Hirdetés

2019. szeptember 19., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

(#67301) fityere válasza barack1997 (#67299) üzenetére

fityere
(senior tag)

Remélem nem, és a legutóbbi videó szerint nem is fog, persze semmi sem lehetetlen :)

Moby
"A no mans sky nem exkluzív"

Kijavítom magam konzolon ps4 exkluzív. Viszont mindig ps4 demonstrálta a játékot legalább is úgy tünt, aztán az is lehet pc, csak a kontrollert látni a kezében a konzolt nem latni :D [link]

[ Szerkesztve ]

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#67302) ricky333 válasza boost (#67298) üzenetére

ricky333
(csendes tag)

Igen kértem, konzolon is csináltam accountot és pc-n is de egyiken sem akarja elfogadni.
Külfödli fórumon láttam, hogy állítani kell a routerben dmz re az ipt és akkor nem tilta le a tűzfal a csatlakozást de az sem oldotta meg a problémát, ráadásul nem egy problémát ír ki hanem mindig mást nw-31194-8 CE-33987-0 CE-31294-9.
A gép teljesen új, de egyszer sem tudtam vele belépni psn re viszont feltudta magát updatelni wifin keresztül a legújabb szoftverre.
Jó lenne ha tudna valaki segíteni mert én már sajnos kifogytam az ötletekből.
Esetleg lehet hogy a router mivel régebbi tp link 300mbps wireless n modell ezért nem kompatibilis a ps el?
Furcsa lenne mivel internet elérést mutat és le is tudta frissíteni csak a psn hez nem akar csatlakozni.

(#67303) A`rpi válasza ricky333 (#67302) üzenetére

A`rpi
(addikt)

Direktbe kösd össze a modemet a PS4-el, esetleg vidd át cimborádhoz a gépet, vagy kérj kölcsön egy másik router-t.

(#67304) crue válasza ricky333 (#67302) üzenetére

crue
(őstag)

Ha tudod próbáld ki router nélkül, ha úgy sem megy, akkor mobilnettel. Így kiderül, hogy a routernél vagy a szolgáltatódnál van-e gond.

(#67305) boost válasza fityere (#67291) üzenetére

boost
(addikt)

Last Guardian-t 2017-re tolták, és mivel Horizon-ról sincs még dátum, sanszos a 2017, mivel Sony nem nagyon tesz be komoly címet év végére, mikor jönnek a nagy multiplatformok, ha meg előbb jönne, akkor arról már tudnánk.

(#67306) Vasy09 válasza RunnyJuggler (#67284) üzenetére

Vasy09
(senior tag)

Azt nem tudom, hogy mennyire minőségi, de a szétszedéssel biztos nem lesz gondod, nem egy atomóra azért! ;) De ha lecserélted, írd meg a tapasztalatod, mert lehet engem is érdekel! :)

PS4: Vasy99 X1: Vasy09

(#67307) fityere válasza boost (#67305) üzenetére

fityere
(senior tag)

Last Guardiant évek óta húzzak :) Mondjuk ha jövőre sem jön semmi exkluziv ígéretes cím az Unchearted-en kívül akkor elmehetnek a ...... Ki adjak a Horizon-t jövőre :K és meg tuti jön valami, mert ha nem akkor a sony saját maga alatt kivágja a fát.

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#67308) danih válasza #20844032 (#67300) üzenetére

danih
(addikt)

Erre van forrás? Érdekelne. Csak mert mintha úgy emlékeznék jópár videón nem pc-n hanem egy dev ps4-en tolja...

[ Szerkesztve ]

(#67309) modflow válasza fityere (#67291) üzenetére

modflow
(őstag)

Oké, az Uncharted az persze jobb, de az csak egy.
A Last Guardian ... Hát, csak jelenjen meg! :)

(#67310) RunnyJuggler válasza A`rpi (#67289) üzenetére

RunnyJuggler
(aktív tag)

Szerintem csak kiakadt valami, mert nem hallottam törést vagy recsegést.

Egyébként meg már elég leharcolt a kontroller, és vennék rá valami fasza fehér-fekete vázat, és azért néztem.

(#67311) modflow válasza boost (#67305) üzenetére

modflow
(őstag)

Ez komoly? 2017 a Last Guardian? Ne már!!!

(#67312) boost válasza danih (#67308) üzenetére

boost
(addikt)

A komolyabb játékkiállításokon még nem megjelent játékoknál is látszólag PS4-ről futnak a játékok, de rászól a játékosokra a hostess, hogy ne lépjen ki a játékból, mert a szerverről fut. Szóval bármi lehet attól még a háttérben, hogy a fickó egy ps4 mellett üldögél.

modflow: [link]

Pofátlanság, hogy bemutatják a trailert 2016-os dátummal, majd másnap suttyomba bejelentik, hogy azért az inkább 2017.

[ Szerkesztve ]

(#67313) james001 válasza marilllyo (#67290) üzenetére

james001
(veterán)

Igen a Microsoft is azért vette meg gondolom a TR-t ideiglenesen hogy legyen már nekik is egy exkluzív kalandjátékuk.
Egyébként szerintem ez a TR már nem az a TR amibe beleszerettem,úgyhogy nem kaparom a falat amiért nem jött ki még PS4-re :D

Vettem egy 20. Évfordulós kontrollert,baromi szép :C

[ Szerkesztve ]

Modulistic terror, A vast sadistic feast, The only way to exit, Is going piece by piece!

(#67314) danih válasza james001 (#67313) üzenetére

danih
(addikt)

Még jó hogy teljesen hidegen hagy a TR széria.
De legalább nem kell 0 fps-sel Fallout 4-ezni...
(Shots fired)

(#67315) fityere válasza modflow (#67309) üzenetére

fityere
(senior tag)

Mondjuk én meg varom a Dragon Quest builders-t is :)

(#67316) gyuribácsi88 válasza pomk (#67294) üzenetére

gyuribácsi88
(addikt)

Legalább nem a decemberi PS+ kínálatot tippelgetik, már ez is valami :DDD

8600-1070-271

(#67317) N@idia válasza gyuribácsi88 (#67316) üzenetére

N@idia
(őstag)

Most elszóltad magad mindjárt jönnek a kommentek :DDD ;]

★PC Master Race★|♥♥♥★Battlefield Fanatic★♥♥♥|★PSN ID Edems87★Origin ID EdemsHUN★Steam ID Kevins344★

(#67318) #20844032 válasza danih (#67314) üzenetére

(törölt tag)

20-al lényegesebb igényesebb...
LÖL

/nincs attól szebb, amikor az egyik fospermet tábora mutogata a másik fospermetére, és igénytelenezi azt :DDD

(#67319) fityere válasza gyuribácsi88 (#67316) üzenetére

fityere
(senior tag)

Miért mi lesz ? :P

(#67320) danih válasza #20844032 (#67318) üzenetére

danih
(addikt)

Olyan mint a magyar politika. Csak kisebbik rossz van :DDD (továbbra sem találom az igénytelen szót a kommentemben, ellenben konfirmációt kaptam hogy az iróna smiley nékül a XXI. szd-ban süket fülekre talál, ezért most belerakom :D )

Ellenben a forrásmegjelölés az NMS-sel kapcsolatban állítottakra továbbra is érdekel, azt hittem mindent tudok róla...

[ Szerkesztve ]

(#67321) fityere válasza boost (#67312) üzenetére

fityere
(senior tag)

Bízzunk benne, hogy 2016-ban megjelenik, az is lehet hogy elötte meg kiadjal az Ico/ Shadow of the Colossus remastered remastered-jet :D

[ Szerkesztve ]

(#67322) sting2 válasza #20844032 (#67318) üzenetére

sting2
(őstag)

Jól kiégetted magad, videó játék fronton.
Jelzem, én is.
:O

(#67323) pomk

pomk
(őstag)

Digitálisan megvásárolt Fallout 4 nektek is ilyen sokáig installált a játék indítása után?
Már vagy fél órája fut és még csak 18%-nál jár...

(#67324) Wlac válasza fityere (#67319) üzenetére

Wlac
(Ármester)

Black Flag, mint mindig! :P

"Locking the vault door now. Goodbye."

(#67325) kenny123

kenny123
(addikt)

Sziasztok!

Nem vagyok otthon, valaki meg tudna legyszives nézni hogy a Black ops 2ben van-e online multiplayer, Split scrennen? Azt tudom hogy az előző 2 BO-ban lehetséges volt. Tehát egy gépről, haverral osztott képernyőn multizni. Köszi. :)

Nobody exists on purpose, nobody belongs anywhere, everybody's gonna die.

(#67326) NestQuick válasza pomk (#67323) üzenetére

NestQuick
(tag)

Első körben 4 gigát tölt le utána jön a maradék 27-28 (összesen 32 gigát töltött le nekem)

(#67276) Tatyla: Nem tudtam, én meghagytam az alap színen egyelőre a HUD-ot

[ Szerkesztve ]

PSN: NestQuick90

(#67327) #20844032 válasza sting2 (#67322) üzenetére

(törölt tag)

WUT?
Szerintem többet nyomom mint itt az átlag :DDD

Az elmúlt 6 hónap termése a teljesség igénye nélkül:
Bloodborne - platina
Darks Souls 1 - kipörgetve
Darks Souls 2 - kipörgetve
Witcher 3 - Kipörgetve
Batman AK - Kipörgetve
Halo5 - In progress (3 végigjátszás van meg)
Forza 6 - In progress
MGSV - (40 óra után dobtam)
Dying Light - kipörgetve
BF4 - nemtudom, 100 óra biztos

A 6-8 órás resztlit nem említem.
Majd szóljatok, ha kiégtetek ;]

[ Szerkesztve ]

(#67328) marilllyo válasza #20844032 (#67327) üzenetére

marilllyo
(Topikgazda)

Nemrég megkaptam én is a Bloodborne-t. Egyelőre nézegetem az asztalon. Nem merek leülni elé. :DDD
Félek, hogy túl nehéz lesz és inkább el sem indítom.

Eladó: Shadow of War Definitive Edition (PS4)!!!! PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#67329) horvathkrisz válasza marilllyo (#67328) üzenetére

horvathkrisz
(addikt)

Egyik munkatarsam regebben megvette, aztan felre is dobta mert neheznek talalta.
Lehet hogy tenyleg nagyon jo ez a jatek? ;)

[ Szerkesztve ]

(#67330) Ripper03 válasza horvathkrisz (#67329) üzenetére

Ripper03
(veterán)

Nagyon szuper játék! Én imádtam nagyon, igaz picit nehéz. De be tudsz hívni segítséget és úgy a bossok már könnyebbek. Próbáld ki, mert szuper játék, de előtte 1-2 xanaxot vegyél be :DDD

kilehessenérdemeslegyen kimenni a pályára

(#67331) #20844032 válasza marilllyo (#67328) üzenetére

(törölt tag)

Mi lehet egy játékban nehéz. Kupánvág? Vagy elszereti a nőd? :D
A játékok az évek alatt afelé tendáltak, hogy a játékosok ne haljanak meg, azaz ne kelljen újrakezdeni semmit. A fromjátékoknak ez viszont organikus része. A játékosok azért félnek ezektől, hogy majd nem lesznek elég ügyesek, és sokszor fognak halni. Nos. Bármilyen ügyes vagy, sokszor fogsz halni. Ez olyan, mint azt képzelni, hogy fékezés nélkül végig lehet menni egy autósjátékban a pályákon. Ha el tudod fogadni azt az egyszerű tényt, hogy néha fékezned kell, végig fogsz tudni menni a pályákon. Na ez a bloodborneban, egyáltalán a fromjátékokban ugyanígy van. Ha el tudod fogadni ezt az egyszerű tényt, hogy a halál ennek a játéknak szerves része, és megtanulod kezelni, beleépíted a stratégiádba, a játékod része lesz, nos akkor könnyen végig tudsz menni bármelyiken. Ez ilyen full racionálisan is simán megy, pedig nekem jóóval nagyobb az egóm, mint a türelmem, és így is simán megyek végig ezeken a játékokon.

/anjó, annyira azért nem simán, de végigmegyek rajtuk :D

[ Szerkesztve ]

(#67332) Vasy09 válasza RunnyJuggler (#67310) üzenetére

Vasy09
(senior tag)

Akkor elvileg szerintem neked csak a kis rugód akadhatott ki! Ha szétszedted, egyből látni is fogod, hogy hol van, illetve, hogy hova kéne beakadnia! ;)

PS4: Vasy99 X1: Vasy09

(#67333) andro93 válasza #20844032 (#67331) üzenetére

andro93
(aktív tag)

Az biztos, hogy olyan sikerélményt, amit a Bloodborne nyújtani tud egy nehéz boss leölése után, már nagyon régen tapasztaltam játékokban. Konkrétan 10 éve kb semmi hasonló élményem nem volt. Még a Far Cry 1-es időkből emlékszem, hogy a 19. pályán mikor ledobtak 10 tölténnyel, és 10 évesen haverommal fostunk leugrani és végigszaladni a mutánsok közt, ott éreztem hasonlót, mikor végre rászántuk magunk. Vagy mikor 9 évesen sikerült rájönnünk, hogy kell elindítani a MOHAA kampányt a játék menüjében. :D

[ Szerkesztve ]

(#67334) stvnppp válasza horvathkrisz (#67258) üzenetére

stvnppp
(senior tag)

Én pont most platináztam ki. :) Nem volt rossz! :DDD

(#67335) #20844032 válasza andro93 (#67333) üzenetére

(törölt tag)

Ez egy mocskos rohadt drog AZ :D 300 orát vertem bele, mire le tudtam jönni a szerről... :DDD

(#67336) boost válasza marilllyo (#67328) üzenetére

boost
(addikt)

Szerintem is nagyon jó játék a Bloodborne! De tényleg időt kell ráfordítani, de meghálálja. Én is kipróbáltam az első bossig, mikor megjött de most félretettem, mert még vannak nem befejezett játékaim, és úgy éreztem, hogy a Bloodborne megérdemli a teljes odafigyelést. Annak ellenére, hogy egy csomószor meghalsz, pont, hogy úgy érzed, hogy minden lépésednek, minden próbának van súlya, értelme, ezért végig nagyon koncentrálsz. Hülyeségnek, szétszórtságnak, meggondolatlanságnak nincs helye a játékban. Ha nem is fogom végigjátszani, akkor is határozottan pozitívan fogok rá visszagondolni, ez most már biztos.

(#67337) sting2 válasza #20844032 (#67327) üzenetére

sting2
(őstag)

:Y
Az Igen!

(#67338) killer095

killer095
(őstag)

Ha van USA accom és arra megakarom venni a uncharted collectiont akkor ha azt beaktiválom az usa accra és átmegyek a magyar accomra ott is tudom játszani vagy csak az usa fiokomba?

cdkeys.com-ról vásárolt már valaki? mert g2aról sokszor vettem de ott drága itt viszont 9400ftra jön ki, elég sokan 356e lájkolják facen

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#67339) boost válasza killer095 (#67338) üzenetére

boost
(addikt)

igen, ha mindkettőn primary a géped, semmi gond nem lehet.

cdkeys-en már vettem, megbízható.

(#67340) horvathkrisz válasza Ripper03 (#67330) üzenetére

horvathkrisz
(addikt)

Ugy nez ki ezt is meg fogom venni, koszi a tanacsokat! :C

(#67341) Elims válasza james001 (#67313) üzenetére

Elims
(addikt)

"Vettem egy 20. Évfordulós kontrollert,baromi szép :C"

Ugye mondtam! :-))

Moby: "Bármilyen ügyes vagy, sokszor fogsz halni."

Én ezért várom,hogy James is megvegye. ;-))

Ha már nehézség..ismeri vki a demon's souls-t?Na az sem egy ratchet & clank...

(#67342) Ripper03 válasza horvathkrisz (#67340) üzenetére

Ripper03
(veterán)

Mindenképpen!
Ajánlom még a Dark souls 2-őt ha tetszeni fog. bár ez mégnehezebb :D

kilehessenérdemeslegyen kimenni a pályára

(#67343) killer095 válasza boost (#67339) üzenetére

killer095
(őstag)

Na megvettem,elviekben 30 percen belül kiküldik a kódot.

Telón felhívott egy robot és elmondta a PINt remélem nem lesz 54566ft,mert londonbol hivott igaz csak 8 msvolt

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#67344) zzola válasza killer095 (#67343) üzenetére

zzola
(félisten)

Gyors lehetett, ha a 8 ms volt... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#67345) RunnyJuggler válasza Vasy09 (#67332) üzenetére

RunnyJuggler
(aktív tag)

Szétkaptam, és letört az egyik oldalon a műanyag bizbasz. Szépen rendeltem is 210 forintért ebayről egy pár újat :D

(#67346) #00110336

(törölt tag)

(#67347) speed3456

speed3456
(aktív tag)

Valaki próbálta ezt az Axiom Verge-t? Videó alapján bejövős amolyan NES-es Contrára hasonlít :D

PS 1-2-3-4, PSP, PS Vita, PS TV:) PS ID: speed3456789

(#67348) Madwe

Madwe
(veterán)

Szóval elkezdtem a Walking Dead season 2-t. Legalábbis elkezdtem volna, de pechemre pont elötte bóklásztam a storeban s láttam hogy psnow-ban benne van az 1, uh először azt játszom végig a 7 napos triallal :D

Van valami ajánlás egyébként amit érdemes psnow-n megnézni?

Más: store-os kalandozásaim között eljutottam a ps féle heroes szerű sorozathoz, amit betett a my videosba. Azonban rögtön kidob - bejön a Pilot felirat majd elszáll network errorral. Ehez kéne vpn/nem is fog menni itthonról/épp nem megy a psn ezen része de amugy simán menni fog mert más is próbálta már?

(#67349) PandaMonium válasza RunnyJuggler (#67284) üzenetére

PandaMonium
(őstag)

Pont ma kaptam szét egy DS4-et csutkára és raktam össze újra. Ha ügyes kezű vagy (szereltél már laptopot, telefont, gépet...) nem hiszem, hogy különösebb gondot fog okozni. Egyébként én analog sticket rendeltem eBay-ről és habár olcsó volt (~700Ft), közelébe nincs a gyári analog stick minőségének. :(

What I cannot create, I do not understand

(#67350) RunnyJuggler válasza PandaMonium (#67349) üzenetére

RunnyJuggler
(aktív tag)

És miben érzed a különbséget? Mondjuk én alapból rakok rá kopásgátlót, tehát nem fogdosom.

Egy full fehér szettet rendeltem (igen, még a gombok is fehérek :D), de minden marad a régi, csak az L2-t cserélem le, mert az tört el. Remélhetőleg nem lesz illesztési problémája, anyagminősége meg lesz, amilyen lesz ennyi pénzért. :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.