Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90251) Mister_X válasza cyberkind (#90245) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Pedig kénytelenek lesznek. Eladtak 40 millió PS4-et, mire kijön a Neo, lesz az 45 is. Mire a Neo elér egy ötmilliós bázist, akár 50 millió mezei/slim PS4 tulaj lesz. Egy fejlesztő sem fogja szembeköpni a jóval nagyobb többségben lévő és így potenciálisan nagyobb vásárlóbázist a Neo miatt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#90252) kovsol válasza Def26 (#90249) üzenetére


kovsol
titán

Sokra mész a magasabb felbontással, ha a textúrák maradnak ugyan olyan gyenge minőségűek. FPS lockot lehet esetleg feljebb rakni.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#90253) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Nekem elég lenne egy pc-s full hd ultra grafika a neotol☺ akkor ki is csengetem az árát de egy ilyen 4k-ra felhúzott gyenge textúra 20-30 fps-re nem vagyok kíváncsi...

[ Szerkesztve ]

(#90254) bandi0000 válasza kovsol (#90252) üzenetére


bandi0000
nagyúr

több mint a dupláját fogja tudni elvben a neo a sima ps nek számításba, csúnyán nem akatnak optimatizálni ha ebből nem jön ki nagyobb felbontás és szebb graf

Bazsi1987: add le az igényed a sonynak, sztem 250 ért tusnak is csinálni ilyet

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#90255) KaitouP válasza cyberkind (#90247) üzenetére


KaitouP
veterán

Hát a régebbi játék, meg az ilyen alapból remaster dolgok talán nem, de minden más igen. Ebben az a pofátlanság tudod, hogy, bár én nem irigyelek senkitől sem semmit, de kb. a grafikai különbség miatt te majd a "szaros kis egyszerű PS4 -eddel"maradsz egy egyszerű játékos, de az "igazi, hardcore gamerek" a Neo -n játszanak - előre látom már ezeket a Neo marketing meg promó szövegeket. (Persze kulturáltan adják majd ezt elő.)
Egy ilyen cégtől meg, pláne hogy hangoztatják a jóé hangzó mottójukat, nem ezt vártam. Csalódtam is a Sony -van emiatt, pedig nagyon nagy Sony és PS fan vagyok.

A másik: adott mondjuk egy multiplayer game. Tegyük fel, hogy Neo -n megy majd 1080p/60 FPS -el, az alap PS4 -en meg választani kell, vagy szebb graf és 30 FPS, vagy szar graf és 60 FPS. Mit gondolnak ezek, hogy fogják ezt összehozni? Szarrá butítják a játékot hogy meglegyen a 60 képkocka, vagy a sima PS4 -es majd csak 30 FPS -el csatározik majd, ezáltal hátrányban a Neo -s játékoshoz, aki 60 FPS -el játszik? Vagy ha így se úgy se megy, akkor Neo -s player a Neo -sal, PS4 -es a PS4 -,essel játszik, még jobban szétszedve a játékos tábort?

Ennek a Neo -nak nem szabadna megszületnie, én azt mondom, és egy csepp irigység sincs bennem, meg tudnám venni a Neo -t, de nincs igényem rá, és attól is félek, hogy így ezt hogy fogják úgy kivitelezni, hogy a PS4 tulaj ne érezze egy pillanatig se szarul magát, mert optimalizálatlan, vacak játékok jelennek meg rá.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#90256) A`rpi válasza oriic (#90250) üzenetére


A`rpi
addikt

Minden lehetőség adott, így nem csoda ha nem hagyják ki ezt a ziccert.

(#90257) oriic válasza A`rpi (#90256) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kérdés, hogy ez nálunk, meg úgy az EU-ban mennyire lesz használható, illetve milyen árazása lesz. Vajon ugyanaz mint PS4-en? Ha vállalható, akkor egy hónapra előfizetnék én is, volt pár PS3 cím ami kimaradt nekem, szívesen pótolnám őket.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#90258) Bazsi1987 válasza bandi0000 (#90254) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Szerinted ha 4k-s lesz mennyi lesz az ára az se lenne olcsóbb... De szerintem kapni fogunk egy 30-40% jobbat aztán nem lesz nagy különbség inkább a vr-ba

[ Szerkesztve ]

(#90259) bandi0000


bandi0000
nagyúr

tudom hogy fel jött valamelyik nap a kérdés, de ha nem járt le a ps+ om de ráküldök egy évest, akkor hosszabbodik vagy felülirja?

Xbox One: bandymnc

(#90260) v!ct0y válasza bandi0000 (#90259) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hozzáadja.

(#90261) A`rpi válasza KaitouP (#90243) üzenetére


A`rpi
addikt

Látod pont ezért nincs ennek itt helye, egyelőre még mindig nem biztos hogy érkezni fog erősebb PS, nagyon valószínű, de még mindig nem száz százalék.

Amíg nincsen bejelentve ezeken a dolgokon amiket leírtatok teljesen felesleges pörögni, egyrészt már nagyon sokszor le lett minden írva pro és kontra, másrészt senki nem tudhatja pontosan mi lesz a későbbiekben...

Ha szeretnétek folytatni a témát,
a fentebb emlegetett konzol találgatós témában folytassátok.
Köszönöm az együttműködést.

[ Szerkesztve ]

(#90262) A`rpi válasza oriic (#90257) üzenetére


A`rpi
addikt

Amely PC technikailag megfelel a RemotePlay alkalmazásnak, annak különösebb gondja nem lesz NOW szolgáltatásával sem, hiszen maga a működési elv, ami a kapcsolatot illeti gyakorlatilag ugyan az lehet.

Annyi csupán a különbség hogy az otthoni PS4ünk helyett most egy SONY által üzemeltetett szerverre kapcsolódunk.

(#90263) oriic válasza A`rpi (#90262) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Inkább az érdekelne majd, hogy mennyire lesz vállalható a lag és/vagy a késleltetés.

Live-Die-Respawn

(#90264) A`rpi válasza oriic (#90263) üzenetére


A`rpi
addikt

Maga az élmény ugyan az lesz mintha konzolon használnád a szolgáltatást.

(#90265) Def26 válasza A`rpi (#90261) üzenetére


Def26
félisten

Én meg azt mondom, hogy pont az ilyenek miatt kell külön topik a Neo -nak. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#90266) koncsik válasza gyuribácsi88 (#90221) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:))
És a nintendo matricásnak is külön topic-ot kösziiiii :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#90267) Nayrobi válasza oriic (#90257) üzenetére


Nayrobi
őstag

PS4-en teszteltem a PSNow bétát UK accal 1-2 hónapig és teljesen jól működött, még a multi is, amin meg is lepődtem, szóval tuti hogy pc-n is fasza lesz.

(#90268) BMS


BMS
őstag

játszik itt valaki fps játékot a hori tac 4-el??

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#90269) erahurka válasza oriic (#90250) üzenetére


erahurka
félisten

Remélem ezt is bejelentik szeptemberben. És remélem PS4-es címek is elérhetőek lesznek. Megoldódna a PS4 vagy új PC dilemmám :D

(#90270) oriic válasza erahurka (#90269) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PS4 címek kizárt hogy lesznek. A PS Now a PS3 játékokról szól.

Live-Die-Respawn

(#90273) N@idia válasza erahurka (#90269) üzenetére


N@idia
őstag

Ha ilyen dilemmád van jobb, ha veszel PS4-et PC mellé, mert PS4 játékokkal nem fogsz játszani PC-n :DDD Mellesleg a PS Now arra lesz jó hogy tudj játszani olyan játékokkal amik kimaradtak mondjuk anno az előző generációból. Nekem lenne pár ilyen game amit végigtolnák PC-n pl. Red Dead Redemption, Killzone trilógia, Resistance 3 stb :C

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#90275) Gabesz1019 válasza oriic (#90244) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

(#90276) Lackooo84 válasza Gabesz1019 (#90275) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

LoL, én maradok a DS4Windows nevű proginál, azzal is tökéletesen működik a WLAN kártya BT adapterével. :D

The Truth is out there...

(#90277) Dawide@axele


Dawide@axele
aktív tag

Ez volt már? : Drágulni fog a PsPlus tagság!

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#90278) Lackooo84 válasza Dawide@axele (#90277) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Volt, de US + Canada only. Nálunk már volt ez a drágulás úgy 2 éve.

The Truth is out there...

(#90279) gyuribácsi88 válasza Lackooo84 (#90278) üzenetére

Nem baj, azért morogjunk most is egy kicsit. :D

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#90280) Elims válasza bandi0000 (#90259) üzenetére


Elims
veterán

Akár több évet is megvehetsz. :-)

90262
Változás van.Kár.És ezt most nem a témára értem.

Orichalcos: "A régiók, ahol be lehet váltani a játékokat"

Ez mit is jelent?Meglehet változtatni a játék régióját?

Gondolkozom vmin.Van ugye ze a crew játék,most akcióban 3e Ft.+wild run szintén 3e.
A kettő 6e vhányszáz.
Nézegettem a season pass-t,ami elég sok mindent adna.Az 7e vmennyi.Csak a season pass.
Viszont van egy olyan is,hogy The crew - Wild run complete edition.Ebben van minden,crew+wild run+season pass.Ez is 7e körül van.
Nem lehetne esetleg vhogyan visszamondani a crew-t+wild run-t és megvenni a complete edition-t?
Csinált már vki hasonlót?
Most nem akarok még ráhúzni 7e-t,ha annyiért megkaphatnám cakk-pakk.
Esetleg várja,hátha lesz vmikor season pass akció?

Szerk.:
Dawide: "Drágulni fog a PsPlus tagság!"
Ma rendeltem is gyorsan +2évet. ;-)

[ Szerkesztve ]

(#90281) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Srácok, a 9k mennyire jó ár a Mortal Kombat XL-ért? Van benne kontent, sokkal olcsóbb nem lesz, vagy érdemes még várni vele?

(#90282) Csabee86 válasza Elims (#90280) üzenetére


Csabee86
senior tag

Nem lehet megváltoztatni a játék régióját. Azt jelenti, hogy csak azok tudják aktiválni a kódokat akik olyan régiójúak mint a felsorolt országok valamelyike.

Játékot pedig nem tudsz visszamondani. Véleményem szerint pedig felesleges lenne.
A season pass ennyit tud:
- 2 exkluzív autó (McLaren 12C, Ferrari 458 Speciale)
- 4 autócsomag (Extreme, Speed, Vintage, Raid), mindegyikben 3 új járgány
- 23 tuningcsomag
- Új festések és felnik
- Exkluzív matricák
- Új PvP játékmód

Bőven elég a Wild Run Edition. Főleg, hogy jön az újabb kiegészítő amit szintén nem tartalmaz a season pass.

(#90283) A`rpi válasza Elims (#90280) üzenetére


A`rpi
addikt

Ez mit is jelent?Meglehet változtatni a játék régióját?

Régiót úgy értsd hogy a megvásárolt kódot csak az adott régióban lehet érvényesíteni.

(#90281) kevepapa
Az alapjátékból konkrétan a karaktereket vették ki, ha ez tartalomnak számít, akkor megéri. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#90284) Adam_Shepard válasza kevepapa (#90281) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Lehet, sokan el fogják felejteni, ha kijön az Injustice 2 és még lejjebb megy, de ez a 9 sem rossz ár érte.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#90285) aizen92


aizen92
addikt

Árpi tökéletes lett a ps account megosztásos leírás!
Egy szót nem kellett googleznunk HáGé kollégával, elsőre sikerült! :R

Hardline-t behúztuk 1500-ért. Ennyiért ajándék, ha csak 2x10 órát el leszünk vele, akkor már megérte ( 75ft/órás árral számolva. )

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#90286) taki01


taki01
őstag

Aki kapja marja.

Csak USA profilal működnek a kódok.

Street Fighter V: 23CH95PQ9E

Strider: 22NC-HEN3-D54N

(#90287) < DominuS >


< DominuS >
csendes tag

Üdv mindenkinek , egy kis segítséget kérnék PS4 controllerrel kapcsolatban ..

Tehát adott egy PS4 joy ami csak éskizárólag kábelen keresztűl hajlandó működni.
Ha rádugom a konzolra akkor mutatja hogy tölti és tudom is minden funkcióját használni ,
Amint leveszem a kábelről rögtön kikapcsol és nem is tudom bekapcsolni .
Ma vettem bele egy új akksit, a régit kivettem és ment is bele az új de semmi !
Azzal is ugyan az , nem kapcsol be csak kábelen .

Mi lehet a gond ?
Megtisztelő válaszaitokat előre is köszönöm .

Apple Iphone 11 PRO 64GB | Apple Macbook Air 2019

(#90288) A`rpi válasza < DominuS > (#90287) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha cimborától tudsz kölcsönkérni másik működő DS4et, és abból az akkumulátort át tudod tenni teszt erejéig talán az lenne a legjobb. (Ha azzal sem megy akkor az elektronikának van valami gondja.)

Esetleg a meglévő akkumulátort valamivel próbáld feltölteni,
könnyen meglehet a cserealkatrész is rossz...

[ Szerkesztve ]

(#90289) basel00


basel00
tag

Srácok a Bf1 az nyílt béta lesz vagy előrendelni kell? illetve hogy mikor lesz úgy rémlik h most lesz hétvégén igaz ez?

Köszi pacsi

(#90290) conorr


conorr
tag

Lenne egy kérdésem ezzel a játék megosztással kapcsolatban, most ugye van ez a Humble Capcom Playstation Bundle akció egy rakat capcom játék bagóért amcsiknak, nekem magyar profilom van, de ha csinálok egy usa profilt és azt berakom primary-nek akkor a magyar profilról tudom indítani a játékokat? Lényegében nem akarok két profilt a trófeák miatt.

Illetve ez mellékes de a magyar profilomon van pár játék és ha azt kiveszem elsődleges profilból akkor a család többi profilja gondolom addig nem éri el az azon lévő játékokat. De ha vissza rakom a magyar profilt elsődlegesbe akkor újból használhatókká válnak gondolom a játékok róla.

(#90291) kentucky válasza basel00 (#90289) üzenetére


kentucky
őstag

Elileg nyílt béta, de van egy oldal ahol ha feliratkozol előbb bekerülhetsz.

(#90292) oriic válasza basel00 (#90289) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Augusztus 31-én kezdődik a nyílt béta.

Live-Die-Respawn

(#90293) Tegla80 válasza conorr (#90290) üzenetére


Tegla80
addikt

Morgen.
Ha US acc primary akkor HU-n is tudod jatszani a tartalmat.(meg a gepen levo tobbivel is,ha lenne)
Ha a HU accod nem primary akkor arrol semmit nem ersz el azon gepen mas accrol.
Viszont ha az miatt akarod leszedni a HU rol a primary-t,h az US az lehessen akkor felesleges es nem kell.Egy gepen tobb acc is lehet primary.

Sony® & PlayStation®

(#90294) Csabee86 válasza taki01 (#90286) üzenetére


Csabee86
senior tag

Valaki vitte már.

(#90295) Tatyla válasza taki01 (#90286) üzenetére


Tatyla
őstag

Street fighter kód kevés elemből áll kettő hiányzik

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#90296) VooĐoo válasza Tatyla (#90295) üzenetére


VooĐoo
tag

Az egy discount code, azok 10 karakterből állnak.

PSN: Neon--Skyline

(#90297) Tatyla válasza VooĐoo (#90296) üzenetére


Tatyla
őstag

Akkor oké

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#90298) kovsol válasza taki01 (#90286) üzenetére


kovsol
titán

A Street Fighter V az csak 45% kedvezményt adó kupon egyébként amit adnak a Humble csomagban.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#90299) taki01 válasza kovsol (#90298) üzenetére


taki01
őstag

Ne haragudj nem figyeltem hogy az csak kedvezmény.

Akinek kell annak oda adom a ps3 játékok kódját. Privátban lehet rá jelentkezni.

(#90300) Elims válasza Csabee86 (#90282) üzenetére


Elims
veterán

Köszi!

"A season pass ennyit tud:"
Tudom,màr nézegettem.Ez nekem simàn megért volna egy ezrest.
Ha tudom előre..de mindenhol azt olvastam,hogy nem jò jàték.

Árpi: Neked is köszi!Elnéztem..

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.