Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90751) Ronam válasza LeventeV (#90746) üzenetére


Ronam
addikt

Ezt próbáltam már én is, nálam sem működött..

(#90752) hovika81


hovika81
tag

Sikerült megcsinálnom, de valamiért nem fogadja el sem a PayPal fizetési módomat sem pedig a kártyát.....a magyarnál elfogadta a PayPalt lehet ez a baj, hogy onnan ki kellene törölnöm???

Diablo 3 - hovika81#2333

(#90753) LeventeV válasza Lackooo84 (#90750) üzenetére


LeventeV
senior tag

És UK-ról működik?
Én US accounton vettem a PS Now-t és utána UK accounton próbáltam ki a letöltött játékot.
Valószínű, hogy akkor azért ment, mert az UK és US accounton is elérhető külön-külön a PS Now.
Konkrétabban a Grid Autosportot szedtem le, mert az nem volt fent az UK PS Now-on, de utána az UK accounton mégis ment, attól függetlenül, hogy maga a játék nem volt bent a kínálatban, de mint írtam valószínű azért ment, mert maga a PS Now elérhető mindkét régióban.

(#90754) Lackooo84 válasza LeventeV (#90753) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

UK-n megy persze.

The Truth is out there...

(#90755) Elims válasza heim (#90675) üzenetére


Elims
veterán

Írd meg légyszives,hogy lehet-e benne tps mòdban menni. ?

(#90756) james001 válasza Elims (#90755) üzenetére


james001
veterán

Nem lehet. Ez nem Fallout :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#90757) Kakaduku válasza Def26 (#90727) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Teljesen egyetértek veled. Amennyire vártam, akkora csalódás lett és a Titanfall 2 pont az ellenkezője. Egyáltalán ki sem akartam próbálni, de gondoltam hátha és be is szippantott.

Csabee86: A régi idők BF-ét hozza vissza mikor lövöd és nem sebződik, majd megfordul és meghalsz. Igazi nosztalgia. ;]

Valamelyik lesz a kettő közül lesz az ez évi fps cím, csak nem tudom, hogy melyik még. Az a baj, hogy nagyon szeretem a BF sorozatot, de talán a legjobb még a Battlefield 2 volt, és azóta csak romlik a minőség sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#90758) Madwe válasza hovika81 (#90752) üzenetére


Madwe
nagyúr

A uk profil meg kéne egye mind a paypalt mind a magyar bankkártyádat!

Esetleg próbálj meg gépen webböngészőben regisztrálni, hátha ott megeszi - sajnos, fene se tudja miért, van hogy a kártyás hozzárendelések meghülyülnek sonynál regisztrációnál, sokaknak volt ezzel gondja, de tudtommal idővel mindenkinél megoldódott. Annyi van, h bizonyos sikertelen próbálkozások után 1 napra kb letiltja a rendszer, hogy bármit is hozzá tudj rendelni azt hiszem.

(#90759) SenorDave


SenorDave
tag

Megjo, hogy tegnap már tudtam bf ezni nagy nyílt béta eredménye egész reggel :
You have lost connection to the ea servers. :DDD
Sebaj addig is tolom a 4 et.

[ Szerkesztve ]

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#90760) Raptor™ válasza SenorDave (#90759) üzenetére


Raptor™
tag

Nálam is ugyanez van.

(#90761) vonSux


vonSux
őstag

Titánhullas kettőnek várható még beta tesztje megjelenés előtt? (egyik hétvégén se tudtam megnézni pedig érdekel csak tartok a cod:aw-féle ugribugritól)

(#90762) LeventeV válasza Lackooo84 (#90754) üzenetére


LeventeV
senior tag

Akkor valószínű, hogy tényleg csak olyan accountok között lehet megosztani, amelyeken amúgy külön-külön is elérhető a PS Now.

Más: Tegnap kipróbáltam a BF1 bétát. Technikai szempontból a legrosszabb állapotban levő béta amivel az utóbbi időben játszottam. Szűk két hónap van még a megjelenésig, nagyon össze kell kapja magát a Dice, de így is egy pár gigás day 1 patchre számítok.
A játékmenet annyira nem tetszik. Papíron jó, de valahogy nem áll össze nekem, valamint egyetértek azokkal akik rossz választásnak tartották ezt a pályát.

Ennek ellenére már nagyon bánom, hogy a summer sale keretén belül nem szántam rá azt az 1500 Forintot a BF4-re. :(

(#90763) vg válasza LeventeV (#90762) üzenetére


vg
addikt

Lehet a kampány része viszont iszonyat jó lesz. ;]

(#90764) gianni85 válasza vonSux (#90761) üzenetére


gianni85
veterán

elvileg nem lesz már, gyakorlatilag meg ki tudja?
Attól tarthatsz, az "ugribugri" és falon futás a játék alapmechanikájának a szerves része, és még mindig baromi jól működik.

(#90765) vonSux válasza gianni85 (#90764) üzenetére


vonSux
őstag

Fene tudja, a cod-ban utáltam ezt a pattogást, de lehet, hogy a tf-ben működik. Csuriban a kezem hátha lesz még beta vagy demo, max ha sok jót olvasok róla akkor lemezen veszem meg és megy a piacra ha nem tetszik (ha bf1 beta egy kicsit is tetszene nem lenne ez a vergődés).

(#90766) gianni85 válasza vonSux (#90765) üzenetére


gianni85
veterán

nálam is nagy a vergődés. Cod az már tényleg felejtős, múltkor elővettem a BO3-at, és egy követhetetlen gyorsított film. A Cod 4 remasztiban látnék fantáziát, de azért nem veszem meg az IW-t. Valszeg később úgyis kiadják standalone játékként.
BF meg háááát, amennyire szerettem az első Bad Company-t, annyira nem tudok azonosulni a BF3-4 és most a BF1 vonallal. Szóval kizárásos alapon marad a TF2

(#90767) kovsol válasza gianni85 (#90766) üzenetére


kovsol
titán

Engem a pvz garden warfare 1-2 is jól leköt :D persze nem ugyan az a kategória, de ez is FPS :)

May the Force be with you!

(#90768) sting2 válasza gianni85 (#90766) üzenetére


sting2
addikt

Hithű Hálós vagy azé"... :)

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#90769) Kakaduku válasza vonSux (#90765) üzenetére


Kakaduku
senior tag

+1

A Titanfall 2-től én is féltem egy kicsit és én sem szeretem az ugra-bugrálós fps-eket (élen a CoD-al), de itt kifejezetten jól sikerült a dolog. Bizakodásra ad okot. A grafika nem a legszebb, de a játékélmény az ott van a szeren szerintem. :DDD

kovsol: TPS

[ Szerkesztve ]

(#90770) gianni85 válasza kovsol (#90767) üzenetére


gianni85
veterán

jön Access-be :) Triallal elszórakoztam, de azért kell valami katonásdi :)

(#90768) sting2
Volt egy kis hype nálam pont arcképválasztás idején, de alábbhagyott :)

(#90769) Kakaduku
Lehet a látvány miatt nem adta annyira nekem se a TF2, de ez egy pre-alpha tech test volt. Talán még az első résznél is csúnyább volt (X-en), de végső build azért csak jobb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#90771) heim


heim
tag

Egyszerű halandóknak mikor lesz tölthető a BF1 béta?

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#90772) oriic válasza heim (#90771) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Valamikor délután.

Live-Die-Respawn

(#90773) Kakaduku válasza gianni85 (#90770) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Én úgy vagyok vele, ha még a grafika nem is feltétlenül változik nagyot pozitív irányba, akkor is a játékélmény elviszi a hátán a játékot szerintem. Az igazat megvallva a BF1 sem egy áll leejtős grafikával rendelkezik(Nem szakadt le a pofám mikor elsőnek beléptem egy meccsbe). :DDD Tény hogy szebb mint a TF2, de az én mondásom az, hogy a grafika nem minden. :K

(#90774) hovika81 válasza Madwe (#90758) üzenetére


hovika81
tag

Szia, megoldódott köszönöm, annyi volt a baj, hogy nem tartalmazhat speciális karaktert a lakcím......

Diablo 3 - hovika81#2333

(#90775) vonSux válasza Kakaduku (#90773) üzenetére


vonSux
őstag

De nem ám, mint ahogy az is csak egy effekt, hogy most vh-s a környezet. Ideig-óráig izgalmas lehet, hogy mást kapunk a modern hadviseléshez képest, de kevés ahhoz, hogy hosszabb ideig lefoglaljon (vagy megvegyem :D ).

(#90776) gyuribácsi88 válasza heim (#90771) üzenetére

A dice-nál meg a sony-nál 31.-e csak délután 5-6 fele kezdődik.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#90777) heim válasza gyuribácsi88 (#90776) üzenetére


heim
tag

Király......behoztam a PS4-et az irodába, hogy letöltsem a Bf1 et.... (otthon mobilnettel nyomulok) erre túlórázhatok..... de amint olvasom vegyesek a tapasztalatok, bár - a játék kipróbálása előtt a véleményem semmilyen szinten nem mérvadó - én normálisnak tartom, hogy egy 1. VH-s játék lassabb mint egy nagyon pörgős BF4. Nekem a BF4 ben az is irreális, hogy mindenki mindig sprintben közlekedik, pedig nagyon szeretem a BF szériát. Lehet a korom miatt 40 évesen lassan kezdek lassulni.... :)

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#90778) Kakaduku válasza heim (#90777) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Ezért szerettem én is a szériát, mert nem pörgős, de számomra az aggasztó az, hogy nem feltétlenül a skill dönti el, hogy le tudsz-e szedni valakit, vagy nem hanem elég sűrűn a technika (hitbox). Tegnap nem egy alkalommal találkoztam eme csodálatos és nem is olyan ismeretlen vívmánnyal (lehet, hogy új feature :DDD ) és rettentő módon fel tudott idegesíteni a dolog.

Kíváncsi vagyok/leszek a nemzetközi visszajelzésekre a bétával kapcsolatban, mert eddig elmaradt a nagy "áll leszakítós dolog" amit annyira ígértek. A hype az nagyon magasan volt mint mindig,de...

[ Szerkesztve ]

(#90779) Madwe válasza Kakaduku (#90778) üzenetére


Madwe
nagyúr

Akkor te nem játszottál a bf4el az elején? az első évben olyan vacak volt az egész ilyen szempontból h nem igaz... Nemis a hitbox (az csak a végén tűnik neked úgy) hanem a netcode volt a ludas (meg az alacsony tickrate-es szerverek, bár ezek ma is jelen vannak...) Azonban 1 év alatt kikupálták + a hardline is rendben volt már ilyen szempontból, talán ez is rendben lesz, beta alapján ilyenek alapján ne itélkezz, azért beta:D

(#90780) gyuribácsi88 válasza heim (#90777) üzenetére

A tapasztalatok vegyesek, és azok csalódtak a játékban akik egy kretén pörgős játékra számítottak. A fegyverek jók (a gépfegyver pont olyan pontatlan amilyennek lennie kell) a pálya szép is meg nagy is. A járművek szerintem rendben vannak, bár én 99%-ban gyalog megyek (bf4-ben se járműveztem sokat) a ló is jól lett megoldva szerintem, max annyi hogy kicsit sokat kell bele lőni hogy elpusztuljon. Igazság szerint nem is éri meg a lovat lőni.

Összességében nekem egy felüdülés ez a játék a sok ugrálós szar után, de látod, vannak akiknek még mindig az kell, az ugrabugra meg a jövő harc. De nem tudom mit puffognak, ott lesz nekik a TF2 meg a COD IW, szóval nem kell nekik ezzel játszani, én elleszek vele, és örülök neki hogy van (lesz) végre egy ilyen játék, ahol nem arra kell figyelnem hogy a 13 éves, 360 kvikszkópozó pistike honnan ugrik a nyakamba.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#90781) Kakaduku válasza Madwe (#90779) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Dehogynem játszottam , csak még PC-n kezdtem neki, de annyira elvette akkor a kedvemet, hogy már PC-re a prémiumot sem vettem meg, pedig előtte szinte az összes BF megvolt tokkal vonóval.
Elkövetik ugyanazt a hibát, amit a BF3-4 esetében és ne ítélkezzek?! :Y Ez számomra egy kicsit erős, de béta alapján tudok csak ítélni és most ez így nem oké. Lehet hogy javulni fog a teljes játékban, de mi van akkor ha nem. Engem nem fog vigasztalni, hogy kidobtam 18-20e forintot és kaptam egy olyan játékot, amiben ismét ugyanazt a hibát követik el már harmadjára.

De ez már nagyon OFF, inkább befogom, mert sok mindenkinek nem tetszik a másik véleménye és az sem, hogy kinyilvánítja azt korrekt és INTELLIGENS módon és normálisan akar beszélgetni a témáról, minden támadás nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#90782) banana_joe válasza gyuribácsi88 (#90780) üzenetére


banana_joe
tag

végre pozitív:D kezdtem félni

PSN: bananosjoe84

(#90783) oriic válasza gyuribácsi88 (#90780) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"nem arra kell figyelnem hogy a 13 éves, 360 kvikszkópozó pistike honnan ugrik a nyakamba."

Cserébe figyelheted azt hogy két tucat sniper szed majd ki 10 másodpercenként a jól bekempelt helyükről. :DDD Hja várj, ez minden BF-ben így volt. :D

Live-Die-Respawn

(#90784) Madwe válasza Kakaduku (#90781) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az itélkezés azért nem jogos, mert pl vegyük a bf4 betaját ami hibátlan volt, majd kiadták és használhatatlan lett :D Amúgy azért ne itélkezz, mert a betak célja pont a netcode tesztelése első sorban :D

Olyan szempontból viszont igazad van, h ez körültekintésre ad okot - na nem mintha a bf esetében alapból ne kéne óvatos legyen az ember az előéletét tekintve :D A lényeg, h ne durranjon a preordert, majd ha kijön s rendben van, akkor gondolkodhat az ember a megvételén. Persze kivétel ez alól akinek mindenképp kell ez a játék, s nem érdekli ha a netcode esetleg csak 1 év múlva lesz rendben - ezzel sincs baj, de te sem ilyen ember vagy - ahogy én sem. Majd ha kész s rendesen működik, akkor lehet kapnak tőlem kenyérre valót, addig nem.

[ Szerkesztve ]

(#90785) gyuribácsi88 válasza oriic (#90783) üzenetére

Pontosan, ez minden bf-ben így volt, viszont ha odafigyelsz, akkor láthatod hogy hol van az a sniper, mivel eléggé tükröződik a fény a távcsövén, pont azért hogy észrevedd.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#90786) oriic válasza gyuribácsi88 (#90785) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sokat érsz vele, ha egy CQ-n a fele csapat sniperkedik majdnem, mint nálam tegnap. Ott csesztem fel magam nagyon. Vagy 4 kört nem tudtam rendesen letolni, mert spawn után vagy 10 lépést tettem, és bumm headshot. Betettem a flare-t hátha azzal elvakítom őket, de neeeem. :W

Live-Die-Respawn

(#90787) heim


heim
tag

Mégsem kell túlóráznom... :DD tölthető a BF1 béta....

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#90788) Kakaduku válasza Madwe (#90784) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Teljes mértékben egyetértek veled és igazat adok. :R

heim: :C

(#90789) gyuribácsi88 válasza oriic (#90786) üzenetére

Mert pl BO3-ban (vagy bármelyik cod-ban) mikor minden nokedli a spawn pontokat kempeli, és ahogy újjáéledsz azonnal meg is halsz, az sokkal jobb. Bf-ben a pályák mérete miatt sokkal kisebb az esélye ennek.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#90790) oriic válasza gyuribácsi88 (#90789) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sehol nem írtam hogy jobb. Viszont tény, kisebb pályákon egyszerűbb kiszedni a kempereket játékoktól függetlenül. BF-ben meg pont a nagy pálya a sniperek előnye, ők előbb kiszednek minthogy én le tudjam vadászni őket.

Live-Die-Respawn

(#90791) gyuribácsi88

Hát konzolon most ez a BF1 vagy valami borzalom, irányítás terén. Ezt nagyon gyorsan orvosolniuk kéne, minden maxra rakva, mégis olyan lassan mozog a célzás hogy sírnivaló, elalszok mire megfordul. Itt minden maxon olyan, mint a bf4-ben kb az 5%-os érzékenység, hát mi ez :F

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#90792) Def26 válasza gyuribácsi88 (#90791) üzenetére


Def26
félisten

Erre írtam én, hogy lassú.... :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#90793) vg válasza gyuribácsi88 (#90791) üzenetére


vg
addikt

Érdekes, egy órája még dicsérted a játékot, hogy milyen jó, felüdülés meg minden és még a 13 éves, 360 kvikszkópozó pistike sem ugrik rád.

(#90794) gyuribácsi88 válasza Def26 (#90792) üzenetére

Hát ezt írhattad volna, azt hittem hogy a játékmenetre írod. Egy bf részben se volt ilyen lassú az érzékenység, biztos (remélhetőleg) javítani fogják. Pc-n kezdtem a bétát, ott meg ugye nem volt ilyen gond. Na mindegy, ha nem javítják akkor marad a pc verzió.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#90795) Def26 válasza gyuribácsi88 (#90794) üzenetére


Def26
félisten

Játékmenet is. PL. lassúnak találom a gránát dobást, illetve az ez utáni visszaváltást a fegyverre. A derékból való tüzelést és az egyéb interaktív dolgok utáni közvetlen cselekvést. pl. kerítés átugrás után lassabban rántom célra a fegyvert.
Ezek mellé az apróságok mellé, (ami ugye szokható) jön még extra plusszként az amit írtál. Hiába állítom fel az érzékenységet, valahogy olyan lassúnak hat.

Egyébként még külön lehet állítani a zoom érzékenységet is -advanced- (van vagy 15 lehetőség).

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#90796) SenorDave válasza gyuribácsi88 (#90791) üzenetére


SenorDave
tag

Def26 -al épp ezt írtuk korábban hogy iszonyatosan lassú minden, kp bol mire kieroltetek 3 golyót elszivok fél szál cigit, mozgás is lassú a másik amit viccesnek találok hogy ajtón ki és be nekifutassal lehet közlekedni viszont az ablakoknal se nem kitorni se nem gyorsan kinyitni nem lehet (egy ablak betorese igazán a rombolhatosagokba ferhetne) igy elég sokáig nyomva kell tartani a gombot.

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#90797) gyuribácsi88 válasza Def26 (#90795) üzenetére

Célzás közben gyorsabban mozog mint nélküle, szóval biztos csak valami bug. A többi dolog lassúságával nekem nincs gondom, csak ez az egy zavar.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#90798) discrate


discrate
aktív tag

A fordulás az valami haláli lassú. Ilyet még nem tapasztaltam sehol sem.

A sniperekkel tököm tele van, de lehet, hogy csak irigykedem, mert nekem nem megy a mesterlövészkedés. :D A távolság állítónak pl semmi értelmét nem látom. Ugyanúgy működik 75 m-en beállítva egy távoli célpontnál is, sőt feleslegesen nyomtam magasabbra, azt se láttam, hova ment a lövés. Pl amikor objective-nél kiírta a távolságot, és az emberke ott állt a zászló alatt, hiába állítottam pont annyira a távmétert, el se találtam testre célozva.

Gyalogosan állandóan beleakadok valami szaros kavicsba, lovassal meg át nem ugrana 40 centit, ott forog jobbra-balra (amíg le nem szed valaki).

Vonat hangulatos, jó ötlet volt beletenni; repülő szutyok, élvezhetetlen az irányítás.

A hang nekem is gyakran recsegni kezd, akkor élvezhetetlen.

A pálya nem jó választás szerintem se, iszonyú kopár. A 'C' környékén van élet, a többi pusztaság.

Spawnolás alapjában véve jó, de néha betesz azért 5 méterre az ellentől.
A halál utáni gomb benyomva tartásnak meg mi a franc értelme van ha valami járművel történik? Rakjon ki a map viewba is kész. Minek nyomni, ha mást úgy sem tudok csinálni (nincs felélesztés).

Fegyverek jók, a hangjaik szintén.

A napokban bf4-gyel melegítettem, az után ez csalódás. :(

(#90799) CykaBlyat


CykaBlyat
csendes újonc

Sziasztok azt meglehet oldani hogy az USA accountomon tudjam használni a ps nowt?
Ugye usa credit cardot kér ahoz hogy a 7 napos trialt elkezdjem de ugyebár nincs usa bankártyám van rá megoldás hogy kipróbáljam? Akár a most megjelent pcs verziót? :R

(#90800) N@idia


N@idia
őstag

Amúgy csak nálam nem működik a BF1 vagy másoknál is offline az egész ? Délelőtt még ment most meg nem

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.