Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67151) haarmaan


haarmaan
tag

Üdv mindenkinek egy kis segítség kellene.
A magyar Store-ban megvásárolható The Witcher 3-ban is benne van a magyar felirat?

(#67152) Vasy09 válasza haarmaan (#67151) üzenetére


Vasy09
őstag

Már mindegyikben benne van az 1.07-es patch-től kezdve, ha minden igaz! ;)

Gamertag: Vasy09

(#67153) tomka9421


tomka9421
csendes tag

Üdv mindenkinek. Most szeretnék egy PS4-et beszerezni, az 1TB-s változatot néztem ki az aqua-nál, 103.990-be kerül, ahogy néztem megbízható bolt, csak nem értem hogy-hogy ilyen olcsó? Továbbá azt írták hogy ez már a cuh 1216b-s gép. Érdemes itt megvásárolni? Esetleges tapaaztalatok a boltal konzolvásárlással kapcsolatban érdekelnének. A válaszokat előre is köszönöm :)

(#67154) Beggar


Beggar
csendes tag

Sziasztok!
A mai napon én is beléptem a tulajok közé egy Assassins Creed +WatchDogs Boundle-el. Ez az első konzolom, nagyon tetszik külsőleg és teljesítményben is, már amennyire 1,5óra AC alatt megmutatkozott :) Sok segítő hozzászólás olvastam tőletek, de erre nem találtam választ. Biztos h*lye kérdés, de a lemezes játéknál nincs lehetőség a telepítésre? Ezeknél mindig kérni fogja a lemezt?

(#67155) Vasy09 válasza Beggar (#67154) üzenetére


Vasy09
őstag

Telepítésre van lehetőség, mivel felteszi a vinyóra, viszont a lemezt a játék indításakor mindig kérni fogja! :U

Gamertag: Vasy09

(#67156) boost


boost
addikt

Na, felszerelkeztem játékokkal, erre kifingott a TV-m, és 4-6 hét a javítás a szervízközpont szerint. :((( Kipróbálom mennyire életképes dolog Vitán Remote play-el játszani.

(#67157) marilllyo válasza stvnppp (#67149) üzenetére


marilllyo
veterán

Aham az hiányzik csak.
Nekem egy jó barátom vitte el 15-ért. Ahogy nézem még jól is jártam. :N

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#67158) gyuribácsi88 válasza barack1997 (#67123) üzenetére

Ha nem tudod valamiről hogy micsoda, miért akarod csökkenteni? ;] :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#67159) pomk válasza tomka9421 (#67153) üzenetére


pomk
őstag

Szia!

Ha van türelmed, várd meg a Black Friday-t. Valószínű további akciók lesznek a konzolokra. ;)
Egyébként csak úgy általánosságban mondom, hogy vásárlás előtt mindig érdemes felmérni a piacot hol-milyen áron lehet megvásárolni a kiszemelt terméket, ill. arra feltétlen figyelj hogy mindig megbízható boltból vásárolj! Néha érdemes 1-2 ezredest beáldozni azért, hogy biztos legyen a termék minősége és a forrás!

(#67160) neato3loco


neato3loco
senior tag

Skacok!
COD-BO3 posztert keresek. Esetleg valakinek van, vagy tud "olcsón"?

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#67161) motown5l


motown5l
senior tag

4000-ert jo vetel volt a DriveClub?

(#67162) Remi1234 válasza lockdown90 (#67128) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Szvsz a Destinynek csapatban van igazi értelme. De ettől függetlenül jó pár 10 óra benne van. Nekem nagyon bejött, több száz órát toltam bele (talán már 1k fölött is van az). De van aki meg simán leszarozza. Demot próbáld ki, kapsz egy kis betekintést.

PSN ID: RemiFungus

(#67163) A`rpi válasza motown5l (#67161) üzenetére


A`rpi
addikt

Nem, mivel a pluszosok 6 000FT ért megvehetik a teljes játékot, és az összes megjelent DLC-t.

Ha nincs plus előfizetésed: [link]

(#67164) tomka9421


tomka9421
csendes tag

Köszönöm a választ :) de esetleg az érdekelne még, hogy aki az aquanál vette az 1 terrás ps4et mi a vélemény? Miért olcsóbb? Mert nem hivatalos a garancia?

(#67165) boost


boost
addikt

Amazon.fr-en még kapható Fallout 4 - pipboy változat, azaz a CE. 129€ + kb 10 a posta. Hitelkártyával lehet fizetni. [link]

(#67166) JenciHUN


JenciHUN
aktív tag

Volt már kérdés 3.5mm-es Y kábelekkel kapcsolatosan ha jól emlékszem. (Ha nem, akkor sorry. :) )

Beszereztem egy ilyet: [link]

És tökéletesen működik. :) Kemény 414 Ft volt :D

[ Szerkesztve ]

(#67167) A`rpi válasza JenciHUN (#67166) üzenetére


A`rpi
addikt

Igen volt, összefoglalóban, hasznos tartozékok kiegészítőkhöz bekerült a te véleményed is.

Köszönet érte. :R

(#67168) >Deego.. válasza A`rpi (#67167) üzenetére


>Deego..
senior tag

Ez vicces.

Előrendeltem a Fallout 4-et Póló + Poszter társaságában, de a múlt héten lemondtam.
Erre ma feladásra került, s a végösszeg 16900 Ft lesz. :)

Így lehet mégis igényt tartok rá. ;]
(Gameshop)

Nem neked szántam Árpi.

[ Szerkesztve ]

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#67171) gergiboy07 válasza A`rpi (#66973) üzenetére


gergiboy07
csendes tag

köszi :)

Az önbizalom a siker első titka

(#67172) james001


james001
veterán

Na végre itthon,nálam a Fallout 4 :C
Plusz szereztem már egy Darksiders 2 Deathinitive-t is egész olcsón,mégis csak az egyik kedvenc hack n slash játékom :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67173) arpi6k válasza tomka9421 (#67153) üzenetére


arpi6k
addikt

Múlt hét pénteken vettem onnan. Minden pöpec volt. Jól muzsikál a gép.

Intel & ATI

(#67174) Angry Rabbit válasza james001 (#67172) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Gratula hozza! Kivancsi leszek a beszamolodra! Nekem meg kb.3 ora mire a kezembe kaparintom. ;)

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#67175) crue


crue
őstag

Ma reggel még nem úgy ébredtem, hogy nekem Fallout 4 kell rögtön, de annyira ezen pörög az internet, hogy munkából hazafelé csak megálltam egy konzolbolt előtt. Most meg már itthon nézegetem az installing képernyőt...

(#67176) james001 válasza Angry Rabbit (#67174) üzenetére


james001
veterán

Játszani én csak kb. 7 óra után fogok vele,még van egy-két elintézni valóm itthon. De már remegek basszus annyira akarok vele játszani :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67177) Angry Rabbit válasza james001 (#67176) üzenetére


Angry Rabbit
tag

Elhiszem. ;)
Nekem meg csak hetvegen lesz idom betenni a lemezt a PS4-be. :(

Szimplán kütyü mániás vagyok.

(#67178) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Jézusom, ez a Fallout 4 csak valami vicc lehet PS4-en :W

(#67179) danih válasza ForRedGlory (#67178) üzenetére


danih
addikt

Bethesda. Bethesda never changes...

(#67180) A`rpi válasza ForRedGlory (#67178) üzenetére


A`rpi
addikt

Csak belepörgettem, mi vele a gond?

Többen is megvásárolták a topikban, hamarosan biztos beszámolnak.
Ha az a gond, hogy pocsékul fut, szinte borítékolható hogy lesz javítás,(lásd Witcher hármat.) az meg hogy ronda, lehet ficsőr :DDD (szerintem vállalható, YT videókra meg nem adok, mert kitudja hogy tömörítették előtte, meg ugye maga a YT is tömörít...)

(#67181) ForRedGlory
Mondjuk régebben olvastam PS3 topikban, egyik legrosszabbul futó játék, valamely Fallout, vagy a 3 vagy a New Vegas, vagy mindkettő...?

[ Szerkesztve ]

(#67181) ForRedGlory válasza danih (#67179) üzenetére


ForRedGlory
félisten

...és még így is gondolkozom a megvételén. Nem tudom ezt minek hívják, talán annak, hogy hülye vagyok. :DDD Pedig az Evil Within után sejtettem, hogy ez lesz. Az is...ahogy indul a játék, valami kabaré (amikor megyünk be először épületbe.)

szerk.: Azt hiszem megveszem még ma, úgysincs jó kedvem, bár mire letölti, holnap lesz. ;]

(#67180) A`rpi: Sok gond nincs vele, bizonyos helyeken ótvar ronda (de ez számít legkevésbé egy Fallout játékban szvsz), cserébe ez nagyon szaggat. Arra mérget nem vennék, hogy javítva lesz, mivel ezt nem a CD Projekt Red tákolta össze. :D Witcher 3-at PS4 mellett PC-re is megvettem, pedig utóbbi nincs is, de legalább így is támogatom őket, mert kicsit másként állnak a játékokhoz/közösséghez.

[ Szerkesztve ]

(#67182) danih válasza ForRedGlory (#67181) üzenetére


danih
addikt

Meg kell várni a patchet, mindenki tudja hogy az első két hónap a fizetős béta Bethesdáéknál :DDD

(#67183) horvathkrisz válasza ForRedGlory (#67181) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Asszem én is várok vele. Pedig meg akartam venni... :(

(#67184) Prof01 válasza ForRedGlory (#67178) üzenetére


Prof01
veterán

Nekem tökéletesen fut, semmi feltűnő framedrop-om nem volt az eddigi 4-5 óra játék alatt. Ilyen, mint a videóban biztos nem! :N
Eddig nagyon bejön, a Witcher 3 mellett, úgy néz ki ez lesz az év játéka nálam! :C

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#67185) horvathkrisz válasza Prof01 (#67184) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Akkor lehet hogy csak a felvett videoval van a baj?

(#67186) Prof01 válasza horvathkrisz (#67185) üzenetére


Prof01
veterán

Elég valószínű.
Nézzétek meg a DigitalFoundry videóját! Ők elég hitelesek! Igaz náluk is voltak apróbb droppok, de nem olyan durvák szerintem. Xbox One-on még rosszabb a helyzet.

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#67187) Madwe válasza ForRedGlory (#67181) üzenetére


Madwe
nagyúr

Írta a feltőltő a kommentekben, h a f4 ps4 hibája, nem a felvételé, de CSAK EZEN A RÉSZEN ILYEN neki, azaz kb mint a witcher swamp eset... reméljük hamar jön rá javítás... én mindenesetre még ellenállok, épp a witchert kezdtem el, f4 addig minek? pedig majdnem megvettem, de értelmetlen lenne megvenni, de mégis kell, de nem, szóval értitek ezt az érzést gondolom :)

(#67188) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Milyen surun szoktak learazasok lenni a store-ban? Mk x-re palyazok, de 21 rongy sok erte. Lemezest meg nem akarok venni.

(#67189) marilllyo válasza Madwe (#67187) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát én is így voltam. Hümmögve leültem Witcherezni és konkrétan mindent félretettem miatta. Haverral közösen vettünk ki szabit, hogy majd jókat BF4-ezünk... Semmi... el sem indítottam. Csak a Witcher 3. Hála az égnek szépen felpeccselték. A Swamp-nál sem necces már.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#67190) Madwe válasza horvathkrisz (#67188) üzenetére


Madwe
nagyúr

magyar vagy usa? mindkettőben elég gyakoriak amúgy! black fridayt várd meg mindenképp!

(#67191) horvathkrisz válasza Madwe (#67190) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Magyar, nincs usa accom, nem is kell. Black friday van a magyar store-on is?

(#67192) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

TatylaUSA Fallout streamjet nezegetve, valoban meg kell ezr venni. :D

(#67193) modflow


modflow
veterán

Van itt valaki, aki végigjátszotta az Until Dawn-n?
Lenne pár kérdésem.
Pl. a DLC hogy indul el?
Ha újrajátszom lesz érdemi eltérés, vagy csak sablonduma ez a pillangóhatás?
Nekem 3 ember élte túl.
De ha az elején pl. meghalna a fele, akkor később a fix dialógusokban ki beszélne???

(#67194) ForRedGlory válasza modflow (#67193) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Erdemes tobbszor kijatszani. En csak 1x jatszottam vegig, baratnom 3x, de meg neki is voltak ujdonsagok at utolso vegigjatszasnal is.

Ali tuleli az mind beszel, aki nem eli tul az nem beszel :D

(#67195) modflow válasza ForRedGlory (#67194) üzenetére


modflow
veterán

De nekem egy kicsit most olyan érzésem van mintha az elején nem is lehetne meghalni így egy kicsit úgy tűnik mint hogy ha az utolsó pillanatokban lehetne csak az egyes karaktereket elveszíteni. Ezáltal nem tudom hogy érdemes e az egész játékot újra kezdeni nem lehet hogy csak mondjuk az utolsó periódusban lesz érdemi hatás a változtatásoknak, döntéseknek??

Meg ki volt ez a doki?

(#67196) marilllyo válasza modflow (#67195) üzenetére


marilllyo
veterán

Az elején nem lehet meghalni. A legtöbb karakter 2-2 ponton halhat meg kivéve Sam-et és a "helyescsávót" nem ugrik be a neve. Ők csak a legvégén halhatnak meg. Nekem 4-en élték túl. Annyira nincs egyébként túlbonyolítva. Egyszer-kétszer van átfedés a karakterek sorsa között. De a legtöbb élet/halál egy szimpla jobb vagy balon múlik. A Heavy Rain ennél jóval szerteágazóbb volt.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#67197) ForRedGlory válasza modflow (#67195) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A tobbire valaszoltak.

A doki ebben a jatekban John Ambruzzi a Prison Break sorozatbol:D

(#67198) kenny123 válasza modflow (#67193) üzenetére


kenny123
addikt

Van hozza dlc? Az mit tartalmaz? Lehet ki kellene játszani itt is, mégegyszer. :U

yo

(#67199) modflow válasza kenny123 (#67198) üzenetére


modflow
veterán

Van, de nem tudom elindítani, mert nem jelenik meg sehol sem, csak kiírja, hogy installed.

(#67200) Prof01


Prof01
veterán

Fallout 4! Szerezzétek be, nagyon állat! :C




[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.