Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67401) A`rpi válasza boost (#67400) üzenetére


A`rpi
addikt

Tudom, :K azért is javasoltam, amikor csináltam a prohardveres PSN fiókot, mindent végigpróbáltam, feltétlen szerettem volna PH logót profilképnek, termesztésen legutolsó próbálkozás az appal történt meg, másik két lehetőség nem igazán volt életképes számomra.

Felesleges FB fiókom nincs, ahol maradhatna PH logó, új FB reghez meg már kér telefonszámot...

(#67402) Madwe válasza Flashenzer (#67399) üzenetére


Madwe
nagyúr

1-2 MegaBytePerSec, azaz 8-16MegabitPerSec elég neki. Ami inkább fontosabb, hogy mekkora a pingje, az az ami nagyon zavaró tud lenni (miután nagy adatcsomagok ilyenkor nem mennek, ellenben nagyon fontos a késleltetés)

Speedtest.net-en mérd le, h mekkora a pinged meg a többi. Igazából 8-10ms lenne az ideális, de 30-40 körüli ping még bőven játszható.

Általában nagyobb csomagok jobb pingel is rendelkeznek, de ez nem feltétlenül van mindig így! lehet olyanok a környezeti kiépítettségi adottságok, hogy nálatok az a max ami épp van...

Ha wifin vagy - főleg ha sűrűn lakott területen ahol sok wifit látsz eleve a hálózatkeresésnél - érdemes kábelesen megpróbálni, ha lehet, mert akkor legalább interferencia nincsen...

[ Szerkesztve ]

(#67403) Damage401


Damage401
senior tag

Sziasztok.

Igaz nem vagytok jövőbelátók. De szerintetek az Éves előfizetés lesz akciózva? Akár PSN-en vagy bármelyik boltban. Vagy tud valaki olyan üzletet aki kicsivel olcsóban tudna kódot szerezni mint a 15k ár. 12-13 k között.

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#67404) biceps válasza Damage401 (#67403) üzenetére


biceps
tag

Amikor valamilyen ünnepnap van, akkor szokott akcióban lenni a psplus előfizetés. Én pl húsvéti akció keretében vettem évest.

PSN ID: BulldozerHUN

(#67405) A`rpi válasza biceps (#67404) üzenetére


A`rpi
addikt

Nem számítanék nagy akcióra, pus előfizetés tipikusan olyan dolog ami, ha tetszik ha nem, kell, már ha multizni is szeretnél.

(#67406) crue válasza Damage401 (#67403) üzenetére


crue
őstag

Februárban 11.900 Ft volt az edigitalban és ha jól emlékszem utána is volt még egyszer akciós valamikor. Szóval ott érdemes nézegetni és kivárni, ha nem sürgős.

(#67407) csab2


csab2
veterán

Azt értem, hogy a Sony - szokásához híven - minél több pénzt akar lehúzni a játékosokról és ezért külön kell megvenni a tartót. A kérdésem inkább arra vonatkozott, hogy elég pofátlannak érzem, hogy mindegyik dobozon függőlegesen, tartóban van fotózva a konzol. Csoda, hogy az USA-ban még nem perelték be ezért.
Amúgy meg elég szánalmasnak tartom, hogy egy 7 ezer forintos tartozékot nem képesek a konzol mellé adni alapból.
Mondjuk még örülhetünk, hogy HDMI kábelt adnak vele.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#67408) boost válasza csab2 (#67407) üzenetére


boost
addikt

7ezer forint, USA-ba kb 20$ + áfa, de mondjuk Sonynak 4$-be kerülhet a gyártása. 30 millió eladott konzolnál az 120mio$ minusz...Valamint a kieső bevétel az eddig teszemazt 1mio eladott tartóból az összesen 136mio $ minusz lenne.

Valahol megértem őket. ;]

[ Szerkesztve ]

(#67409) Madwe válasza csab2 (#67407) üzenetére


Madwe
nagyúr

Miért adják a tartót hozzá? én, akinek semmi szüksége rá, örülök, hogy ezzel nem növelik a sima kiadás árát. Kb semmi értelme nincs, max esztétikailag van akinek így jobban tetszik/van akinek csak állítva fér el adott helyen... Amúgy legoból is lehet tartót csinálni :D Ahogy a hdmi kábelre se lett volna mondjuk szükségem :D Ilyen erővel akkor miért nincs benne a kamera is a dobozban, meg kontroller töltő állomás stb... értem én h azon akadsz ki, hogy a képeken rajta van, de a leírásban pedig pontosan szerepel hogy mi van dobozban - az sehol nincs feltüntetve... egyszerüen csak reklám, nem kell ezen kiakadni sztem :D

(#67410) pomk válasza csab2 (#67407) üzenetére


pomk
őstag

Nekem tartó nélkül is stabilan áll álló helyzetben. Úgy van amióta megvettem. ;)

(#67411) Madwe válasza pomk (#67410) üzenetére


Madwe
nagyúr

Akkor neked nincsenek gyerekeid/háziállatod :K

[ Szerkesztve ]

(#67412) A`rpi válasza csab2 (#67407) üzenetére


A`rpi
addikt

Ez van ezt kell szeretni, ha egy csavart le tudnak spórolni azok milliós tételt jelentenek...
(Nem hogy egy állványt, no nem mintha nagy csoda lenne...)

Amúgy gyári állványról megoszlanak a vélemények, ha rákeresel, vagy az összefoglalóban átfutod a fórumkivonatot (Hasznos tartozékok, kiegészítők), láthatod nem is annyira jó holmi.

F.B.I fórumtárs meggyőződése:
"fejjel lefele" jobb, itt láthatod az ő legó állványát.

[ Szerkesztve ]

(#67413) Jhonny06 válasza Madwe (#67411) üzenetére


Jhonny06
veterán

Azt a tartó se fogja megállítani, annyira nem stabil.

(#67414) Flashenzer


Flashenzer
csendes tag

Köszönöm a válaszokat!

Az internetünk az maga "erős", 12 Megás. A gond az, hogy nagyon sok eszköz van rácsatlakozva (5 okostelefon, 2 gép és még tv is) és ezek rendesen leszívják. Ha már csak Youtube-on néznek valamit 2-3 eszközről, az is elég ahhoz, hogy belaggoljak játék közben.

(#67415) A`rpi válasza Flashenzer (#67414) üzenetére


A`rpi
addikt

Router frissítés, esetleg csere talán orvosolhatja a problémádat.

Ha fórumban vissza keresel volt már téma ki milyen router-t használ, csak egyet kiragadva: tp link 1043nd v2

[ Szerkesztve ]

(#67416) Madwe válasza Flashenzer (#67414) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ó, ha én játszok, akkor semmi más netes forgalom nem megengedett pedig én 200+ megás neten vagyok :)
A 12 mega így viszont annyira nem erős (kivéve ha MB azaz byte és nem az általában megadott mb azaz megabit az a 12, mert 12MB az jó, 12mb nem). Egy yt simán megzabálja a javát, így már nem is csak a pingnövekedés a gond a több kliens miatt hanem a sávszél is elfogy...
Amúgy milyen routered van? ha tudsz rajta qos-t állítani, akkor tedd highra a ps4ed s minden mást lowra, így valamennyivel javul a helyzet ha többen eszitek a netet...

[ Szerkesztve ]

(#67417) Djuree


Djuree
félisten

srácok hallottam h kijött 4 régebbi star wars játék ps4-re, racer revenge meg ilyenek. hol és mennyiért tudom megvenni? gondolom nem lemezes csak kód van.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#67418) james001


james001
veterán

WOW

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67419) ITjunior válasza Djuree (#67417) üzenetére


ITjunior
tag

KOTOR 1-2 közte van?

XBOX ONE 1TB ELADÓ ÚJSZERŰ ÁLLAPOTBAN

(#67420) Flashenzer válasza Madwe (#67416) üzenetére


Flashenzer
csendes tag

A`rpi: Sajnos a router frissítés nem segített rajta már próbáltam. :(

12 MB. TP Link TL-R460-am van. Viszont ezt a beállítást megnézem, nem tudom, hogy van-e rajta ilyen.

(#67421) Ronam válasza ITjunior (#67419) üzenetére


Ronam
addikt

KOTOR nincs, ezek vannak: Super Star Wars, Racer Revenge, Jedi Starfighter, Bounty Hunter.

(#67417) Djuree: Azok még szerintem nem elérhetőek, Battlefronttal együtt jönnek majd..

[ Szerkesztve ]

(#67422) A`rpi válasza james001 (#67418) üzenetére


A`rpi
addikt

Azt az öt másodpercet megnézném, lehet én voltam béna, de vagy 3 percig feszegettem első szériás PS4-en a fedelet.

(#67423) Djuree válasza Ronam (#67421) üzenetére


Djuree
félisten

ja úgy látom én is, nagy kár, várós nagyon. :O racer nagy kedvenc. akkor is kell ha a graf semmit nem javult. :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#67424) james001 válasza A`rpi (#67422) üzenetére


james001
veterán

Hát látod Szonyinak csak 5 másodperc :D Nekik varázskezük van ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67425) A`rpi válasza Djuree (#67423) üzenetére


A`rpi
addikt

Racer, engem is érdekel. Imádtam PC-n. :)

Így hogy nagy valószínűséggel "csak" 300 zöldhsúmba fog fájni az új vas, lehet első naposan megveszem a SW-t prémiumosító.

Bár mondjuk annyira nem lesz az első napos, tekintve a fekete péntek később van mint az SW megjelenés, no mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#67426) toompa


toompa
őstag

Az enyém talán 2 másodperc.

(#67427) Djuree válasza A`rpi (#67425) üzenetére


Djuree
félisten

a kódot meg szépen eladod nekem. :DDD :P
bár elvileg külön is meg lehet majd venni. :U

a kalózos assassins magyar nyelvű? van rá valami akció magyar storeon most?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#67428) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Kérdésem lenne. Előrendeltem a Battlefrontot USA fiókon és azt írja, hogy kapok egy kódot, ami 25% kedvezményt biztosít a megjelölt játékokra, de ezt a kódot nem kaptam meg. Mi lehet az oka?

(#67429) Tuomas válasza Djuree (#67427) üzenetére


Tuomas
addikt

Akciót nem tudok rá, de igen, nyomokban magyar nyelvet is tartalmaz :DDD

We were here

(#67430) Wlac válasza Madwe (#67396) üzenetére


Wlac
Ármester

Mondjuk bármikor lehet csinálni egy kamu FB fiókot csak a PSN miatt, de én is a PSN Appot javaslom.

Zolar: több oldala szabad, jobban adja le a hőt. PS3 SS esetében nagyon sokat számított a zaj tekintetében.

“The wha-"

(#67431) Tegla80 válasza Flashenzer (#67414) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Ennyi eszkozzel egy ilyen router-t agyonterhelsz seperc alatt(mint irod is).Nincs mas venni kell egy ujat,mert az igenyeitek tulnottek a jelenlegi tudasan.(amugy a neted sem egy erobajnok,szoval ha sokan lesztek az uj router-el is online,akkor is erezni fogod valamennyire)
Szoval itt kellene kerdezned."Milyen router-t" topic
Amit A'rpi linket neked tp 1043nd v2 sem rossz,de mar regota piacon van es azota van boven jobb is....En pl ezt vennem jelenleg ha ar/ertek aranyban nezzuk a dolgot:asus rt-n18u eros belso,jo wifi. :K (de ezt ott a topic-ban majd elmondjak)

Sony® & PlayStation®

(#67432) gunszt válasza Djuree (#67427) üzenetére


gunszt
tag

50%os akció van Black flagre ( így 4596Huf), meg még jópár game-re, de azthiszem csak PSplus-al, magyar store-on jelenleg.

[kep]

[ Szerkesztve ]

(#67433) danih válasza james001 (#67418) üzenetére


danih
addikt

5.900-ért láttam egy konzolboltban (előrendelés) :)

(#67434) james001 válasza toompa (#67426) üzenetére


james001
veterán

A gifet töröltem.

(#67433) danih: Egy rohadt műanyag darab az egész,bőven megéri :D Én inkább szerzek majd egy matricát a gépre,az jobban megéri és kb. 1000-1500 ft.

[ Módosította: CoolMan ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67435) Mrgyergyo


Mrgyergyo
tag

Mit tudok olyankor csinalni ha bolt akitol rendeltem meg mindig nem tudja nekem atnyujtani a ps4? Limitalt black ops... Es ezzel nem is lenne baj, csak nekem kell az utan telefinalgatni, hogy megkapom-e a masodik igert időpontban vagy meg midnig nem... Nem tudom mennyire ertheto ez igy

(#67436) Djuree válasza gunszt (#67432) üzenetére


Djuree
félisten

köszkösz!

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#67437) boost válasza Mrgyergyo (#67435) üzenetére


boost
addikt

semmit.

türelmesnek lenni.

embernek maradni az embertelenségben.

mégis milyen választ vársz? :)

Mondjuk az segíthet, ha személyesen elmész, hátha majd ha jön a gép, jobban rádfigyelnek,és talán kapsz, tényleg.

[ Szerkesztve ]

(#67438) A.tessz válasza A`rpi (#67422) üzenetére


A.tessz
senior tag

Nekem az első szériáson annyira lazán lejött, hogy már azon gondolkodtam, lehet nem is volt rendesen feltéve. :)

(#67439) delibab válasza Mrgyergyo (#67435) üzenetére


delibab
senior tag

Mond le és vedd meg máshol... Barátomnak is ígérték a hét elejére és tegnap még mindig semmi info nem volt, felhívott egy másik üzletet és 10k olcsóbban megvette, este már nyomta is...

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#67440) boost válasza delibab (#67439) üzenetére


boost
addikt

Mondjuk ez nem jutott eszembe. :DD

(#67441) salieven


salieven
aktív tag

Valaki esetleg vásárolt már innen? Érdekelne mennyivel kényelmesebb vagy előnyösebb egy ilyen kontroller fps játékoknál. :)

https://eu.scufgaming.com/

PSN: salieven

(#67442) Flashenzer válasza Tegla80 (#67431) üzenetére


Flashenzer
csendes tag

Szia!
Köszönöm, meglátogatom a topicot.

(#67445) danih válasza james001 (#67434) üzenetére


danih
addikt

Pontosan, elég vérlázító ár ezért, de egy talpazat is mennyi, 6k?
Lol

Hopsz, edit, törlés volt :)

[ Szerkesztve ]

(#67446) Damage401 válasza crue (#67406) üzenetére


Damage401
senior tag

Az a baj, hogy november végén jár le az 1 éves előfizetés. Szeretem a szolgáltatást meg kell a DESTINYhez. Így rá vagyok "kényszerülve" hogy kelljen nekem. Csak ha van most olyan bolt ami elküldi a kódot nem kell róla doboz vagy valami és ez által kicsit olcsóbb az éves akkor had szóljon.

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#67447) Mrgyergyo válasza boost (#67437) üzenetére


Mrgyergyo
tag

Szemelyen jarkaltambe a helyi üzletbe (videki vagyok) ahol semmit nem tudtak intezkedni ez ugyben, majd miutan a központba szofisztikaltan közölték, hogy mivel vidéki vagyok ezert levagyok sz*rva... Ugy hogy most este meg rendeltem a konzolvilagnal ahol mondták, hogy legkesobb hetfon hozza a futar... Iagazbol valami tancsot vartam voona, hogy hogy probaljak meg "hatni" rajuk, de mar mindegy :) azert köszönöm

(#67448) Wlac válasza Mrgyergyo (#67447) üzenetére


Wlac
Ármester

Leírod ide, hogy melyik bolt hálózat, és így tudjuk, hogy onnan is csak óvatosan szabad rendelni. Ha esetleg olvassa a fórumot onnan valaki, akkor meg hátra rájön, hogy változtatni kellene a vevőkhöz való hozzáállásán, mert még a végén kerülni fogják az emberek.

“The wha-"

(#67449) bolcsodal


bolcsodal
addikt

Cseles kérdés...

Ha nem tetszik a játék, amit vettem PS4 store-ban hogyan szerzem vissza a pénzem? Google a barátom, de nem találtam egyértelmű választ.

A lényeg, hogy a kölyköknek gondoltam Plants vs. Zombies Garden Warfare játékot. Nincs PS plus előzetésem és szeretném ha így is maradna. Erre első futtatáskor kiderül, hogy nem csak PS plus előfizetésre, hanem EA accountra is szükség van már ahhoz is, hogy az opciók menübe bejussak.... :U

Innentől kezdve kérem vissza a pénzem.... :(((

LOL nem lehet visszakérni a zsét...[link]

Hoppáka...ez naív kérdés volt elnézést.

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#67450) zzola válasza bolcsodal (#67449) üzenetére


zzola
félisten

Online rész eléréséhez kell a PSN Plus, EA accountot meg ingyen lehet csinálni, miért baj az, ha kell?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.