Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67101) PandaMonium válasza sting2 (#67082) üzenetére


PandaMonium
őstag

Én a Destiny-t nyomtam pár órát, és szvsz (úgy hogy annó WoW-oztam eleget) baromi unalmas. Lehet több időt kéne vele tölteni, hogy beinduljon, de a sztori idáig egy nagy 0, a mechanikák teljesen átlagosak, rizsfarm megy ezerrel, hogy legyen cucca az embernek. :(((

Szerk.: Ezzel szemben tudom javasolni én is az MGS5-öt. Igazából nem túl változatos, mert a küldetések stílusa szinte végig ugyan az, viszont ha valaki szereti a lopakodást akkor nem fogja bánni, baromi hangulatos. A sztori is jó, a grafika pedig hihetetlenül el lett találva. :K

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#67102) Elderath válasza marilllyo (#67070) üzenetére


Elderath
őstag

Sokat ne remélj bethesdatól.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#67103) Elims


Elims
veterán

Ez az amit tényleg nem hiszek el!!! :-(((
Napokkal ezelőtt kérdeztem meg nagy nehezen,mert alig talàltam meg,most jött meg a vàlasz:

"Hi Tom,

Thank you for contacting Ubisoft Customer Support.

I apologise for the delayed response.

My name is Steven and I will be assisting you with your query.

I can confirm that the European version of the game contains Hungarian subtitles and menus.

If you have any further queries, please do not hesitate to contact us again.

Kind Regards,
Steven"

Tehàt az Assassin's Creed -Syndicate -Big Ben Edition-ben Van magyar nyelv. :-(((((( (falbaverős smiley) Nem hiszem el. :-( Pont ma vettem àt a charing cross-t. :-((

Ha vki venne big ben edition-t kérem írjon ròla. :-(

(#67104) PandaMonium válasza Elims (#67103) üzenetére


PandaMonium
őstag

Most én értelek félre, vagy tényleg azt állítod, hogy a két különböző kiadásban nem ugyanazok a feliratok szerepelnek?! Ez számomra elég hihetetlenül hangzik; Biztos, hogy nem értettél félre valamit? :F

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#67105) Elims válasza PandaMonium (#67104) üzenetére


Elims
veterán

Szerintem te értesz félre.
Big ben edition-t szerettem volna venni,de hezitàltam,mert nem tudtam biztosan,hogy van-e benne magyar felirat.Akkor megkérdeztem az ügyfélszolalatot és mivel nem vàlaszoltak 48òràn belül (ennyi volt maximumnak megadva) megrendeltem a charing cross edition-t amiről biztos tudtam,hogy magyar,mert minden bolt mellé írta.
Eltelt pàr nap,megérkezett a charing cross -magyarul- +megérkezett a vàlasz a big ben-ről.
Ezt tudvàn rendelhettem volna a big ben-t is.
(De nem akartam lutrizni,mivan ha megrendelem,megjön és nincs benne magyar nyelv,volt màr így nem jàtéknàl.A sima kelet euròpai verziòban volt magyar nyelv,az euròpai special edition-ben meg nem..)

(#67106) marilllyo válasza PandaMonium (#67101) üzenetére


marilllyo
veterán

Én is pont így voltam vele. Szép meg minden de engem se kötött le hosszabb távon.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#67107) Rigormortiis válasza PandaMonium (#67101) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Végre valaki, aki hozzám hasonlóan vélekedik a destinyről. Én is wowoztam két évet progress klánban (még a bc-s, licskinges időkben), és mint mmo, teljesen bukás a desteny. Egész egyszerűen nincs benne tartalom. Összesen 3 raid van (amiből csak az utolsót érdemes nyomni), pár strike, és négy bolygó. De a bolygók is olyan nevetségesen picik, hogy tíz perc alatt körbefutod bármelyiket. És a küldetések. Ennyire időrabló érdektelen szarok mék a wowos napik sem voltak, pedig azokat sem szerettem. De az, hogy vég nélkül bountyzzak és kb cél nélkül irtsam a takeneket. Komolyan egyedul a gunplay, ami elviszi a játékot a hátán.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#67108) marilllyo válasza Rigormortiis (#67107) üzenetére


marilllyo
veterán

Mondjuk én ezeket a mmorpg kifejezéseket sem igazán értem. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#67109) Rigormortiis válasza marilllyo (#67108) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Na jó, legyen mmofps, bár mivel bőségesen van fejlődés a destinyben, ne ódzkodjunk az rpg kifejezést ráakasztani. És mivel netkapcsolat nélkül el sem indul, ezért mmo (no és azért, mert aktívan épít a csapatos hentelésekre). Elképzelni nem tudom, mi lehetett benne a taken king előtt, ha most azt mondják, bőséges tartalom van benne.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#67110) PandaMonium válasza Elims (#67105) üzenetére


PandaMonium
őstag

Ha egy játékstúdió fordít arra pénzt és időt hogy lefordítsa egy termékét az angolon kívül más nyelvre akkor biztos lehetsz benne, hogy az adott régióban minden verzió tartalmazni fogja a fordítást. Legközelebb nyugodtan rendeld azt a verziót amelyiket szeretnéd ha tudod, hogy készült a játékhoz fordítás.

(#67108) marilllyo:
Na akkor egy kis kéziszótár. :DDD

Progress klán = Egy olyan klán akinek az a célja, hogy elől járjanak a raidelésben, mindig a legújabb raideket nyomják egyre nehezebb és nehezebb fokozaton a jobb felszerelés reményében.

Raid = Többen összegyűlnek egy "rajba", hogy egy vagy több főellenséget lenyomjanak. Játékfüggő, hogy hánytől nevezzük a raid-et raidnek, WoW-ban teljesen átlagosak voltak a 25+ fős csapatok, Destiny-ben ha jól tudom csak 5 vagy 6.

Strike = Destiny-s kifejezés, nagyjából egy dungeon-nak felel meg a fentebb leírtakhoz hasonlóan, csak itt 3 fő mehet együtt.

Napi = Napi küldetés, 24 óránként 1x lehet megcsinálni valami gyűjthető jutalomért cserébe amit aztán mindenféle "értékes dologra" lehet beváltani (hátasok, felszerelés, stb.)

Bounty = A Destiny "hirdetőtáblája" kb. mint a Witcher-ben, ahol fel tudod venni a küldetéseket a városok tábláinál. Kicsit hasonló a napi küldetésekhez abban az értelemben, hogy ezek ismétlése is időhöz van kötve.

What I cannot create, I do not understand

(#67111) kovsol válasza cross56 (#67097) üzenetére


kovsol
titán

En Xbox classik ota nyomtam Boxon es pár nap alatt atszoktam ds4 re. Nem kell aggódni.

May the Force be with you!

(#67112) RunnyJuggler válasza kovsol (#67111) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Én gyorsabb, multis, fps játékoknál még így 1 év ds4 után is néha felfelé nyúlok, mintha ott lenne a d-pad. :DD
Viszont a pici joyokat nem bírtam megszokni, kupakokkal már jobb volt a helyzet :)

(#67113) Wlac válasza PandaMonium (#67110) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem feltétlenül. Éppen az is előfordulhatott volna, hogy a BB Editiont csak Angliába szánják, ezért nem került bele más nyelv, ellenben a hazai kereskedő megoldja, hogy legyen itthon is pár darab (saját szakállára szerez). Most nem ez volt a helyzet, de korábban is számtalanszor megesett az ilyen.

“The wha-"

(#67114) PandaMonium válasza Wlac (#67113) üzenetére


PandaMonium
őstag

"... hogy az adott régióban minden verzió tartalmazni fogja a fordítást"

Természetesen ez a külföldi, behozott változatokra nem vonatkozik, de ilyenkor elég megkérdezni a konzolboltosokat, hogy magyar verzió-e a játék.

What I cannot create, I do not understand

(#67115) szasanyi válasza sting2 (#67082) üzenetére


szasanyi
félisten

front3r + F.B.I. - köszi srácok! :R

(#67116) Madwe válasza szasanyi (#67066) üzenetére


Madwe
nagyúr

The order? Vizuálisan tökéletes:)

(#67117) szasanyi válasza Madwe (#67116) üzenetére


szasanyi
félisten

Már volt felvetésként, de nem kaptam választ az azzal kapcsolatos kérdésemre.

(#67118) Rigormortiis válasza Madwe (#67116) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én pár hete toltam végig. Vizuálisan tökéletes, igazából semmibe nem lehet belekötni, viszont tényleg rövid, sajnos. Többet is el tudtan volna viselni belőle.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#67119) fityere válasza marilllyo (#67108) üzenetére


fityere
senior tag

Se a Destiny se a Wow nem tartozik mmorpg-be, inkább csak Mmo. Sajnos a jatekosok is csak hírből ismerik az rp szót ;] :P

[ Szerkesztve ]

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#67120) marilllyo válasza fityere (#67119) üzenetére


marilllyo
veterán

Ahham. :D Eléggé elmosódtak a határok. Szinte minden játék már xp-s fejlődgetős... Igazából a Witcher ami igazán megfogott...nem tudom mennyire passzol ide. Mondjuk nem online.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#67121) Vasy09 válasza cross56 (#67097) üzenetére


Vasy09
őstag

Semmi gondod nem lesz vele, sőt, szerintem bőven hozza azt a szintet! ;)

Gamertag: Vasy09

(#67122) fityere válasza marilllyo (#67120) üzenetére


fityere
senior tag

A Witcher rpg, fejlödesi rendszerrel választási lehetőségekkel. Sajnos manapság kevés rpg-re lehet ezt elmondani. Az mmorpgk is inkább arra fele hajlottak, hogy emberekkel játszhatsz egy szerveren de csapatban kevesen akarnak kalandozni, inkább mindenki siet hogy elérje a maximum szintet es ezt sajnos részben Wow-nak köszönhető. Nálam az Elder Scroll online is csak mmo, mert azt latom játékosok szaladgálnak egyedül és külditek csinálnak, mintha egy szóló játékkal jásztanának.

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#67123) barack1997


barack1997
senior tag

Lehet valahogyan pinget csökkenteni PS4-en? (Invitel 10/1 ADSL, ZTE modem-router, kábellel van osszekotve) Black Ops 3 nagyrészt 66-120 közötti pingem van, de van mikor 30 is van.. :W

(#67124) Neoteric válasza szasanyi (#67117) üzenetére


Neoteric
addikt

Viszonylag rövid, egyszer kijátszós. Ha bejön az a világ amiben játszódik, akkor érdemes bezsákolni a lemezes verziót.

PSN: ne0teric_sAN

(#67125) delibab


delibab
senior tag

Láttátok a Fallout 4 első értékeléseit? Elég jó értékelést kapott... mondjuk ettől függetlenül nem érdekel a játék...

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#67126) boost


boost
addikt

Na, tolja vki a Fallout4-et?

(#67127) sting2 válasza PandaMonium (#67101) üzenetére


sting2
addikt

Én a Destinyhez úgy álltam mint bármelyik történet központú címhez.
Egyszerűen csak végig lövöldöztem nyugodt tempóban magam a stáblistáig.
Bejött.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#67128) lockdown90


lockdown90
senior tag

akkor destiny-t mar nem erdemes megvenni?

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#67129) varadigabor


varadigabor
senior tag

Azt miért csinálj a PS hogy ki volt kapcsolva és bekapcsolt és ki adta a lemezt? Utána meg alig akarta vissza venni, de csak vissza vette és nem dobta ki utána. Marha jó volt hajnal 3kor erre kelni hogy ez ott csattog...
Gumibak miatt csinálhatja? Nem olvastam még olyat hogy kikapcsolva is kilöki a lemezt...

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#67130) banana_joe válasza boost (#67126) üzenetére


banana_joe
tag

majd este meló után :)

PSN: bananosjoe84

(#67131) tick válasza boost (#67126) üzenetére


tick
aktív tag

Egy óra benne van, eddig jó :) A grafika számomra tökéletes, sokat nézelődős, ezért nem is jutottam messze :)

Everything that has a beginning... has an end

(#67132) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Skacok, Black Friday alkalmából szokott lenni PSN Plus előfizetés akciózva? Szeretnék majd venni 1 éveset, de várok vele, ha olcsóbb ilyenkor, vagy karácsony körül.:)

(#67133) pomk válasza cross56 (#67097) üzenetére


pomk
őstag

Ha van rá lehetőséged, menj be valahova és próbáld ki személyesen. A személyes próbánál jobban senki sem fogja megmondani hogy neked milyen lesz. Ha esetleg csúszósnak érzed a műanyag borítást, ne aggódj ebayről lehet rendelni rá olyan gumi borítást ami az egészet befedi, így jobb a fogása és még a külső hatásoktól is védi. Nekem ilyen van, ha gondolod du. tudok készíteni egy képet róla. ;)

(#67126) szgergely
Én még nem rendeltem meg, de mindenképpen megfogom. Nagy Fallout van voltam/vagyok. Emlékszem annak idején, mikor még az 1 és a 2 megjelent közel nem volt a piacon olyan játék ami ennyire lekötött volna. A 3 már kevésbé szippantott be, de ez betudható annak, hogy közben azért eltelt jó pár év és én sem lettem fiatalabb. Most már csak azt kell kitalálnom, hogy digitálisan vagy lemezesen rendeljem meg, ill. ha lemezesen akkor honnan? Black Friday keretében mennyire jellemző a digitális/lemezes játékok leárazása? Vagy ez inkább csak a hardwarekre terjed ki?

[ Szerkesztve ]

(#67134) Vasy09 válasza Black Dragon (#67132) üzenetére


Vasy09
őstag

Remélem, hogy gép is lesz akcióba, mert én meg arra várok! bár lehet PSN-t is vennék, mert decemberben nekem is lejár majd! :C :C

Gamertag: Vasy09

(#67135) szasanyi válasza Neoteric (#67124) üzenetére


szasanyi
félisten

Értem, hát ez nem jó hír. Nem lenne ez gond, de mivel a játékok drágát így megfontolom mit veszek meg és mit nem. :R

(#67136) LeventeV válasza Black Dragon (#67132) üzenetére


LeventeV
senior tag

Ha jól emlékszem akkor 2 éve volt, tavaly viszont nem.

(#67137) boost


boost
addikt

A Bloodborne is nagyon szép játék, a környezet, a modellek, minden mozog, él, én nagyon ajánlom. Elég dark, és nehéz, de ha nem 10 óra alatt szeretnél vgezni egy játákkal, hanem van rá 30-40 órád, és türelmes ember vagy, mindenképpen megéri. Akik végigjátszották, azok többnyire évjátékát kiáltanak.

(#67138) james001 válasza boost (#67126) üzenetére


james001
veterán

Én most indulok mindjárt érte. :C Egész héten itthon vagyok,úgyhogy nem lesz alvás az biztos ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67139) Madwe válasza barack1997 (#67123) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem lehet azon túl h kábellel vagy. Cod gondolom még mindig hostos megoldást használ szerverek nélkül, uh a pinged attól függ épp ki hosztol s milyen a ping köztetek. Ha lenne dedikált szerver s szerver kereső, akkor tehetnél ellene, így nem...

[ Szerkesztve ]

(#67140) A`rpi válasza varadigabor (#67129) üzenetére


A`rpi
addikt

Azt miért csinálj a PS hogy ki volt kapcsolva és bekapcsolt és ki adta a lemezt?

Érintő gomb rosszalkodik, ha garis vidd vissza, mindenek előtt a hivatalos eljárást csináld végig:

Hibásan működő optikai meghajtó tippek trükkök:
Váratlanul kiadja a lemezt a PS4? [link] [link]
Nem veszi be a lemezt, mit tehetek? [link]
Lejárt a garancia? Vacakol az ecject gomb: [link]

(#67123) barack1997
Sok játékban pont ezért szám szerint nem is írja a ping-et, játékosok ne szörnyülködjenek rajta, ugye csak egy "térerő" jelző van, ami annyira nem informatív.

Pinged miatt ne aggód, COD-nak nincsen dedikált szervere, így az lesz a szerver, aki a meccset-t indította, játék lobby-ja próbál alacsony pinggű játékosokkal összetenni elsősorban.

Megeshet, világ másik végén játszó egyénnel kerülsz össze, ott százas nagyságrend átlagos.
Azt csak zárójelben jegyzem meg, ezek a peer to peer multis játékok elég nagy hibatűréssel bírnak, tehát több százas ping-gel is el lehet játszani. (Laikus észre sem veszi.)

(#67141) pomk válasza james001 (#67138) üzenetére


pomk
őstag

Epekedve várjuk az objektív beszámolót! ;)

(#67142) marilllyo


marilllyo
veterán

Bármennyi gépre felvehetem az accountomat másodlagosként ugye? Csak mert túladtam havernak az NFS-t és egy trófea hiányzik de már nem kérem vissza hanem megkérem őt, hogy csinálja meg. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#67143) losilee1337 válasza boost (#67137) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Jogos bloodborne hatalmas játék nekem első vigig játszás kb 100ora volt most másodszora nyomom 130as kb a karakterem :)

Psn id: HungaryLosi

(#67144) cross56 válasza pomk (#67133) üzenetére


cross56
senior tag

Köszönöm neked is és az előzőeknek is a válaszokat!
Igen érdekelne az a kép, köszi! :)

(#67145) A`rpi válasza marilllyo (#67142) üzenetére


A`rpi
addikt

Megoldható.

(#67146) Elims válasza PandaMonium (#67110) üzenetére


Elims
veterán

Azért nem teljesen így van..volt példàul ps3-ra a beyond - two souls,abbòl volt olyan kelet euròpai kiadàs amiben volt magyar nyelv viszont volt olyan euròpai(!) kiadàs amiben nem volt csak angol és a többi. (Utòbbiban persze cseh sem volt.)
Ugyanígy a black flag+volt még amit akkor nagyon megjegyeztem -mostanra màr elfelejtettem-,mert egy-két ember bizony ràszaladt erre...
Úgyhogy olyan nagyon nyugodtan nem lehet rendelni. :-) Inkàbb kérdezek előtte.
Vagy nem kellene ezzel szòrakozni és meg kellene tanulni normàlisan angolul. ((A szòtàrazàs ma màr sajnos nem működik. :-/ Nagyon gyorsan eltünik az angol felirat+van olyan jàték amiben az àtvezető videòknàl nem is lehet megàllítani.))

"...az adott régióban..."

Ezért kérdeztem meg.Big Ben edition-t itthon senki nem forgalmazza,ezt két konzolbolt mondta.

James: Ha kipròbàltad írj légyszives a bloodborne-ről.Kívàncsi vagyok a te véleményedre is. (Neked biztos(!!!) nem lesz nehéz.. :-)))

(#67147) james001 válasza Elims (#67146) üzenetére


james001
veterán

Fallout 4-ért megyek nem a Bloodborne-ért valamit félrenéztél :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#67148) Elims válasza james001 (#67147) üzenetére


Elims
veterán

Jaa,26-ra vàlaszoltàl nem a 37-re. Bocs. :-)

(#67149) stvnppp válasza marilllyo (#67142) üzenetére


stvnppp
senior tag

15 Daily Challenges? Nekem is az hiányzik a platinához, és utána szerintem én is túladok rajta. Te mennyiért adtad el?

(#67150) kovsol válasza james001 (#67138) üzenetére


kovsol
titán

CD Galaxis előtt reggel sor állt. Szinte már furcsán néztek rám mikor benyögtem, hogy én egy Starcraft2 CE -t kérek, és nem Fallout4-t. :DDD

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.