Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51251) Madwe válasza Tegla80 (#51242) üzenetére


Madwe
nagyúr

+1, már ezerszer volt róla szó, érdekes sokunknál soha semmi gond nincs vele... Vagy a routere szar, vagy a szolgáltatója, vagy wifin van s az a hibás a ps4ében, vagy csak sűrűn wifizett társasházban van ahol emiatt nagy a packet loss... utolsóra megoldás kábelezés, routert be lehet rendesen állítani (az hogy új nem jelenti azt h rendesen be van állítva/nem egy ezer forintos kínai vacak) vagy a szolgáltatót le kell váltani :D Az hogy pcn esetleg nincs gond attól még lehet szolgáltató router hiba, tekintve hogy más portokat használnak, lehet pont azzal van a gond...

(#51252) PSplayer1 válasza Madwe (#51251) üzenetére


PSplayer1
csendes tag

Vagy szar a psn igen... te tipikus ugyfelszolgalatos vagy XD

(#51253) Madwe válasza PSplayer1 (#51252) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nyilván az is lehet rossz, néha az, de közel sem annyiszor mint ahányszor itt írkálják. Az esetek nagy részében jó, store nekem mindig betölt pl ha megy stbstb. Itt most nem arról volt szó hogy az sose rossz, mert van h karbantartás van/vmi gyökér 10éves csoport ddossal támadja, de náluk komolyabb probléma van, vagy csak akkor játszanak amikor szar? pont abban a heti 1-2 órában csak? én havonta se futok bele leállásba, ők meg kb hetente 5x panaszodnak...

[ Szerkesztve ]

(#51254) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Nekem se hangos a gép, mert rajtam afüles, ami nem enged be semmit :DDD . Maga a gép 2 méterre van az ágytól, ahol alszanak és nem egyfolytában hangos csak felpörög, hogy visszahűtse magát, aztán megint halk.
Gondolom van valami szoftveres védelem, ami mondjuk be van állítva 75 C fokra, amit ha elér a proci, emeli a ventifordulatot. Ez jó megoldás, mert konkrétan soha nem fog elfüstölni...csak hát , ezek a felpörgéses visszahűtések a 1,5 éves gépnél, eléggé zavaróak éjszaka.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#51255) heim válasza F.B.I. (#51205) üzenetére


heim
tag

Ha sikerül megoldanod a "zajproblémát", akkor majd a villogással lesz a baj pl. túl fényesen villog..... Ez már csak így működik...

[ Szerkesztve ]

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#51256) F.B.I. válasza heim (#51255) üzenetére


F.B.I.
veterán

Hidd el, nem zavarta semmi az asszonyt, már 2006 óta nyomom a konzolt, a gyerek 5 éve, de ez most már hangos. ;)

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#51257) Tegla80 válasza kentucky (#51249) üzenetére


Tegla80
addikt

En azt mondanam,h jatekfuggo is a venti sebesseg....
Nalam pl jelenleg a Sniper Elite3 ami neha ugy felhuzza a venti seb.,h az mar tenyleg hallhato kategoria....sztem meg ez sem zavaro,de akkor mar forog rendesen.
Szoval aki pl 1-2 jatekot jatszik az lehet kevesbe tapasztalja,mint aki tobb gammat porget....
Plusz ha jatek kozben kilepsz (ps-gomb) es ranezel a trofakra es azon belul egy konkretra onnan (option-s gomb) meg a yt on is meglesed ,h hogy lehet +szerezni azt a jatekban,nah az is tud ventisebet emelni....sok ex pc-s fulet az mar tenyleg zavarhatja,ha nincs rajta a fulese ;]

Sony® & PlayStation®

(#51258) mrhitoshi válasza Madwe (#51253) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Nekem már hónapok óta nem volt semmi bajom a PSN-nel. :R Akkor volt utoljára, mikor volt a karácsonyi balhé.

PS+ játéklista frissítve! Úgy látom beindult a PS4-es PS+ gépezet. Kezdenek egész jó játékokat, és sokat szórni.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#51259) Tegla80 válasza mrhitoshi (#51258) üzenetére


Tegla80
addikt

Majd mindjart Te is jol +kapod,h topikgazda vagy es veded a xaros psn-t es az ingyenes(ami fizetos) jatekok is xarok..... :))

Madwe
En ugy erzem,h jofiu90 el futottal ossze...(valszeg meg nem xurtak ki,h ujra itt.... :DD )
plusz tenyleg nem ertem,h miert csak sirnak,ahelyett,h tennenek ellene....ezert is bosszant.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#51260) PSplayer1 válasza Madwe (#51253) üzenetére


PSplayer1
csendes tag

Persze, nalam mar regota jo a friendlist, uzenetkuldes is, de ez nem jelenti azt hogy masnal is jo.
Inkabb jonne mar system update, lehetne stabilabb a rendszer neha akad a menu vagy bezarja a jatekot, ami azert vicc kategoria mivel nem windows amin 1000 dolog van.
De ezen kivul semmi gond nincs szerintem.

(#51261) gyuribácsi88 válasza Madwe (#51253) üzenetére

Visszatért :DDD ne etesd :N

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#51262) Remi1234 válasza Rigormortiis (#51229) üzenetére


Remi1234
aktív tag

H.lye vagy??? Ilyeneket le nem írni, mert széjjelszednek azonnal :))

PSN ID: RemiFungus

(#51263) Madwe válasza PSplayer1 (#51260) üzenetére


Madwe
nagyúr

"de ez nem jelenti azt hogy masnal is jo." igen, mert náluk lehet szar a router, szolgáltató vagy a wifi, mint írtam. de csak panaszkodnak, ahelyett h utánanéznének. mert sw updateet erre lehet várni, meg h a sony rendbetegye a psnt, mikor a hiba náluk van. hiszen te is írtad, nálad is jó :D friend list rögtön betölt, store is stb...

(#51261) gyuribácsi88 még 1x megteszem, mert jófej vagyok :D

[ Szerkesztve ]

(#51264) Zanik


Zanik
addikt

Nekem eddig 2x volt szerverkapcsolat hiba, mindkétszer Driveclub-ozás közben dobta el, de szinte rögtön helyre is állt. Routerre kábellel van kötve a gép, a net Invitel 30/15 (15/7.5 a garantált!).

ON: Most olvasom, hogy jön a Journey PS4-re?! Remek, mindig is vágytam rá, hogy kipróbáljam, nagyon jókat olvastam róla. :C

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#51265) Gebriel válasza Jhonny06 (#51237) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem kell megmagyarazni. Azt nem kertem. :)
Csak a spolier gomb hasznalatat. Pedig van a jateknak sajat topicja is.

[ Szerkesztve ]

(#51266) Remi1234 válasza Madwe (#51263) üzenetére


Remi1234
aktív tag

A beállításokkal mit lehet azon kivül mókolni, h. Pl fix IPt adsz a ps4 nek meg dmzbe teszed? Én már átálltam kábelre, mert most éppen közel van a router, de nem nagyon veszek észre különbséget a régi UPCs wifis modem/router között. Sőt volt olyan update, ami után akkor pikkpakk bejott minden, es egy újabb update után meg belassult. Pedig a konfig nem változott.

PSN ID: RemiFungus

(#51267) PSplayer1 válasza Madwe (#51263) üzenetére


PSplayer1
csendes tag

Sw update arra kene, hogy ne zarja be a jatekot magatol... meg egy "all messages delete" funkcio is elferne igy 2015-ben. Meg E3-on villantsanak valami ex cimet.

(#51268) Jhonny06 válasza Gebriel (#51265) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem használom a spoiler gombot, ha nem spoileres az, amit írtam. Márpedig nem volt az. Úgy látszik mégiscsak meg kell magyarázni, mert nem érted.

[ Szerkesztve ]

(#51269) discrate


discrate
aktív tag

eddig nagy csalódás a witcher.
már megszoktam, hogy minden új game-et túlhypeolnak, de a visszafogott várakozásaimat is alulmúlja.

nem szép, viszont csúnya. kifejezetten. pedig próbálok elvonatkoztatni az ordertől, amit mellette beszereztem (az maga a gyönyör, ez lenne az új generáció mellesleg, nem a sok remastered), mert nem egy kategória többek között az open world miatt, de akkor is... a karakterek/szörnyek kidolgozatlanok, a tájtól se ájultam el... a mozgás/irányítás sokszor vicc.
marhára úgy néz ki, hogy ezt is összecsapták, aztán majd patchelgetik.
elég összetett, sok cuccal és storyval, a magyar felirat jó és a párbeszédek sokszor mókásak DE egyszerűen nem szív magába.

remélem, hogy a későbbiekben majd változik a helyzet, azért adok még neki esélyt.

(#51270) gyuromoj


gyuromoj
veterán

FIFA 16 - itt a megjelenési dátum, női válogatottak is lesznek! (videó)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#51271) Madwe válasza Remi1234 (#51266) üzenetére


Madwe
nagyúr

Fix ip és dmz tökéletesen elég, ha normális a router. Az meg hogy frissítést milyen gyorsan szedi, semmit nem jelent, ott ugyanis a szűk keresztmetcet a sony szerverparkja, de eddig nem a letöltés sebességéről volt szó, hanem elérhetetlen storeról, be nem töltő barátlistáról és szakadozó kapcsolatról. Amihez viszont semmi köze a sony szerverkapacitásának, annál inkább az ispnek routernek wifinek.

(#51272) ImpersonatoR válasza Madwe (#51271) üzenetére

Nem elég főleg mostanában volt elég sok embernek baja azzal hogy DNS hiba miatt nem tudott pl letölteni. (minden más ment)
Ott hiába rakod DMZ be ha nem írod át a DNS szervert ugyanúgy rossz lesz.
Nem tudom, hogy ez PSN vagy a szolgáltató name serveret érintő hiba csak mondom, lehet csak ez a gond sok helyen.

(#51273) Jhonny06 válasza discrate (#51269) üzenetére


Jhonny06
veterán

Egyetértek, a grafikája szerintem is kifejezetten csúnya a legtöbb helyen (és nem csak a korábban mutatottakhoz képest, hanem alapból is). Na most ehhez képest elég szarul fut. Legalább lenne szép és úgy futna szarul, de nem.

Az irányítás továbbra is borzalmas, úszni kb. képtelenség benne, de amúgy is nagyon darabos, finom mozgást egyáltalán nem lehet benne végezni.

A sztori meg a küldetések legalább jók.

(#51274) gyuromoj


gyuromoj
veterán

(#51275) Remi1234 válasza Madwe (#51271) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Nem voltam egyértelmű ezek szerint, csak telefonról nem akartam nagyon bőrére ereszteni. A friend és party list az, ami megjelent azonnal és valamelyik update óta perceket kell várni :F

A letöltési sebességre pont nem nyafogtam soha elfogadtam, hogy jön, ahogy épp jön :)

PSN ID: RemiFungus

(#51276) Tegla80 válasza Remi1234 (#51275) üzenetére


Tegla80
addikt

Nemtom,h mik a beallitasaid profilon belul,de lehet abban lesz valami.
Lehet babralni benne boven,h ki mit lasson a baratok kozul trophy/jatek stb szinten es,h azoknak a baratai is hozaferhessenek ezen dolgokhoz vagy sem.Plusz a fszbuk-ot is raengedtek az egeszre ezzel egy idoben.
En atneztem es kikapcsoltam sok mindent....lehet neked is azt kellene,mert sok barat eseten van mit megosztani/leszedni/frissiteni az allapotukon,igy lehet ez lassitja nalad.....
Nezd at a profilbeallitasaid hatha segit.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#51277) N@idia válasza Madwe (#51271) üzenetére


N@idia
őstag

Jaj hagyjuk már ezt a Fix IP meg DMZ baromságokat már annyira az agyamra megy nekem is például fix ip van beállítva és DMZ is be van kapcsolva még is folyamatosan amikor behívnak party-ba 5ből 4 nél Nat type-ot kapok biztos nálam van a hiba :DDD Köszönjük Emese,hogy továbbra is vannak itt olyanok akik még védik a Sony-t egyetértek Rigormortiis-al mert nálam is sokszor előjön :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#51278) gyuribácsi88 válasza N@idia (#51277) üzenetére

Nekem is előjön néha, de a 8 fős party-ból mindig csak 1 emberrel egyszerre. Amúgy örülnék egy skype vagy egy ts vagy bármi másnak, mert ez a 8 fős party sokszor elég kevés.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#51279) Tegla80 válasza N@idia (#51277) üzenetére


Tegla80
addikt

Akkor tolj meg ra egy gugli dns-t a router-ra.Ugy a klafa. ;)

Sony® & PlayStation®

(#51280) RunnyJuggler válasza gyuribácsi88 (#51278) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Microsoft lenyúlta a skype-ot, xbone-on lehet skypeolni játék közben. :(

(#51281) N@idia válasza Tegla80 (#51279) üzenetére


N@idia
őstag

Na még azt nem próbáltam megnézem a hétvégén,ha végre vissza kapom ma a TV-t a garanciából :K

#51278) gyuribácsi88: Ennek én is tudnék örülni,ha mondjuk lenne egy skype biztos,hogy akkor soha többet nem használnám azt a fos party chat-et :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#51282) tarti19 válasza discrate (#51269) üzenetére


tarti19
senior tag

Mitől lenne csúnya a játék? Teljesen elfogadható kinézettel bír, nem kimelkedő, de egy ekkora RPG tekintetében maga a külcsíny nagyon rendben van.
Order egy tech demo s jó indulattal is 10-12 óra átpörgetni. Talán az UC4, Deep Down lesz megközelítőleg ilyen szép.
Remélhetőleg nem estél bele abba a hibába, hogy nem tudtad mi az a Witcher világ, ahogy jópáran. Lásd Bloodborne példája. Bármilyen jó legyen egy játék, abban mindig maradnak hibák. Ezt igen könnyen felnagyíthatja avagy éppen minimalizálhatja a játékhoz való hozzállásunk.
Nekem majdnem megvana platinum 2 kártya hiányzik s csak patchre várok, de nem vagyok elvakult s igen vannak a játékban hibák.
Leginkább szembetűnű az fps csökkenés, noha ezen javíthatnak továbbra is keményen felfedezhető a játékban. Az irányítás ugyan megtanulható, de ebben is van kivetni való.
Az meg jól látzik, hogy a CD Projekt első játéka a PS4, XOne konzolokra. Látszik, hogy PC-re megtanultak a srácok fejleszteni, mivel tegnap elővettem a 2. részét a játéknak s még mindig pazarul néz ki ultrán 1080p-ben.
A a hype pedig elsősorban a sztorira vonatkozott s bizony hihetetlen mennyiségű párbeszédnek lehetünk fül -és szemtanúja. Talán a következő Witcher ezen gyermekbetegségeket orvosolja. :P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#51283) RunnyJuggler válasza discrate (#51269) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Nem mindenkinek valo az rpg stilus.
Engem teljesen beszippantott a jatek. Minden egyes vacak kis mellekkuldetest orommel csinalok, mert azok sincsenek csak ugy osszecsapva.
Nekem eddig ev jateka! :)

(#51284) marilllyo válasza RunnyJuggler (#51280) üzenetére


marilllyo
veterán

Mi éveken át úgy multiztunk ps3-mon, hogy mellette notin Skype-oltunk.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#51285) N@idia válasza RunnyJuggler (#51283) üzenetére


N@idia
őstag

+1 Nálam is eddig az év játéka,bár remélem a Mad Max is hasonlóan ilyen jó lesz,mert már csak azt várom ennyire,mint Open world játékot ;] :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#51286) pomk válasza gyuromoj (#51274) üzenetére


pomk
őstag

Az eddigi részek is kiválóak voltak grafikailag, bár mindet PC-n játszottam, de ez előtt le a kalappal! :Y

(#51287) Remi1234 válasza Tegla80 (#51276) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Jó ötlet, átnézem majd! Thx.

PSN ID: RemiFungus

(#51288) Madwe válasza N@idia (#51277) üzenetére


Madwe
nagyúr

És a másik 5ből annak a 4nek is jól be van állítva ;] ? Érdekes, én ugyan csak fix 3 emberrel nyomom, de mindig, ismétlem mindig problémamentesen ment, ha élt a psn... Amúgy meg akkor lehet teamspeak vagy skype konferenciabeszélgetéseket nyomni telón :D

[ Szerkesztve ]

(#51289) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Ilyen gusztusosan tálalt játékkal még sose találkoztam, mint a Witcher 3. Le a kalappal. :R

PS4

(#51290) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#51291) gyuribácsi88 válasza oriic (#51290) üzenetére

Valahogy csak megleszünk nélküle :O ;] :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#51292) Bazsi1987 válasza gyuribácsi88 (#51291) üzenetére


Bazsi1987
őstag

:D:D:D pacsi :D

[ Szerkesztve ]

(#51293) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Live-Die-Respawn

(#51294) aizen92 válasza oriic (#51293) üzenetére


aizen92
addikt

Na és ez nem hirdetés úgy véletlenül? :DDD
Vagy ez itt a reklám helye? ;]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#51295) kovsol válasza aizen92 (#51294) üzenetére


kovsol
titán

Bolt akcióját lehet linkelni a szabály szerint, kivéve ha a saját boltodat linkeled. Meg saját aprós hirdetéseidet se szabad reklámozni szakmai topicban.

May the Force be with you!

(#51296) Jhonny06 válasza oriic (#51293) üzenetére


Jhonny06
veterán

Rohadt jól néz ki, bár nem kevés felár van rajta a sima bundle-höz képest.

(#51297) oriic válasza aizen92 (#51294) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel nem az enyém nem szabályellenes. Akik most terveznek gépet venni, azoknak jól jöhet. Főleg mert egyed i gépet kapnak.

#51296) Jhonny06

No igen, de egyedi cucc, szóval akit ez izgat, biztos megveszi.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#51298) Jhonny06 válasza oriic (#51297) üzenetére


Jhonny06
veterán

Hát igen.. én tuti ezt venném, ha most vennék PS4-et. Nem azért, mert annyira szeretem a Batman-t, de jó ez a szín. A fekete már baromi unalmas, a fehér meg nem tetszik.

(#51299) kovsol válasza Jhonny06 (#51298) üzenetére


kovsol
titán

Árral nem is lenne gond ha két vezérlőkart adnának hozzá. Mivel ilyen kart gondolom amúgy se lehet kapni külön, így kénytelen lesz az ember venni egy normál színűt még pluszban mellé.

May the Force be with you!

(#51300) ImpersonatoR válasza oriic (#51293) üzenetére

Jól néz ki de valóban az a +20.000 kicsit merész. Egy mezei boundle hoz képest.

Bar ha valaki nagyon egyedit akar ennyiből tud rá venni fóliát gondolom. :U

Egyébként ez most alapszínre ua mint a 20. évfordulós csak raktak/fujtak rá egy batman matricát?
Lehet a megmaradt példányokat így passzoljak el :C

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.