) Def26 válasza Nayrobi (#90411) üzenetére


Def26
félisten

Én erős tippet érzek a neo -ra idén.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#90415) bandi0000 válasza Def26 (#90414) üzenetére


bandi0000
nagyúr

múltkor még hülyének néztetek, mikor mondtam hogy idén jön :D

Xbox One: bandymnc

(#90416) oriic válasza Kendek (#90412) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tobb uzlet van, ahol o volt nem volt kiteve, ha meg rakerdezett eladok tettek a hulyet. Azt se tudtak mi az a PS.

Live-Die-Respawn

(#90417) LeventeV válasza Nayrobi (#90411) üzenetére


LeventeV
senior tag

Szerintem is drága 380 font a slim-ért. Ez az árcédula inkább a Neo-ra illene.

(#90418) gianni85 válasza LeventeV (#90417) üzenetére


gianni85
veterán

136800 forint egy hivatalosan még nem kapható újdonságért. Szerintem nem vészes ennek tükrében.

(#90419) mrterminator


mrterminator
aktív tag

DriveClub PRIVÁT LOBBY játékhoz keresek embereket főleg HC módhoz.
Fair play, 5-10kör, előre megbeszélt beállítások, pályák, autók stb.
Kormány nem szükséges. (nekem sincs)

PSN ID: blackbox_gg

(#90420) andro93 válasza gianni85 (#90418) üzenetére


andro93
aktív tag

Annak fényében, hogy az alapgép indulóára is 127 ezernél megállt, szerintem igencsak borsos az ára, de várjuk meg a hivatalos bejelentést, ki tudja milyen extrákat tud.

(#90421) james001 válasza Nayrobi (#90404) üzenetére


james001
veterán

Hurrá. Most komolyan nem képesek kiadni mostanában egy normális autós játékot? Mármint ilyen rendes versenyzősre gondolok,ami nem full szimulátor tehát irányítható is,élvezhető kontrollerrel is és szép nagy single tartalom van benne. PS4-en eddig a Driveclub volt egy jobb versenyzős game amivel játszottam,de azóta semmi jó :( Mondanám hogy na a GT Sport majd jobb lesz,de a GT6 utáni csalódás meg a kiszivárgott infók (nem lesz karrier mód meg stb.) után nem bízom én már benne :U
Codemasters kiadhatna egy új Grid-et,az legalább még élvezhető volt.
De gondolom ezzel csak egyedül vagyok így,azt mindjárt kapom a savat a Project Cars fanoktól :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#90422) andro93


andro93
aktív tag

Van itt ph-n olyan Destiny klán, ahova van felvétel? 290+-os warlockom van, és szeretnék elkezdeni raidelni. Rise of Iron is meg lesz véve haverral.

(#90421) james001: nem vagy egyedül ezzel, mindenki ki van éhezve egy Forza szintű szimulátorra vagy Horizon szerű open world minőségi autós játékra. Számomra ez az egy sorozat, ami miatt elgondolkodtam egy Xbox beszerzésén.

(#90423) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Megy a Titanfall 2 teszt.

Live-Die-Respawn

(#90424) Kendek válasza andro93 (#90420) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez nem a hivatalos ár (mivel még hivatalosan nem is létezik a Slim változat), hanem gyakorlatilag feketén árulják a gépet, némi extra felárral. Ennek tükrében kell nézni, és így bizony nem olyan rossz az ára. Akkor sem ha egy hónapon belül 80-ért kapod itthon bármelyik webshopban. Szóval nem vetít előre semmit, csak azt, hogy ennél olcsóbb lesz a későbbiekben.

<-ƘƘ->

(#90425) Gabesz1019 válasza Nayrobi (#90404) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Kíváncsian várom a tapasztalataidat kormánnyal. Én is készülök megvenni, T150-el játszanám. Project Cars-t szerettem, de eladtam, mert Assetto-ba jobban bejön az autóslista ráadásul Ferrarik is vannak benne + a pályák is jobban bejönnek. Ha kormánnyal jó az irányíthatósága (persze sokat kell hozzá gyakorolni) akkor beruházok rá.

(#90426) james001 válasza andro93 (#90422) üzenetére


james001
veterán

Hát igen a Forza után én is mindig "epekedtem",de én most csak amiatt nem fogok boxot venni. Pedig az új Horizon 3 elég komoly lesz :K :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#90427) proly01


proly01
őstag

Megtudnatok mondani hol a legolcsobb a Rise of the Tomb Raider-t előrendelni?
Illetve,hogy ebből csak ez a 20year anniversary edition létezik? Csak ez az egy kiadás lesz?
Előre is köszönöm a válaszokat.

....Pr:)ly....

(#90428) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Itt a hétvége, megint szar a PSN. Na erről beszéltem pár napja... :D Nem baj, az a lényeg, hogy sokak szerint minden okés. :D

The Truth is out there...

(#90429) #49155328 válasza james001 (#90426) üzenetére


#49155328
törölt tag

Nem kell vegyél, kijön winfosra is a Horizon 3.

(#90430) bandi0000 válasza Lackooo84 (#90428) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ha mindenkinek jó, csak neked rossz, akkor valszeg igen, a psn a szar

Xbox One: bandymnc

(#90431) andro93 válasza james001 (#90426) üzenetére


andro93
aktív tag

Konzolt én se vennék vagy veszem csak emiatt, főleg hogy kijön pc-re is. Ha jól lesz optimalizálva, akkor lehet veszek egy vga-t a gépbe a 4570 mellé, amúgy is van pár játék, amit ki kellene még ott tolni.

(#90432) sting2 válasza #49155328 (#90429) üzenetére


sting2
addikt

Na de mennyiből?..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#90433) cyberkind válasza andro93 (#90431) üzenetére


cyberkind
félisten

Az Apex is nagyon jól ment, és ez csak egy "próbálkozás" volt PC-re, tehát ennek sima ügynek kell lennie PC-n.

Paranormal Cocktivity

(#90434) Tatyla


Tatyla
őstag

Titanfall bétában hogy tudok haverral játszani?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#90435) james001 válasza #49155328 (#90429) üzenetére


james001
veterán

Na hát igen csak az a baj hogy a gépemen kb. jó ha egy HL2 elmegy :DDD Ha a PC-met turbóznám fel az még drágább lenne mint egy kekszboksz,mert igazából mindenből akkor egy új és erősebb cucc kell bele...

(#90427) proly01: PS4-re ezzel a névvel jön eleve új borítóval meg minden,úgyhogy igen ez az egyetlen kiadás lesz belőle.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#90436) Lackooo84 válasza bandi0000 (#90430) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Igen, csak nekem rossz...

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#90437) sting2 válasza james001 (#90435) üzenetére


sting2
addikt

A Halo multi(fegyver kezelés, fizika, "harci párbalyok",netkód.) és a Forzák -pláne a FH3, FH6 miatt is simán vásárlós egy XO...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#90438) #49155328 válasza james001 (#90435) üzenetére


#49155328
törölt tag

Ja hát így felejtős, egy játékért én sem invesztálnák 300k-t pc-re.

[ Szerkesztve ]

(#90439) james001 válasza sting2 (#90437) üzenetére


james001
veterán

Halo-nak az első része régebben annyira unalmas volt PC-n (az még elindult legalább) hogy félbehagytam,de állítólag a többi is az úgyhogy nem izgat. :D Oric gondolom erről másképp nyilatkozna ;]
Ki tudja egyszer lehet szerzek egyet,de én szívesen vennék egy Wii U-t is,de azt meg csak a Zeldák miatt :DDD

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#90440) Rigormortiis válasza james001 (#90439) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Azt meg kell hagyni, hogy halo-k nagyon jó játékok. Ne a tizenakárhány éves első részt hozzuk már fel ellenpéldaként. Iszonyat jó univerzumot hoztak létre, pörgős, taktikázást igénylő gunplayt (a destiny is ezt örökölte), és a multija...nos a bf előtt én halon szocializálódtam, és a forza mellett az egyetlen cím(ek), amit igazán sajnálok, hogy nincs psre. És csak zárójelben említeném meg, hogy a mai szingli fpsek csak szeretnének olyan MI-t, ami a haloban volt.

És ha csak a szinglit nézzük, nekem a két legmeghatározóbb fps élményem az odst és reach voltak az előző generációban.

És hogy megkeverjem a szart: A KZ csak szeretne feleolyan jó lenni, amilyen a Halo :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#90441) james001 válasza Rigormortiis (#90440) üzenetére


james001
veterán

Nana! Azért a KZ2 egy elég jól összetett,sötét hangulatú fps,azt nem bántani. :P A Shadow Fall viszont már tényleg foscsi volt.
Haveromtól is hallottam ezt egyébként,neki volt X360 is és játszott a többi Halo-val amik megjelentek rá,és azok szerinte túl "egyformák" voltak.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#90442) cyberkind


cyberkind
félisten

Játékmenet-videón a Bioshock: The Collection

Kb ezt vagy jobbat láttam PC-n a játékok megjelenésekor, ami az első résznél majdnem 10 éve volt. :D :Y

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#90443) Rigormortiis válasza james001 (#90441) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Végülis minden rész fps, és nyilván ugyanaz a stílus. Próbáljanak meg egy nem 'ilyen' haloval kijönni :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#90444) sting2 válasza james001 (#90441) üzenetére


sting2
addikt

A saját tapasztalat a nyerő itt is mint mindenben..
Inkább cserélgetem a konzolokat, akár évente ha mar egyszerre a kettő nem megy, hogy "tudjam" milyen is valójában az adott cím.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#90445) A`rpi válasza cyberkind (#90442) üzenetére


A`rpi
addikt

Remastered ≠ Remake.

PC-n nem játszottam a játékkal annyit elmondhatok
PS3 grafikánál jobb emlékeim szerint.

(#90446) Wlac válasza james001 (#90439) üzenetére


Wlac
Ármester

Rám pedig anno nagyon nagy hatással volt rám a Halo. A többi része kimaradt, de az első részt rengetegszer végignyomtam PC-n (mondjuk még 2004-ben). Többek között pont a széria, plusz pár másik exkluzív miatt (Fable, Alan Wake stb) tervezek egy X1-et bedobni a PS4 mellé.

“The wha-"

(#90447) vg


vg
addikt

Ez az új BF4 menü egyszerűen csodálatos. Minek kellett szétbaszni az eddig jól működő dolgot?

(#90448) james001


james001
veterán

Jó hát ha már odáig jutok hogy veszek egy boxot,akkor már rápróbálok majd a többi Halo-ra is szerintem,mert hát miért ne. De ki tudja ez még mikor lesz,főleg most az MGS lázam közepette nehezen lesz rá pénzem :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#90449) Elims válasza james001 (#90421) üzenetére


Elims
veterán

Pròbàld ki a crew-t.Könnyed,jò irànyítàs,egyszerű,sok lehetőség.Jòl összerakott,szép. :-)

(#90450) Gebriel válasza james001 (#90448) üzenetére


Gebriel
veterán

Mit takar nálad az MGS láz? :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.