Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90451) james001 válasza Elims (#90449) üzenetére


james001
veterán

Szemeztem már vele igen. Majd lehet ránézek,csak nekem rendes versenypályás autós játékból van hiányom :D

(#90450) Gebriel: Elkezdtem nem rég a sorozatot az első résztől kezdve,és folyamatosan jobbnál jobban beleszerettem,ezért elkezdtem gyűjteni is őket :D Még a Phantom Pain hátravan,amúgy végigtoltam mindegyik fontosabb részt (a Portable Ops meg egyéb mellékrészek maradtak ki csak). De rossz ötlet volt mert ahogy láttam vannak elég húzós árú cuccok MGS témában :DDD Már maga az első rész is eredetiben 4-5000 körül mozog aprós oldalon. :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#90453) Mister_X válasza vg (#90447) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem tetszik.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#90454) sting2


sting2
addikt

A nagy kérdés meg hátra van!
G29 vagy Thrustmaster T300?
Fogaskerék vagy szíj hajtás?..
Az egyik biztos szarbanyulas" ahogy olvasom..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#90455) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Gyerekek, a Final Fantasy Type-0 nagyon jó kis játék, igazán remek történettel és fantasztikus hangulattal. Senkit ne tévesszen meg, hogy csak egy psp port (noha angolul eddig nem jelent meg), mert a grafikán kívül minden a helyén van (meg talán a játékmenet, amibe bele tudnék kötni). Ha a Crisis Coret kihoznák így ps4re azt is megvenném.

Nem is árt kicsit feleleveníteni az emlékeket, ugyanis a ff15 is ebben a világban fog játszódni, ahogy a 13, és a két folytatása is itt zajlott. Komolyan mondom, hogy minden jrpg rajongó szerezze be.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#90456) Shamat válasza sting2 (#90454) üzenetére


Shamat
aktív tag

+1 Ez engem is érdekelne.

DEAD LIKE ME

(#90457) zsotesz81 válasza Rigormortiis (#90455) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Nekem ez a rész valahogy nem jött be, pedig szeretem az FF szériát. Steam-en vettem meg de inkább refundoltam.

(#90458) Nayrobi válasza sting2 (#90454) üzenetére


Nayrobi
őstag

A legtöbben valszeg a T300-at választanák, mert ott a wheel base jobb, viszont a G29 pedáljai számomra sokkal jobban tetszenek, na meg a Thrustmaster pedáljai gyakrabban elromlanak a korábbi tapasztalatok alapján, így én a G27-et egy 29-re cseréltem le és nem bántam meg, de egyikkel sem lősz mellé.

Más.

Toltam egy kis AC-t este, a karrier sokkal egyszerűbb mint a sima quick race, eddig minden futamon arany medált szereztem, nem is értem. Néhány pálya nagyon jól néz ki, néhány kevésbé, nagyon változó. De ez az egész játékra elmondható, elvileg 2020-ig kap támogatást a cucc, hát rá is fér.

(#90459) Gabesz1019 válasza Nayrobi (#90458) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Akkor egyenlőre érdemesebb várni 1-2 hónapot a patchekre + a használt piacra? Vagy azért megéri már most az árát?

(#90460) Nayrobi válasza Gabesz1019 (#90459) üzenetére


Nayrobi
őstag

Szerintem annyira rétegjáték, hogy nem túl sok példány lesz a használtpiacon, na meg eleve nem teljes áron adják, szóval ha szereted a szimulátorokat, akkor ne hagyd ki, kormányod ugye van, hajrá. Ha mégsem jönne be, akkor is viszonylag egyszerűen el tudod adni, nincs fent az aprón belőle 4232 darab mint mondjuk a No mans skyból, egy próbát minden kormányosnak megér. Bár fél4 van, de bedugom a g29-et és rakok bele pár kört, ha ezt a késztetést kiváltja belőlem a cucc, akkor olyan rossz csak nem lehet :)

(#90461) Nayrobi válasza Nayrobi (#90460) üzenetére


Nayrobi
őstag

Na így kormánnyal tényleg iszonyat fasza, tök jól elszórakoztam. Akit érdekel, az itt elvileg vissza tudja nézni egy részét, sokat bénáztam, de belefér így késő éjszaka reggel 6-kor :)

(#90462) sting2 válasza Nayrobi (#90461) üzenetére


sting2
addikt

Mennyire zajos a G29?
Bár, tudom ez felhasználó függő, hiszen aki pl 25 éve vezet az valószínű egy fokkal "higgadtabban" tolja a szimezést..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#90463) Nayrobi válasza sting2 (#90462) üzenetére


Nayrobi
őstag

Van valami hangja, de engem nem zavar, a másik szobában alszanak és nem ébredtek fel rá, pedig a ffb maxra volt húzva.

(#90464) sting2 válasza Nayrobi (#90463) üzenetére


sting2
addikt

Az jutott eszembe, hogy ha már volt g25 a kezembe - sokszor.
Akkor miért ne mennék most el egy kicsit más irányba,
(Ez a szíjas motor nagyon csábító a precízebb Ffb miatt.) hiszen szinte ugyanazt kapnam mint amit már jól ismerek ha megint a Logitech mellett döntenék.
Az újdonság érzet miatt lehet meg is van a válaszom a dilemmámra..

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#90465) perge666 válasza james001 (#90451) üzenetére


perge666
veterán

Nekem is meg volt minden rész,kivéve a legújabb,és csakis PlayStationon,de mára csak a legelső rész maradt eredetiben,hiánytalanul,meg a 4.rész,na ez karcos kicsit,ez is megy eladósorba mert már nincs PS3-am,meg digitálisan van meg a GZ.
Az 1-et lehet télen megint elkezdem PS1-en,nagyon imádom azt a részt!
Utána ha befejeztem jöhet a PP beszerzése.

(#90466) james001 válasza perge666 (#90465) üzenetére


james001
veterán

TPP-re már nagyon kíváncsi leszek,de félek is tőle mert az MGS topikban már rémisztgettek hogy a befejezéssel nem leszek elégedett,mert ugye nem lett rendesen befejezve,a Kojima-Konami féle harc miatt...
Amúgy még nekem se teljes a "gyűjtemény",egyelőre csak a PS2-es MGS2 van meg,akkor a PSP-s Portable Ops és Peace Walker valamint az Ac!d,a 4. rész és a HD Collection. Ja meg PS1-re a Special Missions. A GZ meg digitálisan van meg,majd abból is kell egy lemezes verzió...

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#90467) Def26


Def26
félisten

Biztos ami biztos, lemezesen veszem meg a bf1 -et. Sok videót néztem de teljesen nem győzött meg. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#90468) oriic válasza Def26 (#90467) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Aztán a végén még annyira bejön, hogy BF1-es avatarra váltasz. :)

Live-Die-Respawn

(#90469) Def26 válasza oriic (#90468) üzenetére


Def26
félisten

Jah, ezt el is felejtettem. Hány évente is lehet? :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#90470) oriic válasza Def26 (#90469) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

3 évente.

Live-Die-Respawn

(#90471) stickermajom


stickermajom
addikt

Na csak nem bírtam ki, vettem tegnap egy Uncharted 4 bundle-t plusz joy-jal. :)) Refurbished-ből nem volt C chassis, így maradt az új, legalább a gari is tuti, ha már a Sony szervízt másfél hete nem tudom elérni.
Fifa 17-et előrendelem, ha nyomjátok majd csatlakoznék.
Üdv mindenkinek! :)

(#90472) Malachi válasza Nayrobi (#90452) üzenetére


Malachi
addikt

hu, arra én befizettem vagy másfél éve Steamen. ugye esélytelen, hogy áthozhassam PS-re?

(#90473) erahurka válasza stickermajom (#90471) üzenetére


erahurka
félisten

A refurbished az hivatalos Sony refurbished vagy valami konzolboltos használt cucc?

(#90474) stickermajom válasza erahurka (#90473) üzenetére


stickermajom
addikt

Hivatalos Sony refurbished-et néztem Amazonon, de 1-2 hónapot írt várható érkezésre.

(#90475) perge666 válasza james001 (#90466) üzenetére


perge666
veterán

Engem nem csak a befejezés ijeszt meg,hanem az egész,olvastam róla elég sok rosszat,de mind1 mert úgyis beszerzem.

Nekem PSP verzióban csak az Ac!d ami nagyon bejött,pedig az teljesen más.....Lehet azért mert az volt annó a leges legelső játékom PSP-re,és baromi sokat nyomtam. :)

(#90476) Gebriel válasza perge666 (#90475) üzenetére


Gebriel
veterán

Szerintem teljesen jó lett a TPP.

(#90477) cyberkind válasza Gebriel (#90476) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem is, de én nem játszottam a régiekkel, tehát meg is van a válasz, hogy milyen lehet a fanok szerint.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#90478) Lackooo84 válasza Gebriel (#90476) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Erre inkább nem mondok semmit...

The Truth is out there...

(#90479) james001 válasza perge666 (#90475) üzenetére


james001
veterán

Persze én is beszerzem mert már viszketek annyira kíváncsi vagyok rá. :D A Ground Zeroes-t is csak ezért adta ki Kojima hogy jobban felspanoljon rá :D De hát még 1-2 hét fizuig úgyhogy még vissza kell fognom magam.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#90480) oriic válasza Gebriel (#90476) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mint játék nagyon jó. Mint MGS? Háááát.... Ebbe ne menjünk bele, a tesztnél már leírtam a bajomat vele. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#90481) sting2 válasza Gebriel (#90476) üzenetére


sting2
addikt

A kevesebb több lett volna..
Jobban örültem volna egy szájba vágós, mozis, moralizálós, hősieses, kevesebb szabadsággal , max 20-25 órának.
Pont, mint az előző részekben.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#90482) perge666 válasza james001 (#90479) üzenetére


perge666
veterán

Én még mindig várok vele mert Witcher3 lázban égek,az meg még eltart jó darabig. :D
Utána meg vagy a PP,vagy a Mafia3 jön,de utóbbi ára szerintem még borsos lesz,bár lehet azt mondom hogy karácsonyra az kell.

(#90483) melega válasza perge666 (#90482) üzenetére


melega
őstag

A Mafia 3 előrendelését cseréltem le Watch Dogs 2-re azért tetszenek mert számos autotolvajlás számos autós üldözésre ad lehetőséget.

Nem gondolkztál még Watch Dogs 2-őn, vagy az új Doomon?
Rajtunk kívül kevés az az ember aki 30 évesa elmúlt és ilyenekkel játszik.

(#90484) Adam_Shepard válasza melega (#90483) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

30? :DD

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#90485) melega válasza Adam_Shepard (#90484) üzenetére


melega
őstag

31

(#90486) Gijon


Gijon
senior tag

Új hasznos funkció!

(#90487) Madwe válasza melega (#90483) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nekem még van 1 évem addig :B

(#90488) Robi86 válasza Madwe (#90487) üzenetére


Robi86
senior tag

Nekem már nincs :O

(#90489) koncsik válasza melega (#90483) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Azért el tudom képzelni, hogy ezen topic-on kívűl is vannak PS4 konzol játékosok :DDD
PS4-en játszó barátaim mind 30 felettiek, esetleg 40 és (azt hiszem) nem olvassák ezt a topic-ot... :B
Én csak 40 felett kezdtem el foglalkozni az életkorommal, 1-2 évig, amíg beállítottam a megfelelő therápiát, azóta sem... :))

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#90490) Kendek válasza koncsik (#90489) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Végezhetnénk felmérést, de szerintem meglepően sokan konzolozunk idehaza 30 év körüliek és felettiek. És persze szerintem ezen belül is sokan nyomjuk/nyomtuk a Witcher 3-at és a DOOM-ot is (például, mert azért Ubisoft játékot már előrendelni nagy merészség ;] ).

<-ƘƘ->

(#90491) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Én 29 vagyok és napi 1-2-3 órát simán játszok ☺ nem is tervezem abba hagyni ☺

(#90492) james001


james001
veterán

Arról van már valami infó mikor jön az új update a mappákkal meg ilyenekkel?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#90493) Gebriel válasza oriic (#90480) üzenetére


Gebriel
veterán

Linket adnál, mert nem találom :F :R

[ Szerkesztve ]

(#90494) oriic válasza Gebriel (#90493) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#90495) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok!

PS4-es és PS3-as tulaj tud csetelni egymással? Vagy két egyforma gép kell hozzá?
Ha nagyon hülye a kérdés akkor elnézést!

(#90496) A`rpi válasza Petreszku (#90495) üzenetére


A`rpi
addikt

Két platform között sajnos nem megoldott a közös csevegés.
Üzenetküldés megoldott, de itt ki ismertül az eszköztár.

(#90497) Petreszku válasza A`rpi (#90496) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Köszönöm szépen a gyors választ!

(#90498) Madwe válasza james001 (#90492) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én úgy vettem észre, hogy a nagy verziók mindig kb pakkra 1 évenként jönnek.
1.0 2013 nov15
2.0 2014 oct28
3.0 2015 sept30
Mondjuk így visszaolvasva kicsit mindig hamarabb, lehet idén már augusztus végén kijön:D?

[ Szerkesztve ]

(#90499) Gebriel


Gebriel
veterán

Titanfall 2 béta meddig lesz elérhető?

orichalcos Köszi :)

(#90500) gianni85 válasza james001 (#90448) üzenetére


gianni85
veterán

Én úgy toltam végig az előző gen-t, hogy 90% x360 és a halo meg gears totál kimaradt. Gearst most BC-ben pótoltam x1-en, de meh. Halo-t meg elkezdtem én hülye az első résszel az MCC-ben és annyira nem jött be, hogy azóta se folytattam. Szóval részemről exkluzív játékok PS, de a szimpatikusabb gép továbbra is az Xbox

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.